Gönderen Konu: Doğu Tahminleri (Sıralama)  (Okunma sayısı 5431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Doğu Tahminleri (Sıralama)
« : 30 Ağustos 2008, 02:49:14 »
Espn'in 25 yazarının yaptığı tahminlerle Doğu'nun falına bakılırken, yapılan tahminlerde Boston Celtics ve Detroit Pistons ilk 2 sırada yer alırken, Miami Heat ise 8. sırada yer alarak play-off bileti alıyor.

New York Knicks, Milwaukee Bucks ve Charlotte Bobcats gibi taze kan ile sezona başlayacak olan takımlara ise play-off yolunda pek şans verilmiyor.

Hedo'lu Orlando tahmini olarak 4. sıraya yerleşirken, Brand'li Sixers ise 5. sırada.

İşte 2008-09 Tahmini Sıralama;

http://www.nbatr.com/nba-haberleri/dogu-tahminleri-siralama.html
----------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
Ynt: Doğu Tahminleri (Sıralama)
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2008, 02:57:44 »
atlanta'yı 10. sıraya mı koymuşlar yuh be yani bi childress gitti diye çok büyüttüler onca artı hamle var takımda

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2008, 06:08:50 »
 Benim anlamadığım durumu daha içler acısı olan miami heat i hangi akla dayanarak play off a sokmaları beasley ve wade maksimum seviyede oynarsa heat birşeyler yapar ama bobcats i küçümsemesi (espn yazarlarının) ukalalık resmen bence bu senenin en büyük  süprizini yapmaya aday bobcats.

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2008, 10:03:44 »
Aynen Bobcats Miamiden daha şanslı ama ben bucks'un play-off yapabilceğine inanıyoum en azından Miamiden daha iyi gözüküyorlar en azından pivotları var:D

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2008, 11:03:14 »
Benim anlamadığım durumu daha içler acısı olan miami heat i hangi akla dayanarak play off a sokmaları beasley ve wade maksimum seviyede oynarsa heat birşeyler yapar ama bobcats i küçümsemesi (espn yazarlarının) ukalalık resmen bence bu senenin en büyük  süprizini yapmaya aday bobcats.

herkes bir miami dir tuturdu abi maçlar üçe üç oynanıyorya zaten :x bucks,bulls,bobcats i daha şanslı görüyorum ben hawks da bu takımlara dahil olabilir knicks te bunlar 8. sırayı kovalayan takımlar ayrıca nets in en dipte olmasıda biraz ilginç neyse görücez bakalım bu sezon

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2008, 11:07:59 »
Heat 'in kadrosu iyi , oralarda bir yerlerde olması beni şaşırtmaz . Zaten galibiyet farklarıda az altındakilerle , normal yani ...

Heat 'in kadroya üç kişi diye bakacaksanız , bizim Spurs 'a da üç kişi diye bakın ... Manu-Duncan - Parker ; Wade - Marion - Beasley . Chalmers , Haslem , Banks 'de ayakçı zaten ?

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2008, 11:13:36 »
ben onu demedimki spurs un yaşlı ama oturmuş bir kadrosu var miami nin ise daha yeni ancak herkes bu takımdan çok fazla şey beklemeye başladı o yüzden bana göre heat en fazla playoff yapar ama diğer takımlarıda es geçmemek lazım o yüzden sezon başlayınca görücez

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Beliar

• Rookie
  • **
  • Pierce league's best player hadi ulan!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2008, 11:32:14 »
Nets'i fazla hafife almışlar..Anladık rebuilding moduna girdiler de geçen sezonları 10'a katlayan bir bench ve derinliğe sahibiz.Üstüne bir de sağlıklı VC ve Harris iyi işler yaparlar..Çaylaklardan Brook Lopez ve CDR çok önemli.Bu 2'si eğer potansiyellerini gösterebilirlerse Nets büyük sürprizlere imza atabilir ki yeni hücum sistemleri Ncaa'de Memphis'in uyguladığı içeriye drive etme ağırlıklı hücum sistemi.Hayes gibi bir cezalandırıcı ve Anderson gibi şutuna güvenen bir uzunla Nets çok can yakabilir ki üstlerinde herhangi bir baskı yok ve Avrupa turnesinde sistemlerini oturtacaklarından eminim..
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 11:34:49 Gönderen: Beliar »

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2008, 11:49:21 »
ben onu demedimki spurs un yaşlı ama oturmuş bir kadrosu var miami nin ise daha yeni ancak herkes bu takımdan çok fazla şey beklemeye başladı o yüzden bana göre heat en fazla playoff yapar ama diğer takımlarıda es geçmemek lazım o yüzden sezon başlayınca görücez

Bu takımdan fazla şey beklemeleri playoff sıralamasında sekizinci sıraya konulmaları mı ? Hem de altında ki Bulls'tan bir maç , Hawks'dan iki maç ve Bucks'dan sadece üç maç üstünlüğü varken ...

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2008, 13:44:15 »
zaten eğer çok büyük hayal kırıklıkları veya sürprizler olmazsa sıralama 1-2-3er maç farklarla olacak.. bu da takımlar arasında güç dengesinin olduğunu gösterir. Bence de sıralama değişik olabilirdi ama galibiyet oranları mantıklı olmuş..

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2008, 13:47:04 »
Atlanta Chicago' yu altına alcaktır bence. Sonuna kadar playoff kovalarlar ama ben Miami' yi daha şanslı görüyorum.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2008, 14:31:48 »
Ortalama olarak baktığımızda zaten geçen seneye göre sıralamışlar. Ama kadrosu değişmeyen takımlar bile her zaman aynı formu veremez. Sıralamalar ama genel olarak buna yakın olur.

Benim İlk 8'im

1-Boston Celtics
2-Detroit Pistons
3-Orlando Magic
4-Philadelphia 76'ERS
5-Cleveland Cavaliers
6-Toronto Raptors
7-Washington Wizards
8-Miami Heat

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2008, 14:45:18 »
DET-BOS-PHI-CLE-MIA-WAS-TOR-NYK

DET : Yeni coach,aynı oyuncular ve Kwame eklentisi.. Kwame 5 mi başlar.. Sheed 4e kaysa daha iyi olmaz mı.. bunlar düsündüklerim.. Stuckey Afflalo gibi isimler parlayabilir..

BOS : Son şampiyon kenardan iş yapabilen en etkili ismi kaybetti.. yerine olmasa da O'Bryant'ı aldı.. ama işleri bu yıl daha zor gibi..

PHI : Andre Miller,Iggy,Elton.. güzel 3lü..geçen yıl (artık oyle diyorum) Detroit'e zor anlar yaşatsalar da tecrübeye teslim olmuşlardı.. gerisi bu yıl gelir belki..

CLE : James'in yanında hala tamamlayıcı parça yok.. bana göre.. Mo Will'i aldılar ama.. o da ne kadar yardım edebilir.. asist denilse James zaten her kategoride yapıyor katkıyı.. son playofflarda yaşadıklarını bu sene de yaşamaları olası..

MIA : Spoelstra gelmis ama.. Riley yine el koyar mı olaya bilinmez.. neydi gecen sezon son donemleri..Kasib Powell lar.. falan filan.. tam yatış.. sağlıklı bir Wade,her zaman double double ile flört eden Marion,Smush'dan daha faydalı olabilecek Quinn + Banks ikilisi ve uzun rotasyonunda Udonis Haslem ve henüz akıbetini bilemediğim Zo..

WAS : Agent Zero artık bu yıl yakalar umarım kayda değer başarıları.. sayı krallığı mı olur artık,play off ilerleyen turları mı..orasını bilemem.. şans da yanlarında olmalı.. Butler da o da sakatlanmaya meyilli isimler..

TOR : Yabancı bir sitede okumustum.. JO'nun 122,TJ'in 130 maç kaçırdığı 4 yılda.. sağlam kalabildikleri sürece mutlaka yararlı olacaklardır.. tabii Bosh var.. artık kabuğunu kırması gereken Bargnani var.. keskin şutör Kapono var.. kadroları derin..

NYK : D'Antoni MSG'de Larry Brown'dan sonra yine o kahır günlerini mi yaşar.. kariyerini düşüşe gecirir.. yoksa sıfırdan herşeyi resetleyip 99 ruhuna mı döndürür oyuncularını..görecegiz.. kadronun iş yapabilecegini ama doğru elde olması gerektigini düsünüyordum.. ve bu kesinlikle Isiah değildi.. D'Antoni'nin hızlı tempo oyununda yer alan atletik uzun burada yok ama.. şuta dayalı bir sistem olabilir artık... 99 ruhu geeelll :D
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 15:07:22 Gönderen: fadeaway86 »

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ağustos 2008, 14:48:31 »
DET-BOS-PHI-CLE-MIA-WAS-TOR-NYK
bu olmazki bikere ilk 4 arasında mutlaka (orlando, washington, miami, atlanta, charlotte)içlerinden birisi olucak

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #14 : 30 Ağustos 2008, 16:56:07 »
Toronto'nun o sırada olması beni şaşırttı. Geçen sene sonuna doğru hallerini gördünüz ve ben playoff çekişmesi sürecinde dayanıklı kalacaklarını düşünmüyorum. Ayrıca Atlanta benim açımdan playoff'u zorlayabilir ve hatta geçen seneki gibi playoff yapma ihtimali olan bir takım.
Gözümden kaçmayan bir başka nokta da Nets'in en dibe gönderilişi :x Tamam Playoff demiyorum ama Knicks, Bobcats, Pacers, Bucks gibi ekipleri arkamızda bırakabileceğimize inanıyorum.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #15 : 30 Ağustos 2008, 20:46:26 »
Valla Sixers ister 14. olsun ama arkasında Cavaliers'i bıraksın. Büyük iddiaya girdim. All-Star haftasına kadar Cavaliers önümüzde olmamalı. Takımıma güveniyorum ama. Cavaliers arkamızda kalacak inşallah :D

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Ağustos 2008, 22:28:28 »
Sıralama güzel olmuş bence ama tam emin olamadığım birşey var o da Boston'ın 1. sırada olup olamayacağı. Detroit'le şansları eşit hatta Detroit'in şansı daha fazla belki de. Çünkü Detroit'in 1. olamaması için bir sebep göremiyorum açıkçası. Takımın başına Curry'nin gelmesinin böyle düşünmemde etkisi büyük. Geçtiğimiz sezon en büyük sorunları olan istikrarsızlıklarının Curry sayesinde ortadan kalkacağını düşünüyorum. Oyuncu-koç ilişkisi bu sefer daha iyi onun için oyuncular bu kez daha istekli oynayacaklardır. Bu düşüncemde bir diğer etken ise Boston'ın geçtiğimiz sezonda ki gibi aktif, iştahlı, aç gibi bu sezon da oynayıp oynamayacakları. Şampiyon olduk artık şimdi olamasak da olur deme ihtimalleri de var ama bu sadece bir ihtimal kesin böyle birşey olur demiyorum, takımın esas oyuncularının da yaşlarının ilerliyor olması da var tabi.. Bir diğer etken ise takımın oyuncu verimliliği bazında giderlerinin gelirlerinden daha çok olması... Sonuçta her ikisi de çok iyi takımlar. Doğu'da bu iki takım arasında liderlik savaşı olacağını düşünüyorum ama bana göre Detroit bir adım önde.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 22:38:24 Gönderen: BlacK_SmokE »