Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Celtics 4-0
1 (1.4%)
Celtics 4-1
4 (5.4%)
Celtics 4-2
23 (31.1%)
Celtics 4-3
16 (21.6%)
Lakers 4-3
15 (20.3%)
Lakers 4-2
10 (13.5%)
Lakers 4-1
4 (5.4%)
Lakers 4-0
1 (1.4%)

Toplam Oy Verenler: 73

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Los Angeles Lakers (2)  (Okunma sayısı 84180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
Ynt: Boston Celtics (4) - Los Angeles Lakers (2)
« Yanıtla #225 : 18 Haziran 2008, 20:10:04 »
İyi o zaman,Matt Bonner'da Duncan'dan yeteneklidir ama gösteremiyor diyim ben,nede olsa yetenek görecelidir.Jason Williams'ın neyine bakılarak MJ seviyesinde yeteneği keşfedildi ben bunu merak ediyorum.Aynı ortamda işte,Kobe'ye yer verilmemesini de merak ediyorum.stojakoviç (tanımıyorum,yaşça büyük benden Kemal abinin mesajından anlaşılacağı gibi) kendi kişisel listesini yapmış,bende orada Kobe'nin olmaması basketbola saygısızlıktır diyorum.Sonuçta benim düşüncem mi diyim.

Lakers mı ? Kobe mi ? Odom mu ? Benimde konuşmak istemediğim konular artık ama açılmışken,katılmadığım yeri belirtiyorum.Öyle ki ilk mesajımda,yazının genel hatlarıyla hiç bir yerine katılmadığımı belirttim.Öyle cımbızla laf çekmek yok yani abi.

Spurs serisinde ki,Nuggets serisinde ki bu Kobe'ydi,Raptors'a 81 atan da bu Kobe'ydi,Suns serisinde tek başına harikalar yaratanda,genelde bireysel olarak harika oynayan da bu Kobe'ydi.

J-Will'de Kobe'den aman aman benim göremeyip stojakovic'in hangi özelliğini gördüğünü açıklasın,lafımı yiyim,alıyım geri ama yok şuanda.Bakıyorum sağa,bakıyorum sola bulamıyorum.O zaman bende Bonner yetenekli,Duncan diyim.Ne de olsa benim görüşüm.
Ben Kobe=Mj,ya da Kobe > Mj demiyorum.O yetenek sınıfına J-Will konulup,Kobe için tereddüt oluşturan konuyu merak ediyorum ve bulamıyorum.Bu yüzden de benim basketboluma göre saygısızlık oluyor bu.

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 18 Haziran 2008, 20:10:30 »
Her ne kadar sigara vb şeyleri sevmesem de.. rahmetli efsaneye saygımdan...

Şu günü görmesini isterdim..
ne kadar ayıp... hem lekeli gömlekle kameralara poz vermiş hem de o zıkkımı içiyor, bunlar yetmezmiş gibi bide kendisine yapılan saygısızlığa göz yumuyor. ha bide takımı normal sezonda 66 galibiyet almış ve şampiyonluk yolunda çok kritik kararlar vermiş takımıyla bütünleşmiş bir koç ama bunların ne önemi var...

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 18 Haziran 2008, 20:13:46 »
Yani şu resmi attım ona da 480 tane laf solediniz ya.. bravo.. ne olmuş şimdi sigarayı sevmiyorum dediysem.. o zıkkımı sevmek zorunda mıyım ??? ama yani auerbach a saygım var.. resmini koydum..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #228 : 18 Haziran 2008, 20:17:22 »
İyi o zaman,Matt Bonner'da Duncan'dan yeteneklidir ama gösteremiyor diyim ben,nede olsa yetenek görecelidir.Jason Williams'ın neyine bakılarak MJ seviyesinde yeteneği keşfedildi ben bunu merak ediyorum.Aynı ortamda işte,Kobe'ye yer verilmemesini de merak ediyorum.stojakoviç (tanımıyorum,yaşça büyük benden Kemal abinin mesajından anlaşılacağı gibi) kendi kişisel listesini yapmış,bende orada Kobe'nin olmaması basketbola saygısızlıktır diyorum.Sonuçta benim düşüncem mi diyim.

Ya de kardeşim banane. Ne dersen de ya. Sana karışan mı var allah allah. Git Bekir Yarangüme yeni Jordan de ne dersen ne napalım banlıyor muyuz kodumun forumunda böyle diyenleri.

Nedir bu ya. Bana göre Kobe aynen Dinçer abinin dediği gibi ne olacak ne yapacaksınız ? Saygısızım var mı ? Söyle bakalım. Sen evli barklı adama saygısız derken çok saygılısın ya.

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 18 Haziran 2008, 20:22:43 »

ne kadar ayıp... hem lekeli gömlekle kameralara poz vermiş hem de o zıkkımı içiyor, bunlar yetmezmiş gibi bide kendisine yapılan saygısızlığa göz yumuyor. ha bide takımı normal sezonda 66 galibiyet almış ve şampiyonluk yolunda çok kritik kararlar vermiş takımıyla bütünleşmiş bir koç ama bunların ne önemi var...

Bak bu da güzel. Eleştiri tabii ki yapılır da doğru düzgün yapılır. Ben de eleştirdim adamın önceki söylediklerini fakat bunda ne var eleştirilecek? Adam sigarayı tasvip etmediğini belirtmiş ve bu fotoğrafı efsanenin hatırına koyduğunu söylemiş. Altına da eklemiş "Şu günü görmesini isterdim.." diye. Hayır, birisini bozmaya çalışırken komik duruma düşen siz oluyorsunuz, farkında değilsiniz.

Ben de isterdim Red'in bugünleri görmesini. Gelmiş geçmiş en büyük basketbol adamıdır gözümde, bir yandan Celtics'in geçen seneki draft yatışını görmediği için sevinirken diğer yandan bu şampiyonluğu görmediği için de üzülüyorum. Bilmem Red'e sorsalar takım draft için yatacak fakat sonraki sene şampiyon olacak diye, kabul eder miydi? Hiç sanmıyorum.

dipnot: Burada Celtics'in draft yatışını gündeme getirerek adamları şampiyonluk gecesinde küçültmeye çalıştığım sanılmasın. Aksine, Celtics'in ne kadar büyük olduğundan söz ediyorum.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #230 : 18 Haziran 2008, 20:24:11 »
@Kemal abi;
Ben siz öyle dediniz diye size mi dedim saygısız diye abi.Basketbola yapılan saygısızlıktır dedim,ne var bunda ? Siz haklı olabilirsiniz belki,ama benim basketboluma göre söylenen o laf,basketbola saygısızlıktır.Burada sizin kişiliğinize laf ettiğimi ben düşünmüyorum,ne senin,ne stojakovic'in,ne de başka böyle düşünenlerin.He öyle anlam çıkardıysanız "özür dilerim".

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 18 Haziran 2008, 20:48:37 »

Ya de kardeşim banane. Ne dersen de ya. Sana karışan mı var allah allah. Git Bekir Yarangüme yeni Jordan de ne dersen ne napalım banlıyor muyuz kodumun forumunda böyle diyenleri.

Nedir bu ya. Bana göre Kobe aynen Dinçer abinin dediği gibi ne olacak ne yapacaksınız ? Saygısızım var mı ? Söyle bakalım. Sen evli barklı adama saygısız derken çok saygılısın ya.
Kemal abi bu ne allah aşkına ya? Eğer görüşler tartışılmayacaksa bu forumun ne amacı var? Blog açsın isteyen herkes kendi görüşünü yazsın. Bana görede söylenilen yanlıştır , Kobe Pippen seviyesini çoktan geçmiştir. Kobe'yi J-Will'le kıyaslamakta Kobe'ye ve basketbola saygısızlıktır. Bunu tartışmayacaksak forumu kapatım gidelim o zaman.

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 18 Haziran 2008, 20:52:24 »

neyi ayıp neyi adam babasının resmi önünde babası pro içdiği içino da içip onu gösteriyor nedir yani hem babasınınjda doğum günü normal bu..PP - Doc Rivers şeyside normal bence Pierce orada gaza geldi tabi yapdı Doc da normal karşıladı bizde karşılayalım..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #233 : 18 Haziran 2008, 23:15:31 »
@Kemal abi;
Ben siz öyle dediniz diye size mi dedim saygısız diye abi.Basketbola yapılan saygısızlıktır dedim,ne var bunda ? Siz haklı olabilirsiniz belki,ama benim basketboluma göre söylenen o laf,basketbola saygısızlıktır.Burada sizin kişiliğinize laf ettiğimi ben düşünmüyorum,ne senin,ne stojakovic'in,ne de başka böyle düşünenlerin.He öyle anlam çıkardıysanız "özür dilerim".

Basketbolun kitabını falan mı yazdınız haberimiz yok. Kimseye saygısızlık yok. Şu saygı konusunda siz saygılı olun önce. Aynı nakaratı çalmayın.

Kemal abi bu ne allah aşkına ya? Eğer görüşler tartışılmayacaksa bu forumun ne amacı var? Blog açsın isteyen herkes kendi görüşünü yazsın. Bana görede söylenilen yanlıştır , Kobe Pippen seviyesini çoktan geçmiştir. Kobe'yi J-Will'le kıyaslamakta Kobe'ye ve basketbola saygısızlıktır. Bunu tartışmayacaksak forumu kapatım gidelim o zaman.

Ya bu tip demogojileri sen yapma. Ya ne dediğimi iyi anla ya da bu şekilde konuşma. Kimseye konuşma etme demedik. Ama bak Vence ne güzel açıklamış kendi görüşünü. Ona buna da saygısız falan demeden. Burada konu Kobe diye her şeyi mübah görme huyundan vazgeç bence.

Çevrimdışı stojakoviç

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 18 Haziran 2008, 23:18:18 »
sevgili kemal,

teşekkür ederim değerli sözlerin için. seviyeyi muhafaza eden diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. en azından diğer bazı forumlarda olduğu gibi, "de get ya.gerçekten de get" gibi ibo & mahsun a.ş. tarzı cevaplar vermemişler. (gerçi oradan da çok güzel, seviyeli cevaplar geldi. onlara da özelden teşekkür ettim zaten)

ancak -istersen- bu başlığı kapatalım. sanırım lakers ile gönül bağı olan arkadaşlar sabah ki mağlubiyetten sonra hassass davranıyor.

aynı şekilde ben de sinirimden dolayı fazla sert yazmış olabilirim.

sevgiler,

dinçer.
hoops & rap

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #235 : 18 Haziran 2008, 23:39:37 »
Basketbolun kitabını falan mı yazdınız haberimiz yok. Kimseye saygısızlık yok. Şu saygı konusunda siz saygılı olun önce. Aynı nakaratı çalmayın.
Basketboldan anlamam için kitabını filan mı yazmam lazımda,haberim yok benim abi.Kendi basketbol görüşümüz için illa kitap yazmak gerekiyorsa,alalım bir elimize kalem,geçelim tv karşısına hem izleyip hem yazalım.

Gelmişim,size saygısızlık yaptığım anlaşıldıysa affola diyorum,hala saygılı olun önce tarzı laflar ediliyor bana.Ne dedim,basketbola saygısızlıktır dedim
J-Will > Kobe yetenek öngörüsü için,ne var bunda.Sanki stojakovic'e mi saygısızlık yaptım burada.Sadece basketbol çerçevesi içinde konuştum,zaten stojakovic'i tanımıyorum bile.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #236 : 18 Haziran 2008, 23:41:51 »
Ben bu muhabbetin sonu nereye varacak biliyorum ondan susuyorum. Alkışlar sana. Bak ziyaretçilerde konuyu takip ediyor.. Devam et bakalım. Hala daha anlamamakta ısrar et bakalım. Ya da anlıyorsundur sen neyse.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 19 Haziran 2008, 00:05:42 »
maçı yeni izleme şansım oldu ve boston harika oynamış tüm sezon boyunca oynadıkları en iyi maç son maç oldu böle bitirmek yakıştı
lakers ise öle bi atmosferde öle bi takıma karşı pekte etkili olması beklenemezdi bu maçta ama şu bi gerçekki kobe bu final serisinde beni hayal kırıklığına uğrattı

Çevrimdışı RuuDkay

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #238 : 19 Haziran 2008, 00:58:52 »
ben bu seride kobe den beklentilerimi çok yüksek tutduğumu fark ettim veya onun takım arkadaşlarının durumunu yanlış tahlil etmişim ... kesinlikle mj in yanındakilerle karşılaştırılamaz bu adamlar . boston a diyecek sözüm yok adamlar savunma dedi senenin başında ve öylede şampiyon oldular .. gerçekten savunma şampiyonluk kazandırıyormuş.. seneye daha iyi bir lakers görmek en büyük arzum tabi paralel olarakta daha etkili bir kobe görücez  (finallerden bahsediyorum) . bu 2 takımın rekabeti seneyede devam eder inş hem kobe nin nasıl cevap vereceğini görmk hemde basketbola doymak için bunu çok istiyorum..

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 19 Haziran 2008, 08:32:13 »
Öncelikle asla Kobe'nin Jordan kadar iyi olduğunu düşünmedim. Kemal de iyi bilir ki Jordan'ın yanında Kobe'nin adını anarken bile 2 defa düşünürüm fakat Kobe asla bir Pippen değil. Neden mi?

Jordan büyüktü fakat Kobe de büyüktür. Jordan’ın her zaman yanında Pippen’ı olmuştur. Jordan’ın Pippen’sız hiçbir şey yapamadığı da kariyerinin sonunda görüldü zaten.  Washington ile doğuda sondan altıncı oldu Jordan, 37 galibiyet alarak.

Shaq takası sonrası Lakers’ın kadrosuna bakın, çıkartırsak Kobe’yi değil playofflara katılmak neredeyse Türkiye liginde orta sıralara oynayan bir takım olur. Kobe’nin asla bir Pippen’ı olmadı yanında, en fazla Odom’u vardı. Bugün kontratı uzatılsa mı diye düşünülen adam Odom. Kobe’nin beraber oynadığı adamlar Smush Parker, Cook, Mihm, Kwame, Walton’dı bundan önceki seneler. Siz Smush Parker-Michael Jordan-Walton-Odom-Mihm(Kwame) beşinin playoff yaparsa ne kadar ilerleyeceğini düşünüyorsunuz? Evet, Jordan efsanedir, gelmiş geçmiş en büyüktür fakat Jordan’ı Jordan yapan kendi yetenekleriyle beraber yanındaki adamlardır. Bugün konferans finaline çıkan Lakers’ta Kobe’ye yardımcı olan oyuncular kimler? Lamar Odom(belki de oyundaki mental olarak en zayıf oyuncu), Gasol(kaybolmayan 2. opsiyon istiyoruz), Radman(uzay gezgini). Pippen’ın Portland’ını hatırlıyor musunuz? Rasheed Wallace, Jermaine O’Neal, Brian Grant, Sabonis(baba), Damon Stoudamire(gerçek-ilk- mighty mouse), Bonzi Wells. Şimdi bu kadroyu Kobe’nin Odom, Walton, Cook, Smush, Kwame’li beşiyle bir mi tutuyorsunuz? Bu mu yaptığınız tespit?

Kobe gerçek bir süperyıldız değil de Timberwolves ile playoff yapamayan Garnett mi superyıldız? Güçsüz doğuda final yapan Cavs’ın LeBron’u mu daha büyük Kobe’den? Yanında Tony Parker, Ginobili ya da Amiral ile oynayan Tim Duncan mı daha çok şey başardı Kobe’den?

Kobe’nin işler sıkıştığında sönmesine gelince, çok yanlış. Yanında yöresinde kim varsa yenilgiyi kabullenmişken, bütün savunma üzerine odaklanmışken, kendisinden başka kimse sayı bile atamazken Kobe’den ne yapmasını bekliyordunuz? Kobe’nin kötü oynamasının sebebi takımın geri kalanında bir tek bile vasata yakın oynayan oyuncunun olmamasıydı.

Kobe’nin yanına istikrarlı katkı verebilecek bir yardımcı gelebilirse(Pippen), Kobe de çok daha iyi olur. Kobe asla bir Jordan değil ama asla bir Pippen da değil. Yarım Gasol, çeyrek Odom ile takımı finallere sırtında taşıdı. Bundan fazlasını herhangi bir basketbolcu yapamaz. Belki Jordan, zaten o da bu yüzden Jordan.

jordan'ın washington'daki durumunu sen pippen'sız jordan sondan 6. oldu olarak tanımlıyorsan pes diyorum..
jordan was'da  38-40 yaşları arasında;  sırayla, 22.9 sayı- 5.7rib- 5.2 as.- 1.42 st.   ve   20.0 sayı- 6.1 rib.- 3.8 as.- 1.5 top çalmayla oynadı.

jordan'ın bulls zamanında takımı daha iyiydi ama kobe çok daha kötü takımla finale çıktı de, hatta kobe bence daha iyi oyuncudur de, canımı ye. ama adamın 40 yaşındaki performansıyla kobenin en olgun zamanını karşılaştırırsan orda bir daha düşün derim..

ayrıca; kobe-jordan-lebron kıyaslamaları bana anlamsız geliyor. Oynadıkları dönemler, takımlar, stiller, koşullar vs. herşeyiyle farklı ve herkesin kişisel yorumuna fikrine saygı duymak lazım, çok göreceli çünkü.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 19 Haziran 2008, 12:01:50 »
yha tamam kg5 yha  sana böl öretmişler terbiyeni baban coach olsa ilk kez şampiyon olsan milyonların gözü önünde babanın kafasından aşaı bişe dökersin sen
Dökerim valla hatta daha çılgınca şeyler bile yapabilrim takımım hem şampiyon olmuş hemde ben MVP oldum bundan güzel duygumu var şampanyada dökerim şarapta  :laugh: sanane benim terbiyemden aslanım işine bak sen  :x

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 19 Haziran 2008, 12:04:35 »

Yahu ayıp olmsa ne yazar hata yapmışsa yapmış sonuçta takımı şampiyon oldu ve oda mutluluğunu doğru olmasa bile böyle göstermiş yinede ondan daha düşük seviyede olanlar ona saygı duymalı.

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 19 Haziran 2008, 12:10:24 »
yok orada amac bana laf sokmak..gayet net.. bir resim koyduk..bir yorum yazdık.. vatandaşlıktan cıkarılcaz resmen..

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 19 Haziran 2008, 12:16:12 »
yok orada amac bana laf sokmak..gayet net.. bir resim koyduk..bir yorum yazdık.. vatandaşlıktan cıkarılcaz resmen..
Koyma kardeşim sende bi pierce'a çatıyorsun bi rivers'a bi cassell'e vs vs işin gücün çamur atmak iş bitmiş şampiyon belli olmuş hala bir şeyler bulma çabasındasın kusura bakma beni yanlışta anlama şurada dostuz tartışacağımız konular olur sertte tartışma olur ama ilerisi asla olmaz merak etme ama yani artık bu konuyu kapatsak diyoruk kardeş çünkü herkes sıkıldı böyle çamur atmalardan yani senden başka yok pierce böyle rivers böyle diyen yok bi kaç tane çıkıyor ama neyse. :wink:

Çevrimdışı YUNUS FERMAN

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 19 Haziran 2008, 13:15:59 »
K.G ve PİERCE adına çok çok sevindim.. böle popüler all star oyuncuların en azından bir yüzükle kariyerlerini taçlandırmaları tarihte imzalarının olması lazım.. (bu arada herkese selam ederim)
YUNUS

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #245 : 20 Haziran 2008, 11:13:58 »
Yahu ayıp olmsa ne yazar hata yapmışsa yapmış sonuçta takımı şampiyon oldu ve oda mutluluğunu doğru olmasa bile böyle göstermiş yinede ondan daha düşük seviyede olanlar ona saygı duymalı.
nedir sizdeki bu saldırma psikolojisi anlamıyorum biri çıkıp en büyük milwaukee dese kan gövdeyi götürür valla biraz daha sakin yaklaşımlar lütfen... ben sadece çok sevdiğim sertaç abimin bu seri boyunca devamlı boston'u lekeleyecek eleştirilerine şaka yoluyla küçük bir gönderme yapmak istemiştim. yoksa kendisi de bu seriyi boston'un kazanmasındaki en kilit faktörlerden birinin doc rivers olduğunu bildiğinden eminim. tabi haklısınız bu mesajı özelden atmalıydım belkide aramızdaki bir şaka olduğu için ama çok geç lafları yemişim bile :D

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 20 Haziran 2008, 16:13:20 »
Ya bu resimde neye ne çamur attım soylesene.. sigarayı sevmiyorum.. ama resmin sol tarafındaki "büyük" insana saygım yüzünden koydum.. nesi çamur atmak bunun.. nba organizasyonu oyle bir coacha yol oldugu icin gurur duyuyorum aksine.. adını kazımış nba tarihine.. bu da eleştiri.. dikkat et... :x Sabırr

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 20 Haziran 2008, 16:28:43 »
yani biraz da espri yoluyla yaptığım bir gönderme niye bu kadar uzatılıyo hala anlamıyorum ben o mesajı yazdığıma pişman oldum hepinizden özür diliyorum :D sen bu seride her şeye bi bakış açısıyla yaklaşırsan o bakış açısıyla yazmadığın sözlerin bile yanlış algılanır. burda öyle bişey olmasa bile benim açımdan ben öyle düşünüp brda ana gönderme yapmak istedim... ama belli ki amacım anlaşılmadı. bu resimde çamur atmandan ziyade, daha önceki çamurlarına gönderme yapamadığım için burda gönderme yapmak istedim budur olay yani. bir şampiyonluğu da bırakın da gereksiz polemiklerle daha çok uzatarak gölgelemeyelim...

Çevrimdışı vence

• Persona non grata
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 20 Haziran 2008, 19:19:55 »
jordan'ın washington'daki durumunu sen pippen'sız jordan sondan 6. oldu olarak tanımlıyorsan pes diyorum..
jordan was'da  38-40 yaşları arasında;  sırayla, 22.9 sayı- 5.7rib- 5.2 as.- 1.42 st.   ve   20.0 sayı- 6.1 rib.- 3.8 as.- 1.5 top çalmayla oynadı.

jordan'ın bulls zamanında takımı daha iyiydi ama kobe çok daha kötü takımla finale çıktı de, hatta kobe bence daha iyi oyuncudur de, canımı ye. ama adamın 40 yaşındaki performansıyla kobenin en olgun zamanını karşılaştırırsan orda bir daha düşün derim..

ayrıca; kobe-jordan-lebron kıyaslamaları bana anlamsız geliyor. Oynadıkları dönemler, takımlar, stiller, koşullar vs. herşeyiyle farklı ve herkesin kişisel yorumuna fikrine saygı duymak lazım, çok göreceli çünkü.

Jordan'ın Washington'daki durumunu şampiyonlukları ilerleyen yaşlarında kazandığı için örnek verdim. Şayet istersen Jordan'ın 1986-1987 sezonunda 37 küsür sayılarla oynayıp doğuda sondan dördüncü olduğu örneğini vereyim. Orada anlatılmak istenen Jordan gibi bir adamın bile düzgün destek almadığı zaman başarılı olamadığıydı. Sen bana daha iyi düşünme öğütleri vereceğine anlatılanı daha iyi anlamaya çalış.
Cobarde Gallina Gasol ( Cesur Yürek Gasol )

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 20 Haziran 2008, 19:31:12 »
99-2008 arası 4 spurs.. 3 lakers.. 1 miami.. 1 detroit.. ve simdi de boston.. doğu şampiyonlukları 2 yılda bir gelmeye başladı :D 2004-2006-2008 :D