Gönderen Konu: Forum Hakkında > Soru & Sorunlar  (Okunma sayısı 280672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Highflyer_Wade™

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum Hakkında > Soru & Sorunlar
« Yanıtla #625 : 22 Nisan 2007, 20:42:04 »
Bencede Oynama Onur da Şu aşağı gitleri eklesen ? :)

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #626 : 24 Nisan 2007, 17:12:10 »
Arkadaşlar 22 Nisan Akşamı sitemiz saldırı aldı ve o günden beri kapalı. Şu anda forum sorunsuz çalışıyor ama anasayfa kapalı. Yakında onu da açacağım. Kusura bakmayın..

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #627 : 24 Nisan 2007, 17:21:26 »
Sunucu değişikliği istiyoruz..  :-P Bu arada saldırı ne yav  :?

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #628 : 24 Nisan 2007, 17:58:36 »
Sunucu değişikliği istiyoruz..  :-P Bu arada saldırı ne yav  :?
Sunucu TR lokasyonlu süper bir sunucu fakat çekemeyen şerefsizler saldırıyor işte. Neyse düzeltiyoruz sorunları bir bir ;)

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #629 : 28 Nisan 2007, 12:48:34 »
Sitemiz tekrar yayındadır. Anasayfa da 10-15 dakikaya açılacaktır..

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #630 : 28 Nisan 2007, 12:49:55 »
Beklediğimiz haber sonunda geldi :) Siteyi tekrar aramıza döndüren onur'a sonsuz teşekkürler :D :alkış
Mesele beklemektir

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #631 : 28 Nisan 2007, 19:31:56 »
popüler site olanın zararları... çekemeyenler böyle saldırı yapıyolar ikide bir. allah kahretsin ya :D

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #632 : 28 Nisan 2007, 21:58:23 »
 Saldırıyı yapan bütün hacker denen denyoları rahmet okuyarak anıyoruz gitsinler batug veya diğer kendini beğenmişlere saldırsın hayvanlar hayret bişey ya

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #633 : 03 Mayıs 2007, 00:44:29 »
Arkadaşlar sıkıntı çektiğim bir konuyu dile getirmek istiyorum izninizle ;
  Hergün saçma saçma mesajlar geliyor : "Wade iyi,Miami şampiyon olur..","Yao blok yedi,berbat pivot.." gibi..
Bunları yazan arkadaşların ciddi olduklarını düşünmüyorum,amaçları buradaki forum sakinlerini kızdırmak olabilir,büyük ihtimalle de öyledir..Bizde bu tip mesaj yazan arkadaşlara cevap vermeyelim ve bir Mod'un yada Yönetici'nin online olup silmesini bekleyelim..Ne dersiniz ? ..
   Forumun akışı-konuların amacına ulaşması için..Zira ben asla son 2 mesajı : "Wade kötü oyuncu" - "Wade nasıl kötü oyuncu ya,sen nasl böyle yorum yapıyorsun ? " olan bir topice mesaj atmam-raydan çıkmıştır o topic..
   Tabi burada yönetimdekilere de çok büyük iş düşüyor..Umarım onlar da bu isteğimi dikkate alırlar..Mod'a Bildir tuşu var biliyorum ama pek bir işe yaradığını görmedim henüz..Saygılar :)

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #634 : 03 Mayıs 2007, 01:13:51 »
Katılıyorum.Sürekli denetlemesi lazım modların bu durumu.Ya inanın çileden çıkıyorum bazen.Güzel bir ahber-yorum var sanıp giriyorum,lavuğun biri yazmış : "Denver San Antonio'yu parçalar"

Ben bilakis ilgilenmye talibim.Bütün ipe-sapa gelmeyen mesajları seve seve silerim.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007, 02:02:02 Gönderen: NYK »

