Gönderen Konu: İşte All-Star İlk Beşleri  (Okunma sayısı 30042 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte All-Star İlk Beşleri
« Yanıtla #25 : 10 Şubat 2011, 20:03:14 »
Alpay abi sende gerçekten Mehmet Okur sempatisi var. Yani bugüne kadarki tüm tartışmalarda gözlemlediğim bu :) yanlış anlama ama yani ben yedeklere bile gireceğini zannetmiyorum : ) Blake Griffin ilk 5 başlasın daha iyi yani en azından all-starlığından bir şey kaybetmez :) bakın belki yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama Mehmet Okur'u hiç sevmememden kaynaklı da olabilir bu.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 10 Şubat 2011, 20:14:06 »
Sağlıklı ve formda bi Memo'nun neler yapabileceğini gördük.. Ama artık sağlıklı olsa da formda değil.. Memo'dan bişey bekleyenler artık boş beklenti içindedir yani.. :) Utah dışındaki bi takımla yeniden doğabilir belki, ama Utah'taki misyonunu artık tamamladı bence.. Utah da ondan vazgeçmiş olacak ki Jefferson takasını gözünü kırpmadan yaptı, Memo döndüğünde 11-12 dakkadan fazla süre vermediler.. Zaten Millsap'la Al'un durumu da ortada artık Utah'ın Memo'ya ihtiyacı kalmadı..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Şubat 2011, 20:52:03 »
Sağlıklı ve formda bi Memo'nun neler yapabileceğini gördük.. Ama artık sağlıklı olsa da formda değil.. Memo'dan bişey bekleyenler artık boş beklenti içindedir yani.. :) Utah dışındaki bi takımla yeniden doğabilir belki, ama Utah'taki misyonunu artık tamamladı bence.. Utah da ondan vazgeçmiş olacak ki Jefferson takasını gözünü kırpmadan yaptı, Memo döndüğünde 11-12 dakkadan fazla süre vermediler.. Zaten Millsap'la Al'un durumu da ortada artık Utah'ın Memo'ya ihtiyacı kalmadı..
Sana hiç ama hiç katılmıyorum.Eminim ki Sloan da Memo'nun sağlıklı bir dönüşünü dört gözle bekliyordur.Çıktığı sakatlık çok ağır Mehmet Okur'un o yüzden ritmini bulması çok zor.Elton Brand de böyle bir sakatlık geçirmişti ve ritminin bulduktan sonra neler yaptığını görüyoruz ve ritmini ne kadar sonra bulduğuna da dikkat etmek lazım.
Memo'dan bundan sonra bir şey beklemek de hiç boş beklenti değil hiç hem de.Millsap'la Al'ın durumu ortada diyorsun da ikisi de iyi oynarken bu takımın niye bu hâlde olduğunu söyle o zaman bana.Cevap basit.İyi oynuyolar ama bu form grafiği senin düşündüğün kadar verim vermiyor takıma.Onların formu takımı bir üst kademeye çıkarmıyor.Jerry Sloan yıllardır uyguladığı sistemden vazgeçmezse bu takımı bir üst kademeye çıkaramaz Al-Millsap ikilisi.Onlara Memo takviyesi lazım.Öyle ya da böyle, ancak Memo sağlığına kavuşunca verim artar ve bu takım bir üst kademeye çıkabilir.

Peki bana katılmıyorsan bu ikili bu kadar iyiyken, ayrıca Kirilenko da kontrat yılı olduğu için çok daha motiveyken, Williams da gayet iyi oynarken bu durum niye?Neden bu takım bu kadar kötü oynuyor?
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2011, 20:53:51 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 10 Şubat 2011, 21:07:17 »
Ben sana Al'la Millsap harika oynuyor demiyorum ki.. Ama Memo'nun yapabileceğinden daha iyisini yapıyorlar.. Yani Memo gelse bu ikisi kadar iyi oynayamaz.. Ona bakarsan Memo'lu Utah bu ligde hiç bi zaman damga vuramadı ki.. 1-2 oyuncuya bağlı bişey değil yani bu..
Peki abi ben sana bi soru sorucam o zaman.. Geçen sene Memo gayet sağlıklıydı hiç bi sıkıntısı yoktu ama ligin genelinde çok kötü performans sergiledi bu neden? Sence Sloan böyle bi adamı arıyo mudur şu an?
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2011, 21:13:10 »
Ben sana Al'la Millsap harika oynuyor demiyorum ki.. Ama Memo'nun yapabileceğinden daha iyisini yapıyorlar.. Yani Memo gelse bu ikisi kadar iyi oynayamaz.. Ona bakarsan Memo'lu Utah bu ligde hiç bi zaman damga vuramadı ki.. 1-2 oyuncuya bağlı bişey değil yani bu..
Peki abi ben sana bi soru sorucam o zaman.. Geçen sene Memo gayet sağlıklıydı hiç bi sıkıntısı yoktu ama ligin genelinde çok kötü performans sergiledi bu neden? Sence Sloan böyle bi adamı arıyo mudur şu an?
Bir kere ben sana Memo damgasını vurar, Utah'ı şampiyonluk adayı yapar demiyorum.Yok böyle bir ihtimal zaten, ama Utah kötü oynuyor.Ayrıca öyle ya da böyle sağlıklı hâliyle All-Star oldu Memo.Sağlıklı olursa Millsap-Jefferson kadar belki iyi oynayamaz ama iş oynamakla bitmiyor, ikili verimsiz.Onların verimini arttırır Memo.

