Gönderen Konu: Alim Karasu  (Okunma sayısı 7617 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
Alim Karasu
« : 12 Şubat 2007, 01:05:22 »

Türk basketbol camiasının en bilgili ve okunması en keyifli NBA yazarlarından biri.
Senelerdir Pivot dergisinde Geçen Ay NBA bölümünün yazarlığını ve batug.com'da Milwaukee Bucks 6.Adam'lığını başarıyla yürütmekte.
Okuyucusuyla muhabbet edercesine samimi ve üstü kapalı argolarla dolu yazılarıyla okurların beğeniyle takip ettiği ender yazarlardan.
Beni zamanında yaşadığımız bir takım ceviz kabuğunu doldurmayacak olaylardan dolayı pek sevmese de ben onu severim, onu okuyarak büyüdüğümü bilir, saygıda kusur etmem. Sinirli adamdır, üstüne gitmeye gelmez. Çok pis döver  :lol:
Orkun Çolakoğlu'nun kankasıdır, kartalbasket'in kurucularındandır. Gürkan, Orkun, Alim, bu üçü kurdu zaten.
Asabidir, agresiftir, ekşi sözlük yazarıdır  :lol: orada yorumlarını "tijeriya" nicki altında okuyabilirsiniz.
Koyu Milwaukee Bucks'lıdır. Öyledir böyledir. Şudur budur.
Bu güzide yazar hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2007, 23:55:04 Gönderen: Dağlar »

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Alim Karasu
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2007, 06:57:21 »
Gürkan abi asabi değildir Orkun abide değildir.Ama Alim abi bir sinirlendi mi adamı öldürür.Bucks yazılarını ço kseverek okuyorum.Ayrıca Pivot'da ki çoğu yazısını okduum.Geçen yaz nba play-offlarında Bucks Detroit ile eşleşince gidip Detroit forması alıp içine kolunu sokan bir tip.Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir insan.Ve en önemlisi o bir Detroit Hater'ı ve bunuda herkes bilir ve bir şey demez.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2007, 19:11:51 »
Gürkan abi asabi değildir Orkun abide değildir.Ama Alim abi bir sinirlendi mi adamı öldürür.Bucks yazılarını ço kseverek okuyorum.Ayrıca Pivot'da ki çoğu yazısını okduum.Geçen yaz nba play-offlarında Bucks Detroit ile eşleşince gidip Detroit forması alıp içine kolunu sokan bir tip.Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir insan.Ve en önemlisi o bir Detroit Hater'ı ve bunuda herkes bilir ve bir şey demez.
Formaya diil len pankarta kolunu sokuyo zaten bi ara avatarında onu kullanmıştı.
Bu arada Alim abinin Bucks dışındaki takımlara nefretini bilmeyenler bu linkteki ses kaydını dinleyebilirler;
http://www.batug.org/alim/01.mp3

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2007, 19:57:37 »
Alim Karasu'yu canlı canlı izlemek isteyenler, işte son turnuvadan görüntüler...
http://www.youtube.com/watch?v=8Xf8g4HrC2Y

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2007, 20:03:39 »
Alim Karasu'yu canlı canlı izlemek isteyenler, işte son turnuvadan görüntüler...
http://www.youtube.com/watch?v=8Xf8g4HrC2Y
Valla iyi amigo olur Alim Karasu'dan.Matrak adammış...
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2007, 20:15:02 Gönderen: Onur Yiğit »
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2007, 20:18:20 »
Matrak adam tabi, yazılarından da bunu anlayabilirsin zaten.
Oldukça hoş, akıcı ve esprili bir dili vardır...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2007, 20:46:36 »
O turnuvada olacaktım bekliyorlardı ama son anda bir aksilik oldu ve katılamadım.Öyle abartılı anlatıyorlar ki tarihinin en iyi batug günü olmuş diyorlar.Resimiydi videolarıydı görmüştüm.Gitmediğime üzülmüştüm.Onur şu ses kaydı çok ilginç ya bana hiç rastlamadı o kayıt.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2007, 20:54:26 »
Ben de gezinirken gördüm Çok Güldüm bölümündeydi Mustafa.
Gir bi bak belki daha fazlası da vardır orda.