2014 NBA All Star Smaç Yarmas'nda yaracak isimler açkland. Son ampiyon Terence Ross'un ba çektii çok iddial bir kadronun yan sra geleneksel smaç yarmasndan çok farkl, yeni bir format da göreceiz.

14 ubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maç'nn koçlar tarafndan seçilen yedekleri açkland.

2014 NBA All-Star maçnn ilk beleri açkland.

Her yl düzenli olarak Forbes tarafndan açklanan NBA'nin en deerli takmlar sralamasnda bu yl da zirve deimedi.

Dallas Mavericks'in Alman yldz Dirk Nowitzki, kariyerinin devam konusunda açklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'n talyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatl nedeniyle sezonu kapad açkland.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlat.

Yldz Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boaltarak gelecee yatrm yapmay tartan Chicago Bulls, takmn en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Yeilgiresun Belediye Peini Brakmyor

NbaTr.Com - Sal, 20 Austos 2013

Yeil Giresun Belediyespor Bakanvekili Yavuz, Erdemir'in Selçuk Üniversitesi'ne devredilmesi konusundaki gelimeler üzerine sert bir açklama yapt ve “Erdemir gibi halka açk bir yapnn kendisine ait olan bir sosyal sorumluluk projesini resmen peke çekmesini knyoruz." dedi.

Ylan hikayesine dönen BEKO Basketbol Ligi’nde kimin oynayaca konusu uzadkça uzuyor. Son olarak Erdemirspor Kulübü, haklarn devretmek için Torku Selçuk Üniversitesi ile anlama salad.

Konunun hukuki olarak da takipçisi olacaklarn ifade eden Yeil Beyazllarn Bakanvekili Bülent Yavuz, "Erdemir oyunculara olan 1,5 milyon TL'yi ödemekte zorlanyorsa, bunu da hissedarlarna duyurmak zorundadr" diye konutu.

Yavuz, sert ifadelerle Erdemirspor’a yüklendi: “Aldmz duyumlar üzerine Ereli ile Konya Selçuk kulüplerinin kendi aralarnda Ereli'nin Birinci Lig haklarn Konya kulübüne 200.000TL'si pein 600.000 TL'si sene içinde DDAA gelirlerinden karlanmak üzere toplam 800.000 TL'ye devretmek için anlatn örendik.

Her ne kadar Konya için çok ucuza hatta kelepire kapatlm bir i olarak gözükse de umarm sonuçlar Türk basketbolu için çok ar olmaz. YGBS olarak bu konunun hukuksal olarak sonuna kadar takipçisi olacamzn bilinmesini isteriz. Noter kanal ile TBF’ye bavuruda bulunarak Erdemir'in tüm kongre kararlarnn resmi olarak istenmesini arz edeceiz. Erdemir gibi halka açk bir yapnn kendisine ait olan bir sosyal sorumluluk projesini resmen peke çekmesini de knyoruz. Erdemir/Oyak gibi bir kurumun bile bunu uluorta herkesin gözü önünde yapabilmesi "artk Türkiye’de hiç bir ey ayp deil, her ey olabilir" dedirtmektedir insanlara.

Son anda vazgeçilen Dou/Olin anlamasnn rakamlar ile bu operasyonun rakamlarn karlatrrsak bu ilemin satan kurum açsndan çok büyük bir kayp, alan açsndan ise çok kelepir bir anlama olduunu görebiliriz. Bu sat yapacak insanlar, mutlaka manevi sorumluluunu da tayacaklardr. Tabii ki yannda hukuki sorumluunu da beraberinde tayacaklar. Hukukun her mecrasnda hakkmz arayacamzn, bu iten eer varsa kendine menfaat salayacak insanlar da deifre edeceimizi herkesin bilmesini isteriz.

Gündüz vakti yaplan bu yangndan mal kaçrma olayna asla sessiz kalmayacaz. "Erdemir'in oyuncu borçlarn ödeyemedii için bu ekilde bir sata gittii" tezi ise tam bir cehalet unsurudur. Koskoca Ereli/Oyak Grubu geçen sene banda bu takm kurarken yapt bütçeye kulübün satndan elden edilen bir gelir kalemi mi koymulardr. Oyuncular transfer ederken eer ödeyemezsek takm satp paralarn ödemek gibi bir düünceleri mi vard? Hepsinden önemlisi Oyak/Erdemir Grubu’nun 1.500.000 gibi bir mebla ödemekte zorluk çekiyorsa bunu Türkiye’nin her yerinde bulunan hissedarlarna duyurmak gibi bir sorumluluu vardr."

Kaynak: Giresun Gazete

lgili Dier Haberler
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

ddaa Basketbol Nas...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - hsan Baylk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'n Dn Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - hsan Baylk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
ddaa Basketbol Nas...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
ddaa Basketbol Nas...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En yi Oyuncu...
bune ya michael jordan

2004 - 2013 | Trkiye'nin NBA ve Basketbol Portal | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazlar Kaynak gsterilmeden herhangi bir medya ortamnda yaynlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle