Anket

Seriyi Kim Geçer ?

Pistons  (4-0)
0 (0%)
Pistons  (4-1)
1 (2%)
Pistons  (4-2)
21 (41.2%)
Pistons  (4-3)
9 (17.6%)
Celtics   (4-0)
0 (0%)
Celtics   (4-1)
0 (0%)
Celtics   (4-2)
9 (17.6%)
Celtics   (4-3)
11 (21.6%)

Toplam Oy Verenler: 50

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Detroit Pistons (2)  (Okunma sayısı 45177 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics - Detroit Pistons
« Yanıtla #25 : 20 Mayıs 2008, 19:23:50 »
boston deplasmanda maç alamama huyu onu bu seride çok yakacaktır.nu sefer önlerinde sadece james yok çok iyi takım oyunun oynayan ve savunma yapabilen bir takım var. pierce'ı da prince'ın alacağının düşünerek bu seri detroit'e dönüyor. celtics'in evinde maç alır ve 4-2 ile geçerler. rasheed-garnett savaşıda büyk beğeni toplar, orasıda karışık olur. bi lakers taraftarı olarak gönül boston'u isiyor tabi finale çıkmayı başarırsak. şu durumda detroit seçeneği daha mantıklı geliyor celtics'in oyununu izledikten sonra.

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics - Detroit Pistons
« Yanıtla #26 : 20 Mayıs 2008, 20:26:32 »
Valla Playofflarda gördük ki boston her ne kadar kendi evinde maç kaybetmesede pek bi umut vermiyor. Detroit ise kötü bir ilk tur performansının ardından sakatlıklara rağmen orlandoyu rahatça geçti. Billups'un maç içinde ne kadar verimle oynayacağı en kritik nokta çünkü eğer tamamen iyileştiyse rondoyu silip süpürür. Ray Allen plyofflarda yokları oynuyor. Kendisini Wally nin tutmasına rağmen çook kötü bir yarı final geçirdi. Hamilton karşısında ekstra bişeler yapmazsa yine istatistikleri bu seviyelerde olabilir. Prince 'ın PP ye yapacağı savunma serinin kilit noktalarından biri. Bence Sheed'in hücüma yapacağı katkı savunmasından daha önemli olacak seride. İyi bir seri izleyeceğimizi düşünüyorum . Tahminim Detroit'in İlk 2 maçtan birini alıp seriyi 4-2 geçeceğidir.

--

• Ziyaretçi
İlk Maç Celtics'in
« Yanıtla #27 : 21 Mayıs 2008, 06:17:23 »
İlk Maç Celtics'in

Doğu Konferansı final serisi ilk maçında Boston Celtics, TD Banknorth Garden'da konuk ettiği Detroit Pistons'ı 88-79 mağlup ederek seride 1-0 öne geçti.

Celtics'te Ray Allen yine vasatın altında bir maç çıakrtırken Garnett sorumluluğu ele aldı ve Pierce ile birlikte takımını zafere taşıdı.

Pistons'ta sakatlıktan yeni çıkan Billups hazır bir görüntü vermezken Rasheed Wallace hücumda kötü bir maç çıkarttı. İlk devre saha içi isabeti bulmayan Rip Hamilton 2. devrede toparlansada yeterli olmadı.

Kevin Garnett 26 sayı-9 ribaunt-4 asistle oynarken, Paul Pierce 22 sayı-6 asist-6 ribaunt ve Ray Allen 9 sayı-4 asist yaptı.

Rajon Rondo 11 sayı-7 asist-5 ribaunt, Kendrick Perkins 5 sayı-10 ribaunt ve benchten gelen Eddie House 5 sayı yaptı.

Pistons'ta ayakta kalan isim olan Antonio McDyess 14 sayı-11 ribauntla maçta tek double-double yapan oyuncu oldu.

Richard Hamilton 15 sayı-6 ribaunt, Chauncey Billups 9 sayı-2 asist, Rasheed Wallace 11 sayı-5 ribaunt-4 asist, Tayshaun Prince 16 sayı-4 ribaunt ve benchten gelen Rodney Stuckey 9 sayı-3 ribaunt yaptı.

