Gönderen Konu: Bobcats'in Yeni Coachu Larry Brown  (Okunma sayısı 15096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Bobcats'in Yeni Coachu Larry Brown
« : 29 Nisan 2008, 21:37:49 »
23 yillik head coachlık deneyimi olan hall of fame de yer alan ve 1000 üzerinde galibiyeti bulunan efsanevi coach Larry Brown Charlotte ye geldi.Bence Charlotte gayet yetenekli bir kadrosu var Larry Brown un kenar yönetimiyle de seneye play-off u zorlayabilirler.Haber Nba.com dan gecti.Charlotte taraftarlarina hayirli olsun

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Ynt: Larry Brown Charlotte Bobcats'in Yeni Coach'u Oldu
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2008, 22:47:07 »
   Belliydi zaten kaç senedir konuşuluyordu umarım bobcats için milat olur ama jordan ve brown nası geçincekler onu zaman göstercek tek avantajları charlotte un coraliana şehri olması ve brown ve jordan unc li olmaları.

--

• Ziyaretçi
Bobcats'in Yeni Coachu Larry Brown
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2008, 00:14:00 »
Charlotte Bobcats'te beklenen gelişmne oldu ve Michael Jordan, Larry Brown'la anlaşarak Bobcats'in başına getirdi.

Bobcats'in yıllardır beklediği çıkışı yapaması ve Jordan'ın bu durumdan rahatsızlık duyması üzerine tecrübeli bir coach arayışına giren Bobcats'in yeni Coachu Larry Brown oldu.

67 yaşındaki Larry Brown'un 4 yıllık kontrat yapacağı açıklandı.

-------------------------------------------
NbaTr/KE
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2008, 00:16:13 Gönderen: the_apo_1 »

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bobcats'in Yeni Coachu Larry Brown
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2008, 00:26:56 »
Vay hayırlı olsun demek bobcats'e nasip oldu gelecek sene bobcats'in adını sıkça duyacağımızdan eminim bakalım nasıl bir oyun sistemi ile takıma katkı sağlayacak emeka J-rich Ve G-Wall felton gibi tecrübeli isimleri var takım için iyi olduğuna eminim brown çok tecrübeli bir coach.

Çevrimdışı BuckéYé

• Mad ''Sexy'' Buck
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2008, 00:29:50 »
Charlotte Bobcats'te beklenen gelişmne oldu ve Michael Jordan, Larry Brown'la anlaşarak Bobcats'in başına getirdi.

Bobcats'in yıllardır beklediği çıkışı yapaması ve Jordan'ın bu durumdan rahatsızlık duyması üzerine tecrübeli bir coach arayışına giren Bobcats'in yeni Coachu Larry Brown oldu.

67 yaşındaki Larry Brown'un 4 yıllık kontrat yapacağı açıklandı.

-------------------------------------------
NbaTr/KE

dayanamaz..(haberi alıntı yapan bir tek ben varım dünyada heralde?)
NyK'a yaşattığı gibi bir sezon yaşatırsa,2.sezon kapıya koyarlar.Zaten o yaştan sonra kalpte dayanmaz kovulmaya,kaybederiz.Herkes Raad olsun.
Ama engin tecrübeleri ile,en olmadı Combo player'ımız olan Felton'a ve Okafor'a birşeyler katacağı kesin.

Çevrimdışı Michael 23 JORDAN

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2008, 01:01:02 »
Bobcats için hayırlı iyi görünen bir haber umarım seneye bekleneni verirde hem takımın hem Jordan'ın yüzü güler

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2008, 01:19:06 »
Yapılacak oyuncu hamlelerine paralel olarak yorum yapılabilir ancak..En azından benim penceremden olay bu şekilde..Mevcut kadroyla Larry Brown zaten birşey yapamaz..Sadece Gerald Wallace'dan tam anlamıyla istediği verimi alabilir..Takasa mı girerler naparlar bilemem ama yan rolleri iyi seçmeli Bobcats..

Bir coachun kariyerinin iyi olması başarılı olacağı anlamına gelmiyor öyle olsa Knicks'te başarılı olurdu..Ve Larry Brown'un, E.Okafor gibi çıt kırıldım bir adamla sorun yaşaması da muhtemel..Yalnız burda sorun oyuncularda değil.

MJ, eskisi gibi idmanlara gelip gövde gösterisi yapmaya kalkarsa Larry Brown delidir ne yapacağı belli olmaz..Şimdilik toz pembe bir tablo çizilsede 2 egonun olduğu yer her zaman risktir..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2008, 02:11:50 »
Yapılacak oyuncu hamlelerine paralel olarak yorum yapılabilir ancak..En azından benim penceremden olay bu şekilde..Mevcut kadroyla Larry Brown zaten birşey yapamaz..Sadece Gerald Wallace'dan tam anlamıyla istediği verimi alabilir..Takasa mı girerler naparlar bilemem ama yan rolleri iyi seçmeli Bobcats..

Bir coachun kariyerinin iyi olması başarılı olacağı anlamına gelmiyor öyle olsa Knicks'te başarılı olurdu..Ve Larry Brown'un, E.Okafor gibi çıt kırıldım bir adamla sorun yaşaması da muhtemel..Yalnız burda sorun oyuncularda değil.

MJ, eskisi gibi idmanlara gelip gövde gösterisi yapmaya kalkarsa Larry Brown delidir ne yapacağı belli olmaz..Şimdilik toz pembe bir tablo çizilsede 2 egonun olduğu yer her zaman risktir..

Sende abi gövde gösterisi yaptın idmana geliyo diye ama dediğin gibi tekrar gelirse oyuncuları çalıştırmak için savaş çıkabilir o konuda çok deli biridir ve bunun dışında yine oyunculara bağlı bu kadroyla en fazla Play-Off yakın bir takım oluşabilir ancak ilerisi zor oyuncu takasları olursa durum değişir tabi neyse ama sevdiğim bir koç kendisi sevindim gelmesine umarım başarı sağlar.

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2008, 02:18:06 »
Gelemez idmanlara canı istediği zaman..Sadece Jordan değil hiç kimsenin böyle bir hakkı yok..Jordan kim? Şuan oyuncu Jordan, şöhretli Jordan olduğunu unutacak ve Yönetici sorumluluğunu alacak..

Yok öyle istediği zaman idmana baskın yapar gibi gitmeler..Ben koç olsam rahatsız olurum ki bu tip şeylerden her koç rahatsız olur..İlla gider bakar eder ama basını peşine takıp da idman seyretmeler popülizm oluyor..Ben Joe Dumars'tan falan görmedim böyle şeyler..Ya da takım sahibi Davidson'dan..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2008, 02:27:50 »
Gelemez idmanlara canı istediği zaman..Sadece Jordan değil hiç kimsenin böyle bir hakkı yok..Jordan kim? Şuan oyuncu Jordan, şöhretli Jordan olduğunu unutacak ve Yönetici sorumluluğunu alacak..

Yok öyle istediği zaman idmana baskın yapar gibi gitmeler..Ben koç olsam rahatsız olurum ki bu tip şeylerden her koç rahatsız olur..İlla gider bakar eder ama basını peşine takıp da idman seyretmeler popülizm oluyor..Ben Joe Dumars'tan falan görmedim böyle şeyler..Ya da takım sahibi Davidson'dan..

Abi Herif Basketbolun Majestesi Michael JORDAN yani Joe Dumars'la Yakından uzaktan alakası olamaz hatta karşılaştırılamaz bir oyuncu ve takımın sahibi sayılıcak seviyede ayrıyetten joe dumars şimdi oynasa bişey yapamaz ama Jordan Oynasa bir çok oyuncudan daha verimli olucağı kesin gözüyle bakılan bir oyuncuki zaten öyle bir düşüncesi yok şuanda ve herif 6 şampiyonluk kazanmış neyin nasıl olduğunu gösterme amaçlı oyunculara Ders vermiş bence çokta iyi yapmış o yüzden çok haklı bir girişimde bulunmuştu sonucta takımının iyiliğini istiyor

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2008, 02:33:39 »
Abi Herif Basketbolun Majestesi Michael JORDAN yani Joe Dumars'la Yakından uzaktan alakası olamaz hatta karşılaştırılamaz bir oyuncu ve takımın sahibi sayılıcak seviyede ayrıyetten joe dumars şimdi oynasa bişey yapamaz ama Jordan Oynasa bir çok oyuncudan daha verimli olucağı kesin gözüyle bakılan bir oyuncuki zaten öyle bir düşüncesi yok şuanda ve herif 6 şampiyonluk kazanmış neyin nasıl olduğunu gösterme amaçlı oyunculara Ders vermiş bence çokta iyi yapmış o yüzden çok haklı bir girişimde bulunmuştu sonucta takımının iyiliğini istiyor

