Gönderen Konu: Dünya Ligleri (Futbol)  (Okunma sayısı 403484 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: Avrupa'dan Futbol
« Yanıtla #1250 : 26 Şubat 2009, 22:28:34 »
GGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!

eyvallah Sabri coşuyorum şu an... bu maç küfürbaz oldum ama değdi. ama yemeyelim !!!!

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1251 : 26 Şubat 2009, 22:33:01 »
maç bittttiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
helal lan sabri helal lan arda helal lan lincoln helal lan baros helal lan barış!!!!! hepinizi seviyorum hepiniziii!!!! bu maç bizim hakkımızdıı!!!! son saniyede de olsa aldıııkkk!!!!!!!!!!!!!!
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1252 : 26 Şubat 2009, 22:44:34 »
süpersin galatasaray
süpersin sabri
sıradaki gelsin...
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı _53_LaZraİl_53_

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1253 : 27 Şubat 2009, 00:02:47 »
 Şimdi heyecandan cümleler karışacak ama başlayalım bir yerden...
Maça 1-0 geride başladık. Meira'nın topu ıskalaması sonucu Bellion affetmedi. İlk yarı bir gol umuduyla bastırırken Lincoln-Barışla başlayan hücum Arda'nın golüyle noktalandı ve o an... Soyunma odasına beraberlikle gideceğiz derken Kewell. Aman Allah'ım, izleyin anlayın... yarıda da seyirci coşmuştu ve Lincoln'ün şık çalımının ardından asistinde Arda farkı açtı. Çok iyi paslarla vakit öldürürken Servet'in ilk maçta nefes aldırmadığı Cavenaghi bir asist yaptı, bir de gol attı. Olamaz, bu maç böyle bitemezdi derken maç öncesinde şutlarını eleştirdiğimiz Sabri bize gösteriş yaparcasına vurdu ve gooooooollllll. KİM BİLEBİLİRDİ Kİ? Maç sonunda ise tüm oyuncular alkışlandı ve hatta efsane kaptan Bülent Sabri'yi sahaya yolladı ve Sabri 3'lü çektirdi(maçın fotoğrafı) ve kutsal Gs formasını yere koyup üstüne kapandı. Kaptan'ımız da hoşgeldi, iyi geldi.
 Maçın adamı ise benim gözümde Barış Özbek. Nasıl buluyor bu kadar enerjiyi, nasıl yorulmuyor? Bir defansta, bir ofansta... Bu adamı bulandan Allah razı olsun. Son golden sonra Adnan Polat ağlarken gözlerim doldu. Yürüyün Aslanlar.... 

1.Bugün taraftara üçlü çektiren Sabri geçen hafta s...tir ol git tezahüratlarına maruz kalan Sabri idi.
2.Lincoln bir pozisyonda, sonlarda hakemle çarpıştı ve hakem yere serildi, koptum orada, helal Lincoln, onu da devirdin.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2009, 00:05:42 Gönderen: _53_LaZraİl_53_ »

!!!LANET OLSUN İÇİMDEKİ SAN ANTONİO SEVGİSİNE!!!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1254 : 27 Şubat 2009, 17:19:28 »
maç boyunca sabriye küfür saydırdım ve bi an önce maçtan çıkmasını istedim sürekli.. ama o adeta beni ve tüm gs taraftarlarına kapak edercesine müthiş bi golle bizi sevince boğdu.. helal olsun sabri!
skor 3-1 iken 3 dakkada 2 gol yedik ve dakika 80'lere dayandığında oturup ağlamak istedim resmen.. "hayır dedim olamaz! bu kadar talihsizlik olamaz!" diye haykırdım içten içe.. ama sabri muhteşem finish'i yapınca sevinçten havalara uçtum...
maçın yıldızları kesinlikle arda, barış ve son golü sebebiyle sabriydi.. arda yine yüreğini ortaya koyarak oynadı.. çok seviyorum ben bu çocuğu ya! onun gibi galatasaraylı nadir bulunur.. helal olsun çocuklar! milan, valencia, fiorentina da elendi.. güçlü rakiplerimiz azaldı.. kadıköyün çimleri bizi bekler!

bu arada bugün okulda matematik hocamdan aldığım bi istihbarata göre; hocamın arkadaşları sabah namazını kılmaya Sultanahmet Camii'sine gitmiş ve orda arda, mehmet topal ve emre aşık'ı sabah namazını kılarken görmüşler.. sanırım bu olay için yoruma pek gerek yok..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1255 : 27 Şubat 2009, 17:28:58 »
Helal olsun GS'a.Bu sıkıntılı dönemde kazandılar.B.Korkmaz gelince Türklere pozitif etki yapar.Maçı izleyemedim ama demeçler falan belli oluyor.Yalnız Bülent Korkmaz gidip de Skibbe gelseydi yani durumlar ters olsaydı negatif etki yapardı.B.Korkmaz'dan öncelikle beklediğim Lincoln'e şu ayrıcalıkları vermesin artık!Arda'mız var bizim.TSL'de işimize gelse de avrupada başarısını istediğim için istiyorum bunu.

maç boyunca sabriye küfür saydırdım ve bi an önce maçtan çıkmasını istedim sürekli.. ama o adeta beni ve tüm gs taraftarlarına kapak edercesine müthiş bi golle bizi sevince boğdu.. helal olsun sabri!
skor 3-1 iken 3 dakkada 2 gol yedik ve dakika 80'lere dayandığında oturup ağlamak istedim resmen.. "hayır dedim olamaz! bu kadar talihsizlik olamaz!" diye haykırdım içten içe.. ama sabri muhteşem finish'i yapınca sevinçten havalara uçtum...
maçın yıldızları kesinlikle arda, barış ve son golü sebebiyle sabriydi.. arda yine yüreğini ortaya koyarak oynadı.. çok seviyorum ben bu çocuğu ya! onun gibi galatasaraylı nadir bulunur.. helal olsun çocuklar! milan, valencia, fiorentina da elendi.. güçlü rakiplerimiz azaldı.. kadıköyün çimleri bizi bekler!

bu arada bugün okulda matematik hocamdan aldığım bi istihbarata göre; hocamın arkadaşları sabah namazını kılmaya Sultanahmet Camii'sine gitmiş ve orda arda, mehmet topal ve emre aşık'ı sabah namazını kılarken görmüşler.. sanırım bu olay için yoruma pek gerek yok..
Politikaya girmez bu sanırım ama belli olmaz Türkiye'de.Zamanında GS'nin kendi içinden neler yapıldı 2 rekat namaz kılanlara.Ayıptır ya.Cemaat oluşturuyolar falan diyorlardı ayıptır.Fatih Altaylı :x

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1256 : 27 Şubat 2009, 17:34:39 »
fatih altaylının ne kadar şerefsiz bi adam olduğunu zaten bilmeyen yok.. emre-okan-hakan şükür sırf cemaatin içindeler diye satma kararı falan almışlardı...
ayrıca geçenlerde fatih altaylı basına verdiği demeçte; hakan şükür hakan ünsal emre tarikata üye insanlardı ve namaz kılıyolardı demişti.. sanki çok kötü bişey yapıyolar anasını satiyim.. ne güzel işte örnek sporcular..

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1257 : 27 Şubat 2009, 17:47:22 »
 Artık futbolcuya dayalı düzen bitecek inşaallah, Korkmaz'la bunları aşacağız inşaallah. Arda da zaten maçtan önce Uefa ya da Fifa'nın sitesinde 2010 Dünya Kupası'na damgasını vuracak isimler arasında yer alıyordu, bunu yapacağını şimdiden ispatladı. Mehmet Topal, Emre ve Arda'yı da tebrik ederim, özgürdürler ve doğru olanı yapmışlar. Maç boyunca hem bizim hem de futbolcuların dualarını kabul eden Yaradan'a karşı görevlerini yapmışlar, daha ne olsun ki?. Özellikle Arda'nın dağılma sürecinde(yattaki fotoğraflar falan) kendini bu denli toplaması takdire şayan...

Çevrimdışı zweI~

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1258 : 27 Şubat 2009, 19:13:11 »
Tek üzüldüğüm Mehmet Topal'ın şansız sakatlığı.Orta sahanın bel kemiği ve hücumda forvetleri iyi besliyor.İnşallah kısa sürede takımda ki yerini alır.Gs'nin o na çok ihtiyacı var.Bu arada uefa'nın resmi sitesi Gs'yi manşet yapmışlar.[şu an ikinci sırada uefa cup'da]
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2009, 19:16:17 Gönderen: zweI~ »

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1259 : 27 Şubat 2009, 20:17:28 »
fatih altaylının ne kadar şerefsiz bi adam olduğunu zaten bilmeyen yok.. emre-okan-hakan şükür sırf cemaatin içindeler diye satma kararı falan almışlardı...
ayrıca geçenlerde fatih altaylı basına verdiği demeçte; hakan şükür hakan ünsal emre tarikata üye insanlardı ve namaz kılıyolardı demişti.. sanki çok kötü bişey yapıyolar anasını satiyim.. ne güzel işte örnek sporcular..
Her fırsatta ülkenin %99unun "mensup olduğu belirtilen dinin peygamberinin doğum haftası nedeniyle bari kavga çıkmasın" FB-GS derbisinde dediğinde H.Şükür kendini bilmezler dini futbola bari karıştırmasın falan dediler.Yeter susun be.Saçma sapan işler.Konuyu saptırmayalım ancak böylelerini de sinirlerini bozuyor insanların.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1260 : 28 Şubat 2009, 22:48:35 »
Middlesbrough 2-0 Liverpool
Tuncay yazmış gene.2 haftadır atıyor gollerini.Kazanursak 10 olcak Liverpool ile.Chelsea kazanmış ama onlarla bilmiyorum :-D

GLORY GLORY MANUnited VİVA RONALDO

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1261 : 01 Mart 2009, 15:30:32 »
 Ya bu Liverpool Avrupa'da iş yapıyor da neden lige gelince bu kadar kötüler anlamak mümkün değil. Middlesbrough da kötü dönemin ardından önce haftaiçi yine Tuncay'ın gol attığı maçta West Ham'ı yendi şimdi de liverpool'u. Belki bir çıkış gelebilir. Ayrıca şahsi görüşüm şudur: Tuncay'sız Middlesbrough bir hiç.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1262 : 01 Mart 2009, 18:46:43 »
Ya bu Liverpool Avrupa'da iş yapıyor da neden lige gelince bu kadar kötüler anlamak mümkün değil. Middlesbrough da kötü dönemin ardından önce haftaiçi yine Tuncay'ın gol attığı maçta West Ham'ı yendi şimdi de liverpool'u. Belki bir çıkış gelebilir. Ayrıca şahsi görüşüm şudur: Tuncay'sız Middlesbrough bir hiç.
liverpool konusu gerçekten ilginç
yanılmıyorsan 19 yıldır şampiyon olamıyorlar
bunun yanında şampiyonlar liginde her zaman idaalılar
son olarakda real i madrit te yenmeyi başardılar
gerçekten çok ilginç

tuncay konusuna gelirsek
bence istenilen seviyede değildi
ama bu sene özellikle son dönemlerde çıkış içerisinde
umarım bu çıkışını sürdürür ve daha büyük avrupa takımlarında boy gösterir.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1263 : 01 Mart 2009, 20:40:26 »
w.bremen 0-0 bayern münih
rakip 16. dakika naldo nun kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalmasına rağmen
fırsatları değerlendiremedik ve altın değerinde 3 puanı hanemize yazdıramadık.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1264 : 01 Mart 2009, 21:03:10 »
w.bremen 0-0 bayern münih
rakip 16. dakika naldo nun kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalmasına rağmen
fırsatları değerlendiremedik ve altın değerinde 3 puanı hanemize yazdıramadık.

Üstelik Hamburg sahasında 3-1 kaybettiği ve Hofenheim'in berabere kaldığı haftada çok önemli bir maçtı. Münih fırsatı değerlendiremedi.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1265 : 01 Mart 2009, 22:58:00 »
a.madrid ve barca arasında harika bi maç geçti ve barca 2-0 öne geçtiği maçtan agüero ve forlanın ikişer golüyle 4-3 mağlup ayrıldı.. real madrid barcanın ensesinde..

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1266 : 01 Mart 2009, 23:02:19 »
 Farkı son 3 haftada 8 puan indirdi Madrid ve 12 puanlık fark eridi eridi, 4 puana düştü. Bu geri dönüşün sonu şampiyonluk olmalı. Barca'da ise acaip haller var. 2-0 öndeyken koruyamadı.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1267 : 08 Mart 2009, 11:27:53 »
bayern münih 5-1 honnover

söylenecek fazla söz yok takımın form durumu git gide artıyor
özellikle şampiyonlar liginde çok iddaalıyız.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı zweI~

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1268 : 08 Mart 2009, 11:43:25 »
bayern münih 5-1 honnover

söylenecek fazla söz yok takımın form durumu git gide artıyor
özellikle şampiyonlar liginde çok iddaalıyız.

Bayern Münih'in 3.golü Milli Furbolcumuz Hamit Altıntop'tan geldi.

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1269 : 08 Mart 2009, 11:55:02 »
 Hamit Altıntop duyduğuma göre sakatlanmış ve de henüz kesinleşmese de İspanya maçlarında oynamayacakmış. Müdahele olmadan sakatlanan Hamit'in lifleri kopmuş olabilirmiş.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1270 : 12 Mart 2009, 18:31:49 »
Alıntı yapılan:
Galatasaray'ın bugünkü Hamburg maçı D Smart'tan şifreli yayınlanacak.

Ancak Hotbird veya Astra uydusuna yönelik anteni olan herkes, ARD Das Erste kanalından maçı şifresiz izleyecek.

İşte frekanslar:

Kanal/ARD Das Erste (Şifresiz),

Uydu ve TP bilgileri/

13 E (Doğu) Hotbird: 11604 H 27500 5/6,

19.2 (Doğu) Astra (1L): 11494 H (Analog),

19.2 (Doğu) Astra (1H); 12110 H 27500 3/4

Yapışın TV'lere...

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1271 : 12 Mart 2009, 18:37:23 »
Tugay,bendeki Türksatta da değiştirince hotbird olabiliyor.Yapabilir miyim dersin?

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1272 : 12 Mart 2009, 18:39:22 »
Tugay,bendeki Türksatta da değiştirince hotbird olabiliyor.Yapabilir miyim dersin?

Çift uydun varsa yapabilirsin tabii...Menüden manuel kanala ayarlamadan bu kodları ekleyebilirsen, olur.

Yüksek ihtimal bu kanal vardır zaten Hotbird'te

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı zweI~

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1273 : 12 Mart 2009, 18:41:09 »
GALATASARAY
De Sanctis
Sabri
Hakan Balta
Emre Aşık
Volkan Yaman
Ayhan
Barış
Arda
Kewell
Lincoln
Nonda

HAMBURG
Frank Rost
Jerome Boateng
Alex Silva
Joris Mathijsen
Dennis Aogo
Collin Benjamin
David Jarolím
Piotr Trochowski
Marcell Jansen
Mladen Petric
José Paolo Guerrero

İlk onbirler..

Çevrimdışı Ç@to_Wade

• Hersikiministratör
  • Moderator
  • Superstar
  • MVP!
    • Profili Görüntüle
    • NBA Tr
« Yanıtla #1274 : 12 Mart 2009, 19:09:39 »
Galatasaray için çok önemli bir karşılaşma,haydi hayırlısı!Rakibin forvet hattının güçlü olması,Galatasaray için büyük dezavantaj.Takımda bu kadar sakat olması da dezavantaj ama üstesinden gelmesini bekliyorum Galatasaray'ın.

Şampiyonlar ligi maçları mükemmel,gollü ve kaçıranların üzüleceği şekilde ilerliyor.Barcelona,1-1'in rövanşında Lyon'u 5-2 ile geçti.Juninho yine attı golünü. :laugh:

İnter-United maçı da çok zevkliydi.İnter ne goller harcadı be! :x