Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Boston 4-0
2 (4.3%)
Boston 4-1
6 (12.8%)
Boston 4-2
15 (31.9%)
Boston 4-3
15 (31.9%)
Cavs 4-3
5 (10.6%)
Cavs 4-2
3 (6.4%)
Cavs 4-1
0 (0%)
Cavs 4-0
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Cleveland Cavaliers (3)  (Okunma sayısı 43614 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
Ynt: Boston Celtics (3) - Cleveland Cavaliers (3)
« Yanıtla #100 : 17 Mayıs 2008, 20:39:38 »
Deplasmanda 0-6'lar onu geçtim de hiç bir varlık gösteremiyorlar..
Bu takım NBA Finali yapamaz..Şu turu geçse Detroit'i geçemez..Hadi diyelim Detroit'ide geçti Batı'dan gelen takımı geçemez..Şampiyon falan olurlarsa eğer Detroit de, Batı'dan gelecek takımda mallığına yansın derim..

aynen katılıyorum daha deplasmanda maç bile kazanamayan bir takım şampiyonluk favorisi olamaz ilk turda neler yaşandığını gördük ki pazar akşamı elenebilirler ayrıca bu kez atlanta kadar kolay olmayacak sezon içinde iyi gittiklerinde herkes bir anda boston kesin şampiyon havalarına girmişti bizse playoff u bekledik ve gördük

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 17 Mayıs 2008, 22:56:52 »
Haa unutmadan, son maçta iyi bir fark bekliyorum. (Bkz: Atlanta 7. maçı)

Boston son maç çıkıp farkta atabilir,ama ölçü alınacak maç Atlanta maçı değil,Atlanta ile Cleveland'ın durumları,kafa yapıları bir değil.Bir Cavs ile Hawks'ın son maç psikolojileri,verebilecekleri maksimumlar çok farklıdır,he olur Cavs fark yer,olabilir ama Atlanta 7.maçını ölçü olarak,bakınız diyerek göstermek hata olur bana göre.

Bakınız derken o maçtaki gibi bir fark bekliyorum anlamında söyledim. Tabi ki kıyaslama yapmak yanlış.

Hem söylendiği üzere Garnett dışındaki iki süperstar Paul Pierce ve Ray Allen'ın paçaları tutuşmuştur. Son maçta kendilerine gelmeleri kuvvetle muhtemel.

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 18 Mayıs 2008, 02:01:50 »
içeride oynayanların kazandığı seride yine boston'un kazanması muhtemel...
alternatifi bolluğu sebebiyle boston'un kazanma ihtimali daha fazla...
zaten bu maçı kazanmayacaklarsa bu takımın kurulmasının bir esprisi kalmıyor...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : 18 Mayıs 2008, 02:44:22 »
No Titles For Team's Losing First Five Road Playoff Games

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 18 Mayıs 2008, 14:07:20 »
Bugünkü mac bence cekismeli bir mac olacak.Ayrica bu macta fark beklemiyorum.Bugünkü maca gelirsek:
-Artik boston da big three'nin iki parcasi olan Allen ve Pierce kendine gelmeli yoksa her sey icin cok gec olabilir.
-LBJ'in inadi ve hirsi bu macta cok önemli.Ayrica onun disari cikardigi toplari Wally ve West'in yüzdeli kullanmalari sart.
-Ilgauskas orta mesafe sutlarinda kesinlikle bos birakilmamali.
-KG'yi Wallace yerine Varejao ile tutmak daha mantikli bunu bu forumda cok dile getirdim ama yine söyleyecegim.
-Boston'in veteran yedekleri biraz skora katki saglamalari lazim.Gecen mac hic ortalikta yoktu.
Sonuc olarak bence en önemli etken LBJ olacak süper bir mac cikarirsa Boston'in isi cok zor olur

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 18 Mayıs 2008, 14:26:17 »
Varejao da başka yerlerini kaldıramiyor bence dediğim gibi Ben Wallace iyi Savunmacı ama Skor katkısı yok o katkıyıda umasrım son maçda yapar KG iyi savunursa çok iyi olur takımı için ona önemli iş düşüyor Garnett Çok Hücuma dayalı oynayacakdır kendi evlerinde taraftarında gazıyla Boston'ın neler yapacaını biliyoruz onu bize gösterebilir mi bakacaz Lebron James'e hiç belli olmaz tabi o da iyi Şutlar atabilse isabetli Şutlar atarsa çok iyi olacak Wallace'a op iş düşerkene Pierce da Çok Önemli bir iş düşüyor Kralı tutması lazım da İşte en zor iş LJ Hücum da çok Topla oyniyacakdır çok şut kullannacakdır bence KG LJ e vermesi daha iyi olur Şutlada savunmada iyi savunur KG Kralı ama görecez..

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #106 : 18 Mayıs 2008, 15:38:51 »
Ben Wallace iyi Savunmacı ama Skor katkısı yok o katkıyıda umasrım son maçda yapar KG iyi savunursa çok iyi olur takımı için ona önemli iş düşüyor.

aynı kişiden bahsediyoruz değilmi ben wallace ondan skor katkısı bekleyen varmı bence yok zaten bir hücum silahıda yok yani çıkıp bu maçta ondan iyi skor katkısı yapsın diye beklemek yanlış olur bir iki smaç vurur o kadar savunma konusuna gelirsek ben onun pistons döneminden sonraki 2 sezonunda o savunmasıyla pota altını  darma duman eden bir ben wallace görmedim bu akşamda kg ye öyle nefes aldırmayacak bir savunma yapacağını düşünmüyorum ki bu seride ne zaman yaptı ve son maçta varejao bile daha iyi savundu bu akşam da onun tutması daha iyi olur düşüncesindeyim

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 18 Mayıs 2008, 15:44:23 »
Tamam da ben yapacak demiyorum umarım yapar diyorum hem bu Ben Wallace ı neye aldı ki Cavs

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #108 : 18 Mayıs 2008, 15:47:43 »
ben zaten alınmasının saçma olduğu taraflılarındanım her takıma anında adapte olup hemen inanılmaz savunma yapıcak bir oynucu değil bulls a gittiğinde bunu gördük

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 18 Mayıs 2008, 16:50:34 »
boston eğer batı da kendine yer bulmuş olsaydı bu kadar maç kazanarak grubu lider bitiremezdi.bigthree dedikleri muhteşem üçlüden yalnızca garnet bişeler yapmaya çalışıyor
boston en büyük adaydır diyorlar amerikada nba in yayın haklarını alan tv kanalının yöneticileride lakers-boston finali istiyorlar.bende çok bekliyorum.boston lakers karşısında neler yapar görecez.eğer böyle bir eşleşme olursa lakers 4-2 seriyi alır şampiyon olur

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 18 Mayıs 2008, 17:44:02 »
boston eğer batı da kendine yer bulmuş olsaydı bu kadar maç kazanarak grubu lider bitiremezdi.bigthree dedikleri muhteşem üçlüden yalnızca garnet bişeler yapmaya çalışıyor
boston en büyük adaydır diyorlar amerikada nba in yayın haklarını alan tv kanalının yöneticileride lakers-boston finali istiyorlar.bende çok bekliyorum.boston lakers karşısında neler yapar görecez.eğer böyle bir eşleşme olursa lakers 4-2 seriyi alır şampiyon olur
Hocam sen de simdiden cikardi Lakers ile Boston'i finale.Daha bu lig cok su götürür ne olacagi belli olmaz ki Boston böyle oynamaya devam ederse yayinci kurulus istedigi kadar ugrassin bu turu gecse bile Detroit'i hayatta gecemez

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (4) - Cleveland Cavaliers (3)
« Yanıtla #111 : 19 Mayıs 2008, 01:40:37 »
Bunu atlattı Boston.PP böyle devam,Garnett iyi,Brown süper :-D Herkes iyi sadece Ray'in formsuz şutları beni gerdi.Ray'in böyle oynaması detroit'in işini kolaylaştırır.
( Parmak )

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 19 Mayıs 2008, 01:51:14 »
Şimdi ilk önce çok süpr bi maçdı Pierce James Düellosu çok iyiydi James ezdi ama Takımı ezemedi neyse LeBron James gerçekden çok harika oynadı West de öyle ve bu arada Ben Wallace'ı Garnett'i nasıl Savunduğunu gördük        Wallace'ın Garnett i Hiç savunamiyacağını Düşünenlere iyi bi kapak oldu Sonra Paul Pierce maçda çok şanslıydı gerçekden Özellikle o faul atışlarında sonra Maçda seyirciler ve atmofser iyidi ama Kral hepsinden daha iyidi tek başına Boston'u devirmeye kalkdı ama kıl payı kaçırdı yazık oldu gerçekden..   

--

• Ziyaretçi
Boston Celtics:97 - Cleveland Cavaliers:92
« Yanıtla #113 : 19 Mayıs 2008, 01:52:14 »
Kral Savaştı/PP Finale Taşıdı

TD Banknorth Garden'da 18,624 kişinin izlediği Konferans Yarı Final serisi 7. maçı nefesleri keserken Boston Celtics, Cleveland Cavaliers'ı 97-92 mağlup ederek finalde Detroit Pistons'ın rakibi oldu.

Nefeslerin tutulduğu müthiş maçta Paul Pierce ve LeBron James unutulmaz bir mücadeleye imza attı.

LeBron James 45 sayı-6 asist-5 ribauntla elinden gelen her şeyi yaparken yetmedi.

Paul Pierce ise 41 sayı-5 asist-4 ribauntla maçı tamamladı.

Kevin Garnett 13 sayı-13 ribauntla double-double yaparken, Kendrick Perkins 8 sayı, Ray Allen 4 sayı, Rajon Rondo 8 sayı-8 asist-8 ribaunt ve benchten gelerek galibiyette kilit rol oynayan P.J. Brown 10 sayı-6 ribaunt yaptı.

Cavaliers'ta Delonte West 15 sayı-5 asist yaparken, Zydrunas Ilgauskas 8 sayı-5 ribaunt, Joe Smith 6 sayı-6 ribaunt ve Sasha Pavlovic 7 sayı-3 ribaunt yaptı.

CLE (7-6)     13     27     28     24     92
BOS (8-6)    18     32     23     24     97

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/kral-savasti-pp-finale-tasidi.html
--------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #114 : 19 Mayıs 2008, 02:07:55 »
 Boston deplasmanda maç dahi kazanamadan  Doğu Finallerine kadar gelebildi.Mühim olan buradan ileri gidebilmek. Enfes maç oldu. James vs Pierece'den tutunda pota altındaki Garnett-Wallece savaşı guard rotasyonundaki Rondo-West çekişmesi. Herşeyi ile harika bir maçtı. NBA Tv ekranlarında Ender Bilgin sürekli ne kadar sıkıcı bir seri olduğundan bahsediyordu umarım bu maçı izleyip o beklediği heyecanı almıştır.Maça gelirsek;

- Henüz maç bşaında skor 4-4'tü ve o dakikadan sonra Cleveland ne öne geçebildi ne de skora ortak olabildi.Boston maç boyu önde götürdüğü karşılaşmadan zaferle ayrılmasını bildi.
- Pierece ilk çeyrek inanılmazdı maça müthiş başladı.Seride geride kalan performanslarına bakılacak olursa ilk yarıdaki istatistiği maç sonu istatistiği gibiydi.İkinci yarıda da Boston adına önemli işlere imza attı. Son 1 dakika kala çaldığı top maçı getiren toptu adeta. Hele o serbest atışı. Spiker Red topu tipledi gibi bir şey söyledi maç sonunda. Bu maçın alınmasındaki babayiğit Pierece'tı.
- James her ne kadar Pierece ile girdiği düellodan zaferle ayrılsa da takımına galibiyeti getiremedi. Üçüncü çeyrekteki üçlükleri herkesi heyecanlandırmıştır muhtemelen. Kaan Kural bile üst üste giren 2 üçlüğün ardından üçüncüsünü kaçırınca 'Ahh..' deyiverdi. İlk çeyrekten itibaren hücumu yöneten oydu. Bazı zorlamaları abes kaçtı ancak iyi bir bireysel performans sergiledi. Maçı kazanamamaları onun için en kötüsüydü.
- Garnett keza maçın başında ribauntlara verdiği katkı gerek hücumda ikincil opsiyon teşkil etmesi gerekse savunma meziyetleri ile iyi bir maç çıkarttı. Rondo'da skor bazında olmasa da asist ve ribaunt konusunda çok yararlıydı. Özellikle ribaunta yaptığı katkılar ekstra olarak önemliydi Rondo'Nun.
- Ray Allen maçı biletsiz olarak en iyi yerden izleyen isimdi salonda. Sahanın içinden. Söndü kaldı adeta. Bu serinin genelinde öyleydi zaten. Doc hiç mi Ray'in üzerine hücum çizmez yada bu takım ne olursa olsun hiç mi onu düşünmez hücumda. Adam 30 dakika sadece sahada dolandı ve maçı seyretti.
- Maçın kazanılmasındaki en önemli faktörlerden biri Pj Brown'un katkıları oldu. Sıfır hata ile maçı noktalayan Brown aldığı ribauntlar doğru hücum tercihleri ile maçın anahtarı rolündeydi. Kaan Kural'ın bahsettiği Wc hikayesinden nerelere gelmiş Pj. İlginç yahu.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 19 Mayıs 2008, 12:11:32 »
Gercekten LBJ icin yazik oldu.Takimindan bir West'den skor katkisi alabildi.Yukarida bir arkadasamiz Wallace KG savunamaz diyenlere kapak oldu bu savunma dedi ama ben ona serinin öteki maclarinda neredeydi diyorum.Ilgauskas hic bir varlik gösteremedi gözümde bir sürü hücum ribaundu verdi bu 2.21 lik zat.
Boston'da Pierce ilk yari sovundan sonra 50'yi gececek galiba dedim kendi kendime.P.J Brown yasindan beklenmeyen bir oyun ortaya koydu ve belkide galibiyeti getiren adamlarin basinda oldu.KG ribaundlarda elinden geleni yapti.House macta costu.O bencil adam gitmis savasan biri gelmis gercekten inanilmaz.Ray Allen icin her mactan sonra elestirdim artik birsey demiyecegim 2 tane bombos dis sutu kacirdi bu oyun yakismadi kendisine ve kariyerine
Son olarak LBJ ne kadar oynarsa oynasin bu akim NBA sampiyonu olamaz ya takviye gelecek Cleveland'a ya da kendi gidebiliyorsa baska takima gidecek.Bu kadar kaliteli bir adamin kariyerinde bir kere sampiyon olmasini isterim.

CSKA FANS!!!
CSKA!!!!

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 19 Mayıs 2008, 13:23:39 »
Ilgauskas + Ben Wallace = 61 dakika - 3/9 şut - 5/6 serbest atış - 9 ribaund - 1 asist - 2 blok - 11 sayı
PJ Brown = 20 dakika - 4/4 şut - 2/2 serbest atış - 6 ribaund - 1 asist - 1 top çalma - 10 sayı

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #117 : 19 Mayıs 2008, 13:43:11 »
öncelikle Paul Pierce her zaman saygı duyduğum, güvendiğim, izlemekten ve bahsetmekten zevk aldığım bir oyuncudur...Benim neden böyle hisstettiğim sorusu cevabını da bana tekrardan dün gece ''JORDAN'' tarzı bir oyun ile hatırlattı...

Bu arada James ile çizgileri ve stepslerin arkadaşlığı tam bir şölen:D

P.J. Brown ta Miami yıllarından sevdiğim savunma anlayışına ve X-Factorlüğüne bayıldığım bir adamdı. Keza Chicago ile 2007 Play-Offlarda çoşmuştu bir ara ama sanırım dün gece ki maçı ne biz ne de O unutabilecek.....

LeBron'da gerçekten güç-hız-atletizm birleşiminden başka şeye ihtiyaç duymuyor ileriki yaşlarda daha akıllı oynamayı ve temel hareket kavramlarını kendine kazandırmalı ancak şu an için bu üç faktörün birleştiği son nokta James ve tam bir yük treni ....

KG de Iglauskas gibi şut çekmeyip bırakıp onun çok alışık olduğumuz hareket üzerine hareket ve feyk dolu basline dan içeri alçak post oyunlarını göstermeli....Yoksa Detroit ile başları belaya girer...

bu arada James çok iyi savunulduğu bir maçtı. Fakat oda en ufak boş bırakıldığı anda %90 lık isabet şekliyle bu skorlara hükmetmeyi başardı....

James=23
Pierce=32     yaşlar orta da...

James VS Pierce en güzel Boston Garden gecelerinden hatta en güzel Play-Off gecelerinden biri oldu...

Bird VS Wilkins
Jordan VS Miller
AI VS VC
Hakeem VS Robinson
gibi yıldız savaşları arasına ismini yazdırdı

Bu seneki Play-Offlar içerisinde bize o özlenen eski toprak Play-Off maçlarını andıran tek maç bu idi benim için...
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2008, 13:45:16 Gönderen: Flash »

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı hasan1299

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 19 Mayıs 2008, 14:49:23 »
dün gece ki maç gerçekten çok güzel geçti3  saat sürdü maç ama o 3 saat çok çabuk geçti.boston takım oyunu olarak daha iyi göründü pas yapmaya çalıştılar özellikle paul pıerce çıkardığı müthiş oyunla takımına galibiyeti getirdi.  p.j. brown oyunun kopma anlarında attığı sayılarla pıerce e yardımcı oldu bu galibiyette onunda büyük payı var.ray allen nerdeydi ALLAH aşkına bu seride yokları oynadı dün gece boş şutları kaçırdı maçı trübünden izledi.
clevlend da ise lebron tek başına oynadı maçın başından sonuna kadar kendisi oynadı takımını hiç oyuna sokmadı.kendi çabasıyla maça ortak etti takımını.müthiş bir düello oldu pıerce la lebron arasında düelloyu lebron maçı pıerce kazandı.tebrik ediyorum 2 takımıda güzel bir seri oldu

Çevrimdışı kobesh

• NBA Draft'ında
  • Lets Go LAKERS !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 19 Mayıs 2008, 16:57:36 »
Güzel bir maç oldu LeBron vs Pierce güzeldi ama bu maçta hakemler maçı katlettiği görüşündeyim böyle NBA gibi yerde böyle hakem hataları beni hayal kırıklığına uğrattı burdanda en çok Cavaliers zarar gördü.LeBron maçta mükemmel oynadı ancak bildiğimiz gibi basketbol tek başına oynanan bir oyun değildir ve tek kişiyle kazanmanız zordur.Celtics biraz hakemler biraz şansının yardımıyla maçı aldı.Ray Allenın bu seride inanılmaz kötüydü kayboldu gitti resmen.Pierce müthiş bir maç çıkardı PJ.Brown ile galibiyetin mimarı oldular.PJ Brown nerden geldi bu adam dedirtti Cavaliers a :D Pistons serisinde Celtics'in işi çok zor

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 19 Mayıs 2008, 21:08:33 »
maç çok iyiydi hatta en iyi play off maçlarındandı...boston ne kadar hırslı olduğunu ne kadar çok kazanamak istediğini gösterdi bu maçta..pierce çok iiyiydi( adam resmen coştu..)..lebron çok iyi oynadı ama yazık oldu çünkü o kazanmayı hak eden bi oyuncu ve cleverand ta kimse onun kadar istekli oynamıo..doğal olarak 5 kişiye karşı 1 kişi de bu kadar dayanabiliyo...p.j brown u atlamamak lazım o da çok iyiydi..garnett daha iyi oynayabilirdi bence çünkü çok daha iyi oynadığı oyunlarıda bilioruz...ne diyelim tebrik ederiz BOSTON...(ama şunu da söylemeden geçemicem ray allen böyle oynarsa ve sadece kendi sahalarında böyle iyi oynarlarsa detroite karşı işleri çok zor derim).....

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 19 Mayıs 2008, 21:14:37 »
Ya bu maçın tekrarını ne zaman izleyebilirim??

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #122 : 19 Mayıs 2008, 21:18:47 »
maçtan sonra konuşan lebron bile pierce a çok taktir ettiğim ve örnek aldığım bir oynucu demesi çok güzel birşey bazıları gibi arkadan konuşmacı değil rakibin hakkını veriyor maça gelirsek truth ve lebron un kapışması gerçekten inanılmazdı ancak lebron bu sefer tek başına rakibi yıkamadı ve bence kritik anlarda sürpriz olarak öne çıkan ve mütiş katkı yapan pj brown maçın görünmez kahramanlarından birisi oldu ancak celtics in işi artık hiç kolay değil

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #123 : 19 Mayıs 2008, 21:20:09 »
Ya bu maçın tekrarını ne zaman izleyebilirim??
Bugün 21.30'da Ntvspor ekranlarında tekrarı var..

Ne maçtı yalnız,düello,Cavs'in hep geriden gelip mücadele etmesi,sahadaki sis bulutu,yaşlı kurt Pj'nin ekstra katkısı,James'e bir kez daha hayran bırakan oyun..Herşeyiyle müthiş bir maçtı..

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 19 Mayıs 2008, 21:25:25 »
PJ bi ara heryerden çıktı...Her pozisyonun içinden...Hayret ettim...sahada kaç tane PJ var falan dedim...
Helal olsun...
Pierce da bambaşka oynadı...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...