Gönderen Konu: İşte All-Star İlk Beşleri  (Okunma sayısı 29883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte All-Star İlk Beşleri
« Yanıtla #50 : 10 Şubat 2011, 23:59:01 »
Alpay olacak o. :) Bu Mehemt Okur sempatisi nereden ki acaba?

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderatör
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #51 : 11 Şubat 2011, 00:04:11 »
Alper mi? :D

Hmm güzel bi konuşma geçmişi olmuş. :D

Ben pek yorum yapmayacağım bu konu hakkında,milliyetçiyim,Mehmet Okur'u da severim,beğenirim. Eyyorlamam bu kadar. 

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #52 : 11 Şubat 2011, 00:37:13 »
Alpay olacak o. :) Bu Mehemt Okur sempatisi nereden ki acaba?
Alpay kusura bakmasın hemen düzelttim.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 11 Şubat 2011, 10:04:54 »
Volkan, Dallas seviyesinden vazgeçtim daha!!! :-D
Geçen sene ben Memo sakatlanmasa Dallas seviyesinde olduklarını düşünüyorum ama bu sene için haklısın.Uçtum biraz..
Ayrıca Harun Erdenay da Memo'nun olacağını söyledi zaten, sen istesen de istemesen de Memo var :-).Adam iyileşse belki de beni haklı çıkaracak ama, iyileşemedi bir türlü..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 11 Şubat 2011, 12:09:12 »
Eminim Memo'da yaz gelse de milli takımda oynasam diye kendini paralıyordur şimdi.(!)

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 11 Şubat 2011, 16:13:16 »
Oynasın abi milli takımda ben isterim yani.. Memo gibi All-Star olmuş bi oyuncumuz var, faydalanmak lazım.. Adam bi kere gelmedi diye silip atalım mı hemen.. :)
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 11 Şubat 2011, 18:48:04 »
Bir kere mi gelmedi? Bizim milli takımızın ona mecbur değil. Ne hali varsa görsün. Şahsen bizi o yakacağına Ender Arslan, Ömer onan gibi oyuncularımız yaksın. Çünkü biliyoruz ki bu oyuncular çok daha hakediyor, çok daha istiyor, çok daha hırslı. Zaten kazanma arzusu olarak bu 2 oyuncumuz kadar olsa takım. Kimse tutamaz milli takımımızı şayet 10 kişilik rotasyonumuzla dahi tutamadılar. Mehmet Okur benim için sıradan bir basketbolcu. Kariyerinde başarılar.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 11 Şubat 2011, 18:54:54 »
Bir kere mi gelmedi? Bizim milli takımızın ona mecbur değil. Ne hali varsa görsün. Şahsen bizi o yakacağına Ender Arslan, Ömer onan gibi oyuncularımız yaksın. Çünkü biliyoruz ki bu oyuncular çok daha hakediyor, çok daha istiyor, çok daha hırslı. Zaten kazanma arzusu olarak bu 2 oyuncumuz kadar olsa takım. Kimse tutamaz milli takımımızı şayet 10 kişilik rotasyonumuzla dahi tutamadılar. Mehmet Okur benim için sıradan bir basketbolcu. Kariyerinde başarılar.
Memo gelmediğinde Hido da gelmemişti.Geçen sene de oynamayı çok istediğini açıkladı ama olmadı.Mehmet Okur istemiyor, istemiyorsa gelmesin, ya sev ya terk et gibi saçmalıklarla uğraşmayın.Basketbola bu kadar duyguları karıştırmayın.Memo gelirse ben Orhun Ene'nin Tanjevic'ten farklı olarak Memo'yu çok daha verimli kullanacağını düşünüyorum.Böyle olursa da Mehmet Okur çok değerli ve üst düzey bir oyuncu..
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 20:34:49 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 11 Şubat 2011, 19:02:32 »
Tamam diğer söylediklerimde belki belli oranda saçmalamış olabilirim, abartmış olabilirim. Ama bizim milli takımızın ona mecbur olmadığını hala düşünüyorum. 2009 Avrupa Şampiyonası'nda Mehmet Okur sakat mıydı? 2009 belki istediğimiz gibi geçmedi ama 2010'da Amerika'ya bazı şartlar yüzünden yenildik. : ( Karıştırdığım duygular benim için önemli ve milli takımımız içinde önemli. Ya neyse kapattım ben konuyu saçmalıyorum ya zaten. All-star ilk beşlerinden devam edelim bence.

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Moderator
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 11 Şubat 2011, 19:04:41 »
Mehmet'i Mehmet olmaktan çıkaran, milli takımdan soğutan adam tanjevic. Yeter artık bu kadar yüklenmeyin şu adama. Gelmemesinin tek nedeni Tanjevic'in Memo konusundaki takıntısı. Zorla çağırmak zorunda kaldığında bile saçma sapan oynattı Mehmet'i her zaman. Bu koç Ersan'ın da milli takım kariyerinin bitmesine neden olacak saçmalıklar yaptı. En iyi örnek Ersan'ı 3 numara oynatmaya çalışmaktı. Mehmet'in milli takımı sevip sevmeme konusu kapansın artık bence. Baymaya başladı artık. Mehmet'in oyununu sıradan kabul edenler, ona oyuncu bile demeyenler, 2007 sezonunun başına bir dönsünler ve özgüveni yerinde Memo'nun neler yaptığını bir hatırlasınlar.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 11 Şubat 2011, 19:12:03 »
Bunu yapan da sadece Mehmet Okur olmadı.O sene Hido da gelmedi ama en basitinden bu sene Ginobili,Parker,Noah,Gasol, ayrıca Nowitzki bile gelmediler.NBA temposunun aşırı yoğunluğunu da olunca biraz dinlenmek isteyebiliyorlar.Bu her zaman olursa böyle tepkileri anlayabilirim ama 1 defa olursa haksızlık olur.Zaten 2009'da gelmediğinde Tanjevic almamıştı, NBA'den 1 oyuncu gelecek diye..
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 20:04:32 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 11 Şubat 2011, 22:24:31 »
Ayrıca Amerika'nın açıklanan aday kadrosundan kimler geldi Türkiye'ye bi bakın yani.. Onların hepsi vatan hainiyse izlemeyin bu şerefsizlerin ligini o zaman öyle değil mi?
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 11 Şubat 2011, 22:35:48 »
Gasol belki turnuvaya gelmedi ama yerinde takımını destekledi yalnız. Genel konuşmamak lazım hatırlatmak da fayda var. Nowitzki de geldi diye biliyorum.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 11 Şubat 2011, 22:39:49 »
Dünya Şampiyonası'na gelmeyenleri saymıştım ben...

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 11 Şubat 2011, 22:45:14 »
Yalnız şerefsizlerin ligi fena olmuş ya :D :D Ayrıca Amerika eğer turnuvadaysa şampiyonluğa favori gösterilmesi için aday kadrosunun belli olmasına gerek yok ki. 2006'da LeBron'dır, 2008'de Kobe'dir , 2010'da Duranttir. Mutlaka vardır bir tane. Ve ayrıca sanırım olimpiyatlar daha ciddiye alınıyor ve şanssızlığımız 2012 Türk basketbolunun altın nesli 79 için biraz geç olacak :)

Çevrimdışı raptors

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 13 Şubat 2011, 02:49:01 »
Doqu takımı fazla atletik çıktı :) Batı'da ise Yao sakat,onun yerine Kevin Love'ı izleyecez çok zevkli maç olacak

Çevrimdışı Cool Ekrem C

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • En baba streetball sitesi
« Yanıtla #66 : 18 Şubat 2011, 23:44:50 »
Kim kazanır bilinmez ama bilhassa Doğu çok keyif verir.
İmpossible is Nothing

Çevrimdışı indianapacers

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 19 Şubat 2011, 00:01:40 »
en komiğide hidayet ve bazı türk oyuncuların adının zikredilmesi olduydu seçim aşamasında ya biz değişik bi milletiz bizim oyuncular bu sene değil all star ilk yüze giremez =)

bu arada doğu karması muhteşem duruyor, hep doğu taraftarı olduğumdan bu seneki maç kaçmaz.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 19 Şubat 2011, 01:07:56 »
İlk 100 saysak ne güzel 5 oyuncumuz da all-star olurdu :D

Çevrimdışı berk1473

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 19 Şubat 2011, 19:04:38 »
JASON KİDD FAN HARBİDEN HAKLI MİRSAD I GÖRMEZSEM SUİKAST DÜZENLERİM OYUNCU SEÇİM KURULUNA BU ARADA DOĞU FARK ATAR MEHMET OKUR HAKKINDA KONUŞMAMIZ ASLINDA ÇOK SAÇMA ADAM KENDİNİ KANITLAMIŞ YENİ SİSTEME UYUM SAĞLARSA MİLLİ TAKIMDA OYNAR YALNIZ ÖMER AŞIK VE SEMİH ERDEN DE ONLARI TAKİP EDİYOR HİDAYETİN ASLINDA FORM GRAFİĞİNDE BİR DÜŞÜŞ VAR BU DÜŞÜŞÜN TEK SEBEBİ GİLBERT ARENAS ADAM ELİNDE TOPU ERİTİYOR ORLANDO DOĞRU DÜZGÜN HÜCUM KURAMIYOR GUARD TA MİLLİ TAKIMDA ENGİN ATSÜR ÜN ŞANSINI YÜKSEK GÖRÜYORUM İNŞALLAH ''DOĞRU OYUNCU SEÇİMİYLE'' BİZ BU TURNUVAYI KAZANIRIZ FAVORİLERİM BİZ İSPANYA SIRBİSTAN VE LİTVANYA

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 19 Şubat 2011, 19:24:17 »
Mirsad'ı istesek de göremeyiz artık... Suikast planları yatar.

Çevrimdışı MertHop5

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 20 Şubat 2011, 08:58:10 »
Bence Shaquille O'Neal ne olursa olsun seçilmeliydi ondan daha iyi bir eğlence adamı yok..

Çevrimdışı brk98

• Yeni Üye
  • los angeles lakers
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 11 Aralık 2011, 19:58:04 »
doğu kesin alır