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #635 : 03 Mayıs 2007, 09:38:12 »
Moderatörler ve yöneticiler yeteri kadar ilgileniyorlar siteyle.Çağatay'ın söylediği çok doğru böyle konulara mesaj atmazsanız işimiz kolaylaşır.Bİz zaten bu tip mesajları silme taraftarıyız.Moderatöre bildir tuşu çok işlev gören bir tuşdur.Sürekli takip ediyorum eğer bir uyarı gelmişse hemen okuyup ilgileniyorum.Onun dışında tüm moderaötrler bölümleriyle çok ilgili her mesajı okuyorlar ek yardıma gerek yok. :)

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #636 : 03 Mayıs 2007, 09:44:24 »
  Mustafa bir öneri yapmış Play-Off bölümünde . Böylece seri bitince konularda kilitlenip arşive yollanıyor . Sonra onları ara ki bulasın . Sadece kilitlense daha iyi olabilirdi . geçen seneki gibi bir düzünleme olabilir b seneki bölümdede .. http://www.nbatr.com/forum/index.php?board=88.0 Bu geçen seneki bölüm . İlk tur maçları bittiğinde kilitlenmemiş ama diğer turlar için ayrı bölüm açılmış ve diğerleri yerinde duruyor . Oysa şimdi ilk tur bölümlerine baktığımızda http://www.nbatr.com/forum/index.php?board=186.0 şu an için beş maç var orda . Ki gerisi nerde . Arşivde .

Sözün özü bence orda kalıp sadece kilitlenmesi daha hoş . Yazın arşive gidecekse topluca gider .

PS = Arşive atılmış maçları da buldum . İşte burada . İlgilenirseniz sevinirim :wink:
  http://www.nbatr.com/forum/index.php/board,162.0.html
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007, 09:53:15 Gönderen: heatmans »

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #637 : 03 Mayıs 2007, 09:49:42 »
  Mustafa bir öneri yapmış Play-Off bölümünde . Böylece seri bitince konularda kilitlenip arşive yollanıyor . Sonra onları ara ki bulasın . Sadece kilitlense daha iyi olabilirdi . geçen seneki gibi bir düzünleme olabilir b seneki bölümdede .. http://www.nbatr.com/forum/index.php?board=88.0 Bu geçen seneki bölüm . İlk tur maçları bittiğinde kilitlenmemiş ama diğer turlar için ayrı bölüm açılmış ve diğerleri yerinde duruyor . Oysa şimdi ilk tur bölümlerine baktığımızda http://www.nbatr.com/forum/index.php?board=186.0 şu an için beş maç var orda . Ki gerisi nerde . Arşivde .

Sözün özü bence orda kalıp sadece kilitlenmesi daha hoş . Yazın arşive gidecekse topluca gider .

Evet haklısın dostum.Hepsi toplu olarak durusa çok daha iyi olacak.Geçen  sene iyiydi Play-Off bölümünün düzeni. Bu senede öyle yapabiliriz.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #638 : 03 Mayıs 2007, 23:32:23 »
Bence de öyle zaten.Okursanız orada biraz kendimle çelişmişim ama Kaan senin dediğinide orada belirtmişim.Sonunda da Eralp ne yaparsan yap kardeşim tipinde bir şeyler demiştim.

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #639 : 04 Mayıs 2007, 01:47:23 »
Forumun saati "birazcık" ileri sanıırm..Yaklaşık 2.30 saat kadarcık :D Sorun sadece bende mi yoksa forumdan kaynaklanan bir problem mi ?

Çevrimdışı Oğulcan²

• Programmer
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #640 : 04 Mayıs 2007, 01:53:25 »
Yok bende de birazcık ileri.

