Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Boston 4-0
2 (4.3%)
Boston 4-1
6 (12.8%)
Boston 4-2
15 (31.9%)
Boston 4-3
15 (31.9%)
Cavs 4-3
5 (10.6%)
Cavs 4-2
3 (6.4%)
Cavs 4-1
0 (0%)
Cavs 4-0
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Cleveland Cavaliers (3)  (Okunma sayısı 43608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (1) - Cleveland Cavaliers (0)
« Yanıtla #25 : 07 Mayıs 2008, 11:36:08 »
- Pierce / LeBron eşleşmesi tadından yenmeyecek.

Cavs'ta Lebron kabus gibi bir maç geçirken 2/18  şut yüzdesi ile 12 sayıda kaldı.12 sayı atmasına rağmen diğer alanlara katkı yapan LeBron 9 ribaunt-9 asist ile oynadı.Bu kabus geceye 10 top kaybı ekleyen James mağlubiyetin birinci sorumlusu oldu.

Celtics'te Pierce kötü bir maç geçiriken 2/14 şut yüzdesi ile 4 sayı-5 ribaunt-6 top kaybı ile oynadı.

Hakikaten yenecek gibi değil.Iyyyyhhh...  :-D

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2008, 11:38:13 »
tek maç olupta bu maçı vermeyen nba tv'ye selam olsun.

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Mayıs 2008, 12:09:59 »
Ne yazikki maci yine zor sartlar altinda nettem izlemeye calistik.Maca gelirsek;
-LBJ beni büyük bir hayal kirikligina ugratti.Tamam Duncan gibi bir büyük oyuncu kötü oynamisti ama bence bu daha köyüydü.2/18(!) ile 12 sayi 10(!) top kaybi 9 assist 9 ribaund.Bu kadar kötü oynamasina ragmen Boston'a ecel terleri döktürdüler en azindan bu ümit verici bir gelisme Cleveland icin
-Boston'ın da da Paul Pierce kötü bir gün gecirirken Ray Allen 0(!) sayida kaldi.
-Dogrusu bu macta tek bildigim nokta mactan önce galiba Wallace'in Kevin Garnett2i savunamayacagi ve Cleveland uzunlarinin savunmada Boston uzunlarina göre yumusak kalmasiydi.Nitekim Kevin Garnett ve takim arkadaslari Cleveland boyali alanindan 32 sayi buldular.Cleveland ise boyali alandan 20 sayi üretebildiler

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #28 : 07 Mayıs 2008, 13:54:46 »
 James açık ara kariyerinin en kötü maçını çıkardı.Hoş 1 ass 1 reb daha yapsa quardoyu yapacaktı ama olmadı. Yalnız James'in bu kötü performansına rağmen Cavs maçı kazanacak seviyeye gelmişse Boston'un bunu biraz düşünmesi lazım. 5 saniye kala maçı uzatmaya taşıyacak hayati bir turnikeyi kaçırdı James ancak jaçacak gibi de değildi.Şans Boston'dan yanaydı ilk maç. Hoş her ne kadar Pierece'da zorlansa da Ray Allen'In üzerinde hiç bir baskı yoktu buna rağmen sayı üretemedi.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Mayıs 2008, 13:57:44 »
Lebron rezil bir maç çıkarmış buna rağmen 4 sayı farkla yenilmişler çünkü karşı taraftafa ray allen ve pp rezil maçlar çıkarmış. Yarı final eşleşmesinde böylesine rezil bir maç olacağını düşünmezdim.İki takımda en kötü ben oynayacağım diye yarışmışlar adeta.. Maçın tek galibi Herşeyini ortaya koyan Garnett'tir.. Boston'da maçı onun savunması ve gayretiyle almıştır zaten.. Boston'un tek istikrarlı oyuncusu..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı mrtaksu13

• Yeni Üye
  • LbJames#23 " Chosen1 "
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 07 Mayıs 2008, 14:22:50 »
clevland deplasmanda mac kazanabilirse seriyi kazanır ama boston ın o muhtesem taraftarının onunde kazanmak pek kolay gozukmuyo.. lebron buyuk ihtmalle yine 27-28 sayı 8ribaund 8 asistle oynar onemli olan yanındakiler onlarda lebron topu onlara cıkardıında sutları sokarlarsa clevlan seriyi kazanabilir ama ben 4-3 boston dedim..

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Mayıs 2008, 15:07:37 »
Cleveland en azından bişeyler yapabileceğini gösterdi bence bu maçta. LeBron'un performansı top kayıpları olmasa çok da kötü değilmiş, zira triple double yapıyomuş ama top kayıpları ve yüzdesi Cleveland'ın bu maçı alamamasında en büyük etken. Ilgauskas'ın performansı da ümit verici. Cavs Garden'da 2. maçı alabilir gibi bi imaj verdi bana ama Boston'ın da ne yapacağı belli olmuyo. NBA TV veriyo bu sefer maçı izleyip görücez.
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Mayıs 2008, 15:34:12 »
Garnett olmasaydı ne yapıcaklardı acaba pierce 4 sayı ray'in sayısı yok aksine top kaybı yapmış allahtan lebron içinde iyi bir maç olmadı iki takım iyi oynayamadı bana göre skorda zaten fazla değil belli oluyor ama bir dahaki maçta kral affetmez pierce bey ve ray allen bey böyle oynarlarsa inş 2.maçta böyle bir performans göstermezler benim bildiğim lebron bir kere iyi oynamadığı maçı ertesi maçta telafi eder.

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Mayıs 2008, 16:13:17 »
Lebron büyük hayal kırıklığı yarattı bende de. Ancak Ray allen'ın yaklaşık 40 dakikada sayı atamayışı çok daha ilginç.Garnett'in bu kadar etkili olmasını beklemiyorddum cleveland uzunları arasında ki ribaundlarda da boston'un önde olması bana ilginç geldi.Tabi washington'un pota altıyla Boston'un kinin arasında da fark var.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Mayıs 2008, 18:10:24 »
İlk maç oynandı..KG benim beklediğim bir perfonmars sergiledi..ILgauskas ise şahsen iyi bir maç çıkardı ben böyle oynayacağını tahmin etmiyordum..Ama beni yanılttı..James kötü maç çıkarmıs onun istatiskleri değil..Herkesi yanılttı..Rondo cassel iyi maç çıkarmışlar..Allen dökülmüş..Sonuçta boston kazanmış..Tebrikler...Jamesin toparlanması lazım bir an önce...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 07 Mayıs 2008, 18:26:22 »
Boston bu kadar kötüydü ama Cavs'ta kötüydü... iyi bir Boston ve iyi bir Cavs olursa burdan galip tarafı belirlemek zor olur diye düşünüyorum.. Boston'un ne kadar zorlandığını istikrarsız olmaya başladıklarını,yorulmaya başladıklarını gördük.İlk seri onları çok yordu.. Cavs ise daha genç bir kadroya sahip.. Baskıdan playoff heyecanında dolayı istikrarsız olabiliyorlar.. Lebron gibi bir yıldızlarıda sahada gözükmeyince,vasat olunca yenilmeleri gayet doğal.. Boston sayı üretemesede savunmasıyla Lebron'u zorlamıştır..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #36 : 07 Mayıs 2008, 19:59:29 »
TD Banknorth Garden'Da Cavaliers maç kazanamaz. Kazanacaksa da Lebron'un aşırı azması şart. Artık Q Arena'Da ne koparırlarsa şart.
Lebron kötü oynamış diyoruz ama 1 asist ve 1 ribaunt alsa quartable-double(nasıl yazılıyorsa) yapacaktı.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı BuckéYé

• Mad ''Sexy'' Buck
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 07 Mayıs 2008, 20:01:15 »
TD Banknorth Garden'Da Cavaliers maç kazanamaz. Kazanacaksa da Lebron'un aşırı azması şart. Artık Q Arena'Da ne koparırlarsa şart.
Lebron kötü oynamış diyoruz ama 1 asist ve 1 ribaunt alsa quartable-double(nasıl yazılıyorsa) yapacaktı.

Evet kötü oynadı diyoruz çünkü kötü oynadı.
10 top kaybı yapmtı,triple-double yapsa ne ayzar?
Şutları paso kaçırdı,zorlamaya devam etti,takımına zarar verdi,son hücumalrıikötü oynamasına rağmen o kullandı...Evet kötü oynadı...

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 07 Mayıs 2008, 20:05:22 »
boston ve cavs ikiside bu maçta çok kötüydü bence bir play off maçına yakışmadı yani..ama neticede insanız hepimiz lebron da öyle mesela her zaman mükemmel oynayamıyoruz ki 2. maçta lebron fırtına gibi esecektir saha da bunu çok iyi biliyorum..paul pierce ve ray allen da batırmış bakalım 2.maçı çok merak ediyorum iki takımda herşeyini orataya koyacaktır.....

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 07 Mayıs 2008, 22:35:06 »

Quadruple double olumlu istatistiklerle oluyo :) 10 top kaybıyla olmaz o iş :D
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 07 Mayıs 2008, 22:48:02 »
KG,paul pierce,wally sczerbiak derken celtics krala bana mısın demedi...zaten kollektif olarak celtics çok daha iyi bana göre...bu seri onların ama LBJ yine kral...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2008, 23:30:13 Gönderen: the_apo_1 »
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 07 Mayıs 2008, 23:28:21 »
Harbi LeBron ne yapmış öyle yahu! Tamam ribaunt ve asistlere katkı yapmış ama 2/18 şut yüzdesi yine düşük kalıyor.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2008, 07:53:39 Gönderen: the_apo_1 »

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 07 Mayıs 2008, 23:39:04 »
Lebron James Kötü bi maç çıkarmış çok şut şakçırmış zaten maçdan sonra slemiş Çok şut kaçırdığını kend diliyle KG iyi bir performans çıkarmış Cavs da iyi maç çıkaran Ilgauskas var bi 2.maçda Kralı izlemek isterim iyi oyniyacakdır..

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 08 Mayıs 2008, 21:22:58 »
LeBron kötü bir maç çıkardı falan ama yine 10 saniye kala skoru eşitleyebilecek fısatı buldu.Fakat turnikeyi kaçırdı.LeBron'un bu kadar kötü oynadığı bir maçta bu kadar ufak bir farkla yenilmek Cavs adına olumlu bence,Garnett çok iyidi bu arada hiç cevap bulamadı ona Cavs.2. maçta Cavs'ten sürpriz bekliyorum.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 08 Mayıs 2008, 22:00:20 »
LeBron'un bu kadar kötü oynadığı bir maçta bu kadar ufak bir farkla yenilmek Cavs adına olumlu bence,
Ray Allen'ın sıfır sayı ve Pierce'ın minimum hücum katkısı yaptıgını hatırlamak ister misin :) 

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 08 Mayıs 2008, 22:12:38 »
Bu seri böyle sıkıcı gider..Yalnız Tugay'la konuşuyorduk ilk maç sonrası;
Bu seri bana geçen seneki Detroit-Cleveland serisini hatırlattı..James o seriyede dökülerek başladı sonra patladı..

Cavaliers tehlikeli bir takım..James her zaman böyle oynamaz..
Ray Allen ise play-off başladığından beri böyle..

--

• Ziyaretçi
Big Three, Kralı Esir Aldı
« Yanıtla #46 : 09 Mayıs 2008, 05:01:49 »
Big Three, Kralı Esir Aldı

Doğu Yarı Final serisinde 1-0 önde olan Boston Celtics, TD Banknorth Garden'da 18,624 kişi önünde konuk ettiği Cleveland Cavaliers'ı 89-73 mağlup ederek seride durumu 2-0 yaptı.

Celtics evsahibi avantajını iyi kullanırken, Cleveland'ta oynanacak 3. ve 4. maçlara avantajlı gitmiş olacak.

Zydrunas Ilgauskas'ın etkili oyunuyla maça iyi başlayan Cavaliers, Celtics'i ilk çeyrekte sürklase ederken bu çeyreği 24-17 önde kapattı.

LeBron James'in yine kötü bir performans sergilemesi ve Ilgauskas'ın istediği topları bir türlü alamamasıyla birlikte Celtics oyuna ağırlığını kloyarken taraftarınında desteği ile bu çeyrekte 27-12'lik bir dönüş yaparak devreye 44-36 önde girdi.

3. çeyrekte Celtics üstünlüğü olurken bu çeyrekte 26-15 ile evsahibi takım lehine bitti. Son çeyrekte ise 22-19'luk Cavaliers üstünlüğü olsada maç Celtics'in galibiyeti ile noktalandı.

LeBron James 6-24 şut isabetin kalırken 21 sayı-6 asist-5 ribaunt ve 7 top kaybı yaptı. Zydrunas Ilgauskas 19 sayı-5 ribaunt yaparken Wally Szczerbiak 13 sayı ile çift hanelere ulaşan 3. ve son Cavaliers'lı oldu.

Celtics'te Kevin Garnett 13 sayı-12 ribaunt-4 asist, Paul Pierce 19 sayı-6 ribaunt ve Ray Allen 16 sayı ile maçı tamamladı.

Benchten gelen Leon Powe 11 sayı-7 ribauntla extra bir katkı yaparken, Rajon Rondo 0-6 ile saha içi isabeti bulamasada 7 sayı-6 asist-5 ribaunt yaptı.

CLE (4-4)     24     12     15     22     73
BOS (6-3)    17     27     26     19     89

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/big-three-krali-esir-aldi.html
----------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (2) - Cleveland Cavaliers (0)
« Yanıtla #47 : 09 Mayıs 2008, 11:27:18 »
Lebron 2 maçta ;

8/42 şut - 0/10 3 sayı - 17/23 serbest atış - 14 ribaund - 15 asist - 3 top çalma - 2 blok - 17 top kaybı - 33 sayı
16.5 sayı - 7 ribaund - 7.5 asist - 1.5 top çalma - 1 blok - 8.5 top kaybı ile oynuyor.. Anahtar da bu galiba.. serinin buraya gelmesi.. tabii ki Boston bir Washington değil ama.. oyun şekline yenilikler eklemedikce sürünmeye devam eder diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #48 : 09 Mayıs 2008, 11:36:12 »
 Bazılarının övdüğü hatta MJ'in bile üstünde gördüğü King(!) James Boston savunması karşısında patır patır dökülüyor.Hadi James burdada pudraları havaya saçıp aham şaham havalı smaçlar bassana?

Celtics Lebalon'u böyle savunmaya devam ederse 4 maçta seriyi bitirir.Celtics için rahat bir seri olur diye düşünüyorum,Cavs eğer maç alırsa taraftar desteğiyle anca bir maç alabilir ama oda zor kanımca..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #49 : 09 Mayıs 2008, 12:05:07 »
Yalnız iki maç kötü oynadı diye ayakçı takımı yaptınız Lebron'u sanki.Kötü oynadığı doğrudur da,herkes kötü maç çıkarabilir.
Duncan'da Hornets serisinde kötü başladı,felaket maçlar çıkardı ama Duncan yine Duncan,tıpkı Lebron nasıl hala Lebron ise.