Joe Dumars'la elbette uzaktan yakından alakası olamaz..Dumars All Star listelerini belirleyip de kimsenin kuyusunu kazmayacak kadar adamdı..Şimdi sen tutup olayı bu adamların oyunculuğuna ne diye getiriyorsun yaran mı var?
Jordan'ı koruma kuralları çıkmasaydı senin burda hakkında muhtemelen hiç birşey bilmediğin bir defa bile izlemediğin Joe Dumars'ın takımı Bulls'u tokatlamaya devam ederdi..Tarih hakkında konuşurken hele ki bir Detroit'li hakkında konuşurken hele ki o oyuncular benim ilah gibi taptığım arşivlerimde yer etmiş onlarla bu aşka tutulmuşken ve bu adamları kendimce çok iyi biliyorken biraz daha özenli cümleler kullanın..Bu kadar saçma sapan bir yorum ve savunma olmaz..Senin laf attığın Dumars'ın yaptığı fedakarlıkları git oku..Hangi yürekle hangi serileri oynamış bir öğren.

MJ apaçiliğini şu konuda inatla sürdürürsen komik duruma ben düşmem..Ortada bir yanlış varsa yanlıştır..MJ tecavüz etse oh ne iyi yapmış demek gibi saçma sapan söylemlerde bulunmanın anlamı yok..Hele ki Dumars gibi bir Detroit efsanesine laf söyleyemezsin..

O Dumars dediğin adam Jordan'ı yöneticilikte samanlığa 5 kere götürür getirir..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2008, 02:47:33 »

Joe Dumars'la elbette uzaktan yakından alakası olamaz..Dumars All Star listelerini belirleyip de kimsenin kuyusunu kazmayacak kadar adamdı..Şimdi sen tutup olayı bu adamların oyunculuğuna ne diye getiriyorsun yaran mı var?
Jordan'ı koruma kuralları çıkmasaydı senin burda hakkında muhtemelen hiç birşey bilmediğin bir defa bile izlemediğin Joe Dumars'ın takımı Bulls'u tokatlamaya devam ederdi..Tarih hakkında konuşurken hele ki bir Detroit'li hakkında konuşurken hele ki o oyuncular benim ilah gibi taptığım arşivlerimde yer etmiş onlarla bu aşka tutulmuşken ve bu adamları kendimce çok iyi biliyorken biraz daha özenli cümleler kullanın..Bu kadar saçma sapan bir yorum ve savunma olmaz..Senin laf attığın Dumars'ın yaptığı fedakarlıkları git oku..Hangi yürekle hangi serileri oynamış bir öğren.

MJ apaçiliğini şu konuda inatla sürdürürsen komik duruma ben düşmem..Ortada bir yanlış varsa yanlıştır..MJ tecavüz etse oh ne iyi yapmış demek gibi saçma sapan söylemlerde bulunmanın anlamı yok..Hele ki Dumars gibi bir Detroit efsanesine laf söyleyemezsin..

O Dumars dediğin adam Jordan'ı yöneticilikte samanlığa 5 kere götürür getirir..

Bu konuyu buraya kadar ben getirmedim Joe Dumars'ları yada Jordan'ın idmana gelmesini başka türlü yorumlamak senin yazdığın yorumların arasında ben neden idmana geldiğini açıklık getiriyorum sen diyosun niye gocunuyosun savunmakta gocunma oluyosa ne güzel walla Joe Dumars'ı izlemedim doğru ama bölümünü hazırlarken az çok bilgi edindim çok iyi bir takım oyuncusu orası kesin ama Jordan kadar iyi olucak seviyeye asla ulaşamadığıda kesin Joe Dumars yaptığı Fedarkarlıkları okuyarak öğrendim peki sana soruyorum acaba Jordan'ın ne fedarkarlıkla oynadığını bilmiyomusun acaba bana diyosun detroitle Joe Dumars'la iligili konuşurken özenle yazını yaz diye sende Michael JORDAN'la konuşurken özen göster o zaman eğer kıyaslıyabiliyosan fedarkarlığı bile yetersiz kalır Jordan'ın yaptıklarının yanında.

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2008, 02:54:14 »
Michael JORDAN'la konuşurken özen göster o zaman eğer kıyaslıyabiliyosan fedarkarlığı bile yetersiz kalır Jordan'ın yaptıklarının yanında.

Var mı başka emrin? Oldu paşam..Bu aralar yeni moda herhalde racon kesmeler.

