2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Spurs Yarı Finalde (4-1)

NbaTr.Com - Çarşamba, 30 Nisan 2008
Tim DuncanAT&T Center'da 18.500 kişinin izlediği maçta son şampiyon San Antonio Spurs, Phoenix Suns'ı 92-87 ile geçerek seride durumu 4-1 yaptı ve adını Konferans Yarı Finaline yazdırdı.

New Orleans Hornets'in Dallas Mavericks'i elemesiyle birlikte play-off'larda Yarı Final ilk eşleşmeside belli oldu.

Hornets ve Spurs Konferans Yarı Finalinde karşı karşıya gelecek.

Baştan sona çekişmeli geçen ve son ana kadar heyecanın hiç dinmediği maçta Spurs'ü zafere Duncan-Parker ikilisi taşırken, Suns'ta ise Boris Diaw'ın çabaları sonuçsuz kaldı.

Tim Duncan 29 sayı-17 ribauntluk bir performans ortaya koyarken, Tony Parker 31 sayı-8 asist yaptı.

Benchten gelen Manu Ginobili 8 sayıda kalırken, Bowen ve Finley ise maçı sayı atamadan tamamladı. Kurt Thomas 8 sayı-12 ribaunt ve Udoka 5 sayı-7 ribaunt yaptı.

Suns'ta Boris Diaw'ın 22 sayı-8 asist-8 ribauntluk performansı yeterli olmazken, Steve Nash 11 sayı-3 asistle oynadı.

Shaq 13 sayı-9 ribaunt yaparken, Amare 15 sayı-11 ribaunt ve Raja Bell 14 sayı-8 ribaunt yaptı.

Suns 87 Spurs 92

           
PHO (1-4) 26  19  27  15  87
SAS (4-1) 30  24  15  23  92
PHOENIX SUNS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Boris Diaw, PF4311-170-20-21788212522
Amare Stoudemire, C446-140-03-547110232515
Shaquille O'Neal, C292-80-09-202791032513
Steve Nash, PG384-161-62-20223105411
Raja Bell, SG415-83-51-22681002514
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Brian Skinner, C51-10-03-4000000015
Leandro Barbosa, SG191-71-42-2123010015
Gordan Giricek, SG211-30-20-0033100012
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 31-745-1920-371034441467132787
 41.9%26.3%54.1%Team TO (pts off): 14 (11)
 
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF160-20-00-0011001010
Tim Duncan, C4113-280-03-598170135429
Fabricio Oberto, PF133-30-02-2033000128
Tony Parker, PG419-210-013-160338103231
Michael Finley, SF310-30-00-0022300040
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Brent Barry, SG150-00-00-0000200030
Robert Horry, PF91-21-20-0022010043
Kurt Thomas, C343-110-02-23912011038
Jacque Vaughn, PG10-00-00-0000000020
Manu Ginobili, SG272-110-24-5033020148
Ime Udoka, SF132-31-20-0167100045
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 33-842-624-301337501465103392
 39.3%33.3%80.0%Team TO (pts off): 10 (7)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Joe Crawford , Derrick Stafford , Greg Willard

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (7)Add Comment
...
Yorumu Yazan kratos188, 03 Mayıs 2008, 00:46:37
suns'a hakkaten üzülmeye başladım yaa..resmen kabusları olduk.ne hornets ne de lakers SPURS'ü eleyecek kapasitede değiller. finalde detroit'i bekliyorum.
...
Yorumu Yazan fedakar06, 01 Mayıs 2008, 12:21:14
mesele dantony nin 7 kişiyle basketbol oynaması.bi basket çi oynamadan i oyuncu olamaz.maç bitmiş.4 dakika var dantony hala amore yi sahada tuttu.bu adamla olmaz.onail i bi oyuncu 1-2 takviye ile gelecek yılın şampiyonudur suns .ama dantony le asla şampiyon olamaz.son maçta takıma savunma yaptırmaya çalışan bi koç un.nba de işi ne anlamadım.bu grant hill i de bu takıma getirenlerde suç yok deil .en önemli maçta yok. gerçi oynadı maçlar da da göremedimde.kimin şampiyon olacağı hiç ilgimi çekmiy. suns a çok üzüldüm o kadr
tebrikler spurs
...
Yorumu Yazan Zahir Daday, 01 Mayıs 2008, 00:10:18
New Orleans'ı 4-2 geçecekler gibi geliyo bana.
...
Yorumu Yazan Slayer, 30 Nisan 2008, 22:05:34
4-3 spursün alacağını düşündüğüm bir seriydi ama spurs geçen seneden daha kolay geçti Shaq ın bu seride çok iş yapacağını düşünüyodum ama yapamadı Suns spursü geçmek için bir riske girdi ve kaybetti hemde geçen senekinden daha acı bir şekilde şimdi kerr sadece koçu mu deyiştirecek yoksa felsefeyi mi onu merak ediyorum çünkü spurs ve Detroit varken bu sistemle şampiyon olamıyacaklarını görmüş olması lazım Spurs sürekli sunsı eliyo Detroitle oynadıkları maçlarıda genelde Detroit kazanıyo. Spursü de sonuna kadar tebrik etmek lazım ama spursün shaq a taktik faul yapma olayınada çok gıcık kaptım.spurs sıkıcı diyenlerede hiç katılmıyorum spurs yıllar boyunca basketbolun öz temel halini kusursuzca oynuyo ve insanlara oyunun nekadar doğru oynanabileceğini gösteriyo.
...
Yorumu Yazan Ring, 30 Nisan 2008, 21:05:05
ilk maç çok önemliydi.onu kaybedince(117-115)SUNS bir daha toprlanamadı.Zaten sezon ortasında oyun stilini değiştiren ve önemli bir taskas yapan takımın hemen şampiyon olması beklenemez.(Bu dallas içinde geçerli)Suprs yıllarca beraber oynayan bir takım ve kimin ne iş yapacağı belli!!.Suns bu sezon gitti bari ek takviyelerle önümüzdeki sezonu kurtarmanın planları yapılmalı.Koç değiştirilmesi bence olumlu bir etki yaratır bu adamla olmuyor işte.ZAten nash son dönemlerini yaşıyor bir şampiyonluk yaşaması lazım.keşke joe jahnson vermeseydik...BİR ÇÖZÜM BULMALARI ŞART.!!!!!!
...
Yorumu Yazan an1lcan sedef, 30 Nisan 2008, 16:01:27
nash o'neal geldiğinden beri eski formunun fersah fersah gerisinde amare de iyiydi ama spurs savunması arasında erimiş gitmişe benziyor spurs yine normal sezon 2. 3. vitesteyken vitesi arttırmaya başladı böyle giderse yine şampiyon olucaklar.ama onların yüzünden geçen sene ne finalin ne batı finalinin tadı vardı.böyle makina gibi oynayan zevk vermiyo işte arkadaş napalım :)
...
Yorumu Yazan fedakar06, 30 Nisan 2008, 14:57:11
geçmiş olsun.maalesef bu dantony hoca diyenlere helal diyom.diav:barbossa:bell: başka takımda olsa başında da pill jackson olsa amerika ayağa kalkar.çok yazık oldu.dallas ta aynı sebeple elendi.i kadrolar yok.bi parker i tutmayı akıl edemeyen dantony lutfen git.yine bana hasret. yine bana hüzün var. şarkısı sölemeden ne zaman bıkacaz sans
i olan kazansın .artık kimin ne yapacağı ilgilendirmiyo beni
i olan kazansın.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle