Gönderen Konu: Dizi ve Tv Programları  (Okunma sayısı 28556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dizi ve Tv Programları
« Yanıtla #50 : 06 Aralık 2006, 19:30:26 »
Haklısın insan sıkılır tabi.
Ben hiç simsponslardan yada soutparktan sıkıldığımı hatırlamıyorum her ikisininde feci şekilde hayranıyımdır severim çok
How I emt your motherdanda sıkılmadım çünkü her bölümde dediğim gibi belli birlşey yok ufak ufak olayları veriyorlar..
Neyse bunu tartışmak benim için zor olucak çünkü avrupa yakası hayranlığı her gün artıyor..
Dmek istediğim şey avrupa yakası yön değiştirdi eskiden herkes başroldu her zaman değişik olaylar oluyordu.Şu an tek konu gaffur burhan ve ofisteki o aşk durumu...
Yani diziyi sevmiyorum yada türkleri falan kötülediğim yok ama bunlar benim görüşlerim avrupa yakasına yeri geliyor kahkahalar atıyorum ama burhanın o tiplerine geri falan deyişi var onlara falan gülmedim hiç Bende bir gariplik var herhalde çevremdekiler gülmekten kırılıyor bende ufak birşey yok...Ama bnm gibi olan arkadaşlarımda var azda olsa..Ama izlemiyorum demiyorum izliyorum bizim yapıtımız türklerin yaptığı bir dizi izlerim zaten izlersemde birtek onu izlerim..
Sen bence daha ince ve ironik espriler arıyorsun Cansu'cum...
Sen gülerken düşündürülmeyi sevenlerdensin sanırım. Aslında sen de haklısın ama dediğim gibi insan bi diziyi, bi insanı veya senin gibi şeker bi kızı bi kere sevince :) sonra ne kadar hatası olursa olsun görmezden geliyo.
Şu an her hafta aynı bölüm yayınlansa farketmem, o derece yani...
Ama zevkler ve renkler tartışılmaz, bence sen bu konuda haklısın ama millet tadını çıkarmaya devam ediyo işte, belki de kendinden birşeyler buluyo dizide...
Çok sağol...İltifatların için :P:P...
Evet ince ve mantıklı espriler arıyorum haklısın ama illede o espriler olması gerekmiyor.Günlük hayatta sürekli gülen ve komik hareketler espriler mimiklerle insanlara kendini sevdiren ve insanları çabuk sevebilen biriyim..Abuk sobuk şeylerede güldüğüm çok oluyor her insan gibi...Sadece avrupa yakasına demek istedim yani burhanı örnek alalım sürekli hoplayıp zıplayan bir adam bebek gibi bebek oyundağı gibi geliyor bazen ama diyorum ya bazende gülüyorum...

Herkes haklı kendine göre zevkler ve renkler tartışılmaz dediğin gibi izleyen izlesin ben sürekli takipcisi değilim ama arada babamın annemin yanına gider izlerim gülerim...;)

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 06 Aralık 2006, 21:04:25 »
kaliteli olunca izlenir 20 sene bile.
mesela married with children'a hâlâ zevkle bakıyoz.
scrubs'ın 6.sezonu galiba ama her bölümünü 3 defa izliyorum ben.
yani iş kaliteli olursa sıkmaz.
avrupa yakası şu anda gülmekten yüzüm ağrdı valla. :smile:

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 06 Aralık 2006, 22:07:57 »
scrubs 5.sezonu yayınlanıyor tv de...

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 06 Aralık 2006, 22:37:29 »
Scrubs kendini izlettiren ve daima yeni konular çıkarabilen dizilerden biri.
Zamanında hiç kaçırmadan izliyodum.
Ama sırf Elliot için izliyodum orası ayrı konu :)

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 06 Aralık 2006, 23:44:28 »
Scrubs kendini izlettiren ve daima yeni konular çıkarabilen dizilerden biri.
Zamanında hiç kaçırmadan izliyodum.
Ama sırf Elliot için izliyodum orası ayrı konu :)
evet elliot çok güzel
bazen alt yazıları kaçırıyorum onu izlerken
ama scrubs benim en sevdiğim dizi şu anda...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 07 Aralık 2006, 13:32:34 »
Evet bende severim izliyordum bölümleri var elimde 1den 5.sezona kadar ama 5.sezonun altyazıları henüz yok tv de yayınlandığı için tam çıkmadı daha..

Çevrimdışı greg oden

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 07 Aralık 2006, 14:04:08 »
diziden bahsetmişken 24'ten söz etmemek olmaz.
her bölümü bir öncekinden daha heyecanlı. tırnak kalmadı yemekten :smile:
ama ilk bölümünden itibaren bölüm kaçırmadan izlemek gerekiyo yoksa sarmıyor.
en son bölümde dizi ekibinin yarısı telef oldu.
bakalım noolcak.

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 21 Ocak 2007, 21:31:33 »
bu arada survivor galatasaray-fenerbahçe projesi iptal edilmiş kimse boşuna beklemesin ben duyduğumda hayal kırıklığına uğramıştım

Çevrimdışı kobe_tr

• The Clutch
  • All-Star
  • LoS AnGeLeS LaKeRs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 21 Ocak 2007, 21:40:54 »
bu arada survivor galatasaray-fenerbahçe projesi iptal edilmiş kimse boşuna beklemesin ben duyduğumda hayal kırıklığına uğramıştım

ben sevindim açıkçası..survivor yarışması güzel bir yarışma tamam orasına birşey demiyorum da bu galatasaray-fenerbahçe gibi birşey yapmaları falan çok cıvıtık olur..tam yerinde bir karar bence..

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 02 Şubat 2007, 18:08:09 »
One tree hill hakkında ne düşünüyorsunuz cnbcede 3.sezonu bitti ben netten indirip 4.sezonun 7.bölümüne kadar izledim 4.sezondan 12 bölüm var ama altyazıları çevrilmedi henüz beklemedeyim 1.sezonundan 4.sezonuna kadaar sürekli heyecan ve bazen ufak yanıltmalarla süper bir dizi olarak izleniyor müzikleri kendini aşmış artık sahnelerle öyle güzel uymuşki müzikler ağlamayan beni bile aglattığı sahneler oldu komik yerleride var tabiki aşk çok güzel vurgulanmış arkadaşlık sevgi hepside süper vurgulanmış izlemeyenler kesinlikle kaçırmasın 4.sezon türkiyede eylülde yayınlanacak...

Çevrimdışı stajersadist

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 16 Şubat 2007, 14:34:11 »
Prison Break,Lost,Bones,House,Numb3rs,One Tree Hill,24,O.C(Denk Gelirsem) The Closer...

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 16 Şubat 2007, 14:54:01 »
Ben Chad Michael Murray Hater'ı olduğum için izlemiyorum One Tree Hill :X
Bırakın One Tree Hill'i falan basketbol dizisi güya aralarından biri bile basketbolu doğru düzgün oynayamıyo.
En iyisi The Simpsons abicim :wink:

Çevrimdışı The_Answer_Cyd

• Forumun Ablası
  • Rookie
  • **
  • I WANT TO BELIEVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 16 Şubat 2007, 15:09:33 »
lost,prison break,the oc,24,lasvegas,buffy the vampire slayer,one tree hill,without a trace,csı,desperate h,scrubs, house,greyas anatomy,ally mcbeal,daha varda şimdi aklıma hepsi gelmio o kadar çokki :)

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 16 Şubat 2007, 15:46:34 »
lost,prison break,the oc,24,lasvegas,buffy the vampire slayer,one tree hill,without a trace,csı,desperate h,scrubs, house,greyas anatomy,ally mcbeal,daha varda şimdi aklıma hepsi gelmio o kadar çokki :)
Ceyda ablacım sen direk "cnbc-e izliyom ben!" desen de yeterdi zaten  :-D
Neredeyse tüm dizileri saymışsın  :-D
Parmaklarına yazık  :-D

