Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Boston 4-0
2 (4.3%)
Boston 4-1
6 (12.8%)
Boston 4-2
15 (31.9%)
Boston 4-3
15 (31.9%)
Cavs 4-3
5 (10.6%)
Cavs 4-2
3 (6.4%)
Cavs 4-1
0 (0%)
Cavs 4-0
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Cleveland Cavaliers (3)  (Okunma sayısı 43602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Boston Celtics (4) - Cleveland Cavaliers (3)
« : 04 Mayıs 2008, 22:21:40 »

Doğu Konferansı Yarı Finali

Boston Celtics

Cleveland Cavaliers

Not = İstatistikler ve Maç Programı Eklenecektir .
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2008, 01:34:59 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2008, 22:45:31 »
Güzel bir eslesme oldu.Takimlara tek tek bakarsak
Boston:
-İlk turda zorlu ve disli bir ekiple 7. maca tasinan uzun bir seri oynadilar.Bu sebeble yorgunluk onlari etkileyecektir.
-Boyali alani bilhassa son mac olmak üzere cokca kullanmaya calisan bir takim ve Clevand pota alti takimin yumusak karni.Burayi islemeye calisacaktir Boston
-Big Three birbirleri ile uyumlu sekilde oynayip tam performans göstermeleri lazim
-Pierce bu seride kilit rol oynayacaktir Boston adina LBJ'yi hem savunmada yavaslatmaya calisip hem de takimi adina skora katki yapmasi gerekir.Pierce'in LBJ ne kadar yavaslatacagi da soru isareti
Clevand'a gelirsek:
-LBJ ye gelebilecek ikili sıkıstırmalara karsi West,Gibson,Wally'nin dis atis isabetleri cok önemli bu seri icin
-Clevand'in pota alti Ilgauskas gibi bir deve sahip olmalarina ragmen sertlikten uzak kaliyor.Bu sebebden Varejao'ya pota alti sertligi icin daha cok süre almasini bekliyorum
-Su anda Clevand'da 4 numara oynayan Ben Wallace'in Garnett'i tutamiyacagini düsünüyorum.Garnett'in hem boyu uzun hem de kollari büyük bir boy farki olacak aralarinda.Varejao nun tutmasi daha mantikli geliyor bana.Hem sert basketbol oynayan bir kisi
Genel olarak serinin maclarinin zorlu gececegini.Farkli maclarin bitmeyecegini düsünüyorum.Yine seri tahminim 4-2 veya 4-3 Boston
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2008, 22:47:38 Gönderen: Langirt22 »

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı streetglow

• NBA Oyuncusu
  • *
  • The Answer,u know!
    • Profili Görüntüle
    • streetglow
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2008, 22:48:43 »
boston,atlanta'dan ders çıkartmıştır artık...
ama kolay da alamazlar seriyi,yine 7. maça gider diye düşünüyor ve boston 4-3 alır diyorum

Denver Nuggets

Çevrimdışı demircibaris

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2008, 23:17:36 »
Kendine gelmiş bir Boston ile, Lebron lu Cleveland maçı çok çekişmeli geçecektir. Lebron, Big 3 ye karşı...

Çevrimdışı Dave Mustaine

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2008, 03:24:21 »
Boston'un bu seriyi 4-2 geçeceğini düşünüyorum sebeplerine gelince;

Cavs'ın pota altında hücumda kaybolacağını düşünmem(ki hiç yoklar :D)Varejao,Çoğunlukla uykudaki Ilgauskas,zaten dönüp potaya bakmayan ben wallace..Buda Garnetti savunmada oldukça rahatlatıcaktır..

Seride en Önemli adam Cavsın beklenildiği üzere Lebron değil..cavs şutörleri..Lebron her türlü azami katkısını zaten yapacaktır..

Paul Pierce maçta LBj karşında durursa savunmada hemde hücumda hırpalanabilir...Ray allen'dan bu seride bir patlama bekliyorum..Ancak beni dinler mi bilinmez  :-) Posey bu seride zaman zaman Lebronun karşısında durmaya çalışacaktır..

Lebronu zaten(günümüz NBA kuralları)içerisinde durdurmak imkansız..Sadece yavaşlatmak mümkün...Ancak Boston için önemli olan onun yavaşlamasından öte diğer cavs oyuncularının katkısını en aza indirmek..Bu Lebron 1 yada 2 maç kazansada nefesi yetmeyecektir...

To Live Is To Die...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2008, 03:31:00 »
Yalnız ben Ilgauskas konusunda katılmıyorum..Bela bir adam..Hele ritim bulursa eğer onu Boston'ın durdurması zor..Pota altı konusunda ilginç bir seri olacak..Zaten serinin bir anlamda kaderini çizebilir..

Her ne kadar Detroit'teki gibi olmasada Ben Wallace'ın savunmada göstereceği efor çok önemli..Ilgauskas şut ritmini yakaladığı takdirde ki adam nerdeyse üç sayı çizgisinden atacak Celtics zorlanabilir..Ilgauskas'ı savunacam diye onunla birlikte Perkins değil Garnett eşleşirse Ilgauskas'ın her potadan uzaklaştığı anda Garnett'ide sürükleyeceği için James'e Taksim vari alan bırakırlar..

James, Pierce'ı faul problemine sokarsa erkenden Celtics için asıl sıkıntı o zaman başlar..Cavaliers garip bir takım bir anda skora ortak oluyorlar bir anda öne geçiyorlar bir anda maçı kopartıyorlar..

Çevrimdışı Dave Mustaine

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2008, 03:41:26 »
Kesinlikle belirtmeliydim..Dev uyumakda ancak uyanırsa..Seri çok garip bir hal alır....

Ki buda Lebronun işini aşırı kolaylaştırır..PP'nin çok zorlanacağını düşünüyorum,lebron karşısında,Ray allen gerekli katkıyı vermezse ve pierce'da faul problemlerine yenik düşerse Boston için kabus gibi bir seri olabilir..Ilgauskas'a çok ihtiyacı olacak cavs'in..

Ancak Cavs Pota altında problem yaşarsa,bu kez cavs için kabus gibi bir seri olur..
Ancak ilk maçı izledikden sonra neyin ne olacağı daha iyi anlaşılır..Güzel bir seri olacağı kesin..ne olursa olsun.Ben yinede şu çerçevede Bostonun bir adım önde olduğunu düşünüyorum.Ama Cavs beni pekala yanıltabilir...
To Live Is To Die...

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2008, 08:23:39 »
Pek şansımız yok.Ama burada LeBronun big three ye karşı neler yapabileceğini merak ediyorum.Boston 4-3 dedim.
( Parmak )

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2008, 11:15:58 »
Boston Atlanta'ya karşı uyuduğu gibi uyursa kral affetmeyebilir ama tabiyki Atlanta serisi ayrı bu seri ayrı. Takım arkadaşlarının krala yapacağı katkı çok önemli olacaktır. Yalnız başına savaşarak yenebileceği bir takım değil çünkü Boston. KG'ye yapılacak savunma da çok önemli bir nokta. Burada da Big Ben'e çok iş düşüyor. Boston bir hatta iki adım önde gibi duruyor şu anda ama geçen sene takımlarını NBA finaline taşıyan kral ve arkadaşları öyle kolay yutulacak lokma değiller.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2008, 11:23:28 »
hawks maçını göze alarak 4 3 dedim çünkü belkide hawks'tan daha güçlü bir takıma karşı oynuyacağız kral'a karşı oynayacağız işimiz kolay değil celtics hawks maçından ders almalı cavs kolay lokma değil bunu herkes biliyor lebron tek başına takımını nasıl finallere kadar getirdi biliniyor ama ben big there'ye güveniyorum.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2008, 11:38:10 »
Joe Johnson'u zor tutan bi Boston James'e nasıl bir önlem alacak çok merak ediyorum. Ben Wallace'a savunmada baya bi iş düşecek bari şu seride adam gibi oynasın. Boston yine favoridir benim için ama ortada bir seri gibi duruyor. Serinin düğümünün Garnett'in hücum ve savunmadaki oyunu çözecektir. İlgauskas bi ritim buldu mu maç boyunca durdurması zor oluyor. İlk maçı izledikten sonra kafamızda yavaş yavaş bir şeyler netlik kazanır. Tabi Cavs'ın sahasındaki maçlarda Boston'un oyununu baya bi merak ediyorum.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Mayıs 2008, 12:53:17 »
Kritik bir eşleşme.. Boston çok yorularak geldi. Cavs ise onlardan daha dinç olacaktır.. İlk maçı Cavs alabilir.. Boston atlantayı süpürür diyorduk ama 7.maça uzama ihtimali en düşük eşleşme 7 maça uzadı.Cavs karşısında Lebron'u savunma karşısında zor anlar yaşayacaklardır.. Garnett pota altında geçit vermez ama yaşı dolayısıyla zorlanacaktır bazı durumlarda. Boston bu seriyi gecer diye düşünüyorum ama cavs 2 yada 3 maç alacaktır.. 4-2 Boston diyorum. bir maç izleyince daha netleşir görüşlerim.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2008, 18:33:48 »
Wallace-Garnett eslesmesi cok kritik.Garnett'in orta mesafe sutlari iyi oldugundan onu potadan uzaklastirmaya calisacaktir.bu sekilde Pierce'a gün dogacak her ne kadar İlgauskas olsa da pota alti savunmasinda zayif kaldigi düsüncesindeyim.Pierce ligin en iyi delicilerinden bri oldugu asikar.Ayrica Perkins'i de unutmamak lazim.Bana göre zaman zaman Wallace 5 numaraya kaydirilip pota alti savunmasini güvence altina alirken Varejao ile Garnett'i tutmak.Varejao'nun savunmada ne kadar hirsli ve agresif oldugu malum

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı _samo_

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Mayıs 2008, 19:04:59 »
bence cleveland bostonı zorlayacak ama big three uyumla oynayıp bu seriyi kazanacak her ne kadar karşısında lebron olsada

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2008, 20:50:08 »
Güzel bir eslesme oldu.Takimlara tek tek bakarsak
Boston:
-İlk turda zorlu ve disli bir ekiple 7. maca tasinan uzun bir seri oynadilar.Bu sebeble yorgunluk onlari etkileyecektir.
-Boyali alani bilhassa son mac olmak üzere cokca kullanmaya calisan bir takim ve Clevand pota alti takimin yumusak karni.Burayi islemeye calisacaktir Boston
-Big Three birbirleri ile uyumlu sekilde oynayip tam performans göstermeleri lazim
-Pierce bu seride kilit rol oynayacaktir Boston adina LBJ'yi hem savunmada yavaslatmaya calisip hem de takimi adina skora katki yapmasi gerekir.Pierce'in LBJ ne kadar yavaslatacagi da soru isareti
Clevand'a gelirsek:
-LBJ ye gelebilecek ikili sıkıstırmalara karsi West,Gibson,Wally'nin dis atis isabetleri cok önemli bu seri icin
-Clevand'in pota alti Ilgauskas gibi bir deve sahip olmalarina ragmen sertlikten uzak kaliyor.Bu sebebden Varejao'ya pota alti sertligi icin daha cok süre almasini bekliyorum
-Su anda Clevand'da 4 numara oynayan Ben Wallace'in Garnett'i tutamiyacagini düsünüyorum.Garnett'in hem boyu uzun hem de kollari büyük bir boy farki olacak aralarinda.Varejao nun tutmasi daha mantikli geliyor bana.Hem sert basketbol oynayan bir kisi
Genel olarak serinin maclarinin zorlu gececegini.Farkli maclarin bitmeyecegini düsünüyorum.Yine seri tahminim 4-2 veya 4-3 Boston
Allah aşkına  cleveland pota altı nası takımın en zayıf noktası bunu bana anlatabilirmisn?
bir de bostonun bu seride bayaazorlanacağını hatta kaybedeceğini düşünüyorum 4-2 Cle

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2008, 21:37:22 »
Joe Johnson'u zor tutan bi Boston James'e nasıl bir önlem alacak çok merak ediyorum.
Şu cümle tanıdık geldi ama neyse...

Çok doğrudur ve Kaan Kural söylemiştir.

*Boston'un Jamison'u savunamadığını düşünürsek,İlgauskas can yakabilir.
*James Pierce'yi denize dökecektir,eğer geçen seneki Spurs'un yaptığı yardımlaşmalı savunmayı yapmazsa Boston çok canları yanar.
*Pierce'nin Boston hücumu için önemi büyük,oyun kurucu gibi bir görevi var,bir nevi Hidayet görevi var.
*James'in yarattığı pozisyonları bitirecek oyuncuları yavaş yavaş form turmaya başladı Cavs.Gibson,West ve Wally'nin dış şutlardaki yüzdesi seriyi belirleyecek.Gibson serinin kahramanı olabilir.
*Wallace'nin savunmada uyuması durumunda kesinlikle Varejao'ya daha fazla süreler verilmeli,Garnett'in sinirleri bozulmalı.
*Boston'un yaş ortalamasına paralel olarak tempo yükseltilmeli.Cavs adına.
*Boston adına RAy Allen devreye sokulmalı.Aksi taktirde iç dış dengesi kurulmazsa içerden sayı bulmakta zorlanacaktır Boston.Israrla Ray Ray denenmeli.

Sonuç:4-3 Cavs

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2008, 21:45:37 »
Tabiki.Söyle ki;
Wizards gibi aslinda 4 numara olmayan bir oyuncu olan orta sutu ve dis atisi gayet iyi olan Jameson  Haywood'dan ve istikrarsiz Blatche'den ortalama 40 sayi boyali alandan sayi yediler.Bu kadar Cleveland'in pota alti iyi madem niye savunamadilar.
Boston'da ise KG gibi bir adam ki KG'yi büyük ihtimal Wallace savunacak KG'nin büyük bir boy farki var.Pierce gibi iceriye drive eden NBA'nin en iyi delicilerinden olan bir oyuncu mevcut.Ayrica KG disari cikarak Wallace üzerine cekecektir.İceride bir İlgauskas kalacak.Ne kadar kendisi dev olsada pota alti icin sert kalmiyor
Peki bisey iddia etmisin Cleveland'in pota alti savunmasinin kötü olmadigin sebeblerini sen söyle
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2008, 21:57:40 Gönderen: Langirt22 »

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2008, 21:55:55 »
Tabiki.Söyle ki;
Wizards gibi aslinda 4 numara olmayan bir oyuncu olan orta sutu ve dis atisi gayet iyi olan Jameson  Haywood'dan ve istikrarsiz Blatche'den ortalama 40 sayi boyali alandan sayi yediler.Bu kadar Cleveland'in pota alti iyi madem niye savunamadilar.
Peki bisey iddia etmisin Cleveland'in pota alti savunmasinin kötü olmadigin sebeblerini sen söyle

Havaya mı?Bana mı?

Bana ise;

Bir şey anlamadım.??

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2008, 21:58:29 »
Tabiki.Söyle ki;

Havaya mı?Bana mı?

Bana ise;

Bir şey anlamadım.??
yok mertsas nickli bir arkadasa göndermistim tam senin mesaja denk geldi.Kusura bakma.Ufak bir tartisma varda :D

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2008, 22:07:39 »
Boston atlanta serisinde yaptıkları hataları yapmıcaktır eğer yaparlarsa lebron ve arkadaşları bostonuna yenilgiler tattırabilirler...Ki bence boston yapmıcaktır..Deron Williams arkadaşıma katılıyorum jhonsunu tutmayı beceremeyen boston james gibi birini nasıl tutacaklar merak ediyorum..James en az 20 sayı ort.masıyla oynar bence bu seride..KG ben wallece mi eşleşcek yoksa litvanyalıyla mı??wallece eşleşirse KGnin dış şutu olduğundan wallece boyalı alandan uzaklaştırıp dışarıya çıkartabilir bu da bostonuna daha fazla boyalı alandan sayı şansları taniyabilir..Önemli olan jamesi nasıl tutacağı bostonun eğer geçen yıl bowenin jamese yaptığı gibi savunurlarsa o zaman ibre boston tam tersi olursa seri çok zor olur..Ama westi unutmamak lazım adam çok formda üçlükleri ile bostonun savunmasını açabilir bide wally de var..!!!

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Mayıs 2008, 22:14:21 »
..James en az 20 sayı ort.masıyla oynar bence bu seride..

Doğru mantık yanlış sayı...
James 25 sayı ortalamayla oynasın, helal olsun Celtics savunmasına derim...
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı aiguodala

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kaliteli Spor Makaleleri
« Yanıtla #21 : 05 Mayıs 2008, 23:29:57 »
Bu eşleşme Türkiye'deki Fb-Gs maçları gibi;
biri yıldızlar topluluğu, biri bir liderin etrafında kenetlenmiş tam bir takım.Bu eşleşmenin sonucunu esen rüzgarın yönü belirler bence..

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Mayıs 2008, 01:58:29 »
Avantajlar - Dezavantajlar

- Cleveland'ın Garnett'e cevabı var.Hayatından bezdirecek bir Varejao,gazı yerse Big Ben ve hatta sert oyunu ile Joe Smith,Garnett'i inanılmaz zorlayacaktır.

- Perkins Ilgauskas'ın tecrübesi ve yeteneği karşısında aciz durumlara düşebilir.

- Cavs benchi daha geniş.

- Pierce / LeBron eşleşmesi tadından yenmeyecek.

- Allen'ın savunmasında hem Gibson hem de Wally aciz kalabilir.Birinin fiziği diğerinin yavaş ayakları müsade etmeyecektir Allen'ı durdurmaya.

- Saha avantajı Boston'da olmasaydı,turu geçecek taraf Cavs olurdu.Bence herkes kendi sahasındaki maçları kazanacak,deplasmanda maç kazanan olmayacak.

Sonuç : Celtics 4 - 3 Cavs

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #23 : 06 Mayıs 2008, 16:12:58 »
  Celtics'in ilk serideki kadar zorlanacağını düşünümyorum bu seride öyle ki eksiklerini fazlasıyla görme fırsatı buldular Atlanta serisinde. Normal sezonun son ayını kenarda geçiren Boston'un Big Three'si bu seri ile birlikte hem form seviyelerine hemde play-off atmosferine uygun kıvama geldiler.
  Celtics'in ilk tur serisi kadar zorlanmayacağını belirttim ama oylamada 4-3 Celtics'i işaretledim.7 maça uzayabilirde uzamayabilirde ancak ben James'ten geçtiğimiz yılki Detroit serisindeki gibi müthiş performanslar beklemekteyim.
  Pierece'ın James'le eşleşmesi serinin seyir keyfini doruk noktasına ulaştıracak.Bunun dışında Atlanta maçlarında Zaza ile sürekli sürtüşme halinde olan Garnett'in karşısında bu kez Varejao-Wallece gibi sert bir pota altı karşılayacak. Boston'da Rondo'nun daha iyi bir performans göstermesini bekliyorum ilk tura göre. Bu kez karşısında Bibby gibi ne yaptığını bilen bir oyun kurucu olmayacak. Ki West'te ondan iyi bir Pg değil. Salih abinin dediğine katılıyorum iki takımda evindeki maçları kazanacaktır.Deplasmanda kazanan bir takım çıkarsa seriyide kazanan taraf olma ihtimali yüksek.

4-3 Boston.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
LBJ Sustu/KG Konuştu
« Yanıtla #24 : 07 Mayıs 2008, 10:46:09 »
Banknorth Garden'da oynanan yarı final ilk maçında Boston Celtics evinde konuk ettiği Cleveland Cavaliers'i 76-72 yenerek seride 1-0 öne geçti.

Maçta Kevin Garnett  şov yaparken 28 sayı-8 ribaunt ile maçı tamamladı.Cavs'te Lebron James'in suskunluğunda İlgauskas 22 sayı-12 ribaunt ile oynasada mağlubiyete engel olamadı.

Cavs toplam 17 top kaybederken Boston'da bu rakam 21'e çıktı.İki takımda kötü yüzdeyle üçlük kullanırken %28 ile Boston,%22 ile Cavs üçlük attı.

Cavs'ta Lebron kabus gibi bir maç geçirken 2/18  şut yüzdesi ile 12 sayıda kaldı.12 sayı atmasına rağmen diğer alanlara katkı yapan LeBron 9 ribaunt-9 asist ile oynadı.Bu kabus geceye 10 top kaybı ekleyen James mağlubiyetin birinci sorumlusu oldu.Wally Szczerbiak 13 sayı,Wallace ve West 4'er sayı ile maçı tamamladı.Benchten gelen Gibson 7 sayı,Pavlovic sayı sayı ile katkı vermesine rağmen mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Celtics'te Pierce kötü bir maç geçiriken 2/14 şut yüzdesi ile 4 sayı-5 ribaunt-6 top kaybı ile oynadı.Ray Allen sadece 4 top kullanırken sayı atamadı.Rondo 15 sayı-6 asist ile oynarken,Perkins 7 sayı-12 ribaunt ile maçı tamamladı.Benchten gelen Posey 8 sayı,Cassell 13 sayı ile katkıda bulundu.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/lbj-sustu-kg-konustu.html

Rudy!Rudy!Rudy!