Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Magic 4-0
5 (6.7%)
Magic 4-1
23 (30.7%)
Magic 4-2
34 (45.3%)
Magic 4-3
5 (6.7%)
Raptors 4-3
3 (4%)
Raptors 4-2
2 (2.7%)
Raptors 4-1
2 (2.7%)
Raptors 4-0
1 (1.3%)

Toplam Oy Verenler: 74

Gönderen Konu: Orlando Magic (4) - Toronto Raptors (1)  (Okunma sayısı 43565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Orlando Magic (4) - Toronto Raptors (1)
« Yanıtla #125 : 29 Nisan 2008, 19:12:41 »
Hayır Cansu'nun bir tane daha mesajını hatırlıyorum dün okudğum.Mitchekll'ın kovulduğunu söyleyen.Aynı şeyi iki kere görünce bi sorayım dedim.
torontonun koçu değilmi geçenlerde kovulan soy adını karıştırmış olabilirim?

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 29 Nisan 2008, 19:13:41 »
Hayır Cansu'nun bir tane daha mesajını hatırlıyorum dün okudğum.Mitchekll'ın kovulduğunu söyleyen.Aynı şeyi iki kere görünce bi sorayım dedim.
torontonun koçu değilmi geçenlerde kovulan soy adını karıştırmış olabilirim?

Hayır, kovulan Charlotte'ın koçu Sam Vincent...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 29 Nisan 2008, 19:14:02 »
Tamam tamam baktım tekrar özür dilerim.. Karışıklık için.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 29 Nisan 2008, 19:27:12 »
hidoya ödülü bu maç sonunda verildimi yoksa konferans yarı finali ilk maçında mı

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 29 Nisan 2008, 20:57:18 »
Maçdan Önce verildi..

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 30 Nisan 2008, 00:25:14 »
Magic 1 kaç maç kaybedip Raptors'u geçeceğine inanıyorum
4 2 Magic.

Bende bu serinin 4 1 biteceğinden emindim

:roll:

Ben 4-2 diyordum ama 4-1 bitti.  :wink:

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 30 Nisan 2008, 00:31:13 »
Magic 1 kaç maç kaybedip Raptors'u geçeceğine inanıyorum
4 2 Magic.

Bende bu serinin 4 1 biteceğinden emindim

:roll:

Ben 4-2 diyordum ama 4-1 bitti.  :wink:

yarıldım ak :D :D :D :D

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 30 Nisan 2008, 00:42:33 »
Dalgınlığıma geldi kusura bakmayın!Başka seri ile karıştırdım sanırım (üni ve ehliyet stresi varda!)(Magic Raptors serisinde 5 maçın 5'indede iyi oynadı bana göre yani takım halinde çok iyi oynadılar lewis olsun hedoo howard bogans vs ve hak ederek iyi bir skorla rahat geçmiş oldular torontoyu toronto'da ise bosh elinden geleni yaptı ona fazla katkı gelmediğine inanıyorum çünkü her maçta 39 sayı gibi yüksek skorlar üretiyor diğer katkıları hariç ona en yakın katkıyı 15 13 sayı ile katkı sağlanıyor bosh ile bu seri geçilmezdi toronto'nun bu seriyi geçmesi çok zordu.!
Ne yazıkki Bazı arkadaşlar gibi NBA ile yatıp kalkma şansımız yok bizde böyle olmak isterdik ama zamanımız yok (Ne şans var Nede Zaman)!  :wink:
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2008, 01:13:37 Gönderen: Kq5 »

Çevrimdışı solserit

• Rookie
  • **
  • Hornets Fan!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 30 Nisan 2008, 02:56:38 »
Hedo'nun yarı finalde takımı oynatmak dışında biraz da skora girmesi gerekiyor.Şutuna ve kendine güvenini yeniden sağlaması lazım.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 30 Nisan 2008, 11:35:43 »
Hedo'nun yarı finalde takımı oynatmak dışında biraz da skora girmesi gerekiyor.Şutuna ve kendine güvenini yeniden sağlaması lazım.
Aynen katiliyorum orlando büyük ihtimal detroitle eslesecek ve bu seride hedo,howard ve lewis den tam katki almalari sart yoksa isleri cok zor

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 30 Nisan 2008, 19:05:16 »
There is more than enough blame to go around for a disappointing end to the Raptors season that it is blatantly unfair to put it all on Sam Mitchell.

President and general manager Bryan Colangelo finds it "absolutely ludicrous" that there would be suggestions he's going to fire Mitchell and replace him with Phoenix head coach Mike D'Antoni, who is still actually working for the Suns.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Nobody's saying it's all Sam Mitchell's fault; there's nobody saying it's all Bryan Colangelo's fault; nobody's saying it's all Andrea Bargnani's fault. It's a collective effort in terms of everything we do," Colangelo said of the Toronto situation.

"Nobody should be looking at Sam Mitchell and be saying it's entirely his fault or he's facing firing or a buyout. ... He's the coach of this basketball team and, as of (Monday) night, we just gave a pretty solid effort in five games against a pretty good (Orlando) basketball team."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"This is the sum of it all: we need to get some more help for Chris Bosh," he said. "Whether it's protecting him inside in the paint, getting a little bit more of a presence in there, to just getting him another scorer that's going to shoulder some of that burden, it's something that's clear we have to get better."

Demeçler elbet değişebilir ama takımın başındaki,aşık olduğunuz adam durumun farkında.

Beğenmiyorsanız salın adamı,bizim takıma gelsin.Ben dünden razıyım.Sahte Jim Carrey'den ya da tecrübesiz Jackson'dan ya da savunma özürlü D'Antoni'den daha iyidir bence.

Daha önce de söyledim,kesinlikle kalburüstü bir coach değil ama bence oyuncuları birleştiren,takımı iyi harmanlayan,elindeki oyunculardan max. performans alan bir coach.Disiplin sorunu çıktığını da duymadım hiç.Aradığımız özelliklere uyan bir adam.

Mitchell bize gelirse,Apo Abi'nin bahsettiği T.J - Jamal takası olabilir ve kesinlikle çok fayalı olur iki takım için de.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 01 Mayıs 2008, 21:56:39 »
orlandonun ezip geçeceği belliydi...tj mükemmel bir oyuncu bana göre onu utahta  görmek mükemmel olur ama olmazsa orlandoda oynaması da fena olmaz-2.takımım olarak..-
Bence deron williams varken alacagi süre kısıtlı olur ve pek katki yapacagini sanmiyorum su anda utah da cok iyi bir yedek oyun kurucu bulunmamakta ama(galiba ronnie price var ve kısıtlı süre alaln biri)Deron williams varken t.j ford a gerek yok

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!