Soruna gelirsek geçen senenin başlarında Memo tam sağlıklı değildi, bunu kendisi de söylüyordu son 2 ay kalaydı sanırım %100'üme geldim diye bir açıklamada yaptı.O tarihten sonra hem kendi iyi oynadı, hem de Utah çok daha iyi oynamaya başladı art arda galibiyetler aldılar, son birkaç maçtaki salaklıklar nedeniyle 5'ten girdiler playoff'a.Ama çok daha iyiydiler.Memo'nun yararı bu.Bir adam bireysel olarak iyi olabilir ama sistemin işlemesi açısından söylüyorum ben.Ayrıca geçen sezonun son 2 ayındaki Utah'la bu Utah'ın uzaktan yakından alakası var mı?
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #30 : 10 Şubat 2011, 21:14:49 »
Ben şunu söylemek istiyorum.Eğer Mehmet Okur sakatlanmadan bu sezona başlasaydı, All-Star olduğu sezondan çok daha iyi oynar ve istatistikleri de çok daha iyi olurdu ve bu da onu rahat All-Star yapardı.Çünkü pivot yok, ilk beş belki çok zor -imkansız değil pivot olmadığı için- ama All-Star kesin olurdu bence..
Abi Kevin Love son anda kendine yer buldu - LaMarcus Aldrigde seçilemedi - Gasol Benchte.Blake Griffin'i ilk beş pivotu yaparlardı yine de Memo yu seçmezlerdi ''haklı olarak''
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 10 Şubat 2011, 21:16:24 »
Ben şunu söylemek istiyorum.Eğer Mehmet Okur sakatlanmadan bu sezona başlasaydı, All-Star olduğu sezondan çok daha iyi oynar ve istatistikleri de çok daha iyi olurdu ve bu da onu rahat All-Star yapardı.Çünkü pivot yok, ilk beş belki çok zor -imkansız değil pivot olmadığı için- ama All-Star kesin olurdu bence..
Abi Kevin Love son anda kendine yer buldu - LaMarcus Aldrigde seçilemedi - Gasol Benchte.Blake Griffin'i ilk beş pivotu yaparlardı yine de Memo yu seçmezlerdi ''haklı olarak''
Ben vazgeçtim o iddamdan zaten..Kesin olamazdı ama adı yüksek sesle geçerdi..

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 10 Şubat 2011, 21:20:50 »
Bir kere ben sana Memo damgasını vurar, Utah'ı şampiyonluk adayı yapar demiyorum.Yok böyle bir ihtimal zaten, ama Utah kötü oynuyor.Ayrıca öyle ya da böyle sağlıklı hâliyle All-Star oldu Memo.Sağlıklı olursa Millsap-Jefferson kadar belki iyi oynayamaz ama iş oynamakla bitmiyor, ikili verimsiz.Onların verimini arttırır Memo.

Soruna gelirsek geçen senenin başlarında Memo tam sağlıklı değildi, bunu kendisi de söylüyordu son 2 ay kalaydı sanırım %100'üme geldim diye bir açıklamada yaptı.O tarihten sonra hem kendi iyi oynadı, hem de Utah çok daha iyi oynamaya başladı art arda galibiyetler aldılar, son birkaç maçtaki salaklıklar nedeniyle 5'ten girdiler playoff'a.Ama çok daha iyiydiler.Memo'nun yararı bu.Bir adam bireysel olarak iyi olabilir ama sistemin işlemesi açısından söylüyorum ben.Ayrıca geçen sezonun son 2 ayındaki Utah'la bu Utah'ın uzaktan yakından alakası var mı?
Olmayabilir tamam ama bak sen de kendi ağzınla söyledin Al ya da Millsap kadar iyi oynayamaz diye.. Sisteme eklenirse başarı gelir diyosun peki kimin yerine eklenicek?