1-Jordan'a tek saygısızlığımı göster mesajımda ben adam değilim aksi durumda bunu iddia edip de ispat edemeyeni kendiyle baş başa bırakıyorum.

2-Kıvırmanın anlamı yok..Oyunculuk başkadır yöneticilik ya da coachluk başkadır..

3-Çok biliyorsa Jordan coach olaymış.

4-Jordan'ın Washington'da neler yaptığınıda biliyoruz..Bak bakayım Dumars'ın yöneticilik dersi verdiği Rip takası nasıl olmuş.

5-Jordan'ı canlı olarak ilk kez 1990'da TRT'de izleyen ve o tarihlerden sonra gerek tv'lerde gerek videolarda takip eden birine Jordan'ı seyret nasihatı verme..Jordan'ı istemesemde seyretmek zorunda kalıyordum Pistons-Bulls eşleşmeleri malum  :wink:

6-Konuyu buralara senin içi boş savunman getirdi..Tamamen temelsiz savunmalar..Basketbolun efendisiymişte oyunculara hareket öğretiyormuş ne bu yaz okulu mu?

7-Oyunculuk ayrıdır..Yöneticilik ayrıdır..Bunu ayıramadığın takdirde zaten tutup tartışmak boşa.

8-İzlemediğin Dumars hakkında atıp tutman da zaten ne kadar içi dolu konuştuğunun ispatı olmuş..

edit;

9-Oyunculukla bu işler olsaydı Isiah Thomas New York'ta ilah olurdu..
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2008, 02:58:31 Gönderen: KE-Billz »

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2008, 03:16:28 »
1.Yok abi başka emrim şimdilik bu kadar

2.Jordan'a saygısızlık ettiğini söylemedim sadece Joe Dumars lafı geçiyo diye ben nasıl tepki gösteriyosam sende aynını gösteriyosun farkında değilsin bunu anlatmak istedim

3.Evet yöneticilik konusunda şimdiye kadar kötü kararlar aldı haklısın

4.İstese iyi bir koç olur emin ol zamanın'da kendi takım arkadaşlarınıda nasıl geliştirdiğini biliyoruz Örnek: Pippen

5.Jordan Wizards'ta neler yaptığını biliyorum hemde senden çok daha iyi biliyorum biraz araştırsaydın görürdün sende

6.Farkındayım ilk Detroiti izlediğin dönemler benden çok canlı olarak Michael Jordan'ı daha fazla izlediğini'de biliyorum ama şuan NBA Tv'de nerdeyse hergün Jordan maçları yayınlanıyor ve ayrıyetten bir sürü filmleri var geçte olsa izlemiş oluyorum tabi senin izlediğin gibi dönem gibi olamaz yinede o konuda özen gösteriyorum

7.Ben senin söylediğin boş savunmadan buralara geldiyse o zaman senin en başta laf söyelemen ve sonrasındaki savunman sayılmıyor heralde

8.Joe Dumars hakkında boş boş konuşmadım bildiğim kadarıyla konuştum bilmiyorum farkındamısın baya uğraş verdim Joe Dumars bölümünü hazırlarken az çok bilgilenmiş durumdayım ama senin bilgine ulaşamıcağım kesin ona hiç bişey diyemem  :wink:

9.Oyunculuk ayrı,Yönetim ayrı, Bişeyler öğretmek ayrı ve herşeyden önemlisi benim için Jordan Basketbol konusunda apayrı

10.Maddeleri seviyorum umarım devamını getirmeyiz :-)

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2008, 03:22:09 »
He tamam Jordan Tanrı..Hatta insan yaratma işine de girecekmiş..Bir ibadethane açalım gidelim topluca tapalım secde edelim..Ne yüce bir adam ne ulu bir adam ki istese süper bir coach olacağı halde sırf P-Jack, Riley gibi adamların karizması çizilmesin diye yapmıyor..

Hey Allahım ben ne diyorum..Millet neresinden anlıyor..

Şu yukarda yazdıklarımı Jordan apaçisi olmayan tarafsız insanlar okusun da içi dolu bir şekilde adam gibi tartışalım..Ben diyorum adamın yöneticiliği kötü savunma o basketbolun ilahı..Mersin'e mi gidecektik tersine mi..Gece gece bu tartışmayı daha fazla uzatmanın anlamı yok..Ağız tadıyla yorum yapamıyoruz..

Yasaklı bölgelerden biride Jordan topicleri artık..

