2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Utah Salt Lake'e Bıraktı (3-2)

NbaTr.Com - Çarşamba, 30 Nisan 2008
Mehmet OkurToyota Center'da oynadığı ilk 2 maçı kazanan ve bu gecede seriyi bitirmek için parkelere ayak basan Utah Jazz, bir türlü istediği oyunu yansıtamayıp ritim bulamayınca Houston Rockets karşısında beklemediği bir sonuçla karşı karşıya kaldı ve 95-69 mağlup oldu.

Benchten istediği katkıyı alamayn ve şut ritmini bir türlü yakalayaman Utah, 18 top kaybı yapıp, ribauntlarda 46-38 geriye düşünce yenilgi kaçınılmaz oldu.

Mehmet Okur iyi başladığı maçta oyun kopunca daha fazla direnmedi ve maçı 14 sayı-10 ribauntla double-double yaparak bitirdi.

Carlos Boozer 19 sayı-10 ribaunt, Deron Williams 13 sayı-6 asist, Ronnie Brewer 9 sayı-7 ribaunt yaparken gecenin en kötü isimlerinden olan Andrei Kirilenko 5 sayıda kalırken savunmada da varlık gösteremedi.

Rockets'ta Tracy McGrady 29 sayı-5 asist-5 ribauntla oynarken, Rafer Alston 14 sayı-6 asist, Luis Scola 18 sayı-12 ribaunt ve Dikembe Mutombo 5 sayı-10 ribaunt yaptı.

Seride durum 3-2'ye gelirken Utah bu yenilgiye rağmen Salt Lake'de oynayacağı 6. maç için avantajı elinde bulunduran taraf konumunda.

Jazz 69 Rockets 95

         
UTH (3-2) 16  16  23  14  69
HOU (2-3) 18  25  31  21  95
UTAH JAZZ
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Andrei Kirilenko, SF292-70-11-2011220315
Carlos Boozer, PF358-180-03-455102305319
Mehmet Okur, C394-112-44-619100003314
Deron Williams, PG395-110-13-51236104313
Ronnie Brewer, SG344-110-01-2347211009
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Matt Harpring, SF150-20-01-2112100221
Jason Hart, PG41-10-00-0000000002
Jarron Collins, C40-10-00-0000001000
Kyle Korver, SF110-10-10-0022102010
Paul Millsap, PF182-50-00-2022001034
Ronnie Price, PG91-50-20-0000100012
C.J. Miles, SG40-10-00-0101010100
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 27-742-913-231226381585181769
 36.5%22.2%56.5%Team TO (pts off): 18 (24)
 
HOUSTON ROCKETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Shane Battier, SF371-80-51-1066120233
Luis Scola, PF357-120-14-548122002418
Dikembe Mutombo, C241-20-03-62810101035
Tracy McGrady, SG3913-261-42-21455205129
Rafer Alston, PG315-94-70-00116201214
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bobby Jackson, SG173-61-12-2011100029
Mike Harris, F21-10-00-0112000002
Chuck Hayes, PF142-20-00-0213102014
Luther Head, SG140-40-01-1000211211
Steve Novak, PF20-00-00-0000000000
Aaron Brooks, PG21-10-00-0011000102
Carl Landry, PF233-80-02-2145030018
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 37-796-1815-1911354619104131895
 46.8%33.3%78.9%Team TO (pts off): 13 (11)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 1 UTAH ( C Boozer 1 ) - TEAMS (def3sec): UTAH (1) - COACHES: None
Officials: Steve Javie , Mark Wunderlich , Sean Corbin

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan Zahir Daday, 01 Mayıs 2008, 00:13:39
Playoff tan T-mac Houston'dan ayrılacak herhalde
...
Yorumu Yazan Berke Aral Sn006d0065z, 30 Nisan 2008, 19:50:45
utah 4-2 alır
...
Yorumu Yazan Dora Aka0079, 30 Nisan 2008, 19:46:50
nedense rockets kazanınca utah istediği gibi oynayamıyo. Ama utah kazandığı zaman houston a parkeleri dar ediyo. Editörümüz taraflı sanki.
...
Yorumu Yazan Ring, 30 Nisan 2008, 08:22:11
UTAH RESMEN SAÇMALADI BU SEİYİ BU KADAR UZATMANIN NE ANLAMI VAR.ARTIK ELESELER BİLE BİR ŞEY İFADE ETMEZ.ROCKET'E HELAL OLSUNNNN!!!

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle