Anket

Seri Nasıl Sonlanır ?

Detroit 4-0
2 (4%)
Detroit 4-1
5 (10%)
Detroit 4-2
11 (22%)
Detroit 4-3
11 (22%)
Magic 4-3
11 (22%)
Magic 4-2
9 (18%)
Magic 4-1
1 (2%)
Magic 4-0
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 49

Gönderen Konu: Detroit Pistons (4) - Orlando Magic (1)  (Okunma sayısı 34882 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Detroit Pistons (4) - Orlando Magic (1)
« : 02 Mayıs 2008, 05:45:46 »
Doğu Konfernası Yarı Final

Maç Programı

1. Sat, May 3 – at Det, 7:30 pm  (TNT)
2. Mon, May 5 – at Det 7.00 pm (TNT) 
3. Wed, May 7 – at Orl, 8:00 pm  (TNT) 
4. Sat, May 10 – at Orl 
*5. Tue, May 13 – at Det (TNT) 
*6. Thu, May 15 – at Orl (ESPN) 
*7. Sun, May 18 – at Det 

İstatistikler

<orlando>

Orlando Magic
# GAME 1: RAPTORS 100 @ MAGIC 114
# GAME 2: RAPTORS 103 @ MAGIC 104
# GAME 3: MAGIC 94 @ RAPTORS 108
# GAME 4: MAGIC 106 @ RAPTORS 94
# GAME 5: RAPTORS 92 @ MAGIC 102

J. Nelson
Rebounds: 3.5
Assists: 5.6

M. Evans
Rebounds: 2.9
Assists: 1.1

H. Turkoglu
Rebounds: 5.7
Assists: 5.0

R. Lewis
Rebounds: 5.4
Assists: 2.4

D. Howard
Rebounds: 14.2
Assists: 1.3

------------------------------------------------

<detroit>
Detroit Pistons

GAME 1: 76ERS 90 @ PISTONS 86
GAME 2: 76ERS 88 @ PISTONS 105
GAME 3: PISTONS 75 @ 76ERS 95
GAME 4: PISTONS 93 @ 76ERS 84
GAME 5: 76ERS 81 @ PISTONS 98
GAME 6: PISTONS 100 @ 76ERS 77

C. Billups
Rebounds: 2.7
Assists: 6.8

R. Hamilton
Rebounds: 3.3
Assists: 4.2

T. Prince
Rebounds: 4.9
Assists: 3.3

R. Wallace
Rebounds: 6.6
Assists: 1.8

A. McDyess
Rebounds: 8.5
Assists: 1.1
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2008, 00:21:33 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Detroit Pistons - Orlando Magic
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2008, 08:32:02 »
Bu NBA bilgilerimle(Daha yeniyim öğreniyorum sizlerden)çok da fazla yorum yapamadığım bir seri.Detroitin tecrübesi + gerektiğinde ne kadar iyi olduğunu biliyorum.Fakat yeni yıldız magicin de
bu seriyi vermeyeceğini düşündüm.Gerekse hidonun winner şutları gerekse lewis gerekse mükemmel pivot dwight howard.Kısacası 4-3 magic
( Parmak )

Çevrimdışı airborn91

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2008, 08:38:39 »
böyle bi phila serisinden sonra detroit'e güvenim kalmadı acıkcası...Eger yine Howard'ı unuturlarsa maç içinde bu seriyide unutmaları lazım...hani unutulucak adamda deil jameer nelson olsa neyse ufak tefek dersin... :D  ... Dwight'ı görmemek bence görmekten daha zor ...bu seriyi orlando istiyorsa yapacakları cok fazla bişey yok... usanmadan bıkamadan Dwight üzerinden oynayacaklar... muhtemelern prince hedo'yu kitlicek..o kapısmayıda heyecanla merak ediyo olucamm..... ama bence seri 4-2 Magic