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 10 Şubat 2011, 21:24:37 »

Olmayabilir tamam ama bak sen de kendi ağzınla söyledin Al ya da Millsap kadar iyi oynayamaz diye.. Sisteme eklenirse başarı gelir diyosun peki kimin yerine eklenicek?
Sistemi işletecek, Millsap'i ya da Jefferson'ı benche çekecek.Ben adım kadar eminim ki Memo sağlığına kavuşunca böyle olacak, iddaya falan da girerim. :-)
Hani Rıdvan sürekli der ya aynı tarz savunma oyuncuları verimsiz olur diye..Utah sistemi de yıllarca böyle oynadığı için ikisi verimsiz oluyor şimdi.Memo bu ikiliyi pota altında çok rahatlatır ikisi için de daha iyi olur.Ayrıca Memo yine tekrarlıyorum :-) sağlıklı olduğu zaman çok tehlikeli bir hücum silahı, çok hem de.Utah bir anda Dallas seviyesine bile yetişebilir.Ben buna kalpten inanıyorum, yeter ki Memo sağlığına dönsün ama o mümkün görünmüyor pek.Daha bugün haber çıktı kronik bel ağrısı varmış 2-3 hafta daha yokmuş.Sağlık sorunu bitmiyor bir kere..

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Moderator
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 10 Şubat 2011, 21:26:30 »
Şunu sormak lasım önce: Mehmet nasıl allstar olmuştu?

Utah'ı sırtlayarak, son saniye şutlarıyla, muazzam üçlük yüzdesiyle ve 'money ball' lakabını sonuna dek hak ederek. Tabi sakatlıkları da unutmamak lazım. Yıl kaçtı 2007.
O sene Utah batı finali oynadı. Peki sonra ne oldu?

Tanjevic 2007 Avrupa Şampiyonası'na Mehmet'i çağırmak zorunda kaldı ve Mehmet'in tavan yapan kariyerinin çökmesine neden oldu. Çöküş orada başladı yani. Allstar olarak bitirilen bir sezon ve hayal kırıklığı yaşanan bir şampiyona. En büyük suçlu kim demişti basını hatırlayın. Memo tüm fişekleri üzerine çekti. Bu Mehmet'in özgüvenini yerle bir etti arkadaşlar. Yukarıda saymaya çalıştım Mehmet'in allstar olmasını sağlayan oyun içi performanslarını. Onlara yeniden dönersek, Memo'nun muazzam şut yüzdesini, kritik son saniye şutlarını takır takır sokmasını, allstar olmasını bu 'özgüven' sağlıyordu. Ancak Tanjevic Mehmet'i deyim yerindeyse yedi bitirdi. Çocuğun güveni kayboldu, o milli takım macerasından sonra. Tanjevic tamam dünya 2. yaptı bizi ama allstar olmuş bir ismin kariyerini tepe taklak ederek.

2007 sezonundan beri Mehmet'i iyi hatırlayan var mı? Bir 43 sayısı var Indiana'ya o kadar. Başka?

Tamam sakatlıklar çok sekte vurdu Memo'ya ama ondan öncesini de unutmamak lazım.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Şubat 2011, 21:31:46 »
Geçen senenin sonlarında çok iyi oynuyordu abi.Hatta Denver maçını da izliyordum galiba 12-13 dakika oynadı 11 sayı atmıştı.Sakatlanınca kapatmıştım maçı sinirden.Playoff'larda gayet iyi oynamıştı.All-Star olduğu sezondan bir sonraki sezonun da sonlarına doğru toparlamıştı, çok iyiydi yine.Sonlarda bir şey oluyor demek ki Memo'ya.Ama Tanjevic konusunda %100 katılıyorum sana..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #36 : 10 Şubat 2011, 21:32:52 »

Sistemi işletecek, Millsap'i ya da Jefferson'ı benche çekecek.Ben adım kadar eminim ki Memo sağlığına kavuşunca böyle olacak, iddaya falan da girerim. :-)
Hani Rıdvan sürekli der ya aynı tarz savunma oyuncuları verimsiz olur diye..Utah sistemi de yıllarca böyle oynadığı için ikisi verimsiz oluyor şimdi.Memo bu ikiliyi pota altında çok rahatlatır ikisi için de daha iyi olur.Ayrıca Memo yine tekrarlıyorum :-) sağlıklı olduğu zaman çok tehlikeli bir hücum silahı, çok hem de.Utah bir anda Dallas seviyesine bile yetişebilir.Ben buna kalpten inanıyorum, yeter ki Memo sağlığına dönsün ama o mümkün görünmüyor pek.Daha bugün haber çıktı kronik bel ağrısı varmış 2-3 hafta daha yokmuş.Sağlık sorunu bitmiyor bir kere..
Utah Memo'nun dönüşüyle Dallas seviyesine mi gelir?Arkadaşım yapma gözünü seveyim.Deron Williams ve Boozer harika anlaşırken , Memo sağlıklıyken.Benchte Korver gibi bir oyuncu varken bile o seviyede değillerdi bence.Kirilenko'nun da daha iyi olduğunu unutmayalım.

Ne kadar sevmesemde bitiriciliğine çok saygı duyduğum Boozer gitti,Oyun zekası sıfırın altında olan Al Jefferson geldi.Sayı atmıyor mu bazen atıyor ama Boozer la kıyaslanabilir mi?Korver,Harpring,Millsap gibi sistemi iyi işleten oyuncular benchteyken şimdi Millsap ilk beşteKorver Bulls'ta.onların yerine kimler monte edilmeye çalışılıyor.CJ Miles gibi vasat oyuncular.Ronnie Price bile çok uzun süreler aldı bu takımda.Utah Mehmet'i veya sistemi değil kaliteyi ve Deron Williams'ın heyecanını kaybetti ve toparlanması çok zor görünüyor.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 10 Şubat 2011, 21:33:55 »
Geçen sene ben Memo sakatlanmasa Dallas seviyesinde olduklarını düşünüyorum ama bu sene için haklısın.Uçtum biraz..

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 10 Şubat 2011, 21:45:44 »
Bence Yusuf sen Memo'ya olan sempatinden kaynaklanan bi şekilde böyle konuşuyosun.. Yani All-Star olduğundan beri Memo'nun iyi form grafiğini senden başka hatırlayan yok.. :) Arada tabi ki 1-2 iyi maç çıkarcak ama iyi değil yani abi adam eski All-Star Memo değil...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 10 Şubat 2011, 21:49:26 »
Tamam ben Mehmet Okur'a sempati duyuyorum ama Nash'e olan sevgimden bir farkı yok.Türk olmasının hiçbir payı yok ki milliyetçi bir adam da değilimdir.Memo'nun oyun tarzı Utah'a çok şey katıyor.En azından Sloan sisteminde böyle.O sistem de gidiyor zaten istifa edecekmiş adam.Ama Memo son 2 senedir sezon sonu performansları çok üst düzey.İnkar edebilir miyiz, harika oynadı o dönemlerde.Agresifti çok çalışıyordu saha içinde ve başarıya da ulaşıyordu.Bunları unutmayalım.Eskisi gibi olamayacağını ben de biliyorum ama vereceği verim çok önemliydi Sloan'un gideceğini öğrenmeden önce.Sistem değişirse %100 haklısın zaten..

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #40 : 10 Şubat 2011, 21:54:52 »
Tamam ben Mehmet Okur'a sempati duyuyorum ama Nash'e olan sevgimden bir farkı yok.Türk olmasının hiçbir payı yok ki milliyetçi bir adam da değilimdir.
Milliyetçi olsan(Benim gibi)Sempati değil kızgınlık olurdu duyduğun.Konferans yarı finali oynadıktan sonra çok yoruldum dinlenmem lazım diyerek Milli Takımı hiç beklemiyorken yalnız bırakmıştı ya hani ondan dolayı :@

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 10 Şubat 2011, 21:57:42 »
Tamam ben Mehmet Okur'a sempati duyuyorum ama Nash'e olan sevgimden bir farkı yok.Türk olmasının hiçbir payı yok ki milliyetçi bir adam da değilimdir.
Milliyetçi olsan(Benim gibi)Sempati değil kızgınlık olurdu duyduğun.Konferans yarı finali oynadıktan sonra çok yoruldum dinlenmem lazım diyerek Milli Takımı hiç beklemiyorken yalnız bırakmıştı ya hani ondan dolayı :@
Face'teki gibi yorumu beğen bölümünü aradım ama yoktu.. :-D Valla bu yorumu çok takdir ettim doğrusu.. :)
Bu arada ben seni Türk olduğu için seviyosun falan diye suçlamıyorum Alpay merak etme.. :-D Sadece sempati beslediğini belirttim, hangi sebepten sempati beslediğini değil.. :)

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 10 Şubat 2011, 22:01:15 »
Face'teki gibi yorumu beğen bölümünü aradım ama yoktu.. :-D Valla bu yorumu çok takdir ettim doğrusu.. :)
Bu arada ben seni Türk olduğu için seviyosun falan diye suçlamıyorum Alpay merak etme.. :-D Sadece sempati beslediğini belirttim, hangi sebepten sempati beslediğini değil.. :)
Ben gayri ihtiyarî belirttim onu.Hani "yaa sıktı bu çocuk Türk diye laf ettirmiyor falan" diye düşünürsünüz diye.Ama şunu da söyliym, Mehmet Okur benim hakkaten en sevdiğim 2-3 oyuncudan biridir, oyun tarzı dolayısıyla çok seviyorum..

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 10 Şubat 2011, 22:24:49 »
Çok doğru. Zaten geçen sene de sakatlığı olmasının kendi açısından tek iyi yanı milli takıma gelmemek olmuştur. Nefret ediyorum kendisinden. Ersan'ı bile daha çok yakıştırıyorum milli takıma. Ayrıca yanlış anlaşılmasın sitede Ersan'ı en çok seven üyeyimdir diye düşünüyorum ama tartışmalar yüzünden öyle söyledim.Yoksa Ersan büyüktür. Milli takımımızda da en içten oynayan oyunculardandır.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 10 Şubat 2011, 22:33:17 »
Mehmet'in oyun tarzını falan ben de çok beğeniyorum ama işte eski Mehmet'in.. :)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #45 : 10 Şubat 2011, 22:36:53 »
Çok doğru. Zaten geçen sene de sakatlığı olmasının kendi açısından tek iyi yanı milli takıma gelmemek olmuştur. Nefret ediyorum kendisinden. Ersan'ı bile daha çok yakıştırıyorum milli takıma. Ayrıca yanlış anlaşılmasın sitede Ersan'ı en çok seven üyeyimdir diye düşünüyorum ama tartışmalar yüzünden öyle söyledim.Yoksa Ersan büyüktür. Milli takımımızda da en içten oynayan oyunculardandır.
2011 Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımın kadrosunda Mehmet Okur'u görüp,Mirsad Türkcan'ı görmezsem Orhun Ene ve ekibine suikast düzenlemeyi düşünürüm. :D

ABARTMIYORUM

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #46 : 10 Şubat 2011, 23:41:33 »
Abi konuşmaları okumaya üşendim de,All Star 2011 konusunda Mehmet Okur,Eurobasket 2011 muhabbeti nasıl açılır ya,aklım almadı. :D Mehmet oylamada ilk 5'in direğinden falan döndü sanacağım şimdi.  :P

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 10 Şubat 2011, 23:46:25 »
Abi konuşmaları okumaya üşendim de,All Star 2011 konusunda Mehmet Okur,Eurobasket 2011 muhabbeti nasıl açılır ya,aklım almadı. :D Mehmet oylamada ilk 5'in direğinden falan döndü sanacağım şimdi.  :P
Harbi öyle :D

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 10 Şubat 2011, 23:52:55 »
2011 Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımın kadrosunda Mehmet Okur'u görüp,Mirsad Türkcan'ı görmezsem Orhun Ene ve ekibine suikast düzenlemeyi düşünürüm. :D

ABARTMIYORUM
Çok doğru. İstersen beraber düzenleriz abi. :)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #49 : 10 Şubat 2011, 23:53:28 »
;D Alpay kardeşimiz Mehmet Okur'un sağlıklı olsa All Star olabileceğini ve böyle bir durumda Utah'ın Dallas seviyesinde oynayacağını söyledi.

Ardından Volkan kardeşiniz(ben)Bunun mümkün olmadığını söyledim

Sonra yine Alpay Mehmet Okur'a sempati duyduğunu ama bunun memonun Türk olmasıyla bir ilgisi olmadığını milliyetçi bir insan olmadığını söyledi

Ben de milliyetçi bir insan olduğumu ve ona kızgın olduğumu söyledim(Konferans yarı finali sonrası yorgunum diyerek milli takımı yalnız bırakmasından dolayı)

Sonra iyice sinirlenip eğer Eurobasket 2011 de kadroda olursa Orhun Ene ve ekibine suikast düzenleyeciğimi söyledim.

Kısaca özetleyeyim dedim ama uzun oldu galiba... ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 00:36:02 Gönderen: KİDD_Fan »