Gönderen Konu: Futbol  (Okunma sayısı 262061 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Futbol
« Yanıtla #500 : 18 Ağustos 2007, 19:14:05 »
Apo abi Doyle gibi bir yıldızı aldılar..Reading'e dikkat etmek lazım..Bu arada Boro'da galibiyeti aldı..Hakeme bitirsin diye az mı küfür ettim bea..Ama o pozisyonda Healy'nin vurduğu şut içerdeydi Avusturalya'lı topu içerde çevirdi..Nasıl kaçtı bu yan hakemin gözünden şaştım..İzlemeyenle için bulunca atarım videoyu...
Tuncay dan haber verin nasıldı
İlk 2 maçtaki gibiydi abi..Bu maçta yine pasifti..Ama çok koştu pres yaptı falan..Zaten ikinci yarıda yerini Aliadere bıraktı..Bence haftaya gol atacaktır..Ahanda buraya yazıyom :-D

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #501 : 18 Ağustos 2007, 19:15:03 »
İkinci yarı çıktı oyundan,o dakikaya kadar ben beğendim,yine bildiğimiz Tuncay gibi oynadı,koştu pres yaptı canını dişine taktı,iyiydi kısacası.Daha alışma süresi,alıştıktan sonra daha da iyi olacaktır..
Fulham şu 1-0'dan maç vermeye alıştı,ilk hafta Arsenal'e son 10 dakikada,bugün Boro'ya.Şu rehaveti yenmeleri lazım çok değişik bir şey..
Boro'da yıllardır takip ettiğim Downing,forvetin yeni ismi Mido'da iyi oynayan isimlerdendi,maçın hepsini izlemedim ama 60 dakika filan takip ettim,başlardan ve sonlardan.Bu arada Fulham'ın da açık açık golü yendi son dakikada..
Şimdi sıra Newcastle'da haydi Martins göster kendini..

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #502 : 18 Ağustos 2007, 19:17:45 »
İkinci yarı çıktı oyundan,o dakikaya kadar ben beğendim,yine bildiğimiz Tuncay gibi oynadı,koştu pres yaptı canını dişine taktı,iyiydi kısacası.Daha alışma süresi,alıştıktan sonra daha da iyi olacaktır..
Fulham şu 1-0'dan maç vermeye alıştı,ilk hafta Arsenal'e son 10 dakikada,bugün Boro'ya.Şu rehaveti yenmeleri lazım çok değişik bir şey..
Boro'da yıllardır takip ettiğim Downing,forvetin yeni ismi Mido'da iyi oynayan isimlerdendi,maçın hepsini izlemedim ama 60 dakika filan takip ettim,başlardan ve sonlardan.Bu arada Fulham'ın da açık açık golü yendi son dakikada..
Şimdi sıra Newcastle'da haydi Martins göster kendini..

Emre oynuyor mu ? Geçen hafta felan oynadı mı
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #503 : 18 Ağustos 2007, 20:16:25 »
Haydi Martins haydi.Şuan ilk devrenin skoru 0-0,iki takımda gol için oynuyor,çekişmeli bir maç izlettiriyorlar bizlere.Daha iyi olan taraf ev sahibi ekip Newcastle ama daha gol yok ortada..
Sağdan Miller,ortadan Martins ile delmeye çalışıyorlar maçın genelinde,Viduka-Alan Smith ikilisini de bunlara ekleyebiliriz,bu 4 isim ev sahibi ekibin hücum varyosyonlarının ana kaynağı,ikinci yarı oyuna yedek kulübesinde oturan Owen'ı da alabilir Newcastle.Benim favorim açıkcası onlar,özellikle Martins'den gol bekliyorum,kaptanda seçtiydim bu hafta onu,1-2 gol atsında geçenlerde kaybettiğim puanları telafi etsin..
Rakipte ise hafta boyunca hasta olan Carew'in mide bulantıları maç başında nüksetti ama sahaya döndü ve devam etti,pek etkili değil bu hastalığınında etkisiyle.Villa 3 puan için gelmiş,bunu açıkca belli ediyor.Bu arada defansta oynayan eski Milan'lı Laursen çok iyi oynuyor-ismini karıştırmış olabilirim-
Favorim ev sahibi ekip,bu arada ikinci yarı az sonra başlıyor..

Eren'e msn'de cevap vermiştim ama belki başka bilmeyenlerde vardır,Emre sakat olduğu için henüz sahaya çıkmadı ilk üç hafta boyunca,bugünde yok..

