Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Cavs 4-0
3 (5.1%)
Cavs 4-1
9 (15.3%)
Cavs 4-2
10 (16.9%)
Cavs 4-3
11 (18.6%)
Wizards 4-3
16 (27.1%)
Wizards 4-2
10 (16.9%)
Wizards 4-1
0 (0%)
Wizards 4-0
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 58

Gönderen Konu: Cleveland Cavaliers (4) - Washington Wizards (2)  (Okunma sayısı 35296 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Ynt: Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (0)
« Yanıtla #50 : 22 Nisan 2008, 15:23:45 »
 Wizards sona doğru yaklaşmakta.Evlerinde elbet farklı bir atmosfer olacak ve Cavs'ın bu serideki müthiş seyircisi olmayacak ancak yine de ellerini açbuk tutmaları gerek. Serinin 3. maçı da onlar için kötü biterse yazık olur.

Aslında ilk maç ezilmeden dişe diş oynamışlar son andaki kritik topların girmemesi sonucu kaybetmişlerdi.Dün gece de fena sayılmazdılar ancak ribauntlarda etkisizdiler.Hücum silahları bir türlü devreye giremedi. Cavs cephesinde LeBron'un ilk maçın ilk yarısındaki tutuk oyunundan bu maçta eser yoktu.Rakibin en önemli silahını yavaşlatamadılar.Cavs'ta ilk maçta Joe Smith - Wally - Ben'de devreye giremeyen isimlerdendi.Bu maçla birlikte kendilerini bulacaklar mı bakalım . Wizards'ın başkentten Cavs'ı eli boş göndermesi lazım.Bu konuda gerek oyunculara gerek koça gerekse taraftara büyük iş düşmekte.Serinin akbietini dediğim gibi önümüzdeki ma çbelirleyecek.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 22 Nisan 2008, 15:43:00 »
Avantajlar - Dezavantajlar

- LeBron'u durdurmak için tüm enerjisini harcayacak (ama tabi ki durduramayacak) Butler'ın hücuma ne kadar kaykı gösterebileceğini merak ediyorum.Sakatlık dönüşü hücumda büyük sıkıntılar yaşadığını hem oyun içindeki hareketlerinden hem de istatistiklerinden görmek mümkün.

Hala aynı yerdeyiz.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Nisan 2008, 16:57:25 »
ben wallace canlanır falan diyordum play-offta adamda tık yok, ölü gibi mübarek.

cavs'ın tur atlayacağını kendi görüşlerim ve sabeplerim ile açıklamıştım. 2-0'lık bir avantajları var, tur atlayacaklarından eminim.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 22 Nisan 2008, 16:59:38 »
Butler-Arenas-Jamison toplam 10 isabet buldukları zaman bu takımın fark yemesi gayet doğal.. Rezil oynamışlar.. Farkıda kabullenecekler.. Lebron ilk maçın açısını coşarak çıkarmış. İlgauskas'a bişiler oluyor :D

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #54 : 22 Nisan 2008, 17:58:31 »
Lebron azınca Cavs'ı yenmek çok zor. E bir de Arenas ve Jamison batırınca Cavs'ın işi iyice kolaylaşıyor. Skordan da belli.

Maçın içinde bir pozisyonda Haywood çok yanlış bir hareket yaptı. Kınıyorum. Sonuna kadar haketmiştir oyundan atılmayı. Ne olursa olsun, ne tür bir durum içinde olursan ol bu hareketi yapmayacaktı. Şiddetle her işin sonu doğruya gitmiyor gördüğümüz gibi.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı sergen69

• NBA Draft'ında
  • I LOVE THIS GAME NBA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 22 Nisan 2008, 20:44:58 »
Washington bence Cleveland Cavaliers karşısında ayakta duramaz şu kadroya bakın Ben Wallace,LeBron James,Zydurunas İlgauskas washington bu kadro karşısında duramaz.
Arenas'ın son maçtaki kötü performansı onun gözden düştüğünü gösteriyor bence arenas böyle oynamaya devam ederse 4-0 seriyi Cleveland Cavaliers alır

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #56 : 22 Nisan 2008, 21:19:27 »
Washington bence Cleveland Cavaliers karşısında ayakta duramaz şu kadroya bakın Ben Wallace,LeBron James,Zydurunas İlgauskas washington bu kadro karşısında duramaz.
Arenas'ın son maçtaki kötü performansı onun gözden düştüğünü gösteriyor bence arenas böyle oynamaya devam ederse 4-0 seriyi Cleveland Cavaliers alır
İşi kadroya dökeceksek Denver'ında Lakers önünde durdurulamaması lazım.Melo,Aı,K-Mart,Camby,Jr .. Vay be...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #57 : 22 Nisan 2008, 21:20:10 »
  Normal sezonu özledim kendi takımım oynamadığı için yorum yapasım yok...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 22 Nisan 2008, 22:52:07 »

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 22 Nisan 2008, 23:10:32 »
Kemal abi,bak görüyomusun kaderin cilvesini LeBron'a kral dediğin günlerde geldi.Balon > Kral :-D

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #60 : 23 Nisan 2008, 01:10:53 »
Kemal abi,bak görüyomusun kaderin cilvesini LeBron'a kral dediğin günlerde geldi.Balon > Kral :-D

3. Maçla birlikte ortaya çıkmayı planlıyorum..Ben Wizards'ın 1-1'le döneceğini düşünüyordum..Ancak Butler'ın bu kadar aciz kalacağını hesap etmedim..3. maça bakacaz artık..Hala görüşüm Wizards'ın seriyi alacağı yönünde..
4-2 diyordum ama 4-3 alırlar herhalde..

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 23 Nisan 2008, 13:20:28 »
Yani Lebron Oynayında Cavs'ı Durdurmak zor diyenler doğru söylüyor bence yani wizards'ın maçı kaybetmesinin en büyük nedeni ise Arenas-Butler ve Jamison üçlüsü 10-36 şut isabetinde oynaması olmalı!

Çevrimdışı aiguodala

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kaliteli Spor Makaleleri
« Yanıtla #62 : 23 Nisan 2008, 23:47:35 »
konuşunca lebron düşmanı diyolar,o zaman soruyorum haywood 'un atılması normal,peki ya lebron'un attığı dirsek ne olacak?
ne atıldı ne ceza aldı...

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 25 Nisan 2008, 08:14:21 »
Ahah gözlerim beni yanıltmıyosa, Washington gönüllerde serinin şampiyonu bundan sonra. 108-72 :D :D :D
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (1)
« Yanıtla #64 : 25 Nisan 2008, 08:56:12 »
Kral Başkent'ten Çıkamadı (2-1)

Verizon Center'da oynanan serinin 3. maçında Washinton Wizards evinde konuk ettiği Cleveland Cavaliers'i 108-72 yenerek seriyi 2-1'e getirmiş oldu.

Maçın en skorer ismi Cavaliers'in yıldızı Lebron James olurken 22 sayı-7 ribaunt ile oynadı.Buna rağmen takımını galibiyete taşıyamadı.Wizards'ta en skorer isim 19 sayı ile DeShwawn Stevenson oluken maçı 5/7 üçlükle tamamladı.

Cavs'te İlgauskas istenilen katıkıyı veremezken 9 sayı-4 ribaunt ile sınıfta kaldı.Cavs'te 2 oyuncu hariç çift hanelere ulaşan oyuncu olmazken 23 top kaybı yapılarak adeta mağlubiyete davetiye çıkarttılar.Brown 10 sayı-8 ribaunt ile benchten katkı getirirken,Smith 8 sayı ile oynadı.

Wizards takım halinde iyi bir oyun sergilerken sadece 11 top kaybı ile oynadı.Arenas'ın ilk beş başladığı maçta sadece 10 dakika aldı.Butler 17 sayı,Jamison 15 sayı,Haywood 14 sayı ile maçı tamamladılar.Benchten gelen Mason 18 sayı ile yıldızlaşırken,Daniels 9 sayı-6 asist,Blatche 8 sayı-7 ribaunt ile maçı tamamladı.

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/kral-baskentten-cikamadi.html

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı emintd21

• Rookie
  • **
  • T I M D U N C A N
    • Profili Görüntüle
Ynt: Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (1)
« Yanıtla #65 : 25 Nisan 2008, 10:43:53 »
LeBron ve Ilgauskas skor olarak kısır kalınca(James 22 atmış ama onun için kısır diyebiliriz.) ve Wizardsta Arenasın yerine süre alan Mason iyi bir performans gösterince yenilgi gelmiş. Bu arada Arenas sakatlanınca bu takımın performansı mı artıyor nedir?

Çevrimdışı aiguodala

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kaliteli Spor Makaleleri
« Yanıtla #66 : 25 Nisan 2008, 13:20:14 »
Washington deplasmanda bir maç kazanabilirse bu seriyi 4-3 kapatır.Cavs'ın Washington'da maç kazanabilme ihimali bence yok.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 25 Nisan 2008, 17:12:06 »
herşey 4. maçta belli olacak. wizards takımo larak çok iyi organize olmuş tabi kendi evlerinde oynamalarıda çok büyük avantajdı.

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 25 Nisan 2008, 18:26:03 »
çok iyi oldu bu galibiyet Moral de Geldi takıma Önümüzdeki maçıda Wizards alır Deplasmanda da bir maç kazanabilse Wizards yoluna devam eder..

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 25 Nisan 2008, 20:40:49 »
Hep dedim Arenas döndüğünde. Arenas'sız bu takım daha iyi oynuyor. Arenas takıma katılınca nedense maç kazanamıyorlar. Normal sezonda da gördük bunu. Bu maç sakatlandı çıktı, önümüzdeki maç yine oynayacak, galibiyet gelecek mi bakalım...

Bu maç LeBron insancıl istatistikler çıkarmış bu yüzden Cavs kesilmiş.

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #70 : 25 Nisan 2008, 20:45:15 »
 İki maç üst üste 30+'lık fartklar bu bir NBA Play-Off serisinde bir ilk imiş.
 Wizards'ın daha serinin ilk maçında oynadığı oyun zaten Cavs'a bir mesajdı.Cavs buradan galibiyet ile dönerse kendisini şanslı saymalı. Wizards takım halinde oldukça verimli oynamış.Her oyuncudan maksimum randımanı elde edebilmişler.

Çevrimdışı drazan11

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 26 Nisan 2008, 19:09:16 »
ben 4-1 olur demıstım halada arkasındayım ama wızardsın bı atagıyla belkı 2 galıbıyet alabılırler.jamesın takımı bu kadar ezıldıkten sonra tekrar ayaga kalkacaktır bu hem takımın gelecegı hem jamesın kendını ıspatı ıcın ıyı bı fırsat ve bunu kullanıp en fazla 6 macda bu ısı bıtırecektır
..........I Love Thıs Game..........

Çevrimdışı Endles_Rain

• NBA Draft'ında
  • Endles_Rain
    • Profili Görüntüle
    • http://www.elcortez.tr.gg
« Yanıtla #72 : 27 Nisan 2008, 22:39:25 »
Bu gece wizards ın alcağını düşünüyorum.Rotasyonda olmayan oyuncularla lebron a sert fauller yapsınlar ilk 2 maç olduğu gibi. 4-3 wizards
Gözlerime bak ve yalanını söyle evlat eleştir wizards ı dilini kilide vurma...

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 27 Nisan 2008, 23:04:04 »
Arkadaslar seri 3-1 oldu wizardsa da güle güle diyoruz bence cleveland öteki maci da alir ve 4-1 biter seri.
Cleveland da Lebron costu cleveland 2.periyot daki müthis atagi ve oyunu maci da getirdi

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

--

• Ziyaretçi
Kral, Başkent'i Salladı (3-1)
« Yanıtla #74 : 27 Nisan 2008, 23:13:19 »
Kral, Başkent'i Salladı (3-1)

Verizon Center'da oynanan serinin 4. maçında Cleveland Cavaliers, LeBron James'in muhteşem performansı ile Washington Wizards'ı 100-97 mağlup etti ve seride durumu 3-1'e getirdi.

LeBron James 34 sayı-12 ribaunt-7 asistle yıldızlaşırken, Delonte West 21 sayı-5 asistlik katkı yaptı.

Zydrunas Ilgauskas 9 sayı-7 ribaunt, benchten gelen Daniel Gibson 12 sayı-5 asist ve Devin Brown 9 sayı yaptı.

Wizards'ta Gilbert Arenas ilk 5 başlarken 10 sayıda kaldı. Antawn Jamison'ın 23 sayı-11 ribauntluk performansı yeterli olmazken Caron Butler 19 sayı-4 asistle oynadı.

DeShawn Stevenson 13 sayı-5 asist, Brendan Haywood 16 sayı-6 ribaunt ve benchten gelen Antonio Daniels 7 sayı-3 asist yaptı.

CLE (3-1)     24     30     26     20     100
WAS (1-3)    28     16     29     24     97

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/kral-baskenti-salladi-3-1.html
-----------------------------------
NbaTr/KE