DET (8-4)     17     23     17     22     79
BOS (9-6)    22     19     28     19     88

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/ilk-mac-celticsin.html
-------------------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (1) - Detroit Pistons (0)
« Yanıtla #28 : 21 Mayıs 2008, 06:32:36 »
normal bir sonuç...zaten ilk iki maçı boston'un kazanmasını bekliyorum...
sonrasında dişlileri biraz sıkacak olan detroit seriyi geçeceğini tahmin ediyorum...
maçta kg ve pierce yine gayet iyi...allen vasat...
detroitte sakatlıktan dönen billups kötü bir performan sergilemiş...bir daha bu kadar kötü oynayabileceğini zannetmiyorum...zaten detoit billups'ın kötü olduğu ya da oynamadığı zaman tecrübesiz bir magic'i geçebilir ama şampiyonluk için boston'a gelmiş garnett'i zor geçer...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 21 Mayıs 2008, 10:10:16 »
Billups'in hazir olmamasi Detroit'i cok etkiledi.Dogrusu ben ilk iki mactab birini Detroit alir diye düsnümüstüm ama Boston'da cok kücümsenmiyecegini gösterdi.Pierce-Prince eslemesinin ilk galibi Pierce oldu.Boston hala evinde mac kaybetmedi bakalim bu ne zaman son bulacak

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 21 Mayıs 2008, 10:58:49 »
Boston deplasmanlarda bu sezonki playofflarda kötü oynuyor bunu biliyoruz ilk maçı kazanmış olabilir ama Detroit'in en azından bir maçı deplasmanda alacağını ve seriyi geçeceğini düşümüyorum. Ray Allen uyumaya devam ediyor çünkü. Detroit bu maçta kötü şut kullanmış ama toparlanacaklarına inanıyorum.

Çevrimdışı _samo_

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 21 Mayıs 2008, 11:57:27 »
boston sezon maçlarındaki performansını playofflarda gösteremedi bence.Eğer gösterseydi atlantay zorlanmadan 4-0 la geçerdi  cleveland serisinde atlanta serisinden daha iyiydiler ama bu seride pistonsın bostonı eğleyeceğini inanıyorum her ne kadar ilk maçı kaybetselerde

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Mayıs 2008, 15:08:53 »
Bu adamın ne gibi bir sorunu var ya yinede iyi savaşıyoruz ama şunuda söylemek lazım Ray allen'sız bvu seriyi geçmek çok zor garnett ve pierce takımını sırtlayan oyuncular oldu yine önümüzdeki maçlar çok zor olacaktır favori pistons neler olacağı belli değil.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #33 : 21 Mayıs 2008, 15:41:59 »
 Maçın en kritik anında en kritik katkılar Rondo'dan geldi. Pierece'dan Garnett'den bu tip perforemanslar olağandır ancak Detroit'in belkide rakibe en önemli üstünlüğünün olduğu Guard rotasyonundaki Rondo'dan gelen katkılar seri kaderini etkileyecek cinstendir.
 Detroit takım adına kötüydü bir kez daha böyle olmayacaklardır. Boston'a yorgun dedik ama yorgun gözüken taraf Detroit gibiydi.

Çevrimdışı Darth Daron

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Mayıs 2008, 15:43:06 »
Fanatik bir boston taraftarı olmama rağmen ankette 4-1 detriot geçer dedim. Ancak içerdeki ikinci maçıda boston kazanırsa işler o zaman değişir. Topicteki tüm değerlendirmeleri ve mesajları okudum genel olarak detriot geçer fikri hakim zaten geçmiş serileri boston 7 maçta alınca bunlar bu işi yapamaz havasını herkes solumaya başladı. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Boston mutlak kazanması gerektiğine inandığı tüm maçları açık ara aldı. Atlanta ve cavs serilerinde 90 sayı barajdı galibiyet için ve bunu başardıkları maçların hepsini aldılar. Şimdi Kendi hesaplarımla detroit için 80-85 sayı barajı düşünüyordum ve yine bunu başarıp galip geldiler. Ayrıca garnette ve pierce son 4 maçtır form yükseltmiş durumdalar. Bu duruma ray aillen de eklenirse seri 4-1 boston şeklinde bile bitebilir. Sanki ikinci maçta patlayacakmış gibime geliyor hadi hayırlısı :) Bir savunma takımı her zaman hücumu daha fazla düşünen takımı yener. Bu eşleşmede hücumu daha iyi olup buna daha fazla güvenecek takım detroit ve buda hücumda eksik olan boston için avantaj tüm konsantreleri savunma üstüne olacaktır. Atamıyorsan attırma...

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Mayıs 2008, 16:12:51 »
Maçın en kritik anında en kritik katkılar Rondo'dan geldi. Pierece'dan Garnett'den bu tip perforemanslar olağandır ancak Detroit'in belkide rakibe en önemli üstünlüğünün olduğu Guard rotasyonundaki Rondo'dan gelen katkılar seri kaderini etkileyecek cinstendir.

Maçı izlemedim ama Çıtırın yorumundan şunu çıkarıyorum,ya da öyle tahmin ediyorum.(ne kadar doğrudur bu tahmin,Allah bilir yani :-D)...

Detroit Bundan önce ki seride Nelson'ı hafife almış,küçümsemişti acaba şimdide Rondo'yu mu küçümsüyor...Küçümsüyorsa bence çok yanlış iş yapıyor...Rondo'nun her ne kadar şutu Nelson kadar istikrarlı olması da :-D Nelson'dan daha iyi bi guard olduğu aşikardır heralde....
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2008, 16:15:06 Gönderen: the_apo_1 »

Çevrimdışı utah-mania

• Rookie
  • **
  • JaZZ b0ys on the BLOCK
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 21 Mayıs 2008, 16:24:21 »
of maçı izlemeyi unuttum...ikinci maç ne zaman oynanacak? ben celticsin geçeceğini düşünüyorum galibiyet sevindirdi hele garnettin 26 sayıyla maçın en skoreri olması da ayrı bir sevinç yarattı...
senin alnını karışlarım tony!

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2008, 16:54:51 »
e ilk maç Boston'un kendi evinde olduğu için bu maçın Boston'un alacağı belliydi bana göre ama bu detroitin Boston'u eleyeceği gerçeğini değişdirmez 2.maçıda alır belkim..Ama sonra..bütün maçlar kaybeder..belki 7 maça gider ordan Detroit de alabilir ama..

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2008, 17:54:12 »
Bu maçta gördük ki billups henüz hazır deil. Ayrıca detroitte bi önceki serinin formda ismi hamilton beklenenin altında skora yardım etti.Sheed de hücümda etkisiz kalınca yenilgi det. için kaçınılmaz oldu. 2. Maçta Hamilton'ın skora yapacağı katkı bence detroit için en kiritk noktalarda biri.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2008, 18:33:53 »
Seri topiclerine maçla ilgili yorumlar,analizler,bilgiler haricinde mesajlar atmayınız...

'Maç kaçta','Tekrarı nezaman''NTV veriyor mu' gibi soruların topici mevcuttur oraları kullanalım...

Rudy!Rudy!Rudy!

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 21 Mayıs 2008, 20:25:45 »
Aslında uzun bir yorum yapmama gerek yok;
Billups'ın performansı önemli..Bu maçta tam olarak hazır değildi..Maç ritmini kaybetmişti bu maç belki onun için kaybetsede Detroit ısınma maçı olur ve 2. maçta kendine gelir..Eğer Billups tam olarak hazır olursa Pistons rahat bir seri geçirir..

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 21 Mayıs 2008, 20:38:30 »
Aslında favorim boston olmasına rağmen;detroit pek fazla şey kaybetmedi aslında zaten boston kazanması gerek maçı kazandı..Takım oyununu boston iyi sahaya yansıttı..Sheed gene tahmini yanıltmadı ve yokları oynadı gerek hücümda gerek savunmada..K.Garneti çok boş bıraktı prince hücümda iyi iş çıkardı ama savunmada pekte pearceyi durduramadı...Billups sakatlığının etkisiyle çok suskun ve duruk bir maç çıkardı..bişey dikkatimi çekti özetleri izlerken Rasheed Wallace ve Billups bir zamanlar kobenin giydiği iğrenç kilotlu çoraba benzer şeylerden giymişler Zaten rasheed in bütün sezon dizinde bir sargı vardı umarım bu sakatlığın ilerlediğini gösteren bişey değildir..Sonuçta kötü oynamasına rağmen az fark yiyen pistons herkesin mutlak favorisi olarak gösteriliyor(ben hariç)..İyi bir seri olur..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 22 Mayıs 2008, 02:10:05 »
Billups açıklama yapmış maç sonrası;
kendsinin fazla sorumluluk almadığını kabul edip sakatlığı nedeniyle özellikle şutuna güvenemediğini belirtmiş.. 2. maça daha hazır olacağını falan söylemiş..Zaten onun performansı Detroit'in kaderini belirleyecek.

Çevrimdışı Dave Mustaine

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 22 Mayıs 2008, 02:19:32 »
Bana öyle geliyor ki bu seri 4-2 bitecek..Kim alır orası henüz belli değil aslında..

