Gönderen Konu: All-Star Oylamasında 2. Sonuçlar Açıklandı  (Okunma sayısı 7829 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
All-Star Oylamasında 2. Sonuçlar Açıklandı
« : 20 Ocak 2012, 20:28:31 »
All-Star 2012 oylamalarında 2. sonuçlar açıklandı.

Oylamanın sonuçlarına göre Dwight Howard ve Kobe Bryant oylamalardaki yerlerini koruyorlar.Tek önemli değişiklik ise Rose'un ilk sonuçlara göre 313 oy gerisinde olduğu LeBron'u geçmesi oldu.

Temsilcimiz Hidayet Türkoğlu'nun 2. sonuçlara göre aldığı oy sayısı 80.694.

DOĞU KONFERANSI

Forvet: LeBron James (Mia) 972,580; Carmelo Anthony (NYK) 779,945; Amar'e Stoudemire (NYK) 281,617; Kevin Garnett (Bos) 268,980; Chris Bosh (Mia) 209,640; Luol Deng (Chi) 166,671; Paul Pierce (Bos) 145,077; Carlos Boozer (Chi) 101,612; Andrea Bargnani (Tor) 93,456; Hedo Turkoglu (Orl) 80,694.

Gard: Derrick Rose (Chi) 1,040,210; Dwyane Wade (Mia) 972,015; Rajon Rondo (Bos) 394,672; Ray Allen (Bos) 274,233; Deron Williams (NJN) 143,941; Jose Calderon (Tor) 84,881; Richard Hamilton (Chi) 64,757; John Wall (Was) 61,160; Kyrie Irving (Cle) 53,300; Joe Johnson (Atl) 40,718.

Pivot: Dwight Howard (Orl) 1,161,797; Joakim Noah (Chi) 141,683; Tyson Chandler (NYK) 107,735; Joel Anthony (Mia) 67,210; JaVale McGee (Was) 41,249; Al Horford (Atl) 35,860.

BATI KONFERANSI

Forvet: Kevin Durant (OKC) 973,152; Blake Griffin (LAC) 619,913; Dirk Nowitzki (Dal) 354,434; Pau Gasol (LAL) 327,596; Kevin Love (Min) 232,656; LaMarcus Aldridge (Por) 188,829; Tim Duncan (SA) 133,575; Lamar Odom (Dal) 96,080; Metta World Peace (LAL) 63,055; Danilo Gallinari (Den) 59,646.

Gard: Kobe Bryant (LAL) 1,110,379; Chris Paul (LAC) 835,026; Ricky Rubio (Min) 248,423; Steve Nash (Pho) 188,537; Russell Westbrook (OKC) 167,996; Kyle Lowry (Hou) 132,972; Monta Ellis (GS) 105,926; Manu Ginobili (SA) 79,821; Jason Kidd (Dal) 79,783; Chauncey Billups (LAC) 73,429.

Pivot: Andrew Bynum (LAL) 777,365; DeAndre Jordan (LAC) 214,883; Marc Gasol (Mem) 182,992; Nenê (Den) 144,066; Marcin Gortat (Pho) 92,511; Kendrick Perkins (OKC) 66,380.
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı drose_#1

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: All-Star Oylamasında 2. Sonuçlar Açıklandı
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2012, 21:29:16 »
All Star maçı ayın kaçında?

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2012, 02:12:55 »
Ron Artest ,le Joel Anthony nin aldığı oylar ilginç gerçekten...Ayrıca Batı gardlarında çok saçma sapan bir dizilim var..yazık ginobili ye yani...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2012, 16:44:01 »
DeAndre Jordan'ın bu kadar oy alması?
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2012, 19:38:07 »
DeAndre Jordan'ın bu kadar oy alması?
Biraz abartmışlar ama batıda da All-Stara yakıştırdığım bir tane pivot yok ya :) estetik açıdan söylüyorum atletiklik ve şova yatkınlık olarak yoksa tabii ki o adaylar da gayet iyi oyuncular.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2012, 20:45:22 »
Joel Anthony o oyları alıyosa DeAndre gene en azından enerjisi ve seyir zevkiyle herhalde hakediyor :)

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2012, 21:39:33 »
Joel Anthony o oyları alıyosa DeAndre gene en azından enerjisi ve seyir zevkiyle herhalde hakediyor :)
O zaman Doğu'da Dwight Howard'ın ardından en çok oyu JaVale McGee almalı.Ondan daha atletik oyuncu yok.All Star olsa 10 tane filan alley-oop bitirir.Ama oylar böyle gönderilmiyor.

DeAndre Jordan Los Angeles şehrinin ekmeğini yiyor diyebiliriz.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2012, 15:11:16 »
2 sene önce kim derdi ki ilk 5'e Clippers iki oyuncu vericek diye.. Batıyı Los Angeles işgal etmiş durumda.. Love ve Ginobili'nin de bu kadar arkalardan toplaması da yazık gerçekten.. He bi de Eric Gordon'un hiç bi şekilde adının geçmemesi de tuhaf..
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2012, 15:13:48 Gönderen: Barracuda »
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2012, 15:31:05 »
2 sene önce kim derdi ki ilk 5'e Clippers iki oyuncu vericek diye.. Batıyı Los Angeles işgal etmiş durumda.. Love ve Ginobili'nin de bu kadar arkalardan toplaması da yazık gerçekten.. He bi de Eric Gordon'un hiç bi şekilde adının geçmemesi de tuhaf..

Eric Gordon sene başından beri sakat.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2012, 15:37:40 »

Ben biraz geri kalmışım.. :) Sene başında 1-2 maçı iyi çıkardıktan sonra gözüme girmişti, sakatlandığından haberim yoktu.. Geçen seneden de umudum olduğu için yazmışım demek ki bunu.. Bi yerde bi utanıp geliyim ben.. :-D Sağol beni aydınlattığın için..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2012, 15:45:53 »

Ben biraz geri kalmışım.. :) Sene başında 1-2 maçı iyi çıkardıktan sonra gözüme girmişti, sakatlandığından haberim yoktu.. Geçen seneden de umudum olduğu için yazmışım demek ki bunu.. Bi yerde bi utanıp geliyim ben.. :-D Sağol beni aydınlattığın için..

Estağfurullah. Oluyor böyle şeyler ben de zamanında DeAndre Jordan'ı Memphis'in oyuncusu gibi yorumlamıştım.Bilirim bu duyguyu :D

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2012, 19:26:26 »

Estağfurullah. Oluyor böyle şeyler ben de zamanında DeAndre Jordan'ı Memphis'in oyuncusu gibi yorumlamıştım.Bilirim bu duyguyu :D
Oo, seninki de iyimiş, eyvallah.. :)

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2012, 09:32:17 »
Sanırım bu yıl Nash'i All-Star'da görecez.Çünkü gard pozisyonunda Westbrook'tan başka alınacak adam yok gibi.Ama bir yandan da Nowitzki'yi alıp almayacaklarını merak ediyorum ben.Love ve Aldridge %100 çağrılcaklar.Marc Gasol'u çağırmazlarsa ayıp olur, Millsap-Jefferson ikilisinden birini almak gerek.Ama geçen sene Duncan'ı çağırdılar, bu yıl aynı şekil Nowitzki'yi çağırabilirler sanki..Doğuda Pierce yine All-Star'a çağrılmasını garantiledi sanırım..Bargnani de ilk defa çağrılacaktır heralde..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2012, 13:43:11 »
Nowitzki'nin All Star olacağından şüphem yok, bazı oyuncuların adları bile yeter bu organizasyon için..

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2012, 14:29:51 »
Nowitzki'nin All Star olacağından şüphem yok, bazı oyuncuların adları bile yeter bu organizasyon için..
Ben biraz şüpheliyim ama onu alırlarsa birine haksızlık yapılacağı kesin.Bu arada All-Star oylamaları bitti 21 şubat'ta açıklanacak ilk beşler..
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 14:31:38 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Şubat 2012, 14:56:20 »
Yapılmalı da bence. Geçen sene Duncan, ondan önceki sene Shaq'ta torpille girdiler kadroya ama ben bunu haksızlıktan çok All Star ruhu olarak yorumluyorum. Dirk'süz bir Batı karması düşünmek zor geliyor bana. Mutlaka olmalı.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2012, 23:07:13 »
Ben biraz şüpheliyim ama onu alırlarsa birine haksızlık yapılacağı kesin.Bu arada All-Star oylamaları bitti 21 şubat'ta açıklanacak ilk beşler..

İlk beşler bu gece saat 02:00 de açıklanıyor.Ben ayakta olurum muhtemelen yazarım buraya.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2012, 23:20:14 »

İlk beşler bu gece saat 02:00 de açıklanıyor.Ben ayakta olurum muhtemelen yazarım buraya.
Ben de burda olurum sanırım. Konuşuruz ilk beşleri.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2012, 23:41:47 »
Yılın gafını ben yaptım sanırım.21 şubat yazmışım.Bu bölümde var bir şeyler de söylemiym.Bu arada ben de burada olurum.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2012, 02:23:08 »
Hani burda olcaktınız. Bakmadım daha beşlere. Sürpriz olsun forumda bakarım diye kimseler yok :)