Gönderen Konu: Batuğ Evcimen  (Okunma sayısı 8048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
Batuğ Evcimen
« : 15 Şubat 2007, 00:26:44 »
Kısaca bir iki bilgi vermek gerekirse...
2000 yılında yazı yazdığı nethaber sitesinden kovulduktan sonra sinirlenip batug.com sitesini kuruyor ve iyi nba yazarlarını bir araya toplayıp türkiyenin en büyük basketbol medya camiasını oluşturdu.
Hala yazarlık yapmakta, Türkiye'nin en iyi 5 NBA yazarından biri olduğu söylenir.
Koyu Knicks taraftarıdır kendisi. Agresif bir kişiliğe de sahiptir ayrıca.
Özel bir üniversitede eğitmenlik yapmaktadır. Beyaz Toyota'sı vardır. İçinde de ne ararsanız vardır(yiyecek, içecek, top, pompa, kitap, dergi, gazete, portatif tuvalet  :roll: ) .
Bu yazar hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Batuğ Evcimen
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2007, 07:22:42 »
Daha tanışma şansı bulamadık anca batug'un organizasyonlarına gidince görebilirsiniz.Üniversite'de çalıştığı için hiç nete girmiyor.Koyu Knikcs taraftarıdır.Ve batug.com'u da emin ellere teslim etmişdir.Arada bir yazdığı New York yazılarını okuyorum çok iyi yazılar yazıyor ve saygı da da kusur edilmeyen bir kişilik.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2007, 13:10:16 »
 Forumunda barınamadım ama onun da benim gibi fanatik Knicks'li olması benim için en büyük artısı valla batug forumu iyice kemikleşti zaten bizim forum onların ilk zamanları gibi diyor oraya takılan elemanlar tanıyan varsa knicks fan tr konusunda veliahtıyım ellerinden öperim...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2007, 19:21:06 Gönderen: Onur Yiğit »

Çevrimdışı shaqa

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2007, 10:23:54 »
herkes tv önünde boy gösteren kaan kural murathanoğlu gibi isimleri gördüğü için en iyi nba yoprumcusu onlardır diye düşünüyor. batu abiyi belki televizyonda görmüyoruz ama bu onun en iyilerden biri olduu anlamına gelmiyor. bildiğim kadarıyla 40 yaşında ve nba konusunda çok tecrübeli ve inanılmaz bilgi ve kültüre sahip. bilgi üniversitesinde maç yaparken tesadüfen tanışmıştım kendisiyle ve hakkaten müthiş biri. keşke tv önünde de onu görsek izlesek ama o maalesef mümkün olduğunca spot ışıklarından uzakta kalıyor. varsın, kalsın ve hiç bozulmasın.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2007, 18:36:15 »
herkes tv önünde boy gösteren kaan kural murathanoğlu gibi isimleri gördüğü için en iyi nba yoprumcusu onlardır diye düşünüyor. batu abiyi belki televizyonda görmüyoruz ama bu onun en iyilerden biri olduu anlamına gelmiyor. bildiğim kadarıyla 40 yaşında ve nba konusunda çok tecrübeli ve inanılmaz bilgi ve kültüre sahip. bilgi üniversitesinde maç yaparken tesadüfen tanışmıştım kendisiyle ve hakkaten müthiş biri. keşke tv önünde de onu görsek izlesek ama o maalesef mümkün olduğunca spot ışıklarından uzakta kalıyor. varsın, kalsın ve hiç bozulmasın.
Bir de yakın zamanda babasını kaybetti Batuğ abi.İstanbul'da olsaydım gidecektim ama uzaktayız işte.Onun acısıda var şu anda.Gerçekten Türkiye'nin tam anlamıyla en iyi nba bilgi ve kültürüne sahip insanı.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2007, 00:09:26 »
 Biz türk knicks fanlarının babası Allah başımızdan eksik etmesin tanışmak fırsat olmadı umarım bir yerde
görür nurundan sahipleniriz

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2007, 12:01:10 »
Knicks fanatikliğini bazen rakip takımlara nefret derecesine getiren basketbolseverlerden.
Bazı yazılarında Knicks'e rakip olan takımlara nasıl kan kustuğunu çoğu okuyucusu iyi bilir.
Yine de tarafsız yorum yaptığı zaman gerçekten Türkiye'nin basketbol konusunda en iyilerinden biri.

Çevrimdışı eskitoprak85

• Rookie
  • **
  • I saw he was flying! mj23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2008, 00:08:37 »
batug.com ile internet'te en güzel türkçe NBA sitelerinden birini kurmuştu. Site yeniden güncelleniyor. NY yazıları da çok keyiflidir kendisinin.