2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Utah Kovaladı/Lakers Kaçtı

NbaTr.Com - Perşembe, 15 Mayıs 2008
KobeStaples Center'da Los Angeles Lakers'a konuk olan Utah Jazz, son çeyreği yine müthiş bir heyecana sahne olan maçta sahadan 111-104 mağlup ayrıldı. Lakers seride 3-2 öne geçti.

Serinin 6. maçı için ise Salt Lake City'e gidilecek. Bu gecede Utah'la birlikte deplasman takımları galibiyet çıkaramazken, Detroit deplasmanda kazanan tek takım konumunda devam duruyor.

Deron Williams'ın 27 sayı-10 asist-5 ribaunluk performansı yetmezken, Mehmet Okur 13 sayı-13 ribaunt yaptı.

Carlos Boozer 18 sayı-12 ribaunt, Andrei Kirilenko 12 sayı-3 asist ve Ronnie Brewer 16 sayı-5 asist yaptı.

Lakers'ta Kobe Bryant 26 sayı-7 asist-6 ribauntla oynarken, maçın sonlarında tartışmalı hücum ribauntları ile takımına 4 sayı kazandıran Pau Gasol 21 sayı-8 asist-6 ribaunt yaptı.

Lamar Odom 22 sayı-11 ribaunt, Vladimir Radmanovic 15 sayı ve Derek Fisher 14 sayı-5 asistle oynadı.

Jazz 104 Lakers 111

 

         
UTH (6-5) 26  28  27  23  104
LAL (7-2) 29  32  20  30  111
UTAH JAZZ
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Andrei Kirilenko, SF395-130-32-21123412612
Carlos Boozer, PF406-160-06-866122003418
Mehmet Okur, C414-92-43-4211131111413
Deron Williams, PG448-193-78-805510004327
Ronnie Brewer, SG237-90-02-21125103216
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Matt Harpring, SF142-40-02-3123200046
Jarron Collins, C30-00-00-0101000000
Kyle Korver, SF192-51-31-1101001236
Paul Millsap, PF70-00-00-0303021340
Ronnie Price, PG41-40-00-0101010002
C.J. Miles, SG72-20-00-0011000014
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 37-816-1724-2817274423941831104
 45.7%35.3%85.7%Team TO (pts off): 19 (16)
 
LOS ANGELES LAKERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Lamar Odom, PF408-120-06-629111022422
Vladimir Radmanovic, PF216-113-50-00223000215
Pau Gasol, PF449-170-03-46068044321
Kobe Bryant, SG416-101-213-170667204326
Derek Fisher, PG373-71-27-80335403214
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Ronny Turiaf, C90-00-00-0101001010
Luke Walton, SF130-10-11-2112010121
Sasha Vujacic, SG241-111-83-4022021016
DJ Mbenga, C00-00-00-0000000000
Jordan Farmar, PG112-51-21-1101000026
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 35-747-2034-4211233424981420111
 47.3%35.0%81.0%Team TO (pts off): 14 (21)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 1 LALAKERS ( S Vujacic 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Steve Javie , Tom Washington , Bob Delaney
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (17)Add Comment
...
Yorumu Yazan ali veli, 18 Mayıs 2008, 13:19:31
daha dün "memo milli takımda hiçbir şey yapmıyor" diye yırtınıyordunuz. bugün türk olduğu için memo'yu destekliyorsunuz. destekleyin tabi. beni ilgilendirmez ama o çok sevdiğiniz memo'nuz yine dün milli takım için "ben x'le y'yle oynamam" dediğinde, yalandan "sakatım" deyip gelmediğinde, "milli takım yöneticilerine çok kırıldım" deyip gelmek istemediğini söylediğinde sizin kadar "milliyetçi" miydi acaba? "türk'üz, balık hafızalıyız. hemen birileri tarafından gaza getiriliyoruz her konuda. `'ımız aptal." diyeceğim ama türk olduğumu da kabul etmiyorsunuz. heheh. neyse siz "yazma korumanızı" açık tutun. yeni bir şey girmesin beyinlerinize. ordan burdan yarım yamalak duyduklarınızla konuşmaya devam edin.

he bir de memo türkmüş de tabi taraflı konuşacaklarmış murat kosova ve kaan kural. şahsen ben yurtdışında o kadar yayın izledim tv'lerden bu kadar abartanını görmedim. tamam, herkes biraz oyuncusu destekliyor ama kimse bizim spikerlerimiz gibi üstüne forma geçirip, karşıdaki rakibi düşman yerine koyup maç anlatmıyor.

neyse murat kosova-kaan kural'dan duyduklarınızla, kafatası avcılığınızla ancak bunları söyleyebilirsiniz zaten.
...
Yorumu Yazan cem, 18 Mayıs 2008, 11:20:11
ya bu ne saçmalık memoyu sevmiyomuş sevmezsen sevme onu sevnler sevmeyenlerden daha fazla ama bunu bil yeter kaan kuralla murat kosova taraflı maç anlatıyomuş anlatacak tabi kardeşim memo türk bizde öyleyiz o bizim gururumuz başkasının değil ayrıca ben lakers taraftarıyım.
...
Yorumu Yazan NASH, 17 Mayıs 2008, 11:13:07
tmm kusura bakmayın sız haklısınız cok ozur dılerım..herkes dıledığı gıbı yaşayabılr ama sonra demeyınkı nden bır 3'üncü oyuncumuz nba de forma gıymıyor ? nse ben susuyorum hakkm olan susmak
...
Yorumu Yazan Jesse James, 17 Mayıs 2008, 04:22:46
Ahmet'e katılmamak elde değil. Bu adamlar kendileri için orada oynuyorlar Türk halkı için değil! Nash isimli yazar; kimse kimsenin milliyetçiliğini yada Türklüğünü sorgulayamaz! Saygı diyorsun ama sen saygı duymuyorsun, herkes senin gibi hissetmek zorunda değil. Ben Gasol'u seviyorum Memo'yu sevmiyorum, şimdi ben Türk değil miyim? Bu ne saçmalıktır yahu!?
...
Yorumu Yazan ahmet, 16 Mayıs 2008, 22:57:15
manu,gasol ve krilenko takımlarını şampiyon yaptılar pki bizim oyuncular ne yaptı.mehmet ve hidayet milli takıma gelince adları oluyor şimdi memo ve hido nedense türk oldukları bir tek all star oylamalrında ya da nba de ben ülkemi temsil etmek için burdayım derken geliyor milli takıma gelince türk olduklarını unutuyorlar ben nba i ya da ingiltere premier ligini ya da herhangi bir ligi orada türk oyuncu olduğu için değil kaliteli olduğu ve zevk aldığım için izlerim ayrıca da türküm türklük öyle kendilerini havalarda görenleri desteklemekle olmuyor...
...
Yorumu Yazan atakan, 16 Mayıs 2008, 15:03:06
kusura bakma nash arkdsm ama ben nba izliorum mehmet okuru sewmiorm hidayeti sewiorum oldum olası utahı sewmedim nba bi estetiktir türk alman fransz die ayrım yaplmaz genel bakıcaksn ama hedo gercekten nba yakışıyo
...
Yorumu Yazan d-will, 16 Mayıs 2008, 13:21:29
bence hakemler hakında fazla konuşmaya gerek yok hakemler her maç ta ev sahibi takım lehine kritki kararlar veriyo ve özellikle playoflarda ister utah ın ister lakers ın ve bu arada kaan kural bi boston taraftarı
...
Yorumu Yazan NASH, 16 Mayıs 2008, 13:14:01
bırazcık turk olun!! o adam şuan turkıyenın ılk ve tek all star oyuncusu .. bu adam bu ışı yaptımı? evt ! o zmn susucak ve saygı duyucaksınz kaan kural ve murat kosvanın mllyetcı duygularını ben gayet normal buluyorum bence sorgulanması gereken bırılerı varsa oda sızlersınz .. dunyanın en ıyı basketbolcuları arasında en ıyıyı kovalayan bır sporcumuz var ve BIZIM(sadece bızım) kalbımız hep onunla !! basketbolcularımızın arkasında hernolursa olsun bırazcık dursak,onlarla bıraz gurur duysak ??? neden bır nowtskı yada bı tony parker klasına ulaşamadı bızım oyunclarmz bı duşunun SIZ (sdece sız) ıstersenız...ayrca şampiyon boston buda bole bılınsın
...
Yorumu Yazan kratos188, 16 Mayıs 2008, 12:36:45
utahı ve memoyu severim ama utah taraftarı değilim.bir gerçek var ki büyük turnuvalarda reytingi yüksek takımların üst turlara çıkmasını istenir ve hatta bazen çok göze batmayan manipülasyonlar yapılır.bunu bilmemek için saf olmak lazım. maçları hepimiz izliyoruz ve özellikle maçların sonlarına doğru hakemlerin kritik kararları hep lakers lehine verdiğini hepimiz görüyoruz.GASOL son saniyelerde MEMOYU İTEREK basket atıyor hakem devam diyor. bu demek değil ki lakers sadece hakem desteğiyle kazanıyor. ama hakem kritik andaki kararlarıyla maç sonucunu tayin ediyor.LAKERS TARAFTARLARI bunu kabullenmeseler de bu bir gerçek! ayrıca LAKERS turu geçse bile ŞAMPİYONLUĞA ULAŞAMAYACAK.
...
Yorumu Yazan Jesse James, 16 Mayıs 2008, 02:57:55