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2008, 11:19:09 »
seri icin düsündüklerimi sıralarsak
1-Detroit Howard i ne kadar yavaslatabilecek.Howard bana göre bu seri de daha hareketli ve daha hirsli oynayacaktir
2-Prince-Hido kapismasi Hido artik zor savunmalara alistiysa da prince play-off daki formu ve o müthis uzun kollariyla Hido ya zor anlar yasatacaktir
3-Nelson son mactaki formunu seriyi almak istiyorlarsa her mac  göstermeli
4-Lewis ve Wallace kapismasi cok önemli kim ne kadar birbirini yavaslatacak
5-Detroit in tecrübesi ve müthis savunmasi orlando nun cok canini yakacaktir ama ben orlando nun kolay kolay pes edecegini düsünmüyorum ve bir süpriz yapabilecegi inancim tam
    sonuc olarak zevkli bir seri bizi bekliyor

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2008, 12:03:00 »
Mükemmel bir eşleşme daha... Çok keyifli bu sene ya :D
Detroit'in ben artık eski Detroit'ten yavaş yavaş uzaklaştığını düşünüyorum.. O Mükemmel 4lünün yaşları arttıkça takımda yavaşlamaya performansları düşmeye playofflarda her sene dahada çok zorlanmaya başlıyorlar.. Bu sene daha ilk turdan zorlandılar.. Ama bunların yanında aynı 4lünün uyumu ve tecrübesi var bu bence playoff'taki en önemli şeylerden.. Magic ise Howard'ı durdurmakta zorlanacaklardır-Howard daha hızlı ve hırslı oynayacaktır Langırt22 arkadaşımızın dediği gibi.Hido Toronto maçına oranla Dış şutlarda daha etkili olursa ve Howard'ı beslemeye devam ederse Detroit için zor olur.Lewis ise playofflarda daha istikrarlı olursa Magic bu seriyi 7 maçtada olsa yorucuda olsa alır diye düşünüyorum.. Nelson falan sezondaki performansına hiç benzemeyen olağanüstü performanslar sergiledi benim gözümde.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2008, 15:37:38 »
Uzun yorumu gece yaparım şimdilik satırbaşları;

1-Sixers serisi ayır bu seri ayrı
2-Sixers'a karşı kemerler az biraz sıkıldı son 2 maç güle oynaya geçildi
3-Normal sezonda Howard'ın Detroit'e karşı etkisiz olduğunu görmek için istatistiklere bakmak yeterli
4-Howard, Rasheed'i savunamıyor ama Rasheed Howard'ı savunuyor (Howard normal sezonun son maçında Sheed'i savunayım derken 2 dk da 2 faul aldı..)
5-Bu seri 7 maça gitmez 5 maçta biter. 4-1 Detroit alır.
6-Kimsenin beklemediği kadar da rahat oynayacak Detroit
7-Hedo'nun işi zor..Karşısında play-off'ların Detroit adına en formda ismi Prince olacak..Prince, Hedo'yu kitler.
8-Billups'ı tutacak bir Magic'li yok karşısında..Sixers serisinde Billups 2 maç istedi neler oldu gördük..

Çevrimdışı Salvation

• I'm Cool
  • Starter
  • Mr.Big Shot
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2008, 16:46:36 »
Çok iyi bi seri Olur güzel maçlar olur Howard Wallace Karşısında Zorlanacak Kilit ROl oyniayacakdır Pota altında ona pas Gelcekdir gelmelide Yoksa Magic de işler zor ama magic de de inanılmaz bi konsantire ile oynandığını biliyoruz Rip Havasında olduğu zaman oynuyor yoksa oyniyamiyor her zaman havasında olmasın diye Dua etmelidir Magic howard Faul Yapmamalı Çünkü takımda ona çok lazım olunacak Hedo da oyun Kuracakdır büyük ihtimal Toronto da ki gibi onuda Prince bırakmayacakdır Prince de çok iyi bi Tempo var bu aralar çok iyi oynamakda KE Billz 'in de dediği gibi Hedonun işi zor lewis İle Şut ariyaacakdır Boş yer bulmaya çalışacakdır valla o da umarım olur yoksa Orlando'nun işi çok zor Nelson Billups'a asla iyi bi savunma yapamaz Hücumda Billups'a karşı çok top kaybı olur Bilmiyorum Dediklerine göre Pistonslıyım bu seride gibi ama bilmiyorum 4-3 Detroit Pistons Diyeyim ben..

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2008, 17:06:59 »
oylayanların çoğu sixers serisini öne alarak oy vermişler herhalde. detroit bu seride vidaları sıkı tutar, gevşemez.

Çevrimdışı streetglow

• NBA Oyuncusu
  • *
  • The Answer,u know!
    • Profili Görüntüle
    • streetglow
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2008, 17:44:08 »
Kemal abinin dedikleri aslında baştan sona çok mantıklı geldi ama yine de ORL bu seriyi alır gibime geliyor.

ve bence D.Howard-Hedo/Sheed-Prince eşleşmesinden çok  Billups ve Nelson  eşleşmesi maçları belirleyecektir.

maç tahminim de şöyle>  3-0 orlando,3-2 orlando,4-2 orlando...

Denver Nuggets

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2008, 18:24:38 »
Kemal abinin dedikleri aslında baştan sona çok mantıklı geldi ama yine de ORL bu seriyi alır gibime geliyor.

ve bence D.Howard-Hedo/Sheed-Prince eşleşmesinden çok  Billups ve Nelson  eşleşmesi maçları belirleyecektir.

İş onlara kaldıysa Detroit süpürür zaten..

Çevrimdışı _samo_

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2008, 18:54:15 »
bence detroit tecrübesini konuşturcak ama orlandonun da geçen seneki playofftaki detroit karşısındaki orlando olacağı düşünülmüyor.Kimin kazanacağı belli olmaz

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Moderator
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2008, 18:59:01 »
-Prince Hido'yu inanılmaz zorluyacaktır.Hido'nun düşük skorlu geçireceği bir seri olacaktır.

-Sheed Howard'a kıyasla daha tecrübeli bir çok pozisyonda tuzağına düşürecektir.Sheed Howard'a tam bir sıkıntı.

-Nelson&Billups eşleşmesinde büyük üstünlüğü var Detroit'in.Billups'un fiziğini kullanıp,Nelson'ı ezecek mi? diye bekleyip görücez.

-Saunders bu seride Sixers karşısında yapmadığın alan savunmasını yapmaya başlarsa,Detroit bu seriden çok hasarla çıkar.(Ki alan savunmasına geçerse denyodur)

-Lewis Orlando için farkı yaratan oyuncu olacaktır.Özellikler içeriyi zorlaması ve sadece şut üzerinden çalışmaması gerekli.

-Detroit Orlando'yu geçen seneki gibi beklerse,seride çok başı ağrır.

Sonuç:4-2 Detroit

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı paugasol(gülsen)

• Rookie
  • **
  • bu oyunu sewiyorum...(NBA)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2008, 20:23:20 »
detroit çok tecrübeli takım ama orlandoda bu sene gerçekten iyi oynuyo hidosuyla howardıyla bakalım nası olcak...ama şunu biliorum ki eşleşme süper...

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2008, 20:46:45 »
orlando da takımı oynatıcak adam varmı diye bir düşünün ki hido bile toronto serisinde oyun kurucu oynadı yeri geldiğinide, nelson ve dooling ikilisinden birşey olmaz bana nelson billiups eşleşmesi demeyin billiups ezer
hedo prince tarafından kilitlenebilir howard ise rasheed ile karşı karşıya ki rasheed in isteyince karşısındaki kim olursa olsun neler yapabileceğini biliyoruz bu seri 7 maça uzamaz diye düşünüyorum 4-2 pistons diyorum

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Crunch

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Kazanma nedenleri
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2008, 20:54:53 »

İş onlara kaldıysa Detroit süpürür zaten..

KE-Billz'in söylediklerine tamamen katılıyorum.

