Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Celtics 4-0
1 (1.4%)
Celtics 4-1
4 (5.4%)
Celtics 4-2
23 (31.1%)
Celtics 4-3
16 (21.6%)
Lakers 4-3
15 (20.3%)
Lakers 4-2
10 (13.5%)
Lakers 4-1
4 (5.4%)
Lakers 4-0
1 (1.4%)

Toplam Oy Verenler: 73

Gönderen Konu: Boston Celtics (4) - Los Angeles Lakers (2)  (Okunma sayısı 84178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (4) - Los Angeles Lakers (2)
« Yanıtla #250 : 20 Haziran 2008, 19:38:05 »
Jordan'ın Washington'daki durumunu şampiyonlukları ilerleyen yaşlarında kazandığı için örnek verdim. Şayet istersen Jordan'ın 1986-1987 sezonunda 37 küsür sayılarla oynayıp doğuda sondan dördüncü olduğu örneğini vereyim. Orada anlatılmak istenen Jordan gibi bir adamın bile düzgün destek almadığı zaman başarılı olamadığıydı. Sen bana daha iyi düşünme öğütleri vereceğine anlatılanı daha iyi anlamaya çalış.

hocam her şeyi de hakaret gibi algılayıp, aynı şekilde bir laf sokma hakaret etme çabana hayran kaldım. Hakaret amacım olsa eyvallah da.. Neyse gerek yok gerilime.

Bu örneği verseydin benim de bakış açım farklı olurdu. 40 yaşındaki jordana pippensız başarısız oldu dersen elbette karşı çıkarım.

Örnek yanlış olmuş olabilir, 1986-1987 sezonu daha iyi bir örnek deseydin çok mu şey kaybederdin?

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston Celtics (4) - Los Angeles Lakers (2)
« Yanıtla #251 : 22 Haziran 2008, 21:57:22 »
Yahu ayıp olmsa ne yazar hata yapmışsa yapmış sonuçta takımı şampiyon oldu ve oda mutluluğunu doğru olmasa bile böyle göstermiş yinede ondan daha düşük seviyede olanlar ona saygı duymalı.
nedir sizdeki bu saldırma psikolojisi anlamıyorum biri çıkıp en büyük milwaukee dese kan gövdeyi götürür valla biraz daha sakin yaklaşımlar lütfen... ben sadece çok sevdiğim sertaç abimin bu seri boyunca devamlı boston'u lekeleyecek eleştirilerine şaka yoluyla küçük bir gönderme yapmak istemiştim. yoksa kendisi de bu seriyi boston'un kazanmasındaki en kilit faktörlerden birinin doc rivers olduğunu bildiğinden eminim. tabi haklısınız bu mesajı özelden atmalıydım belkide aramızdaki bir şaka olduğu için ama çok geç lafları yemişim bile :D
Ne saldırması? sen sertaç abinin şakaları biras nasıl desem ayıp olcak ama aptalcaydı bunu diğer insanların ona karşı yazdığı yanıtlardan görebilirsin yoksa ufak bi tartışma oldu bitti. :wink: uzatılmasın  :wink: