2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Suns Bu Sefer Fark Attı (3-1)

NbaTr.Com - Pazartesi, 28 Nisan 2008
Boris DiawSeride 3-0 geriye düşen ve maça böyle çıkan Phoenix Suns, US Airways Center'da San Antonio Spurs'ü 105-89 mağlup etti ve durumu 3-1'e getirdi.

Amare Stoudemire'ın sustuğu gecede Shaquille O'Neal, Diaw ve Raja Bell'in gayretleri Suns'ı farklı bir şekilde galibiyete taşırken bir ara fark 30 sayıya kadar çıktı.

Shaquille O'Neal 14 sayı-12 ribaunt yaparken, Raja Bell 27 sayı-6 ribaunt-5 asist yaptı.

Amare Stoudemire 7 sayı-9 ribauntta kalırken, Steve Nash 15 sayı-4 asist, Boris Diaw 20 sayı-10 ribaunt-8 asistle maçı tamamladı.

Spurs'te Tim Duncan 14 sayı-10 ribaunt yaparken, Tony Parker 18 sayı-4 ribaunt ve Manu Ginobili 10 sayı yaptı.

Michael Finley 7 sayı, Damon Stoudamire 11 sayı ve Brent Barry 5 sayıyla maçı bitirdi.

Spurs 86 Suns 105

         
SAS (3-1) 13  30  22  21  86
PHO (1-3) 34  31  28  12  105
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF200-30-00-0000000010
Tim Duncan, C296-180-02-255102021214
Kurt Thomas, C152-30-00-0055000134
Tony Parker, PG297-170-04-73143005218
Michael Finley, SF222-41-22-2000000037
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Brent Barry, SG281-41-42-2044000215
Damon Stoudamire, PG134-81-12-31231000011
Robert Horry, PF202-71-41-2257000046
Jacque Vaughn, PG162-60-00-0011200234
Manu Ginobili, SG214-80-02-20441014210
Ime Udoka, SF142-40-00-0055100014
Fabricio Oberto, PF130-00-03-4123210053
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 32-824-1118-241234461213152786
 39.0%36.4%75.0%Team TO (pts off): 15 (21)
 
PHOENIX SUNS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Boris Diaw, PF4510-190-20-037108024620
Amare Stoudemire, C313-110-01-3369113137
Shaquille O'Neal, C244-100-06-1057121221314
Steve Nash, PG296-111-32-20554100115
Raja Bell, SG408-115-76-61565000227
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Eric Piatkowski, SF20-00-00-0000000010
Brian Skinner, C120-10-00-0022002020
Leandro Barbosa, SG285-152-53-40111001315
Gordan Giricek, SG232-71-22-2011020117
D.J. Strawberry, SG50-40-10-0011000010
Sean Marks, C30-00-00-0000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 38-899-2020-271235472069823105
 42.7%45.0%74.1%Team TO (pts off): 8 (12)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 3 PHOENIX ( S O'Neal 1, A Stoudemire 1 ) SANANTONIO ( B Bowen 1 ) - TEAMS (def3sec): PHOENIX (2) - COACHES: None
Officials: David Jones , Scott Foster , Bob Delaney

 

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (5)Add Comment
...
Yorumu Yazan aracci, 29 Nisan 2008, 09:24:20
çok üzgünüm ama koş koş at sistemi asla nba'de şampiyon olamaz.her zaman organize(spurs ve utah) hücum eden, iyi savunmacı (spurs,detroit,boston) gibi takımlar belki de bu yıl showtime benzeri basketbol oynayan lakers şampiyon olacak.hiç savunma yapamayan suns asla şampiyon olamaz.bu iş bu gece biter.suns şezlongçulara katılır.
...
Yorumu Yazan onur21, 28 Nisan 2008, 16:34:53
suns dış oyuncuları iyi oynadı die deil spurs ün dış oyuncuları iyi oynayıp spurs ün dış oyuncuları etkisiz oynadı die yendi bu arada bu galibiyet uyuz dediiniz takımın sadece suns ı süpürmesini engelledi ring in de dediği gibi bu seri spurs ün dönüşü yok
...
Yorumu Yazan ginola, 28 Nisan 2008, 15:06:45
çok geç ama belki yaşlı san antonıo takımının oyuncularını biraz olsun yıpratır sami kardeş sana katlılıyorum kuralların boşluklarından çok iyi yararlanıyor san antonıo benim de hoşuma gitmiyor ama oyunun içinde var.benim nefret ettiğim (kusura bakmayın)bruce bowen denilen çirkef öyle fauller yapıyor tam rakibini sakatlamalık özellikle de rakibin starına amare yaptığı ray allen nba de en nefret ettiğim adam diyor ve bir sürü yıldız bu adamı sevmiyor iyi bir savunmacı diye mi bence değil bilinçli yaptığı sakatlayıcı faullerden dolayı yoksa artest marıon bence ondan kat be kat daha iyi bir savunmacı AI a yaptığı o faul 2-3 sezon önce aman allahım sırtının üstüne düşmüştü felaketti.neyse belki hornets biraz yıpratır şunları bize geldiklerinde yorgun olurlar.
...
Yorumu Yazan Ring, 28 Nisan 2008, 07:54:29
Suns dış oyuncuları iyi oynadıktan sonra yenemiyecekleri takım yok.bunu bu maçta iyice gördük amare kötü oynamasına rağmen yendiler.birde hill yerine diaw'la başlanmalılar 3 maçtır en büyük hatalarda birisi buydu.Şimdi geri dönüş olurmu diyeceksiniz artık çok zor.Suprs yine avladı BİZİ.BİR GÜN HESAPLARINI KESECEĞİZ ÖLMEDEN GÖREBİLİRİM İNŞALLAH:)
...
Yorumu Yazan Sami, 28 Nisan 2008, 04:10:39
Yarabbim bizi Parker ın rakibe çarpıp faul almalarından, Ginobili nin uyuz fake lerinden, Duncan ın iğrenç hücumlarından; Nash i Horry nin dirseklerinden ve en nihayet Spurs den kurtar Yarabbim.
Basketboldan soğuyorum artık. Sırf Spurs le maç yapıyo diye PHX maçını bile izleyesim gelmiyo..
Nash-Amare-Shaq-Hill-Bell-Barbosa lı kadro bile şu uyuzları eleyemiyecekse kim eleyecek... Yeter artıııııkkkk....

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle