Gönderen Konu: Boston, Darius Miles'ı Gönderdi!  (Okunma sayısı 4375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bird_41

• Moderator
  • Rookie
  • FoRZa DaLLaS
    • Profili Görüntüle
Boston, Darius Miles'ı Gönderdi!
« : 20 Ekim 2008, 20:21:55 »
Boston Celtics, bu yaz kadrosuna kattığı Darius Miles'ı serbest bıraktı. James Posey'nin Hornets'a gitmesinden sonra onun yerini Darius Miles ile doldurmayı hedefleyen Boston beklenmedik bir hamleyle Darius Miles'ı serbest bıraktı. Konu hakkında açıklama yapan genel menajer Danny Ainge, ''Miles antrenmanlarda gösterdiği performans ile basketbol adına birçok şeyi kaybettiğini bize gösterdi'' dedi.

NbaTr/Göktuğ

senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim :) ...

Çevrimdışı rammstein23

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boston, Darius Miles'ı Gönderdi!
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2008, 20:38:25 »
boston ın yeni bi posey bulması lazım yada bench den posey lik yapacak adam yaratmaları lazım ancak hazırlık karşılaşmalarına baktığımızda eddie house skorerliğini yükseltmiş gibi duruyor.
Magic Johnson “ Basketbolcular ikiye ayrılır. Biz normal adamlar vardır, diğer yanda ise tek başına Michael Jordan”

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2008, 00:32:47 »
Eğer Boston, dediğiniz gibi "Yeni Bir Posey" arayışındaysa, ki sanmıyorum, Darius Miles'ın bu ihtiyaca cevap verebilecek adam olmadığı zaten aşikar. Ancak bence Boston'ın asıl ihtiyacı, Posey kadar yetenekli fakat ondan daha tutarlı bir skorer.

Genelde bir NBA takımı şampiyon olduktan sonra kadrosunu korumayı veya aynı düzeyde bir kadro oluşturmayı amaçlar, ancak bu yanlış, çünkü durmak istikrar değildir, daha iyi olmalılar. Zira geçen sene almak istediklerini pek de kolay aldıkları söylenemez, Off-Season süresince bir çok takım kendilerini yeniledi ve onların işlerini daha da zorlaştıracak düzeye geldi, bu sezon karşılarına geçen sezonun kuyruk acısıyla törpülenmiş daha zorlu takımlar çıkacak çünkü.

Miles'ı göndermek bir çözüm mü, bilinmez, ancak sorun şu ki; birini göndermek yerine onu alırken daha insiyatifli ve nitelikli düşünmeleri gerektiğini hala anlayamadılar.

Çevrimdışı Knicks_Lee_Wolkii

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2008, 01:02:52 »
yaa arkadaslar konu ıle alakası yok ama. ndn bazı yerlere yorum yazamıyorum. mesela gece kargaları adlı bolume yorum yazamıyorum suan. :S

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2008, 12:59:39 »
Darius Miles için Boston biçilmiş kaftandı fakat kim bilir ne yaptı gene.Kenardan gelip -oynarsa-patlayıcı bir güç olabiliceğini düşünüyordum özellikle playofflarda.Şimdi nasıl bir takıma gidicek merak ediyorum.Doğuda kalacağını düşünüyorum.Çünkü batı takımlarının hedefleri gerçekten daha büyük ve soyunma odasında miles gibi birini almazlar bu saatten sonra.Miles'ın Avrupa macerası bile olabilir bu saatten sonra.Merakla bekliyorum.
Yeah..!

Çevrimdışı delyvaldes

• Return The Dely
  • All-Star
  • Acid Boys
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2008, 13:02:21 »
Büyük bir ihtimalle bu senede onu alacak nba takımı bulabilir.Her zaman istenilen seviyede olmadıysada kendisinden beklenen oyuna getirdiği sertlik ve patlama gücü bu yüzden doğuda sıra kaygısı olmayan bir takımla anlaşabileceğini düşünüyorum.Ama kalkıp parayaı seçer de avrupaya giderse şaşırmam açıkcası...
-Bu Kupayı Görenler Parmak Kaldırsın-

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2008, 18:17:06 »
Büyük bir ihtimalle bu senede onu alacak nba takımı bulabilir.Her zaman istenilen seviyede olmadıysada kendisinden beklenen oyuna getirdiği sertlik ve patlama gücü bu yüzden doğuda sıra kaygısı olmayan bir takımla anlaşabileceğini düşünüyorum.Ama kalkıp parayaı seçer de avrupaya giderse şaşırmam açıkcası...
Nets'e gelsin 3 numara yok 5'de çıkmasa da bench olur ama bench kuvvetlendi zaten(takımın düzeyine göre:D)avrupada iyi seçim olabilir özellikle atletik oyuncular iyi tutuluyo avrupada

Çevrimdışı kidvcmişel

• Come On Vinsanty
  • Moderator
  • Starter
  • ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE NETS
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2008, 18:28:17 »
Nets'te fazla duramaz zaten yine bir aksilik çıkartıp kendini kovdurturttu. Ama bir ara ligin en iyilerindendi. Artık pek bir şey yapamaz. Eskisi gibi değil.

Çevrimdışı NikolaTesla

• Profesör
  • Moderator
  • MVP
  • Zaman yaşamakla başlar, yaşamak zamanla biter.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2008, 18:36:39 »
Danny Ainge, ''Miles antrenmanlarda gösterdiği performans ile basketbol adına birçok şeyi kaybettiğini bize gösterdi'' dedi.

NbaTr/Göktuğ

Miles'ın basketbol adına birçok şeyi katbettiğini, onun son birkaç sezonuna bakmayıp, onu takıma getirdikten sonra antremanlarda anlayabilen Ainge'e helal olsun(!). Adam zaten kaç sezondur ne yapmış ki, sen bunu takıma katıyorsun hemde Posey gibi, geçen sezon boyunca yaptığı işlerle şampiyonlukta çok çok önemli yeri olan bir oyuncunun, yerini doldurması için. Bu olay Ainge adına bence yüz kızartıcı bir olaydır.

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2008, 00:47:14 »
o eskıden ıyı oldugu zamanlarda hep ıcerıye gırıyordu. dısarıdan attıgını gormedım ben.zaten bu adamın o zamanlar dış şutu yoktukı.. kac sene oynamamıs sıfıra ınmıstır sımdı. kımse bu adamdan bırsey beklemesın.. boston u karıstırabılırdı..

Çevrimdışı eskitoprak85

• Rookie
  • **
  • I saw he was flying! mj23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2008, 20:45:47 »
o eskıden ıyı oldugu zamanlarda hep ıcerıye gırıyordu. dısarıdan attıgını gormedım ben.zaten bu adamın o zamanlar dış şutu yoktukı.. kac sene oynamamıs sıfıra ınmıstır sımdı. kımse bu adamdan bırsey beklemesın.. boston u karıstırabılırdı..

Evet Miles kesinlikle şampiyonun kimyasını bozardı. Hem eski formunu ne kadar tutturacağı da çok büyük soru işareti. Ben Avrupa'ya giderse orada da fazla tutunabileceğini sanmıyorum. :?

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2008, 19:07:33 »
d-miles'in bnce artık pıyasası yok. alan takım battı yandı demektır :)

Çevrimdışı Tweener

• Steal Man
  • Rookie
  • **
  • David Apolskis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2008, 19:15:56 »
D-Miles büyük ihtimal boşta kalır.Bir takıma girerse bile zor süre alır gibime geliyor.En iyisi Türkiye'ye filan gelsin :-D

Not: Bu arada resim imza filan değişikliği yaptım hayırlı olsun :-D

Hayatımı Kendim İçin Yaşamıyorum
                 Ve Korkmuyorum Hiçbir Şeyden
                 Başıma Gelecekleri De Biliyorum
     Fakat Herşeye Rağmen Düşmana İnat Yaşayacağız
                     Yarın Bizim Çünkü !

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2008, 19:32:54 »
D-Miles büyük ihtimal boşta kalır.Bir takıma girerse bile zor süre alır gibime geliyor.En iyisi Türkiye'ye filan gelsin :-D

abıcım turkıye lıgı dunyada en ıyı 3. lig konumunda. turkıyede kım alıcak.. yada alan takım onu napıcak :) bızım lıg bıle artık degerlı. oyle kolay kolay her yabancıyı almıo takımlar. ıyı ve oldukca kalıtelı oyuncu secımı war artık lıgımızde.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2008, 20:42:16 »

abıcım turkıye lıgı dunyada en ıyı 3. lig konumunda. turkıyede kım alıcak.. yada alan takım onu napıcak :) bızım lıg bıle artık degerlı. oyle kolay kolay her yabancıyı almıo takımlar. ıyı ve oldukca kalıtelı oyuncu secımı war artık lıgımızde.
Abartma abi:) Belki üst seviye takımlar gitmeyebilir ama zayıf takımlar da yine yapar birşeyler.Hem White da pek bişey yapamıyordu ama smaç yarışmasında yaptıklarıyla ünlendi.Maçlarda da yapmıyordu sadece yarışmada.

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2008, 23:39:05 »

Abartma abi:) Belki üst seviye takımlar gitmeyebilir ama zayıf takımlar da yine yapar birşeyler.Hem White da pek bişey yapamıyordu ama smaç yarışmasında yaptıklarıyla ünlendi.Maçlarda da yapmıyordu sadece yarışmada.

abıcım buraya gelırse, turkıye bu adamada bır kulp bulur :D salon dısında bekler dover bızım basketcılerı bu :D mıllı mesele yaparız :D