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #641 : 06 Mayıs 2007, 14:33:02 »
Houston-Utah serisinin 7.maçı yani en önemli maçı 07.30 gibi bitti..Saat şu an 14.50 ve ilgili topic kapalı..
 Saçmalık ya..Biz nerede tartışacağız bu seriyi..Ben Houston'ın yaptığı yanlışları Utah-GoldenState topicine mi yazacağım ?.. Serinin en önemli maç,herkesin beklediği maç bittiği gün topic kitleniyor..Bir iş yapacaksak düzgün yapalım arkadaşlar..Çocuk oyuncağı değil ki bu topicler..Aa bak bu akşam Detroit-Chicago serisinde maç yokmuş,hadi kilitleyim topici..Nıt nıt..
 Şu işi bir açığa kavuşturalım arkadaşlar..Yönetimdekiler bir karar versin,cidden saçma bir konu ya..
Normal sezondaki  "Günün maçları" topicindeki sıradan-standart maçlar bile 4-5 gün açık kalıyordu ama Playoff bölümünde,Houston-Jazz serisinin,Nets-Raptors serisinin son maçlarının oynandığı gün topic kapanıyor..İyi-hoş böyle ilerler umarım bu forum-kesin gelişir..

Çevrimdışı garnetttt_06

• All-Star
  • Kamyoncu değilde ne bu adam?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #642 : 06 Mayıs 2007, 14:37:32 »
Houston-Utah serisinin 7.maçı yani en önemli maçı 07.30 gibi bitti..Saat şu an 14.50 ve ilgili topic kapalı..
 Saçmalık ya..Biz nerede tartışacağız bu seriyi..Ben Houston'ın yaptığı yanlışları Utah-GoldenState topicine mi yazacağım ?.. Serinin en önemli maç,herkesin beklediği maç bittiği gün topic kitleniyor..Bir iş yapacaksak düzgün yapalım arkadaşlar..Çocuk oyuncağı değil ki bu topicler..Aa bak bu akşam Detroit-Chicago serisinde maç yokmuş,hadi kilitleyim topici..Nıt nıt..
 Şu işi bir açığa kavuşturalım arkadaşlar..Yönetimdekiler bir karar versin,cidden saçma bir konu ya..
Normal sezondaki  "Günün maçları" topicindeki sıradan-standart maçlar bile 4-5 gün açık kalıyordu ama Playoff bölümünde,Houston-Jazz serisinin,Nets-Raptors serisinin son maçlarının oynandığı gün topic kapanıyor..İyi-hoş böyle ilerler umarım bu forum-kesin gelişir..
tamamen haklısın. oylama kapatılabilir ama seri hakkında konuşulması gereken bir sürü şey var. ayrıca sabahtan beri girme imkanı bulamamış bir kişi akşama doğru girdiğinde düşüncelerini nereye yazıcak?

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #643 : 06 Mayıs 2007, 14:43:59 »
  Evet Çağatay katılıyorum . Nerede tartışacaz biz . En azından gece sonuna kadar açık kalabilirdi  konu .  Maç 7.30'da bitti . Saat 03.00 .. Eee ne var burda . Uyku :D Tabi işi örneklemeye çalıştık ama böyle kapanması hata . Bu ilk olur umarım birdaha yaşanmaz .

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #644 : 06 Mayıs 2007, 14:45:01 »
Olmuş bitmiş bir serinin arkasından çok fazla Konuşulması taraftarı değilim. Ama Uğur berkan Abi veya Onur açarsa ititrazım olmaz.

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #645 : 06 Mayıs 2007, 14:45:15 »
foruma yaklaşık 3 4 aydır düzenli girmiyorum...ki beni görenler bilir kayıt olduğumdan beri yazın da dahil her gün girer bilgilerimi ve yorumlarımı sizle paylaşır sizinkileri de okurdum büüyük bi zevkle...ama şu sıralar forumun nedenini bilemediğim bi şekilde kendini geliştirememesi canımı sıkıyor...başka bi forumu ziyaret etmiyorum...etmiycem de...ama bu forumun düzelmei gerekir...yukarıdaki sorun çok büyük bi sorun....yönetim biraz daha dikatli olsun...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #646 : 06 Mayıs 2007, 14:47:39 »
Yukarıdaki sorun çOk büykü bi mi sorun ? bi konunun Kilitlenmesi senin forumu bırakmamnamı nedne olur neyse Tartışmayalalım Diğer Topicleride böyle kapadım itirazg elmeyince bunuda kapayayım dedim demekki beğen memiş Üyelerimiz. Geri açalım Herşey Üyelerimiz için :lol:

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #647 : 06 Mayıs 2007, 18:02:04 »
Malumunuz bir aralar bilgi yarışması vardı ve oldukça zevkli oluyordu.Ama adı lazım olmayan (:)) bir üye yüzünden kilitlenmişti.O üye de banlandı acaba yeniden açılabilir mi o tarz bir şey..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #648 : 07 Mayıs 2007, 19:40:01 »
Takım İsimleri Konusu
Maverick=Başıboş Buzağı demek aslında..
76'ers=Amerika'nın Milli Günüyle alakalı..Atıyorum bizde nasıl 1919-1923 var 19'ers 23'ers olurdu gibi..
Heat=Ateş
Clipper=Yelkenli,bot-yat sürücüsü
Hawk=Şahin
Knicks=Aslında sözlük anlamı kıvrım-çatlak-büklüm anlamında ama asıl anlamı New York yerlileri manasına gelen "KnickerBockers"ın kısaltılmışıdır Knicks.."
Mavercik buzağı analmında kullanmıyorlar dimi ?

Bu arada Şahinle Doğan arasında fark var mı ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bulduğumuz İmzalar Konusu

http://img502.imageshack.us/img502/50/currycopyfr0yl4vb3.jpg

New York Knicks-Eddy Curry İmzası..Bence süper,NYK-lordapo'ya armağan ediyorum   :laugh: :-)
Alıntı yapılan: Forum Kuralları
3)Avatar boyutlarında sınır enine 150 boyuna 150'dir.İmzalarda ise sınır enine 500 boyuna 120'dir.

İmzanın Boyutu= 450 *150
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bulduğumuz İmzalar Konusu-2
Dirk Nowitzki

Baron Davis

Gilbert Arenas

TJ Ford

Yao Ming

Carmelo Anthony

LeBron James

Chris Bosh

Amare Stoudemire

Dwight Howard

Hepsi son 1 haftada Misc deki imzalar olablrmi acaba ? Chirsboshu grmüştüm. howardı.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ntv-Playoff Yayınları Konusu
nbastudyo@ntv.com.tr
 Herkes isyanını dile getirecek bir mail atsın..Kararlaştırılmış olan maçların değişmesi baya zor ama Ntv'nin vereceği 2.maç daha açıklanmadı..Ayrıca daha sonraki haftalarda oynanacak güzel maçları belki bu yöntemle yayınlatabiliriz..Başka da bir çözüm olmadığına göre ? ..
Beyler biris bi duyuru yazsın herkes onu göndersin bence... çağatay sen yaparsın böyle uzun bi yazı..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fantasy Salary Challenge-Şifre'nin açık olması
Abi Öm atın sevadası ne oluyor ? Direk buraya söylesen iyi edersin ...
  Ziyaretçiler,tanımadığımız insanlar,sırf sinir etmek için mesaj atanlar,reklam verenler..Hepsi görsün mü şifreyi ? O zaman ligi şifresiz yapalım,10000 kişi girsin lige..Çok saçma geliyor bana,daha önceden de bu deneyimi yaşadım..Ayrıca kimin 1.-kimin 2.-kimin 3. olduğunu bilmezsek ne olacak ? Katılmak isteyen bana özel mesaj atar,zaten yeteri kadar online olduğumu düşünüyorum ve herkese de cevap attım şuana kadar..
  Ayrıca "söylesen iyi edersin" kalıbını hiç beğenmedim..Mod olmak mı gerekiyor bu şekilde konuşmak için ? Ben kimsenin uşağı falan değilim..Hata yapsam bile rica edersin değiştiririz..Ama hata bile yapmadığım konuda emir kipi tarzında konuşman çok sinirlendirdi beni..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bunlar sadece aklıma gelenler,dahası da var..

