Gönderen Konu: All Star Yedekler Açıklandı  (Okunma sayısı 6290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
All Star Yedekler Açıklandı
« : 10 Şubat 2012, 04:11:46 »
Orlando'da düzenlenecek All Star Haftasonu organizasyonunda ilk beşlerin ardından yedekler de açıklandı.NBA'de görev yapan 30 coachun oylarıyla belirlenen isimler şöyle;

Doğu Yedekleri : Deron Williams, Andre Igoudala, Joe Johnson, Paul Pierce, Luol Deng, Chris Bosh ve Roy Hibbert

Batı Yedekleri : Steve Nash, Tony Parker, Russel Westbrook, Dirk Nowitzki, Marc Gasol, LaMarcus Aldridge ve Kevin Love
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: All Star Yedekler Açıklandı
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2012, 17:42:10 »
Bence Dwyane Wade de bu listede olmalıydı <3

Dwyane Wade zaten ilk beş.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2012, 13:14:04 »
Bayağı yaklaşmışım ya doğu tam tamına dediğim gibi :) galiba bir tek Rondo-Luol Deng farkı var sanırım..

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2012, 19:59:10 »
Joe Johnson'ın yerine Rajon Rondo yedeklere alındı.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Şubat 2012, 22:41:09 »
Sitedeki arızalar falan maç haberi açamadık ama boş zaman bulmuşken hemen biraz yorumlayayım.Maçın son 7-8 dakikası dışında tamamen uyuyup uyumamak arasında düşünmekle geçti.Maçın ilk dakikalarında yapılan hareketler biraz heyecanlandırdı ama 4-5 dakika sonra sıkıcı olmaya başladı her şey.Maça keyif katan en önemli şey de LeBron'du.Maçın en iyisiydi ve artık ne kadar rekabetçi bir karaktere büründüğünü de gördük.Maç sonunda yine hata yapması bunu değiştirmez çünkü o olmazda maç 15'li farklara kadar giderdi.Onun sayesinde Shaq'lı All-Star'dan sonra en iyi All-Star maçını izledim ben..

Son olarak çok güzel smaçlar, alleyoop'lar vardı falan ama smaçlardan çok etkilenmememden mi kaynaklanıyor bilmem, maçın en güzel hareketi Nash'in bu olağanüstü pasıydı bence..

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Jz9QUNiGVVE[/youtube]
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2012, 10:50:59 »
Steve Nash in pası gerçekten harika idi... Bence 2008 hadi 2009 da diyelim bu tarihten beri serbest düşüşe geçti all-star lar ve her türlü all-star organizasyonları...Bu kadar kişisel rekabet ve reklam arenasına dönüşmesi çok üzücü..

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2012, 14:14:08 »
Zayıf bir maçtı bence tamam maçın sonunda kafa kafaya geldiler ama klasik olmuş All Star maçlarına bakarsanız ilk üç çeyrek uyuttu diyebiliriz.En çok gülümsediğim an Doğu ilk beşi tanıtıldığı sırada Melo, LeBron, Dwight, Wade inceden dans ederken Derrick Rose'un NBA Finali'ne çıkıyor gibi ciddi olması ve diğerlerine prim vermemesiydi.Bu tavır eleştirilebilir belki çünkü bu All Star maçı bir tebessüm et bari diyen çıkabilir ama adamın yapısı bu bi'şey diyemezsin.Ayrıca Manevi oğluma da laf söyletmem :) Gülmekten elinde top tutamayan Dwight Howard'dan iyidir yine de.

LeBron - Wade arasındaki uyum dışında Doğu'da iyi işler yaptı denecek tek isim bence Deron Williams'dı.Roy Hibbert'ın heyecanına anlam veremedim doğrusu.Hak ederek seçilmişin ne o dizlerin titreme durumu rahatla be kardeşim.

Batı'da Önce Kobe sonra Westbrook öne çıktı.Maç boyunca ön planda olan Durant'e zaten şapka çıkarttım.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>