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 20 Şubat 2007, 21:54:30 »
Ceyda cncbe manyağıdır one tree hill in basketbolla alakası yok demeyin aslında tüm konu tüm o aşklar dramlar olaylar basketbol yüzünden geld hayatımı etkileyen sözleri var düşündüren sözleri var beni çok etkiliyor tüm sezonları

Çevrimdışı 21_duncan

• Rookie
  • **
  • Tony ve bowling:D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 22 Şubat 2007, 14:49:24 »
 Avrupa Yakası!! :-D,SURVIVOR!! kaçırmamın imkansız olduğu iki tv programı :-)

Çevrimdışı SuMMeR

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 12 Mart 2007, 20:46:03 »
The O.c , LAs vegas, survivor , lost, Csı:NY,One tree hill (denk gelirse) selam ben yeni geldım bu arada

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Mart 2007, 19:43:49 »
Oc çi oldugun belli oluyor summer dan hoşgeldin oc izliyorum bende 3.sezondayım sadece seth için izliyorum 1.sezonu zar zor bitirdim yaa ne sıkıcı sahneleri var tam marissa ryan mutlu mesut derken bi b..kluk çıkardılar 4-5 kere ayrılıp barıştılar sinir bozucuydu seth adamm çok güldürüyor beni summerda 2.sezondan beri çok komikleşti summer seth için izliyorum diyebilirim forever oth her karakter mükemmel gerektiğinde komik gerektiğinde ciddi...

Çevrimdışı Tolga_SAS

• Starter
  • 3 times playoff MVP - 2 times regular season MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 08 Nisan 2007, 14:30:16 »
Avrupa Yakası , Boiling Points , Made , Dismissed . Jackass . Viva La Bam , Celebrity Deadmatch , My Own , Room Raiders , 1 aydır yayınlanmasa da Senseless , Punk'd , I Bet You Will  anlayacağınız tam bir mtv manyağıyım.

Çevrimdışı d-wade3 fLaSh

• Rookie
  • **
  • 4Ever LP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 08 Nisan 2007, 14:33:49 »
tabi ki hastası olduğum smallville,prison break,umutsuz ev kadınları,avrupa yakası

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #70 : 01 Temmuz 2007, 14:00:00 »
csı,er,avrupa yakası,DEXTER,heroes,umutsuz ev kadınları :)super

Çevrimdışı Onur Yiğit

• Kahve Bağımlısı
  • Starter
  • Onur Yiğit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 02 Temmuz 2007, 21:15:15 »
Ceyda cncbe manyağıdır one tree hill in basketbolla alakası yok demeyin aslında tüm konu tüm o aşklar dramlar olaylar basketbol yüzünden geld hayatımı etkileyen sözleri var düşündüren sözleri var beni çok etkiliyor tüm sezonları
Bugün bişey farkettim...
Uzun zamandır One Tree Hill'den ne kadar nefret ettiğimden bahsediyordum ama bugün bana çok farklı geldi...
Dediğin gibi, cidden bizim yaşımızdaki gençleri düşündüren sahneleri ve anektodları var, bunu cidden yeni farkettim... Hayatımda birkaç şeyi birden değiştiren bir bölümdü bugünki bölüm...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 05 Temmuz 2007, 00:59:51 »
One tree hill'i yavaş yavaş anlamaya başlamıssın buna sevindim dostum..Ben one tree hill'in içinde kendimi buluyorum dizi yol göstericim bile oluyor bazı durumlarda hayatımın önemli bir parçaası one tree hill..

Çevrimdışı wEsT

• Rookie
  • **
  • T(erminator)-MaC
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 05 Temmuz 2007, 10:29:13 »
mtv deki tüm programlar, one tree hill, simpsons, my name is earl, family guy en çok bunları izliyorum

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 13 Temmuz 2007, 21:36:51 »
İzlediğiniz tv programları, reklamlar vs. konuların konuşulacağı bölüm.

Haha Kanal D'yi açında biraz gülün kardeşim.Koca Kafalar başladı.Koca Kafalar Time grin .Her yaptıkları şey mi komik olur ya.Helal olsun, cuk diye oturmuş.