Detroit'in Kazanma Nedenleri

1-Detroit gerek tecrubesi gerekse stiliyle adını finale yazdıran izim olacak diye düşünüyorum.
(Detroit adını finale yazdırmak istiyorsa maçları hafife almamalı ve kendilerini beğenmemeleri gerekiyor.)
 2-Howard'ın içeriyi zorlaması zor gibi gözüküyor.
 3-Billups gibi FT si çok yüksek oyuncular var.
 4-Prince Hedo'yu gerçekten zorlayacak (Allahtan MIP ödülleri verildi :) )
 5-Nelson gene Nelson'lığını yapacak
 6) 4-2 Detroit

Chicago Bulls Forever

Çevrimdışı muratkobe24

• Rookie
  • **
  • Hiç Bir Şey İmkansız Değildirrr...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Mayıs 2008, 21:18:08 »
KE-Billz arkadaşa kesinlikle katılıyorum..Bu seri almak için orlando ne yapacaksa detroit ounu 2 katı kadar yapacaktır..Rasheed star oyuncuları durdurmayı sever..Howardın işi bu sefer hiçte kolay olmuyacaktır..Rasheede karşi..Hedo da prınce karşısında ne yapacak çok merak ediyorum..İnşallah üstün bir perfonmars sergiler bizi sevindirir..Billups zaten nelsona karşı büyük bir avantaja sahip ordan zaten maçın kaderi çizilecek..Bu seri 4-1 yada 4-2 detroitinn

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 03 Mayıs 2008, 01:18:55 »

-Saunders bu seride Sixers karşısında yapmadığın alan savunmasını yapmaya başlarsa,Detroit bu seriden çok hasarla çıkar.(Ki alan savunmasına geçerse denyodur)

Burdan başlayalım..

Alan savunması konusu son derece sıkıntılı bir konu bu seride Detroit açısından.
1- Yapmak zorunda
2- Yapamaması lazım
3- Saunders iksinin ortasını bulacak.

1- Yapmak zorunda;
Normal sezonda Orlando'nun, Pistons'a karşı etkisiz elemanlarından birisi D.Howard'dı. O uçan kaçan asan kesen Howard'ı sindirdi Detroit savunması. Ancak bundaki temel etken alan savunmasıydı. 3-2 gibi dizilip Sheed'in yardımına McDyess ve Prince'in gidişi hem Howard'ı kitledi ve sindirdi hemde boyalı alan tehdini ortadan kaldırdı..

Howard gibi bir adamı riske edemezsiniz. Bu nedenle bu seride alan savunması yapmak zorunda Detroit.

2- Yapmaması lazım;
Normal sezonda Howard'ı kitlemesine bir şekilde kitledi Detroit ancak özellikle Prince'in içeri gömülmesiyle birlikte ön alanda büyük boşluklar oluştu. Alan savunması bu noktada açıklarını verdi. Prince'in ön alandaki yokluğu Orlando'nun extra paslarla dip çizgiye kaçan Lewis'i ve çarprazlardan Bogans'ı devreye sokmasına neden oldu.

Ön alanda bu kadar boşluk bırakıldığı takdirde ceza şutlarını yer Detroit. Burdan bakarsakta yapmaması lazım alan savunması.

3- İkisinin ortası bulunmalı;

Şimdi burası biraz çetrefilli olacak. Karışık savunma düzenleri uygulanabilir. Pas trafiğindeki en önemli adam olan Hedo'nun başına Prince verilir. 1 kişiyi adam adamaya feda edersin. Billups ve Rip'i ön alanda serbest bırakırsın baskılı savunma yaparlar rakibi karşılarlar. Sheed ve McDyess (ya da Maxiell) pota altına konsantre olur. Tabi burda bu ikilinin savunmada konsantrasyonu bozmaması ve erken faul problemi yaşamaması lazım. Aksi halde dinamik savunma anlayışı kaybolur.

Ya da uçuk bir ihtimal;
Tam anlamıyla alan savunması yapıp dış şutları riske atarsın. Normal sezonda Golden State'e karşı bu yapıldı ve 2 maçtada Pistons ilk devrede bir dünya sayı yiyip 3. çeyrekten itibaren ipleri eline aldı. Rakibe şut imkanları tanıyıp yormayıda deneyebilir alan savunması yaparak.

Pistons adına yapacakları ile serinin yıldızı Saunders olur. Onun savunmada uygulayacağı taktik serinin anahtarı olacak.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #17 : 03 Mayıs 2008, 22:43:59 »
 Detroit için her ne kadar zor gözükse de Kemal'in dediği gibi aslında pek zorlanacaklarını düşünmüyorum.Sixers serisi ile u seriyi karşılaştırmamak gerek.Sixers'ın Detroit'ten iki galibiyet alması vs'den yola çıkacak olursak işin içinden çıkılmaz.
 Orlando'Nun tek avantajı alan savunmasına karşı üçlükler ki o konuda da Toronto serisinde nasıl oynadıklarını gördük.İlk maç ahricinde hatırı sayılı bir yüzde ile oynayamadılar bile.Howard'ın arkasında Sheed gibi biri duruyor olacak. 20 prs 20 reb'lık ortalamalarla seriyi bitiremeyecektir bence.
 Orlando'nun en büyük dez avantajı ise Nelson.Billups önünde yapabileceği hiç bir şey yok NelsoN'un.Orlando hücumda Nelson'u kullanmıyor bile 48 dakikanın büyük çoğnluğunda Hedo topu rakip alana getirmekte,Magic hücumlarını organize etmekte.Her hücumda top Hedo'Nun elinden geçiyor.Bu da karşısındaki Pierece ile olan eşleşmesini güzide kılmakta.Keza Prince Sixers serisinde rakibin en etkili silahı Iguodala'yı nasıl sindirdi gördük.
 Detroit'in seriyi kazanacağını düşünüyorum.4-1 yada 4-2

--

• Ziyaretçi
Detroit Mesajı Sert Verdi (1-0)
« Yanıtla #18 : 04 Mayıs 2008, 05:12:45 »
Detroit Mesajı Sert Verdi (1-0)

Palace of Auburn Hills'da 22.000 taraftarının önünde Orlando Magic'i konuk eden Detroit Pistons, 3. çeyrekten itibaren ipleri eline aldığı maçta 19 sayı fark attı ve maçı 91-72 kazanarak Konferans yarı final serisinde 1-0 önde geçti.

Dengeli başlayan maçın ilk çeyreği 22-22 eşitlikle sona ererken Detroit'te Billups ve Magic'te Lewis bu bölümde takımlarını taşıyan isimler oldu.

2. çeyrektede her iki takım oyunun kontrolünü ele alamazken bu çeyreği Pistons 21-20 ile geçerek devreye 43-42 önde girdi.

3. çeyrekten itibaren Orlando'yu savunmada sindiren ve hücumlarda kritik anlarda sayılar yapan Detoit bu çeyrekte 22-16'lık skor yaparken,

Son çeyrekte maçın kahramanlarından Jason Maxiell'ın dominant oyunu ve benchten gelen Theo Ratliff'in extra katkısıyla 26-14'lük üstünlük kurdu ve maçı farklı bir şekilde kazandı.

Maçın başlarında takımını sırtlayan Chauncey Billups 19 sayı-7 asistle maçı tamamlarken, son çeyrekte sazı eline alan Jason Maxiell 12 sayı-9 ribaunt-3 blok yaptı.

Richard Hamilton 17 sayı-6 ribaunt, Tayshaun Prince 12 sayı-8 ribaunt-5 asist, Rasheed Wallace 8 sayı-5 ribaunt, benchten gelen Antonio McDyess 10 sayı-5 ribaunt ve Theo Ratliff 6 sayı-4 ribaunt yaptı.

Toronto serisinin aksine etkisiz bir maç çıkartan Dwight Howard 12 sayı-8 ribaunt yaparken, Hedo 18 sayı-7 ribaunt-4 asist yaptı.

Rashard Lewis 18 sayı-7 ribauntla ilk devrede etkili ancak 2. devrede etksiz bir oyun çıkarttı. Billups karşısında savunmada yokları oynayan Jameer Nelson 7 sayı-5 asist yaparken, Maurice Evans 4 sayıda kaldı. Benchten gelen Keyon Dooling ise 7 sayı-4 ribauntla oynadı.

ORL (4-2)     22     20     16     14     72
DET (5-2)    22     21     22     26     91

http://www.nbatr.com/nba-skorbord/detroit-mesaji-sert-verdi-1-0.html
--------------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (0)
« Yanıtla #19 : 04 Mayıs 2008, 05:17:04 »
Tecrübe+Maxiel ve seri 1-0 Detroit..

Detroit'in bu seride tecrübesi dolayısyla favori olduğunu biliyoruz. Her ne kadar zorlanarak geldilersede bu seride vidaları sıkı tutacaklarını biliyoruz ilk maçtada fark atarak bunu gösterdiler. Mr. big shot liderliğinde savunmayı sıkı tutup magic'in moralini bozarak zor şutlara zorlayarak maçı aldılar. Howard'ı pota altında durdurmayı başardılar. Prince Hedo'yu uzun kolları sayesinde çok iyi savundu,Hido Howard'ı yeteri kadar besleyemedi. İlk yarıdaki gibi her hücumda howard'ın eline bir kere top deyseydi hido yokkende onu iyi besleyebilseler top ulaştırabilselerdi howard maxiel i faul problemine sokabilirdi. Lewis iyi başladı ama ikinci yarı üstüste şutlar kaçırdı ve son çeyrek sapıttı.Detroit her zamanki gibi durdu durdu 3.çeyrek açıldı.4.çeyrek maçı koparan maxiel'in boş şutlardan 5-4 ünde isabet bulması oldu. Güzel maçtı Orlando ikinci yarı kendini kaybetmese daha güzel olacaktı. serinin 2.maçını heyecanla bekliyorum.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı MeaCulpa

• The Lawyer
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Mayıs 2008, 05:48:07 »
Maci tam izleyemedim onun icin cok da  yorum yapmak istemiyorum.Maca gelirsek-%50 faul 2/15 3lük kullanmislar Hadi dis atisi savunmadan yapamadin ya faul atislari gerci bunun da bas sebebi Dwight Howard
-Kemal dedigi ilk mac gerceklesti.Howard kayiplarda 12 sayi 8 ribaund.Hadi bunu anladim ama mac boyu sadece 11 sut kullanmasini anlamadim.Sonucta bu adam superyıldız seviyesinde biraz daha zorlamasi lazim
-Herkes bende dahil Prince Hido yu tutacagini söylüyordu ama Hİdo hic te fena olmayan bir performans ortaya koydu.Takimin ayakta kalan yegane ismiydi
-Maxiell'in performansi bekledigimden iyiydi.Detroit adina büyük kazanc
   Son olarak Detroit kolay gececegini söylemistim.4-2 bitmesini bekliyorum serinin

CSKA FANS!!!
2 TİMES EUROLEAGUE CHAMPS
6 TİMES EUROLEAGUE FİNAL-FOUR
CSKA!!!!

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #21 : 04 Mayıs 2008, 12:16:41 »
 Howard'a Detroit zor anlar yaşattı hakkaten ama Howard'a bu maç için çok yüklenmemek gerek çünkü elinden sakatlandı.Howard seride bir daha oynayamassa -bu Orlando için felaket olur- Detroit bu seriyi rahat geçer.Howard oynasada zorlanacaklardır ama yinede Detroitin tecrübesiyle 6 maçta seriyi bitireceğini düşünüyorum.Jason Maxiel çok iyi oynadı hakikaten Detroit için Maxiel'in bu oyunu büyük + Maxiel'in yanında Bıllups-Rıp ve Prınce yine katkılarını yaptılar.Detroitin bu maçı yenmesindeki büyük sebeplerden biride Orlando'nun kötü oynamasıydı.Neyse diğer maçlar daha çekişmeli geçecektir ama yukarıda dediğim gibi Detroit 6 maçta bitirir gibi geliyor.

Çevrimdışı MeL0

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Mayıs 2008, 12:35:14 »
Her maçta harika işler çıkaran Howard,Pitonsun savunması karşısında sinek kaldı :) Detroit fazla uzatmaz gibi.
( Parmak )

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #23 : 04 Mayıs 2008, 12:38:21 »
ilk yarıda maç kafaya giderken 3. çeyrekteki müthiş oyunla maçı koparttık howard maç içinde zor anlar yaşadı ve maxiel çok iyi bir performans gösterdi seri fazla uzamıycak gibi görünüyor

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 04 Mayıs 2008, 13:16:13 »
İlk yarı takımlar sakindi Detroit rahat hücum etti,Magic'te hemen cevabını veriyordu ikinci yarı ise Detroit her zamanki gibi herşeyini koydu ve maçı aldı.