Anket

Bu seneki All Star seçimlerinde en büyük haksızlık kime yapıldı?

Josh Smith
Shaquille O'Neal
Andrew Bogut
Chauncey Billups
Andrea Bargnani
Jason Kidd
Chris Kaman
David Lee

Gönderen Konu: En Büyük Haksızlık Kime Yapıldı?  (Okunma sayısı 22699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
En Büyük Haksızlık Kime Yapıldı?
« : 29 Ocak 2010, 19:18:30 »
Kadrolar açıklandığından beri tartışılan konu. Buyurun görüşleriniz...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Editör
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Büyük Haksızlık Kime Yapıldı?
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2010, 20:26:00 »
Atlanta'nın bu sezon bir adım daha önde olmasının nedeni tecrübenin üstüne eklenen Josh Smith faktörüdür. Atlanta'nın doğuda 4. büyük olmasında Joe Johnson'dan, Horford'dan daha etkilidir bana göre. Onun eline geleni salladığı, kafası blokla bozduğu, takımı gerilettiği oyununu bırakıp takımı için nasıl verimli olacaksa öyle oynaması bu takımı bir seviye yukarı çıkarmıştır. Yılın savunmacı ödülünün en önemli adayıdır. En büyük haksızlığın ona yapıldığını düşünüyorum. Pierce yerine forvet pozisyonunda alınması en doğrusu olurdu. Böylece saçma sapan Pierce seçimi de olmazdı.

Bir de listeye yazılmamış ama büyük haksızlık yapılan bir diğer isim de Joakim Noah'tır. Derrick Rose'un kurbanı olarak dışarıda kalmıştır. Rose yakın zamanda insanüstü oynayıp takımı taşıyınca seçildi ancak sene başında yerlerde sürünüyordu. Ancak Noah bu takım 30-35 sayı fark yerken savaşıyordu. Rose seçilince Noah'ı da almayı göze alamadılar.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2010, 20:33:54 »
Kesinlikle Kaman! Harika bi performans sergiledi bu sene ve çok büyük bi çıkış yakaladı.. Gasol ise 25 maç oynamış 16 sayı ortalamasıyla alınıyor.. O takımdan bilmem kaç tane bu takımdan bilmem kaç tane uygulamasını da her zaman göz önüne almaları acayip saçma! Hakediyosa girecek abi takımı Nets gibi değilse girecek.. Haketmiyosa da takımından ötürü alınmayacak!
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı dogus067

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2010, 05:37:19 »
Prestij haklı bencede josh smith olmalıydı hem sawunmada hem hücumda çok werimli oynuyo!!gerektiğinde kendini kanıtlamak için süper smaçlar basıo!bnce en önemli özelliği de bu all star olmasa bile smaç yarışmasında seçilmesini beklerdim josh smithin çok büyük eksikliği olcak onun all starda

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2010, 00:31:14 »
Birgün içinde anasayfaya 760 oy atılmış, genel kanı Shaq ve Josh Smith yönünde..

Bu seneki All Star Seçimlerinde En Büyük Haksızlığa Uğrayan Oyuncu Kim?
Shaquille O'Neal
281         37%    

Josh Smith
153         20.1%    

Chauncey Billups
114         15%    

Jason Kidd
80         10.5%    

Andrea Bargnani
57         7.5%    

Chris Kaman
45         5.9%    

Andrew Bogut
30         3.9%    

Toplam Oy Verenler     :  760
İlk Oy     :  Cuma, 29 Ocak 2010
Son Oy     :  Pazar, 30 Ocak 2010

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2010, 01:08:41 »
Şu sıralar en çok konuşulan konu bu. Anasayfa'da da Shaq'ın başı çekeceğini bilerek koydum.
Herkes Shaq'ı istiyordu, biz de :-D

Yine de ben oyumu hiç düşünmeden Josh Smith'e kullandım.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2010, 02:49:04 »
Josh'a basayım dedim geçen ben de,vermişim meğer. :deli: Billups'a vermiş olabilirim.

Anasayfada Shaq'ın farklı önde olduğun görünce şok olmuştum.Herkes istiyor falan da,mesele hak-hukuk olunca Shaq baya baya gerilerde kalır...

Çevrimdışı _cp3_

• NBA Draft'ında
  • For the win!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2010, 05:04:10 »
Bence Kaman ve Josh Smith'e haksızlık yapılmış çünkü Al Horford'un yerine bence Josh Smith All Star'da olmayı haketti ayrıca bunun dışında Kaman'da çok başarılı bir sezon geçirmesine rağmen seçilmedi Gasol sakatlığından dolayı birçok maç kaçırdı bence onun yerine alınabilirdi...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Şubat 2010, 00:03:13 »
Bence Kaman ve Josh Smith'e haksızlık yapılmış çünkü Al Horford'un yerine bence Josh Smith All Star'da olmayı haketti ayrıca bunun dışında Kaman'da çok başarılı bir sezon geçirmesine rağmen seçilmedi Gasol sakatlığından dolayı birçok maç kaçırdı bence onun yerine alınabilirdi...

Josh Smith'i pivot olarak alınamazdı bu yüzden bir dezavantaj oluştu. Atlanta'dan iki isim alınmak istendi ve forvetlerde yer dolu olunca pivottaki boşluğa Al Horford getirtildi. Keşke girebilseydi...

Aynı muhabbet Gasol-Kaman olayında da var. Batının birinci Lakers'tan bir oyuncu almak olmazdı. Odom ve Artest All Star için yetersiz olduğuna göre eksik meksik Gasol'ü seçtiler.

Çevrimdışı burak9681

• Rookie
  • **
  • * Kobe BRYANT! *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Şubat 2010, 01:33:52 »
Ulan Kaman be!  :x
Adam bu sene elinden geleni yaptı, bir ara çıkış yakaladı, gayetinde başarılı bir performans sergiledi. Biz onu beklerken odun Gasol seçildi. Çok büyük haksızlık oldu bu Kaman için. İçim yanıyo vallahi.  :x
SBS MOD! [offline]

Çevrimdışı onur@lp

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2010, 22:59:45 »
bnce billup sa yapıldı fakat  derrick rose ilk beste olmalıııdıı              bu arada c paul sakatlanmıs onunn yrine baskası secilckmis  oda buyk ihtimal billups diyorlar   :

Çevrimdışı umut111_che

• Yeni Üye
  • koOoBeee brYanT!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2010, 10:15:37 »
bence josh smith'e <atlanta>  de büyük haksızlık yapıldı. adam iYi oynuodu ve artık all-star'a seçilmeli...
||| aLİumuTTaşLI |||

Çevrimdışı bexder

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2010, 00:51:03 »
zaten  ben  üç  kişi  arası  kaldım  chauncey  billups  shaq  oneal   ve   joşh  smith   shaq    çok  yaşlandı   ve   billupsda  bu  sezon  yavandı  bence  josh   smith <denver> :-D
CARMELO  ANTHONY

Çevrimdışı safran78

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2010, 21:39:26 »
bence all star bir show  macı ve bu showların ligde en buyuk üç isim var bunlar shaq lebron ve howard bunların ikisi all star maclarında yerini alcak eger bu bir show macı ise benim görüşüm basketbolu bırakasıya kadar shaq ka yapılan haksızlıktır cunku all star oncesi yapılan antremanları bile izlemeye gelen insanların aradıgı isimler bu 3 isim ve bunların en tecrubelisi yok 2 yıl önce yaptıklarını unuttunuzmu sırf show amaclı dans lar falan lebron la yaptıkları dans düellosu bence en buyuk yapılan acımasızlık shaq yapılmıstır kim ne derse desin bu oyuncu basketbolu bırakasıya kadar all star maclarında olmalı bu görüşlerime katılan varsa ne mutlu::::::::::.....................

Çevrimdışı safran78

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2010, 21:42:21 »
ayrıca sezonun en iyi oynayan takımı cavs bence bu takımdan en az iki kışi olmalıydı lebrondan sonra oda shaq olmalıydı:

Çevrimdışı Vinsanity*

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Şubat 2010, 22:15:01 »
Bencede çoğu kişinin söylediklerine katılarak josh smith olmalıydı diyorm. Bu sene Andrew Bogut , Chris Kaman ve David Lee de haksızlığa uğradı bence. En azından Al Horford yerine bunlardan biri olabilirdi diye düşünüyorm.

Çevrimdışı baris.jordan

• NBA Draft'ında
  • King James
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Şubat 2010, 20:16:42 »
Bence de en büyük haksızlık Josh Smith ve Kaman'a yapıldı ama safran78'in de dediği gibi bu bir şov maçı ve kadroya seçilenlerin bile Shaq kadar şovmen bir isim olduğunu söyleyemem. Kaman seçilse bile ot ot maçını oynayıp gidecekti, belki Josh Smith biraz şov yapardı ama hiç kimse bu konuda Shaq'a yetişemez. :nono Oyumu Josh Smith'e kullandım ama yine de Shaq'ın seçilmesini isterdim doğrusu. :-(
Shaquille O'neal: 'Tek görevim Kral'ı( LeBron James'i ) korumak.'

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Şubat 2010, 21:44:21 »
Bu her ne kadar bi gösteri maçı da olsa NBA oyuncuların hayallerini süslüyor bu maç.. Oyuncular buna kendilerini daha özel bi şekilde motive ediyor.. O yüzden hakeden oyuncuyu almazsanız adamın dünyası başına yıkılır.. Shaq'ın özel kontenjanı olması gerektiğine ben de inanıyorum ama onu almadıklarında nasıl almazsanız diyemezseniz.. Ama Kaman gibi hiç All-Star bi olmamış bi oyuncuyu almazlarsa performansından ötürü nasıl almazsınız demeniz gayet normal.. Neyse, şimdi Kaman da haketmeyen Kidd de Billups da Lee de muradına erdi.. Şimdi sırada doğuda bi uzun sakatlığı var Shaq var.. :-D
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı carmelo-anthony42

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2010, 20:29:42 »
Bence Şak a ve Kidd e yapıldı bu iki oyuncunun da kariyer sonuna kadar giriş izni alması lazım şak eğlenceli maçı eğlenceli hale getirirdi kidd de güzel oyunu ile kaliteyi arttırırdı karar veremedim

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Ağustos 2010, 18:37:09 »
Bence Josh Smith ve Bogut çünkü çok iyi oynamışlardı Smith blok ları ile Bogut ise ataktaki aktifliğiyle öne çıkmıştı

The legend in the area

Çevrimdışı Psycho-Social

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Ekim 2010, 17:32:24 »
haketme olarak smith ama eğer eğlenceli bir maç istiyorlarsa sakı kullanmalıydılar

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Ekim 2010, 17:37:07 »
haketme olarak smith ama eğer eğlenceli bir maç istiyorlarsa sakı kullanmalıydılar
Eğlence için olsa bile Smith i yedeğe filan almaları lazımdı.
Ayrıca büyük küçük harfe ve yazıma dikkat edersen. Zor okunuyor.(ÖRNEK: Sakı :D )

The legend in the area

Çevrimdışı Yok Artık LeBron James

• NBA Draft'ında
  • King LeBron James
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Ekim 2010, 14:46:49 »
Kesinlikle Smith ve Bogut'a Yapıldı bence.
Blok Geldi Faul Dedi.