Gönderen Konu: Çaylaklar Maçı  (Okunma sayısı 8026 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Çaylaklar Maçı
« : 20 Ocak 2012, 20:31:19 »
Katılımcılar açıklanmadı...
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı ömratkn

• NBA Oyuncusu
  • *
  • BASKETBOL KRALLIKSA LEBRON JAMES KRALDIR!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çaylaklar Maçı
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2012, 12:33:44 »
ne zaman açıklanacağını bilen var mı?  :? :? :?

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2012, 14:26:05 »
ne zaman açıklanacağını bilen var mı?  :? :? :?
Geçen sene 2 hafta önce açıklanmıştı.Bu sene 24 şubat'ta yapılacak bu maç, o zaman 10 şubat gibi açıklanır kadrolar heralde..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2012, 15:57:04 »
Enes Kanter bu maçta olacak mı? Genel söylentiler haberler neler?

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2012, 16:12:51 »
Biraz baktım çaylaklara.O maça kesin girmesini beklediğim adamlar şunlar:Kyrie Irving,Ricky Rubio,Norris Cole,Kemba Walker,Iman Shumpert,Brandon Knight,MarShon Brooks,Derrick Williams,Jimmer Fredette.9 kişi var burada ve malesef rookie-sophomore maçlarının kadroları 9'ar kişi.Daha fazla süre alsa girerdi bence ama şu aşamada pek sanmıyorum.Hiçbir söylentiden de haberim yok..

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2012, 17:59:11 »
Çok yazık 3.sıra seçimi olarak giremeyecekse. Utah gibi pota altı rotasyonu fena olmayan bir takımdan draft olmasaydı iyi olurdu . Washington'ı istiyordu Wall'la oynamayı ama o da olmadı. Üzüldüm yani bu kadar iddaalı girip de buna seçilememesine.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2012, 03:16:26 »
Biraz baktım çaylaklara.O maça kesin girmesini beklediğim adamlar şunlar:Kyrie Irving,Ricky Rubio,Norris Cole,Kemba Walker,Iman Shumpert,Brandon Knight,MarShon Brooks,Derrick Williams,Jimmer Fredette.9 kişi var burada ve malesef rookie-sophomore maçlarının kadroları 9'ar kişi.Daha fazla süre alsa girerdi bence ama şu aşamada pek sanmıyorum.Hiçbir söylentiden de haberim yok..

Genel olarak en çok süre alan dolayısıyla istatistikleri en göze batan oyuncuları yazmışsın ama fark ettiysen yazdığın takımda uzun oyuncu yok.Ben 10 senedir takip ederim bu maçı hiç uzunu olmayan çaylak ve sophomore takımı görmedim.Bence MarShon Brooks ya da Jimmer Fredette'i dışarda bırakıp Enes'i mutlaka bu maça alırlar.

Ya da biraz fantezi ama Ricky Rubio'yu All Star seçip onu dışarda bırakabilirler.Zor ama konuşulmuyor değil.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2012, 09:16:56 »

Genel olarak en çok süre alan dolayısıyla istatistikleri en göze batan oyuncuları yazmışsın ama fark ettiysen yazdığın takımda uzun oyuncu yok.Ben 10 senedir takip ederim bu maçı hiç uzunu olmayan çaylak ve sophomore takımı görmedim.Bence MarShon Brooks ya da Jimmer Fredette'i dışarda bırakıp Enes'i mutlaka bu maça alırlar.

Ya da biraz fantezi ama Ricky Rubio'yu All Star seçip onu dışarda bırakabilirler.Zor ama konuşulmuyor değil.
Valla öyle olmuş.Ama Brooks'u dışarıda bırakmazlar bence.Fredette'yle bırakabilirlerse Norris'i dışarıda bırakıp Enes'in yanına bir de Thompson'ı alabilirler mesela.Hakkaten full kısa yazmışım..

Çevrimdışı ömratkn

• NBA Oyuncusu
  • *
  • BASKETBOL KRALLIKSA LEBRON JAMES KRALDIR!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2012, 12:34:34 »
Bence enes katılmaz

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2012, 13:58:40 »
Sene başında All-Star olmak istiyorum açıklamaları yapan Mr.Kanter çaylaklar maçında zor alınacak, yazık.. Bu çocuğun Utah tarafından seçimesini tamamen şanssızlık olarak görüyorum..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Yükselen Yıldızlar Maçının Kadrosu Açıklandı
« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2012, 20:54:30 »
2012 All-Star organizasyonunun cuma gecesi yapılacak olan ve çaylaklarla NBA'de 2. yılını geçiren oyuncuları karşı karşıya getirecek maçın kadroları açıklandı.

Temsilcilerimizden Enes Kanter, Semih Erden ve Ömer Aşık kadrolarda yer almadılar.

Kadrolar şu şekilde oluştu:

Çaylaklar:
MarShon Brooks
Kyrie Irving
Brandon Knight
Kawhi Leonard
Markieff Morris
Ricky Rubio
Tristan Thompson
Kemba Walker
Derrick Williams

2. Yıl Oyuncuları:
DeMarcus Cousins
Landry Fields
Paul George
Blake Griffin
Gordon Hayward
Greg Monroe
Tiago Splitter
Evan Turner
John Wall
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 21:06:02 Gönderen: Alpay »

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2012, 22:15:01 »
Başlığı görünce "O ne la?" diye bir tepki verdim.:D

Enes Kanter'in şu maçta oynayamaması kendi adına büyük hayâl kırıklığı.

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2012, 13:48:50 »
Ömer Aşık'ı o kadar Stan Van Gundy övüyor, savunması NBA'in en iyisi diyorlar. Son zamanlarda formda da aslında. Keşke seçilseydi.
Enes'e gelince yazık gerçekten. Keşke kendi istediği gibi Washington'a gitseydi.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Çaylaklar Maçına 2 İlave
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2012, 15:22:07 »
Bu sezon farklı bir formatta oynanacak olan çaylaklar-2. yıl oyuncuları maçının kadrosuna Jeremy Lin ve Norris Cole dahil edildi.

Bu sezon yaptığı çıkışla büyük bir hayran kitlesi edinen Jeremy Lin 2. yıl oyuncusu olarak maça dahil edilirken Cole de onunla birlikte organizasyona davet edildi.

Ancak organizasyonun yeni formatına uygun olarak takımlar karışık olarak oynayacak.TNT yorumcuları Shaquille O'Neal ve Charles Barkley kendi takımlarını seçtiler ve buna göre bu 2 ismin seçtiği kadrolar şu şekilde oluştu:

Shaq Takımı:
Blake Griffin(Los Angeles Clippers)
Greg Monroe(Detroit Pistons)
Markieff Morris(Phoenix Suns)
Ricky Rubio(Minnesota Timberwolves)
Jeremy Lin(New York Knicks)
Kemba Walker(Charlotte Bobcats)
Landry Fields(New York Knicks)
Norris Cole(Miami Heat)

Chuck Takımı
DeMarcus Cousins(Sacramento Kings)
Derrick Williams(Minnesota Timberwolves)
Paul George(Indiana Pacers)
Kyrie Irving(Cleveland Cavaliers)
MarShon Brooks(New Jersey Nets)
John Wall(Washington Wizards)
Gordon Hayward(Utah Jazz)
Tiago Splitter(San Antonio Spurs)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #14 : 21 Şubat 2012, 22:36:03 »
Charles Barkley'nin takımı daha disiplinli olmuş sanki.Bu maçta ne işe yarayacaksa.Çok eğleneceğimiz kesin.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #15 : 24 Şubat 2012, 11:19:14 »
Bence bu maç oyuncuların ratingi değil koçların ki için izlenir :D :D haha Umarım Shaq gene jabbawockezz grubu ile çıkar :D :D  Bu arada ciddiye alırlarsa Shaq takımı alır bu arada..Gordon Hayward yerine Ömer Aşık olmalı

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)