Gönderen Konu: Ben Gordon 70 Milyon Dolar İstiyor  (Okunma sayısı 3376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Ben Gordon 70 Milyon Dolar İstiyor
« : 08 Ekim 2007, 06:06:44 »
Chicago Bulls'da off-season boyunca kontrat görüşmeleri yapan Ben Gordon, Takımından uçuk bir rakam istedi.

1983 Doğumlu Ben Gordon, Bulls'la oturduğu pazarlık masasında 70 Milyon Dolar'lık bir kontrat istedi.

47.5 Milyon Dolar'a Bulls'la kontrat uzatan Kirk Hinrich'e denk bir kontrat istemeyen Gordon;

70 Milyon Dolar civarında bir para karşlığı kontrat yapmak istiyor. Bulls'un Gordon'ın bu isteği karşısında nasıl bir teklifte bulanacağı merak konusu.

Öte yandan kontrat uzatma görüşmelerine devam edilen Luol Deng ile Bulls'un anlaşmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.
---------------------------------------------------------------------
NBATR/KE
---------------------------------------------------------------------
Özellikle buraya açtım konuyu şunu demek istiyorum Yuh yani oha çüş hatta sen 70 Milyon Dolar'lık ne yaptın be adam böyle bir kontrat istiyorsun..Sanırsın adam Kobe ya da Wade..

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ben Gordon 70 Milyon Dolar İstiyor
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2007, 17:15:28 »
haberi okurken ağzım açık okudum..höst lan bu kendini ne sanıyorda 70 milyon dolar paha biçmiş kendine :-D

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2007, 17:43:44 »
yuhhh diyorum sadece 70 milyon dolar ne demek be hakkaten uçmuş gerçekten kendini kobe filan sanıyo heralde (70 lik rakı çekmiştir o)

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Dlikemikedd

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2007, 18:59:27 »
valla ii oynuyo aama okadarda deil yani 2 kere kobe olsa belki alı o parayı...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2007, 19:28:21 »
  Bu kendini kobe ,t-mac yada le bron ile bir görüyor neyse valal adam haklı istiyor o kadar parayı
ama john parxon verir mi bilinmez ama onun gibi biri için şartlarını zorlucak baya takım tanıyorum
yane parxon seve seve o paranın dengesinde bir kontrat vericek ona

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2007, 14:42:55 »
İşin acı tarafı bu parayı verecek takımlar var(!) ve verirler de.Lakin Bulls bir seçim yaptı.O seçim de Deng-Kirk-Gordon üçlüsünü ne pahasına olursa olsun tutmaktı.Gasol ya da Garnett hamlelerini yapmadıkları zaman bu istikamette gideceklerini belli ettiler.İmzalayacaklar ama 60 milyon civarı olmasını bekliyorum.Hele bir sezon açılsın,bakalım Gordon nasıl performans verecek...

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2007, 20:27:50 »
Bulls-Gordon Pazarlığı

Geçtiğimiz günlerde New York medyasın da 70 Milyon Dolar'lık bir kontrat istediği iddiası yer alan ve daha sonra bunu inkar eden Ben Gordan'ın kontrat görüşmelerinde ilerleme yok.

Bulls'la pazarlık masasına oturan Gordon şuan için somut bir ilerleme olmadığını ve her şeyin aynı yerde durduğunu belirtti.

Ben Gordon yaptığı açıklamada;

''GM Paxson'la konuştum. Ama o benim menajerimle yani erkek kardeşimle konuşacak. Benim yapabileceğim birşey yok. Ben sadece basketbola odaklanıyorum.''

Made in KE :jam:

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2007, 21:29:42 »
  Valla bulls vermez ise o parayı seve seve vercek 2 tane deli tanıyorum neyse bulls böle giderse elinden
kaçırcak gordon u yada küllüm masrafa girip elinde tutucak ama ben parxon un bu kontratı verceni hiç
sanmıyorum

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2007, 22:30:16 »
Paxson bu kontratı verse bile içinde bir kurt ile verecektir.
Kalburüstü ve gelişmeye fazla açık olmayan bir guard'a 70 Milyon $ vermek her yiğidin harcı değil.
Ama bu yazı iyi geçirdiğini biliyorum, belki beklenmedik bir patlama yapar ve "eğer bu parayı alırsa" bunu hakettiğini gösterir...