Çevrimdışı FernandoTorres

• One Tree Hill Fan
  • Starter
  • Nadal..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #504 : 18 Ağustos 2007, 21:40:11 »
Heso, Owen ikinci yarıda girebilir dedin, oyuna girdi; fakat kaybettiğin puanları geri almak için; takıma aldığın hatta kaptan yaptığın, gol beklediğin adam oyundan çıktı.  :-D

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #505 : 18 Ağustos 2007, 21:45:45 »
Sorma ya,böyle şansın ben,4 puan getirmiş toplam.Miller'da 3,yani Newcastle'dan toplam 7 puan aldım şimdilik,cumartesi sonuçları iç açıcı değil benim için,yarın ki maçlara bel bağladık yine.Uff uff..
Newcastle için bir kaç laf etmek gerekirse,son senelerden görüntü olarak çok farklı savunmada eskisi kadar açık vermiyorlar,orta-sahayı Geremi ile sağlamlaştırmışlar ve bu takım için çok iyi olmuş.Kopuk bir görüntü çizmiyorlar maçın genelinde,her ne kadar Newcastle sahasında yenememiş olsa da ben oyunlarını beğendim,sakatlıkları atlattıklarında daha iyi olacaklardır,sola Duff,forvete Owen,takıma ilaç gibi gelecektir..

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #506 : 18 Ağustos 2007, 22:20:51 »
Lem Sol Campbell anlaşmış mı Porstmouth'la..Anlaşsa ben kesin duyardım ya :-D

Newcastle-Villa maçını takımlardan adamım yok diye takip edemedim..Sadece ilk 10 dakikayı takip ettim..Onda da Villa tek kale oynuyor ve Carew'le golü düşünüyordu...Ki maç 0-0 bitmiş..

Bende yanlış saymadıysam De La Cruz saolsun toplamda 8-9 puan aldım..Esas oyuncular yarın çıkıyor :-D

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #507 : 19 Ağustos 2007, 00:02:30 »
ZICO ZICO ROTASYON

Kalede Volkan
Sağ kanat Gökhan Gönül-Colin Kazım
Sol kanat Wederson-Uğur
Tandem Can-Yasin
Ön Libero Kemal-Selçuk
Önlerinde Ali Bilgin
Forvet Semih

Fırtına gibi başladılar peşpeşe 2 gol buldular daha sonra oyun tamamen Fenerbahçe'nin kontrolünde gitti.
Neyse bu maçı kazansın ya da kaybetsin benim için önemli olan Zico'nun verdiği tarihi dersti.
Risk almıyor diyorlardı..Rotasyon oturtmadı diyorlardı.
Ligin ilk maçını kaybetmiş Fenerbahçe Kadıköy'de taraftarının önüne 11 değişik oyuncuyla çıkıyor.
Risk mi Maximum Risk..Rotasyon mu Kralı...

Zico için hep şunu derim Futbolun Nefes Alan Kitabı..Ve Fenerbahçe taraftarının onu anlaması için Zico'yu anlamak diye bir kitap yazılmalı...Büyük Efsane Zico; İyi ki Fenerbahçe'nin Teknikdirektörüsün.
Seni anlayamanlara inat Zico Zico geliyor takım...

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #508 : 19 Ağustos 2007, 00:50:01 »
 Ya çok konuşmak anlamsız,zico ya bir filozof KE nin dediği gibi ya da tam bir salak...Kararımı henüz vermemekle birlikte bilene inanmayı tercih ediyorum ... 3 kişiyi ekliycem sadece ;

Semih: Tekke felan hikaye arkadaşlar bu adamı oynatmayan zihniyet Türkiye'de bulunmasın lütfen.İnanılmaz yetenekli sırtı dönük herşeyi yapıyor...

Selçuk: Deniz'in kesinlikle en büyük rakibi ve bana göre oradaha appiah'tan sonra oynacak tek adam,sadece biraz hızlı düşünmeli

Colin Kazım Richards = Anelka ;)
I'll be a Laker for life

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #509 : 19 Ağustos 2007, 01:08:41 »
Ali Bilgin derim Eren Bey başka birşey demem..
Bu arada sen merak etme ZICO usta işini yapıyor..

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #510 : 19 Ağustos 2007, 01:11:59 »
Pardon Ali'yi unuttum gerçekten çok klas oynamıi hakkaten özür dilerim adam çok hakim ayağına ama Allah aşkına 2. yarı Kazım'ı izleyen oldu mu bana aşkımı hatırlattı ya dünya üzerinde en çok sevdiğim adamı hatırlattı .. Nicolas Anelka ...
I'll be a Laker for life

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #511 : 19 Ağustos 2007, 01:14:36 »
Colin'de şu var;Kendine biraz daha güven duysa çok daha iyi olacak..
Gökhan Gönül ve Colin sağ kanatta bu takımın geleceği..
Yasin'i çok beğendim...Bu çocukta iyi işler yapacak..
Ali Bilgin aşkım yaw :-D

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #512 : 19 Ağustos 2007, 01:15:00 »
beyler o deil de fransada lyon ikidir mağlup oluo ne iş... :S

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #513 : 19 Ağustos 2007, 01:16:29 »
Sıkılmışlardır her sene şampiyon ol falan

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #514 : 19 Ağustos 2007, 01:17:00 »
beyler o deil de fransada lyon ikidir mağlup oluo ne iş... :S
Toplanacaktır onlar merak etme,biraz gaza geldiler kaç senedir ... Adamlar hiç şampiyonlukları yokken sildiler,süpürdüler hani bu hep aynı şeyi yemeye benziyo biraz acıksınlar sonra yine gereğinden fazla doyarlar merak etme
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #515 : 19 Ağustos 2007, 10:22:54 »
Usta satsınlar Edu-Lugano'yu sene sonunda..Şimdi Valencia Lugano'ya 10, bi takımda (unuttum) Edu'ya 8 milyon euro veriyormuş..Bu ikisi sene sonu 12-13 olur bence..YasinÇakmak büyü oyuncu olacak o oynatılır...

Görüldü gençler oynayınca neler yaptığını..Kazım Kazım'da iş var usta...Ali İBlgin her zaman ynaması gerekn bir oyuncu..Zico koşmayan adamlar Alex,Kezman,Tümer gibi adamları kesti, iyide yaptı...

Bu arada Kemal'ı sakat bilirdim gol attı :-D

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #516 : 19 Ağustos 2007, 10:39:46 »
Fener maçını izlemedim yorum yapmayacağım o yüzden.Umarım Aurelio'nun fazla önemli bir şeyi yoktur yanlız..

Yukarıda Ender Lyon'un halini sormuş,cevap aslında basit.Onlarda bir zamanlar Ajax'ın yaptığı gibi yıldızlarını satınca bir anlık bocalamaya girdiler şimdi,Ajax gibi olmayacaklar ama bu yeni gençleri alışana kadar bir müddet böyle yenilgiler alacaklardır.Abidal-Malouda-Carew-Cacaba-Tiago gibi isimlerini yollayarak bir anlamda revizyona gitti,yerlerine ise bu oyuncuların Keita,Ben Arfa gibi genç isimler eklendi,tabii sol bek Grosso'yu da unutmamak lazım ama bu isimler geçen senekilerin yanından şuan geçemiyorlar ne yazikki.Yani o kadro ile yakalanan başarıyı şuan için yakalamaları zor,buna Juninho'nun yaşlanmasını da ekleyebiliriz..
Bu revizyona rağmen şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi Lyon,bunda Lyon dışındaki takımların çok ciddi ekip olmamaları yatıyor,sene başında umutlu olduğum Marsilya 2 puanda,Lille 6 puanda,Bordeaux ve Monoco 7 puanda,yani Lyon kadrosu alışırsa ipi yine göğüsler ama bu geçen senelerden yine de çok zor olacak..

Çevrimdışı erdi12

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #517 : 19 Ağustos 2007, 11:36:17 »
artık yeter şu lyon şampiyon olmasın artık ya. Hüseyin'in dediği gibi çok büyük bir revizyona gittiler. Bu revizyon olmasaydı ve iki üç sene daha devam etselerdi bu oturmuş kadroyla şl şampiyonluk adaylarımdan biri olacaklardı. Ama takımın gençleştirilmesi adına iki oyuncu kadroya monte edildi ki ikisi de çok iyi oyuncular olduklarını gösterdiler. Auxerre maçını izledim Ben Arfa ve Karim Benzema büyüledi beni.

That's what I'm talkin'  about

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #518 : 19 Ağustos 2007, 14:29:31 »
Lyon hüsonun dediği gibi juninho hariç belkide tüm aslarını verdiler.Birtek baros kaldı bunların dışında.E mağlum juninhoda yaşlandı fransada işler kolay olmayacak.
Fener maçına gelirsek;
İkinci yarıyı tam izleyemedim.Ancak bu takımın yedek kadrosu aslardan daha iyi.Birkere şunu kesin birşekilde söyleyebilirimki Semih Kezman'dan daha faydalı oynuyor.Kezman fenere geldiğinde kariyerini noktaladı.Ancak bu çocuk büyük işler yapacak.
Kazım ilk yarı fazla etkili değildi.Dediğim gibi ikinci yarıyı tam izleyemedim.Ancak izlediğim kadarıylada iyi oynadı.
Ali Bilgin zaten süper bir transfer hamlesiydi.Biraz daha alışması lazım.
Kemal ve Selçuk'ta çok iyiydiler.Ayrıca Can-Yasin Lugano-Edu'dan daha faydalılar.Zaten Lugano'yuda Edu'yuda beğenmiyorum.
Uğur Boral'da bir haller var yahu.Hazırlık maçlarındaki gibi oynayamıyor.Hazırlık maçlarında onu izlerken aha bu adam bu sene fırtına gibi esecek diyordum ancak şu ana kadar tutuk.
Bugün Lincoln-Linderoth yok yerlerinde Arda ile Mehmet Güven oynicaklar.Bu maçı alırız yine.Arda'dan en az 1 gol, 1 asist bekliyorum.Ayrıca şu Ümit Karan'ında düzelmesi lazım.Konsantrasyon 0.Böyle giderse gitsin takımdan.Tüm takımı bozuyor.Serkan Serkan diyordu millet Kalli oynatmıyor bile.
Ayrıca Lincoln döndüğünde Kalli'nin Sabriyi sağ beke çekip, Önüne Arda'yı koyarak denemesi lazım.Şu ankinden daha başarılı olacaklardır.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #519 : 19 Ağustos 2007, 14:51:14 »
Bugün Bursa'dan en fazla 1 puan alırız,Bursa ve Bülent kaptan bize hep ters gelen isimler,bizdede çok çok önemli 2 isim yok,Mehmet Güven Koprinica maçında pek sırıtmadı ancak Linderoth'un yokluğu büyük kayıp,ayrıca Ümit Karan son haftalarda inanılmaz formsuz,başkada forvet yok elimizde,zor maç olacak bana göre.Arda'dan ekstra performans gelirse belki alırız ancak zor..iddaa süpriz oynayanlara kesinlikle bu maçı tavsiye ederim.

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #520 : 19 Ağustos 2007, 15:08:06 »
Uğur Boral dün nasıl oynadı bilmiyorum ama hazırlık maçlarında gerçekten çok iyiydi,bir ileri bir geri koşuyor,takımın bütün sol kanat yükünü sırtlıyordu.Bu sayede de takımda kalması kesinleşmişti,yoksa hazırlık kampında kötü olsaydı bize gelme olasılığı oldukça yüksekti,olmadı iyi oynadı kaldı takımda.İzlediğim ilk lig maçında etkili değildi,şampiyonlar ligi maçında full oynamadı ve dün de kötü diyor herkez onun için,düzelmesi lazım bu çocuğun sonuçta hazırlık kampında nasıl oynadığını gördük..

Premier Lig'de bugün 2 dev maç var,önce Manchester derbisinde 15.30'da Erikkson'un takımı City ile Rooney'siz,Ronaldo'suz United,ondan sonra saat 6'da da şampiyonluğun adaylarından Liverpool ile Chelsea.
İngiltere'deki iki takımım United ve Liverpool'a buradan kocaman desteklerimi iletiyorum..

United için umutlu olmadığımı söylemek lazım,
Alıntı
"United are missing key men Wayne Rooney (broken foot) and Cristiano Ronaldo, who was sent off at Fratton Park for an alleged headbutt. Of course, the Reds are also without Ole Gunnar Solskjaer (knee), Louis Saha (knee), Gary Neville (ankle) and Ji-sung Park (knee), who are all suffering from long-term injuries."
İşte eksiklerimiz böyle,hücumda en büyük güvencemiz yeni transfer Tevez,ilk derbisine çıkacak oyuncu için koçumuz Ferguson,onun ortama uyacağını ve bu maç için hazır olduğunu dile getirdi,takımda ilk maçına hafta içi çıkan Tevez,Scholes'un golündeki asisti yapmıştı ve takımının bir puan almasında yardım etmişti takıma.İlk yarıda tempoyu yakalayarak kazanmak istiyor bizim kırmızı şeytanlar.
Rakipte ise en büyük güvencelerden biri Erikkson,usta hoca takıma geldiğini ilk iki haftada ispatladı,çok iyi top oynuyorlar.İlk iki haftada 6 puanları var ve göze hitap ediyorlar,Tevez gibi City koçununda ilk derbisi bu,o da kazanmak istiyor ve oyuncularına güveniyor,özellikle ortasahada Elano'ya bütün City'liler çok güveniyor.Elano,Bianchi,Petrov,Bojinov,Hamann,Dunne canımızı yakabilirler bu maçta.
Açıkcası benim favorim ev sahibi ekip City,taraftarının desteği ile de bir adım öndeler,bizim güven vermemiz filan onları öne çıkarıyor,maç saatine az kaldı,heyecan ile bu maçı bekliyorum.Matt Damon filmi bile kesmedi,bu maçı bekliyorum..

Bir kritik maçta saat 6'da,Liverpool-Chelsea.İki takımda puan kaybetmedi bugüne kadar,Chelsea 6 puanda,Liverpool 3,hafta içi de Fransa'dan 1-0'lık avantajlı bir skor ile döndük,yani iki takımda formda.Bu maç için önceden bir şey demek zor,Chelsea'nin savunmada sorunları vardı ilk iki maçta, ancak Terry'nin bu maçta oynayabileceğini okudum bir yerde,aynı şekilde geçen maç sakatlığı bulunan Essien'de bu maçta formasını giyebilir, ikisi içinde olumlu denildi bakalım maç saati göreceğiz oynayıp oynamayacaklarını.Yani sevindirici haber onlar için bir anlamda.Bizde ise herşey iyi gözüküyor,oyuncular yavaş yavaş birbirine alışmaya başladı.Torres-Babel-Gerrard hepsi çok umutlu takımdan,aynı şekilde koç Benitez'de umutlu haydi hayırlısı,bu maçta umutluyum,inançlıyız Kırmızılar olarak,haydi aslanlarım..
--You Will Never Walk Alone--

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #521 : 19 Ağustos 2007, 15:09:54 »
Dodi ümit berbat olum serkanı denese fena olmaz kalli, ümit ruhsuz oynuyo serkan hiç olmassa koşuyor.Arda-Ayhan işbirliği ile zorda olsa alırız bu maçı.
Hüso kaçarın yok gömecez liverpoola forza chelsea

Çevrimdışı FernandoTorres

• One Tree Hill Fan
  • Starter
  • Nadal..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #522 : 19 Ağustos 2007, 16:28:29 »
Serkan sakat sanırım süt. Yine gs ümit karana kaldı.

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #523 : 19 Ağustos 2007, 16:50:02 »
 Avrupa desteklediğim takımlar ;

-1 numaram her zaman Atletico Madrid
 -Real Madrid
 -Manu
 -Liverpool
 -Juventus
 -İnter
 .
 .
 .

Manu yine beklenen Manu değil,dakka 62 oldu hala daha 1-0 yeniğiz ve 3.haftada 8.puan kaybında doğru gidiyoruz,Liverpool bugün Chelsea yi eze eze yenecektir ...

Atletico ve Real den umutluyum ama Atletico dan daha fazla ! Aguero nun senesi olacak bu yıl,Real kesinlikle en büyük hatayı yaptı Capello yu göndermekle Aydın Örs'ün gönderilmesi gibi birşey bu ;)

İnter bu sene yine en büyük aday,Juve ise defans ve orta saha ban göre SOS veriyor ...
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #524 : 19 Ağustos 2007, 17:27:39 »
Bir sorum olacak;Avrupa'daki maçları,skorları,golleri,haberleri vs takip edebileceğim adam gibi bir site varmıdır acaba bildiğiniz.yardımcı olun allah aşkına google'a avrupadan futbol yazdım abuk subuk siteler çıktı.

Bu arada az önce Manchester derbisi sona erdi ve City çok iyi mücadele ettiği maçı 1-0 kazandı,United bu sistemle devam ederse çok zorlanır,Tevez tek forvet olarak çok zorlanıo ve defansın arasında kayboluo tamam modern futbolda sistem tek forvet ama tek forvet dediğin Nistelrooy,Drogba,Nobre tarzında olmalı,Tevez bir forvetin yanında oynayabilir ancak.