Gönderen Konu: Dünya Ligleri (Futbol)  (Okunma sayısı 403487 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
Ynt: Avrupa'dan Futbol
« Yanıtla #1275 : 12 Mart 2009, 19:13:05 »
Benim olmadı.Diğer uydulara alıp yapınca kanal çıkmıyor.Neyse.Bu maç oynansın da 2.maçı kahvede izlerim heralde.Zevkli olur.

Bizim defans çuval gibi olacak.Ancak GS'yi bu takımla defans yaptırmaya çalışırsa BK yanlış yapar bence.Taraftar da olacak.Lincoln,Arda,Kewell gibi oyuncuları kullanmalı.Baros'un olmaması kötü.Lincoln de 1 maç oynayıp 5 maç yatıyor zaten :x bu maçta oynasın adam gibi.

Çato'nun mesajı görünce aklıma geldi:
Glory Glory ManUnited Viva Ronaldo.

İnter çok pozisyon harcamış gibi gözükebilir ancak baskı kuramadı.Biz de 1 tane attık yattık yani.Yalnız bu sene ne zaman Ronaldo'yu izlesem ölü gibi.Top istiyor,istiyor ama gelince de bir şey yapmıyor.Golden sonra bir gaza geldi gitti ama faul yaptılar.İnter'e fazla kasmadık.Barcayı istiyorum,Barcayı.19 maç sanırım yenilmiyoruz.Kaç maçtır 1 gol yedik.Bazları Barcelona Manu'yu da ezecek sanıyor ama göreceğiz.Geçen sene de gördük.Gerçi hala konuşuyorlar Barca ezdi diye sallamıyorum artık :-P :-D
Giggs'e de ayrı parantez açmak lazım.Adam süperdi dün.Ne çalımlar attı.Scholes-Giggs hala çok iyiler.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #1276 : 12 Mart 2009, 19:52:19 »
D-Smart sayesinde yine izleyemiyoruz. Neyseki şuan öndeyiz, Ayhan atmış! Nasıl atmış neler oluyor bilemiyoruz. Sopcast'ten de girmiyorum çok uyuz bir program. Justintv de kapalı sağolsun.

edit:  bir tane buldum;
http://atdhe.net/live-tv-4829.html

takılma yok görüntü güzel gayet iyi izliyorum ama devre arası şuan :-D
« Son Düzenleme: 12 Mart 2009, 19:57:47 Gönderen: Dağlar »

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1277 : 12 Mart 2009, 19:57:52 »
D-Smart sayesinde yine izleyemiyoruz. Neyseki şuan öndeyiz, Ayhan atmış! Nasıl atmış neler oluyor bilemiyoruz. Sopcast'ten de girmiyorum çok uyuz bir program. Justintv de kapalı sağolsun.

Ben Nett'ten izliyorum...Çok net ve akıcı...

http://atdhe.net/live-tv-4829.html

Ayhan'ın golü kontra ataktan geldi.Hamburg acaio bir baskı kurdu...Ondan sonra Arda soldan hızlı çıktı, Lincoln'e pas attı....Ancak Lincoln rakibini geçemedi ama top arkaya sekti, Ayhan ayağının üstüyle vurdu direkten ağlara gitti top..

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1278 : 12 Mart 2009, 20:54:19 »
Galatasarayımız Almanyadan istediğini alarak döndü (1-1)
İstanbul dada gerekeni yapıp turu atlarız diye düşünüyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1279 : 13 Mart 2009, 17:41:29 »
Afedersiniz ama HSV'de hiç bi b*k yokmuş.. Emre Aşık'ın atılmasından sonra resmen stopersiz oynadık ama herifler 2-3 tane net pozisyondan başka hiç bişey yapamadı.. Biz bu hırsla bu gazla bu yürekle Hamburg'u havada karada alırız..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1280 : 13 Mart 2009, 20:34:35 »
Afedersiniz ama HSV'de hiç bi b*k yokmuş.. Emre Aşık'ın atılmasından sonra resmen stopersiz oynadık ama herifler 2-3 tane net pozisyondan başka hiç bişey yapamadı.. Biz bu hırsla bu gazla bu yürekle Hamburg'u havada karada alırız..