Kaan Kural ve Murat Kosova'ya bende çok sinirlendim. Tamam kardeşim Memo var orada ama bu kadar da taraflı yorumlar yapılmaz. Unutmasınlarki o maçı Memo'yu destekleyenlerden çok Kobe'yi ve Lakers'ı izlemek isteyenler izlediler!!! Ayrıca kimsede bu siteden milliyetçilik dersi falan vermeye kalkmasın komik oluyor! İsteyen istediği takımı tutar!!! Bu konuşmalar beni anti Memo'cu ve anti Utah'cı yaptı, ayrıca Salt Lake'de eze eze yendiğimizde de hakemler hakkında atıp tutar artık Utahcılar!
Hazmedin artık LAKERS ve KOBE Nba'in bir numaraları!!!
...
Yorumu Yazan ali veli, 15 Mayıs 2008, 21:55:19
ben de mehmet'i ve utah'ı sevmiyorum. hidayet'i ve orlando'yu seviyorum. kaan kural-murat kosova'nın taraflı maç anlatmasından nefret ediyorum. şimdi sayın "....." ben ne kadar türküm? bir yorumlarsanız çok sevineceğim. bilirkişi olarak buralarda bulunmaz beni çok sevindirdi. hatta isterseniz size kafatasımın nasıl olduğu hakkında da bilgiler vereyim, biyolojik olarak gerçek türk müyüm yoksa değil miyim onu da söyleyin bana. teşekkürler.
...
Yorumu Yazan ginola, 15 Mayıs 2008, 16:06:03
benim beklediğim dürüst yorum yapılması insanları niye hırsa getiriyorsun ki memo iyi oynadığında güzel hareketler yaptığında anlat bizde seviniriz.ama göz göre göre de yanlı anlatılmasın memo oynuyor diye herkes utah ı tutacak diye bir kanun yok zannederim.yok sen diyorsan ki bu bir savaştır içinde türk var hadi hakemlere saldıralım onu bunu kötüleylim memo yu yüceltelim o başka memo kötü oyuncu değil böyle şeylere de ihtiyacı yok bu arada benim türklüğümden şüpheye düşmek sana düşmez bu ne milli takım ne de savaş ben sabaha kadar oturup takımım kazansın diye beklemiyorum maçı seyrederken zevk almak için oturuyorum.burası nba en yetenekli basketbolcular oynuyor burda iki kişinin üstünden smaçlar vuruluyor inanılmaz bloklar yapılıyor kobe topu panyaya vurduktan sonra havada kapıp smaç vuruyor inanılmaz atışlar oluyor deron wıllıams inanılmaz asistler yapıyor derek fisher savaşıyor ben bunları seyretmeye oturuyorum basket de oynadım ama anlamayan maçtam sonra isyan ediyor türkiye deki hakemlere çevirmeyin nba hakemlerini benim derdim bu senin ki ne bilmiyorum
...
Yorumu Yazan kratos188, 15 Mayıs 2008, 15:34:35
lakers sıkıştığı anda ve kritik anlarda hakem desteğiyle maç kazanmaya devam ediyor.devam etsin bakalım. şampiyonluğu hakem desteğiyle bile olsa rüyalarında görürler ancak!!
...
Yorumu Yazan ..., 15 Mayıs 2008, 13:08:27
aferim ginola iyi yapmıssın.bu nası bi dusunce yaa ben senin turk olmandan suphe duydum simdi.sırf icinde turk war die diyosun baska ne olmasını bekliyorsun ki sırf derken neyi kastediyosun orda gururumuz memo warken.demekki kaan kural utahı tutuyor ki ona göre mac anlattı.sen lakersı tutabılırsın ama bole sacma sapan saygısızlık yapamassın yok turk war die yanlı mac anlatmısmıs git sen anlat o zmn.orda milli bir basketbolcumuz war yani.bravo yaa bide sesini kısmıssın kaan kural da seni dinlesin duzgun mac anlatsın bundan sora...
...
Yorumu Yazan ginola, 15 Mayıs 2008, 12:34:46
deron wıllıams kardeş 4 top kaybı ama maçta bizim gördüğümüz daha fazla,derek fısher temizlemiş ortalığı kobe gerektiğinde attı yeter de artar zaten (kendine göre az atmış ama) vujacıc akşam çok kaçırdı bu arada maçı anlatan arkadaşlar oldukça yanlı bir maç anlattı bence ki kaan kural daki bilgiler hemen hemen türkiyedeki hiç kimsede yok ama sırf içinde türk var diye bu kadarı olmaz en son tv.nin sesini kıstım son periyotu öle seyrettim.
...
Yorumu Yazan Mahir, 15 Mayıs 2008, 11:20:12
26 sayı sakat halde 33 sayı ßu adam normal mi ???? değildir herhalde :| Tanrım neden ßizden ßöyle oyuncular çıkmaz yada çıkar da işleyemiyor muyuz ??
...
Yorumu Yazan Jesse James, 15 Mayıs 2008, 08:50:06
Go Lakers Goooo
Utah son maçta gülmüştü şimdi de ağlasın bakalım! Hesap henüz kapanmadı onları Salt Lake'te dağıtarak geçeceğiz turu!!!

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle