Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Boston 4-0
41 (61.2%)
Boston 4-1
15 (22.4%)
Boston 4-2
4 (6%)
Boston 4-3
2 (3%)
Atlanta 4-3
2 (3%)
Atlanta 4-2
0 (0%)
Atlanta 4-1
0 (0%)
Atlanta 4-0
3 (4.5%)

Toplam Oy Verenler: 66

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Atlanta Hawks (3)  (Okunma sayısı 43022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (3) - Atlanta Hawks (3)
« Yanıtla #100 : 03 Mayıs 2008, 13:32:26 »
Detroit evinde öne de geçmişken yaptığı saçma sapan hatalar nedeniyle yenildi bir maç, bir de dışarıda yenildi. Evinde ekstra mağlubiyet olmasa normal sonuç olan 4-1 ile eleyeceklerdi. O ilk mağlubiyet Detroit'e faydalı bile oldu, eksiklerinin erken farkına vardılar. O günlerde Detroit'i eleştirenler bugün gördükleri karşısında ne diyecekler merak ediyorum.

Boston'a gelince, playoffların normal sezon gibi olmayacağı belliydi(Tahmin bölümünde doğuda Detroit batıda Lakers demiştim, az kaldı). Hawks buradan ileri gidemez fakat, bu mağlubiyetler Boston balonunu söndürmüştür sanıyorum. Sene başından beri o kadar şişirildiler ki, herkes süpürecek, mahvedecek, dağıtacak gözüyle bakıyordu Boston'a. Boston iyi takım fakat çok önemli problemleri var. Playofflar başlayınca da bu problemler yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. Bu turu atladıktan sonra Cavs ile karşılaşacak Boston'ın o seriyi 7 maçtan erken bitirmesine ihtimal vermiyorum, seri bittiğinde sevinen taraf olamayabilirler bile.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı streetglow

• NBA Oyuncusu
  • *
  • The Answer,u know!
    • Profili Görüntüle
    • streetglow
« Yanıtla #101 : 03 Mayıs 2008, 13:35:01 »
çok abes bi örnek olacak ama Boston'un bench gerçekten de rezil,ben de diyorum neden NBA Live 08'de bu takımın gücü 75.adamların bi bildikleri varmış demekki...

basketbol maalesef 3 adamla oynanmıyor,5 kişi lâzım.o olduktan sonra da bir ruh...

atlanta hepsini yaptı,elenecekler galiba ama elenseler bile gönlümdeki şampiyondur bu saatten sonra.

Denver Nuggets

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 03 Mayıs 2008, 14:10:51 »
Şaka maka Boston'ın Kgnin elenmesi bir son saniye şutuna bakacak belki de.
Vay anasını.Spurs Sunsı neredeyse süpürsün, Atlanta Bostondan (en az) üç maç alsın.
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 03 Mayıs 2008, 14:14:23 »
Bravo Valla gerçekden Bravo inanılmaz direniyorlar Boston karşısında Umarım son maçda da direnirler..

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 03 Mayıs 2008, 14:48:21 »
Son macta  Atlanda inanilmaz saldiracak ve direnc gösterecektir.sonucta bir mucizeyi gerceklestirip tarihe gecmelerine bir galibiyet kadar uzaktalar.Ama bu turu gecerlerse Clevand da bu kadar zorlanacaklarini düsünmüyorum.Pota altinda clevand in ne kadar big ben olsa da Atlanta'ya göre daha direncsiz geldi play-off da Jameson o fizigiyle bile Clevand i epey zorladi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 03 Mayıs 2008, 15:19:44 »
Seattle'ın en iyi dereceye sahip olup da Denver'a elendiği 93 yılından bile daha büyük bir hezimet olur eğer Hawks TD Banknorth'ta galip gelirse.

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2008, 21:30:35 Gönderen: NYK »

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #106 : 03 Mayıs 2008, 20:53:47 »
 Atlanta'nın yaptığı sürpriz olmaktan çoktan çıktı artık.Adamlar dişe diş kora kor bir mücadele içinde.Seride şu ana kadar kimse deplasmanda kazanamadı ancak bu seri bana geçen yılki Utah-Rox serisini anımsatıyor.Hawks son maçı alırsa şaşırmam.Son oynanan dört maçtan üçünü alanda onlar zaten.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 03 Mayıs 2008, 21:30:55 »
Şimdi maçın tekrarını izledim ve Atlanta takımına gerçekten hayran oldum.Müthiş bir hırs ve kenetlenme var ortada.Bibby'nin bile aldığı ribaundlar,yaptığı yardımlaşma savunması ve hatta bir pozisyonda Garnett'in önüne geçip pas arası yapması "bunu da mı görecektim.." diye kendi kendime söylenmeme sebep oldu.

Bu gazın haricinde zaten atletik ve saldırgan oyunculardan kurulu Atlanta'nın 48 dakika,geriye düşse de bozulmayan bir hırs ve "hustle" ile oynaması beni mest etti.Kendi takımımda da bu mücadele ruhunu ve azmi görmek isterim.Bu azim konusunda zaza'ya da ayrı bir paragraf açmak lazım.Garnett ile yaşadığı dalaşma resmen çıldırtmış onu.Hiç bu kadar hırslı görmemiştim.Hatta bana hep "apatik" gelirdi.

Acie Law,ileride elit bir playmaker olacağının sinyallerini verdi bana bir kaç pozisyonda.

Williams iyi bir tamamlayıcı parça olacak her zaman ama asla fazlası olamaz.

Joe Johnson tam bir lider ve go-to guy.Sondan bir evvelki pozsiyonda Posey'nin gerçekten inanılmaz savunmasına rağmen o kritik şutu eli titremeden hem de tüm maç boyu şut istikrarsızlığı içinde olmasına rağmen sokması takdire şayan.

Boston'un baskılı savunma karşısında çil yavrusu gibi dağılmasına çok şaşırdım.İnanılmaz düzensiz ve tamaamen takım oyunundan uzak,bireysel performanslar üzerinden döndürülmeye çalışan bir hücum mantalitesi ile Hawks'u geçseler bile ilerisi için müthiş umutsuzluk zerk ettiler bana.

Çevrimdışı Nique

• Windmill Hastası
  • Rookie
  • **
  • Playoffa Uçur Bizi Şahinim!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 04 Mayıs 2008, 11:54:23 »
bu güne kadar hep uzaktan takip ettim atlantamı ama sanırımı bişeyler yazmanın vakti geldi ...

Beni tanıyanlar bilir sezon öncesi tek istediğim atlantanın playoffa kalmasıydı bu ben ve benim gibi pekçok basketbolseverin isteği idi takım zaten atlet koşan kişilerden oluşuyordu birilerinin onları yönetmesi gerekiyordu sadece ve sezonun ortalarında mike bibby geldi o zaman umutlandım atlanta playoff adına bişey yapıyor bu sene playoff a girevbiliriz diye ama bibby nin ilk maçtan sakatlanması içimde bir şüphe uyandırdı ya tüm hayalerim yıkılıyorsa ya bibby tam bir fiyaskoysa diye neyseki öle olmadı dişe diş kora kor mücadele ettik ve 8. sıradan playoff a kapağı attık bu hayallerimin gerçekleşmesiydi rakibimiz boston olunca bende bir galibiyet alalım yeter demiştim ama sanırım takımımı küçümsemişim boston gibi bir takım karşısında atlantanın süpürülür dendiği bir seride 3 galibiyet almak süper bişey atlanta hayallerimizinde ötesine gidebilir neden olmasın belki boston evinde kazanacak ama atlanta bir süpriz yapıp bostonu evinde niye yenemesin...

Atlantaya çok teşekkür ediyorum bize playoff u getirdiği ve bununlada kalmayıp nba e basketbolseverlere playoff heyecanının en son raddesine kadar yaşattığı için...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #109 : 04 Mayıs 2008, 12:27:58 »
  Sanki volkov lu zamanları geri döndü,bibby in gelmesi takımı ayağa kaldırdı keza şimdiye kadar josh smith in blok sorası smaçları ile bilinen atlanta nın takım oldunu gösterdi ki boston elese bile atlanta ya teşekkür ederim basketbol un mücadele gerektiren ,yıldız oyuncularla değil yürekle kazanılcağını gösterdikleri için.

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #110 : 04 Mayıs 2008, 13:10:56 »
isimler büyük olabilir ancak maçlar sahada kazanılır eğer bu akşam yine çok şans tanınmayan hawks boston u elerse kimse şaşırmasın derim tabiki bu akşam boston başta garnett olmak üzere agresif oynayıp maçı vermek istemeyecektir ancak atlanta bize çok şeyi gösterdi  bir şampiyonluk adayın olan boston a inanılmaz direndi ve elense bile benim gözümde 2008 playofflarının en mücadeleci takımı ancak dediğim gibi daha herşey bitmedi bu akşam boston ı eleme şansları hala var

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı streetglow

• NBA Oyuncusu
  • *
  • The Answer,u know!
    • Profili Görüntüle
    • streetglow
« Yanıtla #111 : 04 Mayıs 2008, 13:34:13 »
7. maç kaçmaz,kesinlikle olay çıkacaktır bence.

boston ne kadar sert atak yaparsa,atlanta da o kadar sert savunma yapacağından millet birbirini yer bitirir.sinirleri güçlü olan takım geçer bu turu.

izleyecez,görecez...

Denver Nuggets

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #112 : 04 Mayıs 2008, 14:25:08 »
 Cidden bu geceki game 7'yi merakla bekliyorum. Play-Off ilk turu içinde 7 maça uzayacak tek seri olacak dense bu serinin bu noktaya varacağı kimsenin aklına bile gelmezdi ki bende maçlar başlamadan Boston'un süpüreceğini öngörmüştüm. Atlanta muazzam bir iş başardı. Bu geceki Game 7'de serinin önceki 6 maçı kadar çekişmeli olacak.Bu takımlar 6 farklı cephede savaştı üç kez zafer 3 kez eynilgi tattılar. Bu gece herşey neticeye varacak tahminim yok maç hakkında ancak Atlanta'Nın turu geçmesini isterim.

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 04 Mayıs 2008, 19:35:52 »
atlanta alırsa tarih yazar.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2008, 23:01:05 Gönderen: demircibaris »

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 04 Mayıs 2008, 19:52:22 »
Çekişmeli olacağını sanmıyorum,Boston farklı kazanacaktır derdim normal bir zaman olsa 3 maç kazanan Atlanta'yı asla hafife almıyorum.Umarım alırlar...

--

• Ziyaretçi
Boston Ezdi Geçti (4-3)
« Yanıtla #115 : 04 Mayıs 2008, 22:44:58 »
Boston Ezdi Geçti (4-3)

TD Banknorth Garden'da play-off ilk turu serinin 7. maçında Atlanta Hawks'ı konuk eden Boston Celtics rakibini maça çıktığına pişman ederken 99-65'le ezdi geçti.

Paul Pierce 22 sayı-8 ribaunt yaparken, Kevin Garnett 18 sayı-11 ribaunt ve Ray Allen 7 sayı-3 ribauntla oynadı.

Kendrick Perkins 10 sayı-10 ribaunt-5 blokluk katkı yaparken, Rajon Rondo 10 sayı-6 asist ve benchten gelen Leon Powe 12 sayı ile oynadı.

Toplamda 24-82 şut isabetinde kalan Hawks'ta Joe Johnson 16 sayı yaparken, Mike Bibby 2 sayı-4 ribauntta kaldı.

Çaylak Horford 8 sayı-12 ribaunt yaparken, Josh Smith 7 sayı-4 ribaunt, Marvin Williams 7 sayı-7 ribaunt ve Salim Stoudamire 10 sayı yaptı.

ATL (3-4)     16     10     17     22     65
BOS (4-3)    27     17     35     20     99

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/boston-ezdi-gecti-4-3.html
------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (4) - Atlanta Hawks (3)
« Yanıtla #116 : 04 Mayıs 2008, 23:02:11 »
Tek bir şey diyeceğim. Boston bu maça kadar neredeydi?

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 05 Mayıs 2008, 01:23:40 »
Ray allen oyundamıydı ki iyi bi performans hiç gösterememiş ve gerçekden ya boston şimdiye kadar ne yapiyordu ki illa böyle her seri 3-3 olup da sonradan Seriyi almak içinmi savaşacaklar neyse Önündeki seriye baksın artık boston

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 05 Mayıs 2008, 06:14:59 »
Ray Allen 7 sayı-3 ribauntla oynadı.

Misuse....

Allen sürekli unutuluyor,doğru setler,doğru pozisyonlar yaratılmıyor.Adam da pek bir efendi.Vur sırtına al lokmasını.

Coach yerine yalıkazığı var da ondan.

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 05 Mayıs 2008, 08:20:49 »
Ray Allen 7 sayı-3 ribauntla oynadı.
Coach yerine yalıkazığı var da ondan.

:D:D Çok doğru söyledin.

Boston nerelerdeydin demekten kendimi alı koyamadım.
( Parmak )

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 05 Mayıs 2008, 10:56:27 »
Maçın skoru açısından başlık çok doğru ama Boston bu seride öldü öldü dirildi. Hani bir tabir vardır yumurta bir tarafa dayanınca adamın aklı başına gelirmiş diye Boston'a da aynen o oldu. Açıkçasını söylemek gerekirse 7 maça gitmesine en az ihtimal verdiğim seriydi. Boston ağırlığını ortaya ne zaman ve nerde koyacağını kestiremiyor. Bakalım sıradaki seride neler yapacaklar.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #121 : 05 Mayıs 2008, 13:02:56 »
İnsanlar 2. tura başlamışken şampiyonluğun en büyük adayı olarak lanse edilen Boston Celtics ilk turu daha yeni bitirdi. Bu kadar kasacaklarını kendileri bile bilmiyordu. Neyseki son maçta kendileri gibi oynadılar, Hawks'a skor şansı vermediler. Şimdi karşılarında Kral ve ekibi var. Kolay gelsin...

Hawks'ı tebrik ediyorum. Playoff'a ayrı bir heyecan, ayrı bir zevk kattılar. Offseason'a giriş yaptılar.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 05 Mayıs 2008, 13:17:38 »
Umutla bekledim mucizeyi ama olmadı. Hawks'ın oyunu bir başkaydı tabi. Bakalım Boston 2. turda bu kadar zorlanacakmı.

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #123 : 05 Mayıs 2008, 13:41:29 »
 Hawks seriyi son maça taşıdığı güne lanet etmiştir herhalde.Boston gün yüzü göstermedi Hawks'a yahu.Rakibe karşı tek üstünlük kurdukları bölüm Boston ilk beşinin duşlarını almaya gittiği son çeyrek oldu. Öyle ki Hawks ilk yarı sonunda ulaştığı sayı Boston'un ilk çeyrekteki rakamından da geriydi.
 Yine de seriyi buraya kadar taşıyıp heyecan kattıkları için tebrik etmek gerekir.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 05 Mayıs 2008, 13:54:48 »
Saha avantajı Atlanta'da olsaydı turu garanti geçerlerdi. Boston Garden'da yoktular resmen. Oyuncuların eline, koluna, bacağına sağlık. terinin son damlasına kadar savaştılar ama mucizeyi gerçekleştiremediler.