Gönderen Konu: All Star 2010 Yedekler de Açıklandı  (Okunma sayısı 5433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
All Star 2010 Yedekler de Açıklandı
« : 29 Ocak 2010, 12:50:53 »
All-Star haftasonu yaklaşırken Doğu ve Batı karmalarının son şekli de dün açıklanan yedeklerin ardından belli oldu.
Buna göre Doğu karmasına Toronto Raptors'tan Chris Bosh, Atlanta Hawks'tan Al Harford ve Joe Johnson, Boston Celtics'ten Paul Pierce ve Rajon Rondo, Chicago Bulls'tan Derrick Rose ve Charlotte Bobcats'ten Gerald Wallece yedek olarak eklenen oyuncular oldu.

Batı karmasına ise, Oklohama City Thunder'dan Kevin Durant, Los Angeles Lakers'tan Pau Gasol, Dallas Mavericks'ten Dirk Nowitzki, New Orleans Hornets'ten Chris Paul, Memphis Grizzlies'ten Zach Randolph, Portland Trail Blazers'tan Brandon Roy ve Utah Jazz'dan Deron Williams All-Star'a dahil olan oyuncular oldu.

Buna göre Al Harford, Rajon Rondo, Derrick Rose, Gerald Wallece, Kevin Durant, Zach Randolph ve Deron Williams ilk kez All-Star olacak oyuncular oldu.

Burak Malçok

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Ynt: All Star 2010 Yedekler de Açıklandı
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2010, 15:38:51 »
Atlanta'dan iki,Orlando'yu geçtim Cavaliers'dan bir adam...Boston'dan 3!..

Orlando'nun gerilemesine,Carter'ın sakatlıklardan sonraki berbat performansı eklenince,adı bile geçmedi..Derrick Rose çok mu hak etti?

Gasol tahmin ettiğim gibi All-Star olmuş,Buraaaaak :deli:

Çevrimdışı Lakerscı

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2010, 15:57:01 »
Doğuda altarnetif fazla olmadığıdan dolayı şeçimler böyle olabiliir.Geçen sene iyi oynayan kısa forvet ve guardalrı aldılar ve doğu çok ezildi.Al Harford bu yüzden şeçildi bende.Yedek pivota Shaq'ı alasan çok büyük torpil olurdu.Perkins buaraların adamı değil.Bogut'un da takımı çok kötü ayrıca çok kopuk kopuk oynadı istikrarı olamadı bir türlü.Rando tamamda Pierce bence hak etmiyo.Cavs lig lideri ama ikinci oyuncu Mo.Oda her sene all-star olcak adam değil.

Batıda haksızlık var bana göre.Utah'tan alınacak adam Boozer.İlla guard alcam diyosan Monte Ellis daha çok hak ediyo.Müthiş oynadı bu sene.Caman'a alınması lazımdı Randolf un yerine.
THE BEST

Çevrimdışı anak10da

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2010, 16:07:49 »
Ne olursa olsun Shaq ın all-star seçilmesi gerekiyordu.Shaq sız all-star mı olur?Geçen senenin all-star mvp si bu sene all-star a nasıl alınmaz.Adam hiç olmazsa bizi eğlendiriyordu.Şimdi bacak arasından topları kim atacak :-D

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2010, 16:47:21 »
Bu bi şaka olmalı ya..! Gasol nedir abi..! Kaman'ın hakkı çok fena yendi.. Ayrıca Rondo ne ya..! Boston'dan 3 oyuncu çüşş!! Al Horford ne cacık be arkadaş.. Bogut var abi.. Yemin ediyorum cümle kurma özürlüsü oldum şu dakka! :-D Şok oldum resmen..
Ciddi ciddi şu andan itibaren Gasol'ün sakatlanması için dua ediyorum.. Böyle saçma bişey olamaz..!
Bu arada burda da Batı eze eze kazanacak.. Her alanda daha üstünler..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2010, 17:10:28 »
Rajon Rondo ve Pau Gasol' e şok oldum şu an. Shaq da yok. Başka söze gerek de yok..
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2010, 18:50:33 »

İlla guard alcam diyosan Monte Ellis daha çok hak ediyo.

Monta'yı geçtim Billups gibi dominant bir guardın isminin geçmemesi beni şaşırttı. En büyük haksızlığa uğrayanlar benim gözümde Billups, Bogut ve Kaman.

Shaq'ın seçilmesini ben de istiyordum ancak pek haketmiyordu. Onun için itiraz edemiyorum.
Bogut da son dönemde Bucks'ı hücumda sürükleyen yegane isim, ben seçildi gözüyle bakıyordum.

Anlaşılan Atlanta'dan 2 oyuncu almak istemişler ve Josh Smith'e yer olmadığı için Horford'ı düşünmüşler. Şayet Smith'i izlemek isterdim. Ortama ayrı bir hava katacağı kesindi.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2010, 18:55:51 »
Ellis'in hak ettiğini falan düşünmüyorum.Billups'ın yanında adı bile geçmez.Golden State sisteminde 40 tane top kullanarak yaptığı istatistikler...

Celtics'den 3 oyuncu olmasına kafam takıldı hakkaten.KG hadi oylarla falan seçilidi -ki onun bile bu seneki performansı tartışılır- Pierce ve Rondo ne kadar hak etti acep?

Ivy olayına zaten aklıma geldikçe çıldırıyorum.

Son olarak sonradan aklıma geldi,Horford olacağına Brook Lopez olaydı. :-P :-D :deli: :gungun:

Çevrimdışı -[C]huCk

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2010, 22:01:12 »
cartersiz all star düşünemiyorum