Gönderen Konu: All-Star İlk Beşleri Açıklandı  (Okunma sayısı 6011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
All-Star İlk Beşleri Açıklandı
« : 03 Şubat 2012, 09:29:54 »
2012 NBA All-Star kadrosu bu sabaha karşı saat 02.00'da TNT'te açıklandı

Buna göre kadrolar şu şekilde oluştu:

Doğu Karması: Derrick Rose(Chicago Bulls),Dwyane Wade(Miami Heat),LeBron James(Miami Heat),Carmelo Anthony(New York Knicks),Dwight Howard(Orlando Magic)

Batı Karması: Chris Paul(Los Angeles Clippers),Kobe Bryant(Los Angeles Lakers),Kevin Durant(Oklahoma City Thunder),Blake Griffin(Los Angeles Clippers),Andrew Bynum(Los Angeles Lakers)

Blake Griffin ve Andrew Bynum kariyerlerinde ilk kez ilk 5 başlayacaklar.

Yao Ming lige adımını attığı günden bu yana All-Star oylamasında en yüksek oyu alan batı pivotu ünvanını kimseye kaptırmamıştı.Yao Ming'in basketbolu bırakmasının ardından batıda en çok oyu alan pivot Andrew Bynum duygularını şöyle ifade etti "Benim için iyi bir duygu bu, çünkü bu sene en azından All-Star olmayı hak edecek rakamlar yakaladım bu.Bu, harika oldu çünkü taraftarlar beni seçti."

Bynum ayrıca Kobe'yle aynı takımda oynamaktan duyduğu mutluluğunu ifade etti ve "Bu inanılmaz, gülünç.Ama o kesinlikle dünyanın en iyi oyuncusu.Bunu her yıl başarıyor." dedi.

Doğunun yıldız oyuncusu Derrick Rose ise bunun kendisi için çok şey ifade ettiğini söyledi ve başka yıldızlarla beraber oynamanın kendisi için önemini şu sözlerle anlattı "Bu kesinlikle eğlenceli.Daha büyük liderlik yeteneği öğreniyorsunuz.Özellikle her biri farklı tarz olan liderleri olan bir takımda oynarken.Genç oyuncu olarak orada kazandıklarımı alıp takıma ekliyorum"

Ayrıca 1997 NBA All-Star'ın da Houston'dan Hakeem Olajuwon, Charles Burkley ve Seattle'dan Gary Payton, Shawn Kemp halk oylamasıyla ilk beş seçilmişti.Bu All-Star maçından beri 2 takımın 2'şer ilk oyuncusu çıkardığı ilk All-Star maçı oldu bu.

Ayrıca koçlar tarafından belirlenecek olan yedekler kadrosu da haftaya perşembe gecesi açıklanacak.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 10:14:29 Gönderen: Alpay »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: All-Star İlk Beşleri Açıklandı
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2012, 12:55:08 »
Batı Karması komple Los Angeles şehrinde zaten :)
Biraz zayıf bir all-star gibi umarım yanılırım.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2012, 13:53:52 »
Şu 10 oyuncu içinde Bynum dışında herkes şov adamı.. Tam beklenen 5'ler çıkmış.. Güzel bi organizasyon bekliyorum.. Daha yedekler açıklanmadı ama ben Batı'yı birbirlerini tanıyan 2'şer tane oyuncu bulundurmalarından dolayı avantajlı görüyorum.. Tabi ki doğuda da Wade-LeBron faktörü var ama biliyoruz ki LeBron her all-star'da sadece kendisi için oynuyor.. 
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2012, 15:37:01 »
Bynum'un alternatifi yok doğru ama hiç all-star ilk beşine yakıştıramıyorum ya.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2012, 15:49:00 »

Karakter sorunlarından dolayı ben de Bynum'ı sevmem ama rakamlarına da baksan, oynadığı oyuna da baksan ilk beş çıkmayı hak etti bence.

<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2012, 17:20:44 »

Karakter sorunlarından dolayı ben de Bynum'ı sevmem ama rakamlarına da baksan, oynadığı oyuna da baksan ilk beş çıkmayı hak etti bence.

Ben kendisini sevmem o ayrı konu. İstatistiksel olarak da haketmiş olabilir. Ama all-stara yakışmıyor. Sene sonu en iyi beşte olsa bir şey demem ama all-star gibi şova yönelik bir organizasyonda yakıştıramıyorum. Alternatifi yok maalesef.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2012, 19:47:45 »
Paul'la alleyoop yaparlar ya, Yao'yla başlanan All-Star maçlarını ne çabuk unuttunuz..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2012, 20:40:44 »

Ben kendisini sevmem o ayrı konu. İstatistiksel olarak da haketmiş olabilir. Ama all-stara yakışmıyor. Sene sonu en iyi beşte olsa bir şey demem ama all-star gibi şova yönelik bir organizasyonda yakıştıramıyorum. Alternatifi yok maalesef.
Şunu unutuyorsunuz.Amerika'da All Star maçı, Türkiye'deki gibi hiçbir önemi olmayan sadece smaç filan yapmak için organize edilen bir maç değil.All Star'lık NBA oyuncuları için çok önemli bir apolettir.O sezon en iyi performans gösteren oyuncuların oynadığı sonunda playoff maçı sertliği olan bir maçtır.Bir oyuncu sadece müthiş sıçrıyor, inanılmaz smaçlar vuruyor diye All Star'a yakışıyor, diğeri hiç sıçrayamıyor çok gösterişsiz All Star'a yakışmıyor diyemezsiniz.Unutmayın ki Larry Bird çok sade bir oyuncudur ama kariyeri boyunca All Star oldu.Çünkü en iyi oyunculardan biriydi.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2012, 00:48:33 »
Larry Bird ile Andrew Bynum'ı aynı örnek içinde kullanmak çok sağlıklı olmaz burada şunu söylemek istiyorum tamam çok önemli bir apolettir her şeyden önce bir şeref, onur, gurur duyulan bir durumdur ama Andrew Bynum'ın all-star olmasına bir şey demiyorum zaten. Alternatifi de olmadığını söyledim. Yani burada sadece keşke batıda Bynum'dan iyi ve all-star'a bu şölene yakışacak daha iyi bir pivot olsaydı dedim ama yok. Bynum en iyisiymiş de o seçilmiş.

Ben demedim ki "Andrew Bynum mu seçilirmiş ya tonla adam varken.". Sonuçta beklenen bir şeydi. Yoksa Bynum'ın hak ettiğine ben de katılıyorum.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2012, 03:15:58 »
Alpay on numara konuya değinmiş; senelerdir Yao'yu izliyoruz.. Ondan sonra Bynum'a şükretmek lazım hakkaten..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!