2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Üç Silahşörler (Hedo-Lewis-Howard)

NbaTr.Com - Perşembe, 08 Mayıs 2008
Rashard LewisSeride 2-0 geriye düşen Orlando Magic, Amway Arena'da 17.500 taraftarının önünde Billups'ın maçın başına sakatlanmasıyla birlikte çöken Detroit Pistons'ı, Rashard Lewis'le vurdu ve 25 sayı fark yaptığı maçı 111-86 kazandı.

5-6 üç sayı isabeti ile 33 sayı-6 ribaunt-5 asist yapan Rashard Lewis maça damgasını vururken, Hidayet Türkoğlu 18 sayı-6 asist-4 ribauntla maçı tamamladı.

Dwight Howard 20 sayı-12 ribaunt-6 blokla oynarken, Jameer Nelson 18 sayı-7 ribaunt-4 asist ve Keyon Dooling benchten gelerek 10 sayı yaptı.

Pistons'ta maçın başında sakatlanan Chauncey Billups 4 dakika süre alırken 2 sayı atabildi. Billups'ın çıkmasıyla birlikte Pistons tamamen dağılırken maça 16-2'lik seri yiyerek başladı.

Richard Hamilton 24 sayı-6 ribaunt-3 asist, Tayshaun Prince 22 sayı-7 ribaunt-3 asist, Rasheed Wallace 11 sayı-4 ribaunt ve Billups'ın yokluğunda 34 dakika süre alan Rodney Stuckey 19 sayı-3 ribaunt yaptı.

Pistons son çeyreğe girilirken farkı 4'e kadar indirsede, son çeyrekte yine Magic serisini yaptı ve maçı kazanarak durumu 2-1'e getirdi.

Pistons 86 Magic 111

         
DET (6-3) 16  26  27  17  86
ORL (5-3) 30  24  19  38  111
DETROIT PISTONS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Tayshaun Prince, SF418-140-26-62573001222
Jason Maxiell, PF190-20-00-2112021110
Rasheed Wallace, PF284-151-42-40440100411
Chauncey Billups, PG41-10-00-0000000002
Richard Hamilton, SG4410-200-24-50663206324
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Antonio McDyess, C150-20-00-0134100040
Theo Ratliff, C210-10-00-0224011020
Jarvis Hayes, SF70-20-10-0134100010
Arron Afflalo, SG112-40-00-0000200004
Rodney Stuckey, SG345-130-09-91232102219
Amir Johnson, PF30-00-00-0000001000
Walter Herrmann, SF131-31-11-2101000014
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 31-772-1022-28926351273102086
 40.3%20.0%78.6%Team TO (pts off): 11 (17)
 
ORLANDO MAGIC
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Rashard Lewis, PF4311-155-66-82465201133
Hedo Turkoglu, SF367-183-51-20446001518
Dwight Howard, C448-130-04-7210120363420
Maurice Evans, SG292-40-11-2123110135
Jameer Nelson, PG337-141-53-31674001418
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Pat Garrity, PF20-10-00-0011000000
Keyon Dooling, PG94-61-21-10110000310
Carlos Arroyo, PG60-00-00-0011100200
Keith Bogans, SG331-51-50-0044100233
James Augustine, C21-10-00-0011000002
Marcin Gortat, C41-10-00-0101002002
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 42-7811-2416-237344118681123111
 53.8%45.8%69.6%Team TO (pts off): 11 (12)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): ORLANDO (1) - COACHES: None
Officials: Bennett Salvatore , David Jones , Joe Derosa

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan eren, 08 Mayıs 2008, 19:50:49
billups sakatlandı ama hamilton,stuckey,affalo,rasheed,prince vardı.Bad Boys Lewis-Howard-Hedo üçlüsünü tutamadı.Van Gundy nin gelişi ile hem orlando hem oyuncular hem de oyuncular arasındaki özgüven arttı.Zaten Raptors serisinde müthiş oynayan Dwight Howard,sezon içinde etki gösteren Hido ve iyi bir şutör Lewis iyi anlaştı.Zaten Van Gundy Orlando ya takım olmayı öğretti.Geçen sene Jameer Nelson pas nedir bilmezken bu sene asisti öğrendi.Hido kazanma hırsı ile müthiş sezon geçirdi.Howard kendi yeteneğini keşfetti.Bence bu seri kıran kırana geçer.Her ne kadar Orlando yu tutsam da Bad Boys bu seriyi alır ve Boston ile oynar
...
Yorumu Yazan Ring, 08 Mayıs 2008, 19:49:13
Billups bu takımın beyni.O olmayınca SIRADAN bir takım olu veriyor detroit.Billups Dönmezse ELENİRLER!!!
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 08 Mayıs 2008, 12:41:31
Billups yoktu arkadaşlar bu durum bence önemli tmm hedo howard ve lewis iyi oynamış olablirler ama bnm görüşüm detroit orlandonun yakasını bırakmaz ve seriyi alır.....
...
Yorumu Yazan ginola, 08 Mayıs 2008, 12:15:43
bilups ın sakatlığı çok önemli detroit in sayı potansiyeli kafadan düşer.bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim.hedo yu severim ama bu maçı açıkcası ölçü almıyorum ben lakers lı olarak şanslı bir galibiyet yakalamış orlando diyorum.inşallah eleller ama buna ben söylerken bile inanmadım bad boys defans team i yenmek için lewis bu istatistiklerini her maçta yapması lazım yaptırırlarmı hiç sanmam.hedo biraz daha üste çıkabilir ama belli bir noktadan sonra onu da tıkıyorlar boğuyorlar.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle