Gönderen Konu: Biri Lebron'u Durdursun!  (Okunma sayısı 2891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Biri Lebron'u Durdursun!
« : 13 Mart 2009, 18:16:06 »
Cleveland Cavailers'ın süper yıldızı Lebron James,takımının 10 yıl sonra deplasmanda mağlup ettiği Phoenix Suns karşısında yaptığı "triple-double" ile üst üste 3.kez "triple-double" yaptı.Lebron takımının 119-111 kazandığı karşılaşmada 34 sayı-13 asist-10 ribauntla oynadı.

Cavs koçu Mike Brown konuyla ilgili;"Bugün 82 maçlık Nba sezonunu triple-double ortalamayla bitirmek belki de imkansız.Ama biri bunu yapacaksa bu bizimki olur." dedi.Lebron ise "Yapmam gerekeni yaptım.Takımımın maçları kazanması için her şeyi deneyeceğim." dedi.

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: Biri Lebron'u Durdursun!
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2009, 18:21:14 »
Bu performansı sezonun bitimine az kala arttı.Şu anda zirvede playoff öncesi biraz da dinlenmek için kenarda oturduğunda düşecektir.Özellikle playoffun ilk turunun onun açısından zor geçebiliceğini ama yardımcı skorerlerin ön plana çıkacağını düşünüyorum.Özellikle Big-Z form tutacak diye ümit ediyorum.Mo-Will'de fena değil bu aralar.
Yeah..!

Çevrimdışı Barracuda

• Moderator
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2009, 19:25:46 »
LeBron gayet pislik bir biçimde oynamaya devam ediyor.. Ayrıca ona bencil ve çirkef diyenleri de kapak etmiş durumda.. Söylesenize bana bu ligde ortalamarı triple-double'a en yakın kim?! İnanılmaz bir oyuncu ve kendisi oynamakla kalmıyor etrafındakilerinin oyun kalitesini de en az 2 kademe yukarı çıkarıyor.. Misal; Anderson Varejao ve Mo Williams onun sayesinde kariyerlerinin sezonunu geçiriyor..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2009, 19:29:10 »
Evet Lebron şu an ligin en önemli hücum silahlarından ve yanındakileri Barrucuda'nın dediği gibi 2 kademe yukarıya çıkarıyor.Phoenix ise playoff şansını artık yitirdi gibi.Yazın Phoenixte mutlaka yeni bir takım kurulmak istenecek ve bu yaz takımdan yaşlıları kesebilirler.

Çevrimdışı TheWade

• Rookie
  • **
  • Hayallerimle yalnız bırakın beni..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2009, 19:54:35 »
James'de Wade gibi delirmiş gibi oynuyor ama James biraz daha ön planda takımı şampiyonluk adayı olduğu için.James'in yanında bitirici olan şut tehditleri olan oyuncular var fakat Wade'in yanındakiler biraz daha ham diyebiliriz.James ve Wade Play-Off zamanında da bu şekilde oynarsalar hem takımlarını üst sıralara taşıyacaklar hem de izleyenlere büyük bir keyif verecekler.

Suns ise Terry Porter'ın gönderilmesiyle eski oyun tarzına döndüler.Clippers'a iki gece üst üste 140 sayı atmaları her ne kadar umutlanmamak gerektiği söylense de insanları umutlandırmıştı fakat Amare'nin ciddi şekilde sakatlanması sonucunda Suns yine bir düşüşe geçti ve çok ufak olan Play-Off şanslarını bana göre yitirdiler.Bu yaz yeniden yapılanacaksalar takımda köklü bir değişiklik yapmak gerekiyor.Yaşlı oyuncuların bazıları gönderilecek, yeni genç oyuncular gelecek, büyük ihtimalle Alvin Gentry'nin yerine yeni bir koç gelecek (Geçici olarak geldiği söyleniyor) yani takım yeniden kurulmuş gibi olacak.Bu şekilde olunca takımdaki temel yapı taşları değişeceği için gelecek sezon Suns için çok zor bir sezon olacak bu sezonda olduğu gibi.
Şahsen ben Suns'tan gelecek sezon için fazla birşey beklemiyorum çünkü yeniden yapılanan takımlar hemen bellerini doğrultamazlar 1 ya da 2 sezon gerekli bunun için.

& Hayat Başlar...

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2009, 20:26:27 »
LeBron gayet pislik bir biçimde oynamaya devam ediyor.. Ayrıca ona bencil ve çirkef diyenleri de kapak etmiş durumda.. Söylesenize bana bu ligde ortalamarı triple-double'a en yakın kim?! İnanılmaz bir oyuncu ve kendisi oynamakla kalmıyor etrafındakilerinin oyun kalitesini de en az 2 kademe yukarı çıkarıyor.. Misal; Anderson Varejao ve Mo Williams onun sayesinde kariyerlerinin sezonunu geçiriyor..

o eskidendi. bencil oynuyor, kişisel oynuyor lafları artık yerini, takımı için en faydalı oyun hangisi ise onu oynuyora bıraktı bence.
bu takımın hücüm gücünün temeli olduğundan fazla sayıda şut kullanması çok normal bence
tabi belli rakamları aşmayıp diğer oyuncularıda sıcak tutması şartıyla.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı dev_genç

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2009, 13:20:50 »
her ne kadar buyuk bır wade hayranı olsamda lebronun yetenegı ortada ve oynadıgı bolgede muthıs etkın bırı aslında lebron bunları yaptıgı zaman pek sasırılcak bse gormuyorum onun ıcın cok dogal seyler bunlar:D
OSMANLI TOKATIDA NEYMİŞ SİZ HİÇ DEV-GENÇ YUMRUĞU GÖRDÜNÜZ MÜ...