Hamburg u en formsuz döneminde yakalamamız Galatasaray adına büyük bir şans
ve bu şansıda GS çok iyi kullandı
final belki zor
ama tur cepte gibi.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1281 : 13 Mart 2009, 20:43:59 »
Artık final için de eskisi kadar umutsuz değilim.. Baktığımız zaman bizi zorlayacak çok rakip yok.. Man. City var.. CSKA formsuz.. Shaktar'da iş yok.. Metalist'ten korkuyodum o da muhtemelen elenicek.. Bi de Zenit'e elenebileceğimizi düşünmüştüm ama onların işi de çok zor.. Onları eleyecek olan Udinese de Bordeux'dan Hamburg'dan daha kötü bi takım.. Werder Bremen'le şanslarımız eşit olur diye düşünüyorum.. Geriye kaldı PSG, onları da bu hırsla havada karada alırız..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1282 : 13 Mart 2009, 20:58:54 »
yani meira yı neden sattılar anlamak mümkün değil
tamam çok süper bir yetenek değil ama defansta servet ile birlikte en çok güvenilen isimdi
eğer hedef finalse emre aşık bu noktada yetersiz kalır
ama şu konuda haklısın şuan ki takımlardan hiçbiri GS den çok çok üstün değil
hemen hemen aynı seviye takımlar
ama meira in satılmasıyla  final şansınıda minimuma indirdi GS.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1283 : 13 Mart 2009, 21:21:38 »
tamam çok süper bir yetenek değil ama defansta servet ile birlikte en çok güvenilen isimdi
Bana Meira'nın Emre Aşık'ın şu anki futbolundan daha iyi oynadığı bir maç bile gösteremezsin! Meira geldiğinde çok umutluydum ama Meira bu beklentileri acemice hatalarıyla boşa çıkardı.. Bizi Meira mı kurtarcaktı sanki?! Bizi Meira kazması mı finale çıkarcaktı?! Tabi ki hayır! Emre Güngör ve Emre Aşık hatta Hakan Balta bile Meira'dan daha çok fayda sağlar bize.. O yüzden Meira'nın gidişini HSV maçından sonra hiç olumsuz bulmuyorum ve senin dediğin minimuma indirdi lafı da afedersin ama çok saçma..
Ayrıca eğer Meira'yı 6 Milyon gibi harika bi teklife satmazsak ayıp olurdu.. O enayice teklifi bi daha ne zaman yakalicaz.. :)
« Son Düzenleme: 13 Mart 2009, 21:39:31 Gönderen: Barracuda »

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1284 : 13 Mart 2009, 21:36:08 »
Bana Meira'nın Emre Aşık'ın şu anki futbolundan daha iyi oynadığı bir maç bile gösteremezsin! Meira geldiğinde çok umutluydum ama Meira bu beklentileri acemice hatalarıyla boşa çıkardı.. Bizi Meira mı kurtarcaktı sanki?! Bizi Meira kazması mı finale çıkarcaktı?! Tabi ki hayır! Emre Güngör ve Emre Aşık hatta Hakan Balta bile Meira'dan daha çok fayda sağlar bize.. O yüzden Meira'nın gidişini HSV maçından sonra hiç olumsuz bulmuyorum ve senin dediğin minimuma indirdi lafı da afedersin ama çok saçma..

dostum umarım ben saçmalamış olurumda Gs final oynar.
tek isteğim bu.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1285 : 13 Mart 2009, 21:43:02 »
Gs'nin durumunda sakatlıklar çok kritik.Tamam rakip sayısı azaldı gibi ancak Man City dediğimiz takım çok tehlikeli bir ekip.Özel oyuncuları var.Diğer takımları da yeneriz diyip geçmek yanlış.
Servet 2 ay yok dendi.Onun sakatlıklarının yarısı iyileşsin gelir gerçi :-D Emre Güngör bari iyileşsin.H.Balta stopere uyum sağlayana kadar.Ki Emre Aşıkla oynamaya da alışmaları lazım.E.Güngör sağlam dönerse bir dahaki turun 2.maçına kadar falan Servet de gelir.O zaman sağlam olur.
Şu Lincoln denen adama da bir çözüm bulunsun :x 1-1 Takım 10 kişi.Ne yapsın teknik direktör?2 adım koşmazsın,seni mi oynatacak?Kewell'ı çıkarıp seni mi defansa alsaydı?Ne yapardın acaba?Arda var zaten.2 forvet için kapasiteli forvetler alınırsa şutlamaları lazım bunu.Nedir bu kaprisler ya?Gören de Ronaldinho sanır.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1286 : 13 Mart 2009, 21:51:38 »
Gs'nin durumunda sakatlıklar çok kritik.Tamam rakip sayısı azaldı gibi ancak Man City dediğimiz takım çok tehlikeli bir ekip.Özel oyuncuları var.Diğer takımları da yeneriz diyip geçmek yanlış.
Servet 2 ay yok dendi.Onun sakatlıklarının yarısı iyileşsin gelir gerçi :-D Emre Güngör bari iyileşsin.H.Balta stopere uyum sağlayana kadar.Ki Emre Aşıkla oynamaya da alışmaları lazım.E.Güngör sağlam dönerse bir dahaki turun 2.maçına kadar falan Servet de gelir.O zaman sağlam olur.
Şu Lincoln denen adama da bir çözüm bulunsun :x 1-1 Takım 10 kişi.Ne yapsın teknik direktör?2 adım koşmazsın,seni mi oynatacak?Kewell'ı çıkarıp seni mi defansa alsaydı?Ne yapardın acaba?Arda var zaten.2 forvet için kapasiteli forvetler alınırsa şutlamaları lazım bunu.Nedir bu kaprisler ya?Gören de Ronaldinho sanır.

çok çok haklısın
nedir bu lincoln abartısı bi havalar
sanki bu takıma doğru düzgün hizmet ettin
ne umutlarla getirdiler seni yaptığın doğru düzgün birşey yok
(bükreş eşleşmesi geldi aklıma sırtla takımınıda böyle rezil bir takıma elendi gs demesinler ama nerde)
varsa bile o katkıyı sıradan oyuncularda yapardı
bence Gs yönetimi seneye lincoln u postalar
ama nasıl? kim bolservis bedeli öder bu adama
benim aklıma herhangi bir takım gelmiyor.

bide Alex ile kıyaslanıyor
Fenerbahçe traftarı olduğumdan demiyorum
alex lincoln gibi 5 tane eder.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1287 : 22 Mart 2009, 17:34:43 »
Manchester-Porto                       Barcelona-Bayern
Villareal-Arsenal                          Liverpool-Chelsea

Kurayı kes.Finaldeyiz :-P

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #1288 : 22 Mart 2009, 20:06:42 »
Bizim için en iyisi oldu. Bu 7 takımdan gelebilecek en kek takım Villareal. Tabi Villa'da zorlu rakip ama diğerleriyle karşılaştırırsak farkları görürürüz. Şampiyonlar Ligi asıl bu noktadan sonra izlenmeye değer. Ahh bir de UEFA'da GS'm çıksaydı çeyrek finale... Baktık ki Hamburg oraya hiç ama hiç yakışmıyor :|

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1289 : 22 Mart 2009, 20:10:04 »
rakip barcelona
kuşkusuz tahilsiz bir kura
ama şansımız en az onların ki kadar.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1290 : 22 Mart 2009, 21:18:28 »
şanslar eşit dedik ama bercelona malaga karşısında 6-0  önde.
keşke başka takımla oynasaydık.
neyse artık avrupa nın en önemli hücüm gücüne nasıl bir önlem alıcaz
hepbirlikte görücez.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1291 : 22 Mart 2009, 21:31:54 »
Kardeşim afedersiniz ama siz acayip misiniz ya?! Bayern Münich'e Arsenal'e Man. United'a niye bizim takım diyosunuz?! Elin gevurlarını niye tutuyosunuz?! Hadi anlarım ben buna sempati duyuyorum onun başarılı olmasını istiyorum dersiniz ama bizim takım demek ne demek?! Sizin tutucağınız bi takım varsa o da FB'dir, GS'dir, BJK'dir, TS'dir, Sivas'tır vs.. Bu kadar uçmayın lütfen..

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1292 : 22 Mart 2009, 21:48:00 »
Kardeşim afedersiniz ama siz acayip misiniz ya?! Bayern Münich'e Arsenal'e Man. United'a niye bizim takım diyosunuz?! Elin gevurlarını niye tutuyosunuz?! Hadi anlarım ben buna sempati duyuyorum onun başarılı olmasını istiyorum dersiniz ama bizim takım demek ne demek?! Sizin tutucağınız bi takım varsa o da FB'dir, GS'dir, BJK'dir, TS'dir, Sivas'tır vs.. Bu kadar uçmayın lütfen..

dostum avrupa da desteklediğim takım bayern münih,
bunda ne var
ayrıca gs hamburg maçı olduğundada gs yi sonuna kadar destekledim
hemde heryerde
fenerbahçe li olmama rağmen pek çok fenerli arkadaşımla tartıştım nasıl hamburg u desteklersiniz diye
ve gs bayern münih le eşleşse gs yi sonuna kadar desteklerim yada eşleşen hangi Türk takımı ise onu,
ayrıca milliyetçilik konusunda bana ders verme yada öğüt
bu konuda benden daha aşırısı bulunmaz.

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1293 : 22 Mart 2009, 21:51:29 »

bunda ne var
hemde heryerde
fenerbahçe li olmama rağmen pek çok fenerli arkadaşımla tartıştım nasıl hamburg u desteklersiniz diye
ve gs bayern münih le eşleşse gs yi sonuna kadar desteklerim yada eşleşen hangi Türk takımı ise onu,
Ne dersi ne öğütü! Ben de Allah'ına kadar milliyetçiyim ama banane sen milliyetçisin ya da değilsin.. Ayrıca milliyetçiliğin zaten futbolla alakası olamaz! Sadece Bayern Münich'ten bizim takım diye bahsetmen acayibime gitti o kadar.. Münich'ten vazgeç falan demiyorum ki! Ne halin varsa gör ben sadece fikrimi beyan ettim..

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1294 : 22 Mart 2009, 23:02:52 »

bunda ne var
hemde heryerde
Ne dersi ne öğütü! Ben de Allah'ına kadar milliyetçiyim ama banane sen milliyetçisin ya da değilsin.. Ayrıca milliyetçiliğin zaten futbolla alakası olamaz! Sadece Bayern Münich'ten bizim takım diye bahsetmen acayibime gitti o kadar.. Münich'ten vazgeç falan demiyorum ki! Ne halin varsa gör ben sadece fikrimi beyan ettim..
madem ülkesini seven bir milliyetçisin ,benimde bu konuda hassas olduğumu anladın, sorun yok
söylemek istediğini yanlış anlamışım der geçerim.
neyse konu tekrar futbola dönsün

bugün devlerin şov günü
inter ,madrit,barcelona rakiplerini gole boğdu.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #1295 : 22 Mart 2009, 23:23:25 »
Alıntı
Burak şimdi bu mantıklı gidersek NBA takımlarını da desteklemeyelim? Ki NBA Forumuyuz çok da koyu destekleyenler var, bu kişinin tercihine bağlıdır. Ama mesela ben de çok benimseyemeyenlerdenim. Ne kadar şu takımı tutuyorum vs. desem de olmuyor yani Bi Nets'i bi Barcelona'yı falan beğensem de kendi takımımmış gibi benimseyemiyorum. Ama benimseyen de çok insan var, benim takımım işte Barçalıyım, Nets'liyim, Forza Lakers vs. diyen bunda garipsenecek bi noktada yok yani, kişisel tercihtir..

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1296 : 23 Mart 2009, 17:33:27 »
Alıntı
Burak şimdi bu mantıklı gidersek NBA takımlarını da desteklemeyelim? Ki NBA Forumuyuz çok da koyu destekleyenler var, bu kişinin tercihine bağlıdır. Ama mesela ben de çok benimseyemeyenlerdenim. Ne kadar şu takımı tutuyorum vs. desem de olmuyor yani Bi Nets'i bi Barcelona'yı falan beğensem de kendi takımımmış gibi benimseyemiyorum. Ama benimseyen de çok insan var, benim takımım işte Barçalıyım, Nets'liyim, Forza Lakers vs. diyen bunda garipsenecek bi noktada yok yani, kişisel tercihtir..
Şimdi Onur, NBA ile Avrupa Futbolunu bir tutmamak lazım.. NBA bir tutku ve o kalitenin zerresi Türk basketbolunda yok.. Ben de NBA'de herhangi bi takımı benimseyemeyenlerdenim.. Mesela; ben NBA'de en çok Phoenix'e sempati duyuyorum ama profilimde imza ve avatarıma uysun diye Cavs gözüküyo.. Avrupa'da Barca'ya sempati duyuyorum ama o takımdan biz diye bahsedemiyorum.. Ama NBA'de takım tutan adamı da anlayabiliyorum.. NBA nerdeyse başlı başına basketboldan ayrı bi spor ve ekol.. Avrupa futbolu öyle değil çünkü Süper Lig de Avrupa'nın bi parçası ve futbol basketbola oranla çok daha evrensel bi spor.. Eğer Süper Lig ve Avrupa futbolu arasında dağlar kadar fark olsaydı işte o zaman Avrupa'da anlardım takım tutanları..

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1297 : 27 Mart 2009, 20:29:06 »
Alıntı
Şimdi Onur, NBA ile Avrupa Futbolunu bir tutmamak lazım.. NBA bir tutku ve o kalitenin zerresi Türk basketbolunda yok.. Ben de NBA'de herhangi bi takımı benimseyemeyenlerdenim.. Mesela; ben NBA'de en çok Phoenix'e sempati duyuyorum ama profilimde imza ve avatarıma uysun diye Cavs gözüküyo.. Avrupa'da Barca'ya sempati duyuyorum ama o takımdan biz diye bahsedemiyorum.. Ama NBA'de takım tutan adamı da anlayabiliyorum.. NBA nerdeyse başlı başına basketboldan ayrı bi spor ve ekol.. Avrupa futbolu öyle değil çünkü Süper Lig de Avrupa'nın bi parçası ve futbol basketbola oranla çok daha evrensel bi spor.. Eğer Süper Lig ve Avrupa futbolu arasında dağlar kadar fark olsaydı işte o zaman Avrupa'da anlardım takım tutanları..
Dağlarrrrrr kadar fark var.Yok dersen takip etmiyorsun demektir.Bizim takımların ne yaptıklarından da belli olur.Bahsederim bahsederim benim takımım diye.Vatan haini mi olduk.Milliyetçilikle ne alakası var.Ts'yi nasıl desteklediğimi biliyorsunuz.Nba neyse bu da o sayılır.Bunda bir şey yok.Görüş meselesi.

Çevrimdışı Barracuda

• Editör
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1298 : 27 Mart 2009, 20:47:01 »
Alıntı
Dağlarrrrrr kadar fark var.Yok dersen takip etmiyorsun demektir.Bizim takımların ne yaptıklarından da belli olur.Bahsederim bahsederim benim takımım diye.Vatan haini mi olduk.Milliyetçilikle ne alakası var.Ts'yi nasıl desteklediğimi biliyorsunuz.Nba neyse bu da o sayılır.Bunda bir şey yok.Görüş meselesi.
Moruk bu işin ne vatan hainliğiyle ne de milliyetçilikle alakası var! Ben sadece anlayamıyorum diyorum saygı göstermiyorum demiyorum ki.. Takıl kafana göre, istediğin görüşü benimse eyvallah ama benim yukarda bahsettiğim sebeplerden dolayı böyle bi fikrim var..
Ayrıca dağlar kadar fark yok derken sen benim ne demek istediğimi anlamışsındır.. Sonuçta futbol Türkiye'de en çok rağbet gören spor.. Ama basket öyle değil o yüzden NBA'de takım tutanı anlayabiliyorum..

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #1299 : 27 Mart 2009, 20:59:02 »
Konu milliyetçiliğe taşınmış ondan söyledim.
Sana garip gelebilir tamam görüş meselesi.Saygı olduktan sonra sorun olmaz.
Basketbol da futbola yaklaştı.Özellikle başarılarla.Ancak ülkemizde basketbolun gelişmesinden sonra Nba yine desteklenir.Türkiye'de de futbol en önemli.Ancak izleyemiyoruz ki.Ki takımımızı da tutuyoruz.Eğlence,sempati avrupadan da tutuyoruz.
Düşüş sürüyor.Fullham'a yenildik.ŞL'de ballı kura iyi oldu.Ligde de toparlanmamız lazım.