Gönderen Konu: All-Star 2009 / Çaylaklar: 116 - 2. Yıl Oyuncuları:121  (Okunma sayısı 19419 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: All-Star 2009 / Çaylaklar - 2. Yıl Oyuncuları Maçı
« Yanıtla #25 : 14 Şubat 2009, 10:42:05 »
tahminimde çaylaklar kazanır demiştim
öylede olacaktı ama durant olayı abarttı
46 sayı
insan utanır biraz  :-D
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Şubat 2009, 10:43:56 »
Çaylaklar maçta iyi gidiyordu taki maçın bitimine 15 dk kala Kevin Durant bir çoştu zaten maç bitti.Çaylaklar bir daha toparlanamadı.Çaylaklar yener demiştim ama gelenek yine bozulmadı ama zevkli maç oldu bence Çaylaklarda Beasley 29 sayı üretti ama çoğu poziyonda fazla zorladı belki onlarıda akıllıca kullanıp değerlendirselerdi maç çaylaklarındı.

Çevrimdışı SA_SPURS

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Şubat 2009, 10:44:55 »
neden utansın özgür adam tarihe geçti bence daha fazla asa daha iyi olurdu benim gözüm west-east maçında olucak ben west diyorum bakalım ordan nasıl rekor sayılar çıkacak :D
LeBron James

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 14 Şubat 2009, 10:49:22 »
neden utansın özgür adam tarihe geçti bence daha fazla asa daha iyi olurdu benim gözüm west-east maçında olucak ben west diyorum bakalım ordan nasıl rekor sayılar çıkacak :D
bende batı diyorum
ama rekordan çok shaq ın birebir oynayıp oynamayacağını merak ediyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Şubat 2009, 10:53:18 »
bende batı diyorum
ama rekordan çok shaq ın birebir oynayıp oynamayacağını merak ediyorum.

Kimle teke tek oynar diye düşünüyorum...2 sene önce hedefi Memoydu bu sene valla hiç tahmin edemiyorum...:-D

Çevrimdışı baroz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 14 Şubat 2009, 11:10:39 »
maç gerçekten koptuktan sonra bile çekişmeliydi.fernandez in son saniyelerde attığı üçlük isabetli olsaydı çaylakların hala şansı olabilirdi....

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #31 : 14 Şubat 2009, 11:50:07 »
İyi ki uyumuşum izlememişim dedim ya, özeti Top10'ları falan izleyince.

Hiç beklediğim gibi geçmemiş yani Şov maçı kıvamında. Ama çekişme olmuş, heyecan olmuş baya. Ama benim Çaylaklar Maçı'ndan beklentim biraz daha farklı tabi :)

Kevin Durant'ın performansı çok etkileyici olmuş, son smacı da Kobe'ninkini çok andırmış be, sadece açısı birazcık farklı. Onun dışında Durant hem görsel olarak, hem de hırsıyla maça çok şey katmış..

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: All-Star 2009 / Çaylaklar: 116 - 2. Yıl Oyuncuları:121
« Yanıtla #32 : 14 Şubat 2009, 17:06:09 »
Al birini vur ötekine!Guard faktörü ile çaylakların alacağını düşünüyorum.Çünkü gösteri maçlarında guardlar topu içerdeki oyuncuya atar içerdeki oyuncu smaç yapar basit bir şekilde böyledir.David Lee'yi hatırlıyorsunuz geçen sene.Gasol veya Mayo MVP olabilir eğer çaylaklar kazanırsa,Scola veya Al Thornton da sophomore kazanırsa adaylarım.

Kendi mesajıma bir eleştiri getirirsem.İstatistiklere bakarak resmen berbat bir öngörüm var.Rose'un bu kadar etkisi kalmasını beklemiyordum açıkçası.Durant gerçekten çok etkileyici bir performansa imza atmış.Son smacınına parmak basarsak daha sert ama Kobe'nin ki kadar estetik durmadı ilk izleyişimde böyle bir yorum geldi aklıma.
Yeah..!

Çevrimdışı TheWade

• Rookie
  • **
  • Hayallerimle yalnız bırakın beni..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Şubat 2009, 17:14:15 »
Ben maçı çaylakların alacağına inanıyordum.Maç başladı ve çaylaklar üstünlüğünü ortaya koydular özellikle Lopez & Gsaol ile pota altını müthiş savundular.Maçın son 13dk. sına kadar çalaykalr maçı alacak dedim.Ama Durant müthiş bir performans ortaya koydu 46 sayı ile çaylaklar maçnda en çok sayı atan isim oldu.Bunun yanında 7 ribaund 4 asist ve 2 top çalmayla oynadı.Maçın bitimine yakın çaylaklar isimlerinin hakkını verdiler ve bbir kaç defa baya sayı farkıyla öne geçmelerine rağmen maçı kaybettiler tabii bunda Dwyane Wade'inde taktik hataları vardı Cheesy .D12 ve Flash'ın koçluk yapmaları maça ayrı bir eğlence kattı.Hele eski zamanlardaki kıyafetler gözlükler falan ilk gece çok güzel geçti.Çaylaklara gelince, çaylaklarda daha yetenekli oyuncular vardı. O.j. Mayo pek gününde değildi.Derrick Rose az süre aldı.Michael Beasley[Nba'e adım attığından beri favori oyuncularım arasında] iyi bir maç çıkardı(29 sayı – 3 ribaunt – 2 top çalma).Lopez KK deyimiyle Japon devlet memuru ya da Alman okul müdürü :D  gibi ciddiyetini hiç bozmadı.
Greg Oden adam küçük emrah gibi.Üzüntüden kurtulamıyor.Geçen seneyi sakat kapattı çaylaklar maçında oynayamadı.Bu sene son anda sakatlandı yine oynayamadı.

& Hayat Başlar...

Çevrimdışı AFOR

• NBA Draft'ında
  • aşırı manyaq
    • Profili Görüntüle
    • RAP'İN HAKİMİ, TEK ORDUSU
« Yanıtla #34 : 14 Şubat 2009, 18:04:23 »
maçı izleyemedim yalnız şu bariz bi şekilde hep oluyor. 2.yıl oyuncuları hem saha tecrübesi hemde nba tecrübesi yönünden avantajlılar. çaylaklar ise bunu önümüzdeki yıl daha iyi olacaktır. buna inanıyorum...

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 14 Şubat 2009, 18:45:40 »
gelenek yine bozulmadı anasını satiyim.. aslında fena değildi çaylaklar ama bikaç arkadaşımız da yorum yapmıştı durant sayesinde yine 2.yıl oyuncuları alır diye.. durant ne bela bi herif ya.. 17/25 isabetle 46 sayı 7 ribaund 4 asist.. müthiş bi performans.. maçın sonlarına doğruki smacı da kobeninkine çok benziyodu.. beasley de çok iyiydi ama rookielere yetmedi.. hakeden aldı gibi ama keşke çaylaklar alsaydı..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı rapper18

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 14 Şubat 2009, 20:56:32 »
all star ın bence en gereksiz maçı hiç bi heyecan yok.hele şu son 2-3 sene draftlardanda çok özel bi oyuncununda çıkmaması(durant hariç) maçları iyice lise maçına çevirdi.bu yüzden hiç bir all star hafta sonunda uykusuz kalıp çaylaklar 2.yıl oyuncuları maçını izlemedim sadece carmelonun lebronun wadenin amerenin yao nun olduğu maçların tekrarlarını izledim.bence bu maçın yerine amerika karmasıyla nba de oynayan uluslar arası oyuncular maçı daha heyecan verici olur.bu soru stern'e sorulduğunda güzel ama maksadını aşabilir demişti bi hayal işte.