Celtics:Şuana kadar ki en önemli problemleri..Deplasman sorunu..Dışarıda maç kazanabilmeleri bir yana..Sahadan tamamen silindiler tüm maçlarda..Ve bu takımın problemi ilginçtirki 3 tane çok büyük skoreri olmasına rağmen..Hücumda çok büyük problemler yaşıyorlar..Bunu aşmaları bu seriyi geçmeleri için gerekli olan en önemli şey..

Rondo:Açıkcası benim beklediğimden daha iyi bir performans sergiledi ilk turlarda..Ama ne zaman biraz savunma altında kalsa direk zorlama şutlar hatalı paslar yapmaya başlıyor..Bana kalırsa sağlam bir Cassel bu seride Boston'ûn daha çok ihtiyacı olduğu biri..En azından Billups'un karşısında biraz durabilecek bir oyuncu..

Ray allen:Mümkünse biri uyandırabilir mi?Bu adam sakatlandıkdan sonra böyle oldu bana kalırsa sakatlığı tam anlamıyla geçmedi..Eski şutör R.Allen yok sanki sahada..Son maçta Eddie House süre alıyordu yerine!Eğer Boston bu seriyi geçmek istiyorsa bu adamı biraz kendine getirmeli..

Paul Pierce:İşin zor be PP..Karşısında Nba'in aktif en formda savunmacısı duruyor...PP çok zorlanacaktır.Ama genede ben skor anlamında fena olmayacağını düşünüyorum.İlk maçda bunu biraz gösterdi..Ama işi çok zor...

Kevin Garnett:Karşısında Nba'in en sevdiğim yüzü olmasına rağmen ne yapacağı çoğunlukla belli olmayan Rasheed var.Garnett Play-offlarda gerçekden çok hırslı ve savaşcı..Ancak Rasheed Nba'in en zeki savunmacılarından biri..Bu kapışma çok keyifli olacaktır..İlk maç göz boyamasın Rasheed istekli olduğunda Garnetti çok zorlayabilir..Hele bide Maxiell'da karşısına geleceğini düşününce..Dahada keyifli bir kapışma olacak..

Detroit:Bu takımın tek problemi Sixers serisinde son buldu..Uykudan uyandılar..Ve saldırmaya hazırlar..Final için bana göre bir adım öndeler..

Billups:Onun hazır olması çok önemli bu seride hazır olmaz ise Pistons'un şansı çok azalır.Bu defa Orlandoyla oynamıyorlar..Pistons'un en önemli opsiyonu takımı toplayanı herşeyi..Umarım çabuk kendini bulur.Dediğim gibi rondo(billups formdayken)karşısında duramaz bile..Belki Cassel oda sakat gerçi..

Hamilton:Billups yokken kendi kimliğinden ayrılıp..sanki sistem oyuncusu değilde bir süper yıldız gibi oynamaya başlamışdı sanki..Gerçi bu işi fena götürmedi..Ama kendisini sistem bu noktaya getirmişdir bana kalırsa...Ray allen yerine Boston'un Posey'e daha fazla şans verip(allen böyle oynamaya devam ederse)onu posey ile tutmaya çalışmalı bana kalırsa..

Prince:Bu seride bana kalırsa Pistons hücumda ondan fazla bir şey beklememeli..Tamamen Pierce'a adapte olmalı..Hem hücumda hemde savunmada uğraşması onu çok yıpratabilir..

Maxiell:Tam bir asker..Sürekli savaşıyor..KG'yi oldukça zorlayacaktır aldığı süreler içinde..

Rasheed:Dediğim gibi ne yapacağı zaman zaman belli olmasada istediği zaman yapabileceklerinin sınırı yok..Olası bir KG-Sheed karşılaşması tadından yenmeyecektir..

Pistons'un Palace'a nasıl gideceği çok önemli eğer 1-1 giderse..Bu seri 4-2 Pistons adına sonuçlanır..Ama 2-0da işler tersine dönebilir..Serinin kaderi billups'un nasıl döneceğine bağlı...
To Live Is To Die...

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 22 Mayıs 2008, 08:17:15 »
Garden da kazandık ilk maçı.Ama bildiğiniz gibi Detroit "avcı" takım.Ben maçı izleyemedim ama.Prince PP yi iyi savunamadı galiba? İstatistiklere bakarsak.
( Parmak )

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 22 Mayıs 2008, 19:11:07 »
billups 2. maçta çok daha iyi oynayacaktır bunu iyi biliyorum ama karşısında şampiyonluğu gerçekten isteyen bi takım var ( ray allen şuan ölü gibi ama olsun) 2. maçı detroitin alacağını düşünüyorum çünkü billups hırslanacaktır şimdi...bakalım iyi bi seri olcağa benziyo.....

Çevrimdışı Rossi#46

• Warlord
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 22 Mayıs 2008, 22:42:58 »
Billups Bu gece bence kilit rolü oynayacak. Eğer sakatlığından tam olarak kurtulduysa mr.big shot olarak seyrederiz onu.Sheed ilk maçta hücümda kayıptı.Hamilton'da beklenen performansın aşşağısında kaldı.Bu arada Ray allen'a diicek lafım yok ne sorunu varsa artık çözmeli bi an önce yoksa çok geç olabilir

--

• Ziyaretçi
Detroit'in Zafer Gecesi
« Yanıtla #47 : 23 Mayıs 2008, 06:33:42 »
Detroit'in Zafer Gecesi

Doğu Final serisi 2. maçında Detroit Pistons, TD Banknorth Garden'da Boston Celtics'i 103-97 mağlup ederek seride durumu 1-1 yaptı ve Michigan'a istediği sonuçla gitmeyi başardı.

Normal sezonda Boston'a evinde ilk yenilgisini tattıran Pistons, play-off'larda 9 maçtır evinde kaybetmeyen rakibine yine ilk yenilgiyi tattıran takım oldu.

Dengeli başlayan maçta Pistons 2. çeyrekle birlikte oyunun kontrolünü eline alırken 20-18 geriye düştüğü ilk çeyrek sonrası bu çeyrekte 32-23'lük skor yaptı ve devreye 50-43 önde girdi.

3. çeyreğe hızlı başlayan Celtics karşısında Pistons dengeyi sağlarken bu çeyreğide 28-26 önde kapattı ve son çeyreğe 9 sayı farklık avantajla girdi.

Pistons son çeyrektede avantajını korurken hem maçı kazandı hemde Boston'un evsahibi avantajınıda elinden aldı.

Chauncey Billups 19 sayı-7 asistle galibiyette önemli rol oynarken, Richard Hamilton ise 25 sayı-4 asist-3 ribauntla Pistons'a maçı getiren isim oldu.

Kritik üçlükler atarak takımına hayat veren Rasheed Wallace 13 sayı-10 ribaunt, Antonio McDyess 15 sayı-8 ribaunt, Tayshaun Prince 14 sayı-8 ribaunt ve benchten gelen çaylak Rodney Stuckey 13 sayı-3 asist yaptı.

Celtics'te Ray Allen geçmiş maçlara nazaran daha aktif olurken 25 sayıyla maçı tamamladı.

Paul Pierce 26 sayı-5 asist, Kevin Garnett 24 sayı-13 ribaunt, Rajon Rondo 10 sayı-9 ribaunt-8 asist, Kendrick Perkins 4 sayı-6 ribaunt ve benchten gelen P.J. Brown 4 sayı-2 ribaunt yaptı.

DET (9-4)     18     32     28     25     103
BOS (9-7)    20    23     26     28     97

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/detroitin-zafer-gecesi.html
--------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı c_marlowe

• Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (1) - Detroit Pistons (1)
« Yanıtla #48 : 23 Mayıs 2008, 07:38:50 »
vay bee...detroit beklediğimden erken dişlileri sıktı...
şu ana kadar celtics'in deplasman mücadelelerindeki başarısızlığınıda düşünürsek detroit baya bir avantaj yakaladı...
celtics'te ray allen, garnett ve pierce 75 sayı kaydetmiş...maç bilgilerinden anlaşılacağı üzere kritik basketler atan rasheed ve önceki maçta pek ortalıklarda görünmeyen billups maçı detroite getirmiş...

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (1) - Detroit Pistons (1)
« Yanıtla #49 : 23 Mayıs 2008, 10:51:22 »
Kemal abinin çizdiği bir senaryo vardı hatırlarsanız adım adım o senaryoya gidiliyor seride. Boston deplasmanda Atlanta'yı bile yenemedi (Atlanta kötü takım olduğu için değil play-offlardaki rakiplerine göre en zayıfı olduğu için diyorum.) Detroit'i biraz zor yener. Detroit adım adım NBA finaline gidiyor. Kritik zamanlarda vites arttırıyorlar. Kendilerine büyük saygı duyuyorum. Artık yaşlanmaya başlayan ve hiç kupa kaldırmamış olan KG'ye yazık olacak gibi.