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #15 : 30 Nisan 2008, 04:52:48 »
Herif takım başkanlığı istiyor taa 2000 yılından beri koçluk istese yapardı ama tabi bunu şuanda anlıyamazsın.Michael Jordan Majesteleri lakabını basketbol'la ilgilenen bir çok kişi tarafından kabul edilmiş bir lakabıdır ama sen bunu put haline getirebiliyosun ayrı mevzu şuanda allah diye tapan kimse yok ama sen istiyosan bir tane poster alıpta tapa bilirsin ona karışamam

En başta Jordan gövde gösterisi yapıyo diyosun sonrada ben yöneticiliği kötü demiştim diyosun lafı neremden anladığımı sorguluyosun

En başta yorum yapan benim üstüne konuşan laf söyleyen sensin, devamında savunma yapanda benimki eğer başta gerçekten yöneticiliğine laf etseydin bu kadar uzamıcaktı emin ol çünkü benimde beğendiğim yok yöneticiliğini

Millet kimseden Jordan'ı sevmesini beklemiyorum ama saygı beyler saygı okadar gerisi size kalmış

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 30 Nisan 2008, 05:04:58 »
Herif takım başkanlığı istiyor taa 2000 yılından beri koçluk istese yapardı ama tabi bunu şuanda anlıyamazsın.Michael Jordan Majesteleri lakabını basketbol'la ilgilenen bir çok kişi tarafından kabul edilmiş bir lakabıdır ama sen bunu put haline getirebiliyosun ayrı mevzu şuanda allah diye tapan kimse yok ama sen istiyosan bir tane poster alıpta tapa bilirsin ona karışamam

En başta Jordan gövde gösterisi yapıyo diyosun sonrada ben yöneticiliği kötü demiştim diyosun
lafı neremden anladığımı sorguluyosun

En başta yorum yapan benim üstüne konuşan laf söyleyen sensin, devamında savunma yapanda benimki eğer başta gerçekten yöneticiliğine laf etseydin bu kadar uzamıcaktı emin ol çünkü benimde beğendiğim yok yöneticiliğini

Millet kimseden Jordan'ı sevmesini beklemiyorum ama saygı beyler saygı okadar gerisi size kalmış

Sen ilk mesajı hiç ama hiç anlayamamışsın..Hala daha ne diyorsun..
Ya ben cidden gerizekalıyım..Ne dediğimi bilmiyorum ya da ortada ciddi bir sıkıntı var..
Gövde gösterisi yapıyor basını peşine takıp idman seyrediyor demek YÖNETİM ANLAYAŞINA ciddi bir eleştiridir..
Bunun daha net bir Türkçesi olamaz..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Nisan 2008, 08:13:15 »
  Bu forumda beni tanıyanm herkez mj yane jordan ı sevmedimi bilir,yane oyunculuğu nba in popüler olmasındaki katkısı ,kendine has pazarlatma yeteneği vs vs.... Ama jordan berbat bir gm ve başkan yane hala akıllarda kwame brown fiyaskosu.Dumars ın detroit i nerelere getirdiği ortada keza.Büyük oyuncu her zaman başarılı bir yönetici  yada koç olamaz ki zeke olayı göz önünde (kemal belirtmiş) şimdi bu forumda jordan ile büyümüş 2-3 adamdan  biriyim hep şunu sölerim sölücemde ''onu ya severseniz yada nefret ederseniz'' ama asla saygı duymamazlık yapmazsınız.Yane oyunculuğuna kimse söz sölemez ama mj berbat bir gm ve başkan larry brown ile anlaşması zor keza ikiside unc kafatasçısı olması ayrı handikap.

Çevrimdışı asdede

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2008, 12:58:47 »
siz dumarsla niye karşılaştırıyorsunuz onu anlamıyorum..

konu jordan-brown anlaşabilir mi anlaşamaz mı? ve ek olarak jordan'ın idmanlara gelmesi..
şahsen bu konularda hiçbir bilgi alamadım bu kadar msjda ;)

jordan'ın idmanlara gelmesi de, gövde gösterisi midir yoksa m.schumacher gibi takımına sadece yardım amacı mı güdüyor, bunların tartışılması lazım..

BENCE, basketboldan oyun anlamında kopamayan jordan, oyuncularla iletişim kurmak, onlara bir nevi ders vermek adına yapıyor bunu.. yani tamamen yardım amaçlı.
bire bir oynaması fln ne biliyim ben bunda bir gövde gösterisi göremiyorum. İdmana gitmesinde negatif bir yaklaşım olabileceğini sanmıyorum.

Ama başkanlığına, yöneticiliğine laf söylüyorsanız o konuda birşey diyemem :)

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Nisan 2008, 13:09:07 »
Mj Brown ikilisinden güzel şeyler bekliyorum önümüzdeki sezona.. Playoff'a girebilecek kapasitede bi kadroya sahipler güzel takviyeler yapıp yeni sezona güzelce hazırlanacaklardır.. Güzel haber ama keşke Miami'ye gelseydi demedende edemiyorum.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Nisan 2008, 19:23:00 »
Bobcats için hayırlı olsun diyorum. play-off yaparlar falan deniyor ama bu takımın play-off yapmak için değil, gelişmek için oynaması, o doğrultuda transferler yapılması lazım. Umarım Brown takımı play-off a sokmak için takımın geleceğini riske atma.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 30 Nisan 2008, 19:31:27 »
siz dumarsla niye karşılaştırıyorsunuz onu anlamıyorum..

konu jordan-brown anlaşabilir mi anlaşamaz mı? ve ek olarak jordan'ın idmanlara gelmesi..
şahsen bu konularda hiçbir bilgi alamadım bu kadar msjda ;)

jordan'ın idmanlara gelmesi de, gövde gösterisi midir yoksa m.schumacher gibi takımına sadece yardım amacı mı güdüyor, bunların tartışılması lazım..

BENCE, basketboldan oyun anlamında kopamayan jordan, oyuncularla iletişim kurmak, onlara bir nevi ders vermek adına yapıyor bunu.. yani tamamen yardım amaçlı.
bire bir oynaması fln ne biliyim ben bunda bir gövde gösterisi göremiyorum. İdmana gitmesinde negatif bir yaklaşım olabileceğini sanmıyorum.

Ama başkanlığına, yöneticiliğine laf söylüyorsanız o konuda birşey diyemem :)

Hey Allahım hala daha Dumars'la karşılaştırma deniliyor..Hay başlıycam şimdi Dumars'a..Kardeşim kıt mısınız? Ben mi anlatamıyorum şu konuda neyin ne olduğunu;

Beni Jordan'ın oyunculuğu bağlamıyor..Burda konu Coach-Yönetici ilişkisi..Dumars aklıma o an Dumars'ın ismi geldi onu yazdım..Dumars değilde Mitch Kupchak olsun ya da Kevin O'Connor olsun bu adamlar basını peşine takıpta idmanlarda gövde gösterisi yapmaya kalkıyor mu ya da yapasalar orda ne tür şeyler olur konu bu..

Yöneticilerin takımı kontrol etme hakkı vardır..Ama Coach ordayken sadece idman izler başkada bir şey yapamaz..Yaparsa şuanki Bobcats gibi sadece büyüme hayalleri kurar..MJ, Vincent döneminde yaptıkalrını Brown döneminde yapmaya kalkarsa orda sorun çıkar..Çıkacaktır da..

Not;
O kadar şey yazmışsın bende bir bilgi alamadım..İnsanların takıldıkları şeylere bak..

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Nisan 2008, 19:45:28 »
Bu konuda Jordan apaçiliği yapmaya hiç lüzum yok.

Jordan'ın yönetici iken yaptığı-yapmadığı takaslar,seçtiği-seçmediği oyuncular ve coach tercihleri,90lı yıllarda saha içinde büyük çekişme yaşadığı Isiah'ın,yöneticiyken yaptığı yanlışları ile 2000li yıllarda da başa güreşir.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Nisan 2008, 20:34:51 »
Bu konuda Jordan apaçiliği yapmaya hiç lüzum yok.

Jordan'ın yönetici iken yaptığı-yapmadığı takaslar,seçtiği-seçmediği oyuncular ve coach tercihleri,90lı yıllarda saha içinde büyük çekişme yaşadığı Isiah'ın,yöneticiyken yaptığı yanlışları ile 2000li yıllarda da başa güreşir.

Aynı zamanların oyuncuları keza kevin mc hale  unuttunuz dicem ama olaya boston u da katcaz neyse jordan dokunulmaz değil bunun herkez farkına varsın!

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Nisan 2008, 20:46:58 »
Jordan'ın Mchale'den şöyle bir farkı var.Kendisi takımın önemli bir yüzdesinin sahibi.Mchalede böyle bir durum yok bildiğim kadarıyla.
Yani Bobcatsde giren çıkan Jordan'a.Mj ego tatmin ediyor kenardan.
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."