Takım isimleri konusunda --> 6.adam dergisi(Basket Poster de olabilir..),Nba Çıkartma Dergisi vermişti zamanında ve takımların isimleri hakkında bir bölüm vardı..Hala aklımda anlamları ve bunların hepsi orada yazanlardır..He onlardan daha iyi biliyorum diyorsan,ara-mail at..Ayrıca doğan-şahin arasındaki farkı sormak-sinir etmek için post kasılır mı ? Başıboş Buzağı sana anlamsız geliyorsa ;
ewt maverick komikmiş- sahipsiz dana
Bu arada maverick tabiki o adnlamda kullanılmıyo. Kurallalra uymayan kimse.
Benim mesajımdan önce bu konuşmayı yapan kişi,niye bana takıyor ?

İmzalar konusunda --> Forumda bundan 1.5-2 kat daha büyük imza kullanan en az 100-200 kişi gösteririm biraz uğraşsam..Git yönetimdeki arkadaşların da imzalarına bak,isim vermek istemiyorum ama yönetimde olup da kullanan da var..150 yerine 120 olacak demek için mesaj mı atılır..Yoksa kasıt mı var bana..Yoo neden olsun gayet barışcıl bir mesaj..
  m2 multimedya sitesine üyesin ve o imzaların bazılarını m2'deki imza bölümünden aldım..Ee sorun ne ? Ne diye "misc'de görmüştüm bunları" diyorsun ?

Playoff Maç yayını konusu --> Yorum bile yapmak istemiyorum,ban yerim..Bu arada o mail adresini Hf-Wade'in "Mail atalım Ntv'ye" demesi üzerine yollamıştım..Tabi kendisi,güzel yorumunu yaptı benim için..

Playoff Fantasy Challenge --> Ziyaretçiler-Saçma saçma mesaj atanlar-Reklam yapanların da olduğu bir lig ne işe yarar ? O zaman neden bu ligin adı NbaTR ? Kendi aramızda bir lig kuralım-kapışalım amacını güdüyoruz,niye engell oluyorsun ? En güzel cevap sanırım Ligin Puan Durumundan geldi..Şuan ilk 4'te olanlardan 2'si foruma üye değil,bir tanesi de benim zaten..Artık tanımadığımız biri şampiyon olur "NbaTr forumunda"..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kin-nefret-takmak-sinir olmak ; kendisinin bana barındırdığı duygular sanırım..Yukarıdaki mesajlarından ve alıntı yapmadığım birçok mesajından bu anlaşılıyor..He bu arada yöneticinin sildiği 1-2 mesajı daha var yine bana çemkirdiği..
-
Eğer uğraşıcaksa gitsin başkasıyla uğraşsın.Yeter..Çocuk oyuncağı değilim-değiliz..Senle mi uğraşıcağım..Mantıksız-yorumsuz mesajlar atan ben değilim..Ve attığında da alıntı yapmadım ama yapmaya başladım yapacağım da..Taa ki sen bu tutumunu değiştirene kadar..
-
Aynı şeyler yine olursa,tepkim kesin farklı olur..İçime atıyorum tüm sinirimi..Umarım ders çıkarır birileri..Tabi ders çıkaracağına konuyu farklı yönlere çekeceği belli ya neyse..

Bu uzun mesajım için tüm forum sakinlerinden özür diliyorum,bir tanesi hariç-zira sorumlu olan şahıs kendisi..Saygılar..
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2007, 19:45:49 Gönderen: Cagatay Berilgen »

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #649 : 07 Mayıs 2007, 20:33:43 »
Çağatay imza konusunda sana katılıyorum forumdaki çoğu kişinin imza boyutları kurallara uymuyor ama kullanılıyor şahsen ben de kullandım...Serverı kasabilirdi eskiden ama şimdi sanırım server baya iyi bu yüzden pek fazla sorun olacağını sanmıyorum...