Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Boston 4-0
41 (61.2%)
Boston 4-1
15 (22.4%)
Boston 4-2
4 (6%)
Boston 4-3
2 (3%)
Atlanta 4-3
2 (3%)
Atlanta 4-2
0 (0%)
Atlanta 4-1
0 (0%)
Atlanta 4-0
3 (4.5%)

Toplam Oy Verenler: 66

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Atlanta Hawks (3)  (Okunma sayısı 43018 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Boston Celtics (4) - Atlanta Hawks (3)
« : 15 Nisan 2008, 15:40:29 »
Doğu Konferansı Play-Off İlk Turu
Boston Celtics vs Atlanta Hawks

1. Pzt, 21 Nis – at Bos, 03.30
2. Per, 24 Nis – at Bos, 03.00
3. Paz, 27 Nis – at Atl, 03.00
4. Sal, 29 Nis – at Atl, 03.00
*5. Per, 1 May – at Bos 
*6. Cts, 3 May – at Atl 
*7. Pzt, 5 May – at Bos

..:: İstatistikler ::..

<boston>
66-16
 <atlanta>
37-45

<boston>

P.Pierece = 19.6 pts 5.1 reb 4.5 ass
K.Garnett = 18.8 pts 9.2 reb 3.4 ass
R.Allen = 17.4 pts 3.7 reb 3.1 ass

<atlanta>

J.Johnson = 21.7 pts 4.5 reb 5.8 ass
J.Smith = 17.2 pts 8.2 reb 3.4 ass
M.Bibby = 14.1 pts 3.2 reb 6.5 ass

<boston>
 100.6 pts 42.0 reb 22.4 ass 14.4 to 8.5 stl

<atlanta>
 98.2 pts 42.2 reb 22.0 ass 14.3 to 7.3 stl
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2008, 22:42:32 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics - Atlanta Hawks
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2008, 16:36:06 »
senelerdir paly-off ile yanıp tutuşan hawks'a acı bir tecrübe olacaktır bu.boston'un hiç maç vermeden 4-0 ile geçeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Conrad IV

• Shamrock
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2008, 17:23:26 »
Sadece eşleşmeler üzerinden değerlendirme yapacağım;

Mike Bibby-Rajon Rondo: Mikey hücumda istediği kadar başarılı olsun (ki olacağını hiç sanmıyorum) Rondo'yu durduramadığı sürece hiçbir faydası dokunmayacaktır.

Joe Johnson-Ray Allen: Ray'in set hücumlarında JJ'den sıyrılması pek kolay olmayacaktır,JJ kendi şut imkanını yaratmada Ray'den daha iyi olduğu için JJ skorer bazda Ray'den daha fazla takımına katkı sağlayacaktır.

Josh Smith-Paul Pierce: Smith genelde Pierce'ı boyalı alanda durdurmaya çalışacaktır,fakat hiç fayda etmeyecek olması bir yana,Smith faul problemine de girebilir.Smith son maçta 6 faulle oyun dışı kalırken,Celtics'e karşı 5.0 faul ortalamasıyla oynamasının yanında Pierce'ın bu maçların ikisinde 8,birinde 7 kez serbest atış çizgisine gittiğini ek olarak belirtmek isterim.

Marvin Williams-Kevin Garnett: İç-dış skor tehdidi bulunduran çevik uzunlara karşı Garnett agresif savunma yapmak yerine temkinli yaklaşmayı tercih eden biri,yine de zaman zaman Posey devreye gireceği için Marvin'den beklenen katkıyı alamayacak olmaları bir yana,Garnett skor üretiminde Marvin'i çaresiz bırakacaktır.

Al Horford-Kendrick Perkins/PJ Brown: Hawks için belli bir dinamik oluşturan Horford ne Perkins,ne de PJ Brown karşısında varlık gösterecektir.

Eddie House-Josh Childress: Childress sayıya izolasyonlardan giden biri,genellikle onu durdurmada iş Brown,Powe,Glen ya da Perk'e düşer.House Cassell oyundayken SG'ye kayacağından ötürü catch&shoot'tan sayıya gidecektir yalnız yine de net bir tahminde bulunamam açıkçası.

Bir de bize karşı üç maçın hepsini kaybeden ve hiç bir maçta 90 sayıyı bulduramayan Hawks'ın bize karşı 2 galibiyet alacağı tahmininde bulunan şahsı burdan tebrik ediyorum,hadi 1 maç neyse de 2 ne yahu...

Hail to the forthcoming dynasty...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2008, 17:27:24 »
Utku'nun yaptığı analizlere genel anlamda katılıyorum ordan yola çıkarak önce işin hücum yönünde girelim;

Mike Bibby'nin Boston gibi herkesin gözlerinin üzerinde olduğu bir takım karşısına daha konsantre çıkacağını hesap etmek lazım..Rondo karşısında Bibby'nin hücumlarda etkin olacağını düşünüyorum..İçeri devrildiği zamanlar Rondo'yu faul problemine sokabilir ancak burda Cassell hamlesinin doğruluğu devreye giriyor..Rondo kenara gelir Cassell girer ve Bibby'i bana göre Rondo'dan daha iyi savunabilir..Yine de dış şut bazında patlamalı oynayacak olan bir Bibby her zaman tehlikedir.

Joe Johnson ise Hawks'ın kilit oyuncusu..Çünkü kağıt üzerinde hücum bazında en etkin konumda o duruyor..Ama Ray Allen'ın Detroit maçlarındaki savunma gayretini yabana atmayalım..Play-off'larda şampiyonluk için yanıp tutuşan Allen'ın kendisini savunma konusunda sıkacağını düşünüyorum..Johnson her ne kadar kağıt üzerinde hücumlara yön verecek gibi gözüksede elde patlaya bilir bu iş.Hawks'ın alternatif yaratması lazım hücumlarda..

Josh Smith konusunda ise farklı düşünüyorum..Pierce'ı yakın alacağını düşünüyorum..Mesafe bırakmayacaktır arada..pierce'ın hareket alanlarını kısıtlayacaktır..Pierce'ın bu seride düşük şut isabetiyle oynamasını bekliyorum ki Pierce karşısında da Smith'in hücum yönünden daha iyi istatistikler yapabileceğini tahmin ediyorum.

Marvin Williams konusunda ise bu adama hiç güvenmiyorum..Oyun içersinde istikrarı yok..Bakarız bir çeyrekte 10 sayı falan atmış diğer çeyrekte susmuş..Tartışmasız Garnett'in egemenliğinde geçecek bir eşleşme..Garnett'in play-off'larda vites arttıracağını düşünürsek extra işler yapacaktır savunmada..

Ve benim Utku'ya katılmadığım tek nokta;
Al Horford'ın bu seride Hawks'ın en iyi isimlerinden biri olacağını düşünmem..Bana göre Perkins'e karşı üstünlük kuracaktır..Agresif savunma-hücum anlayışıyla sorun çıkartacaktır..Horford'ın entrsan bir oyuncu olduğunu unutmamak lazım..Zaman zaman oyun içersinde öyle bir hareket yapıyor ki takımını ayağa kaldırıyor..Kazanmayı düşünen bir yapısı var..Kolay kolay pes etmiyor ve oyun içinde yaşadığı olumsuzlukları anlık yaşıyor bunu bütün maç boyunca yansıtmıyor oyununa..Bence hücumda setlerde Marvin yerine ilk opsiyon uzun bazında Horford olmalıdır..

Savunma konusunda ise;
Hawks'ın alan savunması yapması lazım..Başka çaresi yok..Bibby'nin savunma yapmadığını, Johnson'ın hücumda fazla efor sarfedeceğini hesaba katar ve içerde bir Garnett faktörü olduğunu düşünürsek risk alıp alan savunması yapmaları en mantıklısı..Ray Allen'a bir adam verilir geri kalan 4'lü ile alan savunması yapılır.

Bu seride favori elbette Boston..Sıkıntı olur mu sanmam Boston bir macera yaşasın..
4-0 süpürür gibi duruyor en kötü ihtimal 4-1

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2008, 19:40:43 »
Hahaha :-D Süper ya 4-0 Atlanta'ya verdim Boston'a vereceğime. :-D

Neyse;

Boston adına çok kolay seri olacağına inanıyorum.Çünkü müthiş bir savunma anlayışı içindeler.Uçuyorlar,atılıyorlar,zıplıyorlar bir şekilde artık rakibini bunaltıyorlar.Hele bu kadar yüzüğe aç bir takım olduğunu düşününce fazla macera yaşanmaz gibime geliyor.

Atlanta'da playoff'ta ayakta kalan çok az isim olucağını düşünüyorum.Hücümda Joe ve Bibby sorumluluk alacaktır,savunada Smith Pierce karşısında elindne geleni yapacaktır.Bu genç kadronun ben maç almasını çok olası görmüyorum.Kaldıki normal sezonda dahi maç alamadılar.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2008, 21:10:42 »
Josh Smith bir kere orada Boston Basketboluna en ters adam... nitekim JJ, JC ve Hordford gibi adamların savunulması belli literatürlere bakar ama...Bibby ve Josh'ın çıkabileceği fastbreakler can yakaabilir...
İşte Shelden ve Pachulia gibi inatçı, kara delik tarzı uzunlara tam bu seride ihtiyacı vardı Atlanta'nın ama Shelden yok, pachulia ise tam sağlıklı değil...

Boston büyük tecrübelere sahip 3 oyuncunun merkezinde...Atlanta ise kendi başlı başına bir merkez olma çabasına yeni kalkışmış vaziyette.....
Bir maç alabilir Atlanta.... Boston' nın şut yüzdesini düşürürlerse, yaşlı Boston o fişek gibi ekipten çok fast break ve ikinci şans sayısı yer...Bu şekil Atlanta bir maç alır...Ama tabi 60 üstünde galibiyet almış..Bir nevi rüya ilk beşe sahip Boston açık ara favori

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2008, 13:40:40 »
Atlanta için hem sevindirici hemde üzücü bir haber.. Uzun bir aradan sonra iyi bir kadroyla zorlayan bir kadroyla playoff'a giriyorsun ama malesef karşına Boston gibi şampiyonluğun en büyük adaylarından biri geliyor.. Atlanta 1 maç alacaktır oda boston'un rahat bir anında olacaktır.. Boston daha avantajlı bomba bir takıma sahipler 3 yıldız oyuncularıda şampiyonluğa önceliklede playoff'a açlar.. sakatlık gibi sorunları olmassa boston bu turu 4-1 geçer..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2008, 17:54:06 »
valla serinin galibi tartışmasız belli boston zorlanmadan alır tecrübe  kadrolar oyun anlayışı herşey boston lehine hawks ise çok genç ve atlet bir takım ancak sezon başşında onlar için playoff yapmak bile büyük bir başarı sayılıcaktı keza 99 dan beri playoff dışındalar ama fazla varlık gösteremiyecekler gibi içimden 4-0 diyesim geliyor ancak yinede 4-1 boston diyorum.

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı bird_41

• Rookie
  • **
  • FoRZa DaLLaS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2008, 21:19:21 »
bence boston bu seriyi 4-0 alir. atlantaya hic mac verecegini veya herhangi bi macta disiplinsiz oyunla kaybedecegini dusunmuyorum cunku amaclari sampiyonluk ve diger serilere yipranmadan gitmek isteyeceklerdir..

senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim :) ...

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 17 Nisan 2008, 12:41:01 »
Seriler 11 maç olsa Boston 11-0 alırç Bu kadar iddialıyım. :D Playoffta daha da sıkıcaklar kendilerini, maç vermeleri Detroit'e avantaj olur, ondan önce büyük de sürpriz olur :)
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 17 Nisan 2008, 13:34:05 »
İki takım arasında açık bir güç farkı var. Başarıya susamış kadrosu ile Celtics rakibinin gözünün yaşına bakmadan 4-0 ile süpürecektir. Bibby ve Joe'nun çabalarının yetmeyeceği kanısındayım.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Nisan 2008, 13:45:40 »
Hawks'ın işi kolay değil hatta hiç şansı yok diye düşünenler bile var celtics bu sezon kurduğu kadro ile çok beğeni topladı hawks kendi sahasında bir kaç maç kazanacağına inanıyorum ama seriyi geçeceği imkansız gibi çünkü celtics buralara kadar geldi hawks engeline takılmayacaktır.

Çevrimdışı MCGRaDYMaNia

• Rookie
  • **
  • "Wild Wild West"
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sari-lacivert.net
« Yanıtla #12 : 17 Nisan 2008, 17:29:27 »
Boston 4-0 ile süpürür.

tabii şimdi bakıldığında bu da biraz tecrübe ve genç kadro eşleşmesi gibi görünüyor. Boston özellikle savunma bazında Hawks'a karşın büyük ölçüde üstün. tabii tecrübeli skorerlerininde oyuna her an katkı yapabilmesi artısı. Hawks adına ise en önemli üstünlük diye düşündüğüm Celtics karşısında Joe Johnson ve Al Horford ikilisi olacak. ama onlarda herhalde Boston'un her daim hücum ve savunmada başarılı olabilen düzenine karşı bir yere kadar etkili olabileceklerdir. Atlanta için kaybedilmesi normal Boston için ise telafisi zor olacak bir durum ortaya çıkabilir tersi durumlarda. Hawks için iyi bir playoff tecrübesi olmayacaktır belki ama ilerisi için kendilerine dersler çıkaracaktırlar...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2008, 20:41:43 »
Seneler sonra gelen Play-off Hawks ve Atlanta şehri için çok çok iyi oldu.
Fakar bu macera kısa sürecek, Boston Celtics'in alacağı düşüncesindeyim seriyi. Tabii büyük bir olay olmazsa. 4-1 diyorum.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Endles_Rain

• NBA Draft'ında
  • Endles_Rain
    • Profili Görüntüle
    • http://www.elcortez.tr.gg
« Yanıtla #14 : 18 Nisan 2008, 11:42:55 »
Rahat bir şekilde celtics in alacağını düşünüyorum çünkü celtics tecrübeli takım yıldızları var oyunun her alanında ağırlıkların koyarlar istedkleri gibi yönetirler maçı diye düşünüyrum ve 4-0 celtics diyorum
Gözlerime bak ve yalanını söyle evlat eleştir wizards ı dilini kilide vurma...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #15 : 18 Nisan 2008, 21:27:35 »
  Celtics için antreman maçı olabilir ama en büyük korkum rakibi küçümselemeri ama ben doc rives ve big three
seriyi rahat aldırır.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #16 : 18 Nisan 2008, 22:05:12 »
  Celtics için antreman maçı olabilir ama en büyük korkum rakibi küçümselemeri ama ben doc rives ve big three
seriyi rahat aldırır.

Geçen seneki Avery ve mandaları gibi küçümsemezler.Doc'ı geçtim, bir kere bu takımda Garnett denen bir varlık var. O bu işlere asla taviz vermez.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Nisan 2008, 01:14:10 »
Uzun uznu yazmaya gerek yok bence.Süpürecektir Boston ama değişik dinamiklere sahip oyuncuları ile Atlanta kesinlikle zorlayacak hatta hırpalayacak Boston'u.

Sonuç

Keltler 4 - 1 Hawks

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #18 : 19 Nisan 2008, 02:25:21 »
Boston Celtics vs Atlanta Hawks

2008 Play-Off’larındaki eşleşmeler baz alındığında belki de kazananı en rahat tahmin edebileceğimiz seri bu. Bir tarafta normal sezonu sadece 16 yenilgi ile tamamlamış Boston Celtics ve bir diğer tarafta uzun bir aradan sonra play-off kapısından içeri girmeyi başaran Celtics.

Boston her ne kadar adı normal sezon maçı olsa da yıl içinde oynadığı bir çok mesaj maçında sergilediği basketbolla bu işin üstesinden gelebileceğini gösterdi. Bu işi baştan ciddiye almaya başlarlarsa Hawks’ın galibiyet için dahi şansı olmayacaktır. Eğer Atlanta es-kaza bir maç kazanırsa iki takımda seriden mutlu mesut ayrılabilir ama o olasılığı da Boston yaratır mı bilinmez. Zaten Hawks için play-off’a kalmak ayrı bir mutluluk kaynağı ya bir galibiyet çıkarabilirlerse seriden onlardan mutlusu olmaz.

Atlanta’da sezon ortasında Bibby takıma geldi geleli belli bir yükseliş var. Bibby her ne kadar play-off atmosferini iyi bilse de Rondo önünde durabilecek kapasitede olduğunu düşünmüyorum. Keza Atlanta’nın üstünlük sağlayabileceği tek nokta şu sıra formda olan Joe Johnson’un performansı olacaktır. Bunun dışında Bi Kevin Garnett’ten tutun da Glen Davis-Powe gibi pota altına sahip Ray Allen ve Paul Pierece gibi iki yıldız isme sahip Boston’un Atlanta karşısında oldukça rahat bir seri geçireceği kuşkusuz.

Tahmin 4-0 Boston

Çevrimdışı halvet

• NBA Oyuncusu
  • *
  • I Love This Game
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2008, 09:55:21 »
Boston seriyi rahat geçecektir. Aslında aşırı objektif davranmak istiyorum. Ancak Atlanta nın hiçbir alanda herhangi bir üstünlüğü yok. Tabiki playoff lardayız ve geçen seneki Dallas-GSW sersini unutmamak gerek gibi düşünceler olacaktır. Ancak burda 66-16 lık ve KG gibi birinin liderliğini yaptığı Boston dan bahsediyoruz. Playoff tecrübesi olarak zaten kıyaslanamazlar bile. Big three den hepsi conference finali oynamış oyuncular zaten ve şampiyonluğa açlar. Seri 4-0 Boston..

Çevrimdışı mvp d-wade3

• NBA Draft'ında
  • NBA'de Oynayan Oyuncular:Dwyane Wade ve diğerleri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Nisan 2008, 12:23:25 »
Boston bu seriyi çok rahat alır.Atlanta Boston'ın müthiş savunması karşısında 80 sayıyı bulamaz.Atlanta'nın 1 maç kazanması imkansız.Boston 4-0 alır.

Çevrimdışı TMAC-26

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Nisan 2008, 13:30:28 »
BOSTON 3 süperstarı bir arada bulmuşken en az konferans finaline kadar çıkacaktır. bu seriyi 4-0 da alabilir.. çünki artık 3 ü de kariyerlerinin sonlarına doğru geliyor ve şampiyonluk yüzüğünü istiyorlar.. :alkış

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #22 : 20 Nisan 2008, 21:19:53 »
Boston ilk 4 maçı alır,Stern gerekçeleri ile seriyi iptal eder,bir kez daha baştan oynatır,bir kez daha 4-0 alır Boston.Kısacası bence Atlanta'nın bir maç alma ihtimali bile yok,Garnett-Allen ve Pierce başta olmak üzere Boston oyuncuları da böylelikle rakibini erkenden beklemiş olur.
Rakibinin muhtemel 6-7 maça uzaması normal olan Cavs-Wizards takımlarındanda en az iki maç eksik oynayarak,o seriye de iki adım önde başlar.

--

• Ziyaretçi
Big Three Zorlanmadı (1-0)
« Yanıtla #23 : 21 Nisan 2008, 06:22:41 »
Big Three Zorlanmadı (1-0)

Doğu'nun 1 ve 8 numarasını play-off ilk turunda karşı karşıya getiren maçta Boston Celtics, TD Banknorth Garden'da Atlanta Hawks'ı rahat bir skorla 104-81 mağlup ederek seride durumu 1-0 yaptı.

Maça iyi başlayan Celtics ilk çeyreği 29-21 önde kapatırken 2. çeyrekte 20-19'luk skor yaptı ve devreye 49-40'lık avantajla girdi.

3. çeyreğede Celtics iyi başlarken bu çeyreğide 24-15'lik skorla geçerek son çeyreğe iyice rahatlayarak girdi. Son çeyrekte ise Celtics 31-26'lık üstünlük kurdu.

Ray Allen 18 sayıyla Celtics'in en skorer ismi olurken, Garnett 16 sayı-10 ribaunt-4 asist ve Pierce 16 sayı-3 asist yaptı.

Rajon Rondo 15 sayı-9 asist-6 ribauntluk katkı yaparken, benchten gelen Leon Powe 10 sayı-4 ribaunt ve Sam Cassell 10 sayı yaptı.

Hawks'ta çaylak oyuncu Al Horford 20 sayı-10 ribauntla ayakta kalan isimlerinden başında gelirken, Joe Johnson 19 sayı-7 asist yaptı.

5 sayı-3 ribauntta kalan Mike Bibby dökülürken, Josh Smith 6 sayı-7 ribauntta kalarak Bibby'e eşlik etti. Benchten gelen Josh Childress ise 10 sayı-7 ribaunt yaptı.

ATL (0-1)     21     19     15     26     81
BOS (1-0)    29     20     24     31     104

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/big-three-zorlanmadi-1-0.html
-----------------------------------
NbaTr/KE

---------------------------------------

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (1) - Atlanta Hawks (0)
« Yanıtla #24 : 21 Nisan 2008, 13:24:32 »
Bu eşleşmenin hemen hemen her maçı böyle olacaktır.. Büyük farklarla biticektir. Ama Boston 3-0 falan yapınca bi rahatlar.. Fazla kasmaz o zaman fark az olabilir hatta Atlanta kazanabilir 4-1 demişim bende zaten..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James