Gönderen Konu: Futbol  (Okunma sayısı 262079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
Ynt: Futbol
« Yanıtla #525 : 19 Ağustos 2007, 17:34:12 »
Her ligden skorları ve golleri en iyi ntvspor'dan takip edebilirsin Avrupa haberleri pek yok ntvspor'da ama skor olarak en iyisi Ntvspor bence.Birde mackolik var.

www.mackolik.com
www.ntvspor.net
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2007, 20:36:43 Gönderen: PoweR »

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #526 : 19 Ağustos 2007, 17:35:11 »
Rooney ve Ronaldo iyileşene kadar Manchester'ın işi çok zor hemde çoook
Az kaldı liverpoolu yenmemize şu maçıda alakta hüso iyice yerin dibine girsin auzahzuahza
Joe Cole'ü oynatmassa dalacam Mourinho'ya

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #527 : 19 Ağustos 2007, 17:36:36 »
Liverpool'da Chelsea'yi yenerse bu haftada iddaa'yı tutturmuş olucam,belinize kuvvet Gerrard ve arkadaşları

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #528 : 19 Ağustos 2007, 17:40:16 »
http://livescore.goal.com/?language=en
Dodicim buyur,benim de sık sık takip ettiğim site burası..

United dökülüyor,son yılların hücum anlamında en beceriksiz takımı,burada Tevez'i de suçlamamak lazım,onun tarzı değil böyle oynamak,eline gelen fırsatları kaçırdı orası ayrı ama bu sistemde iş yapmaz bu çocuk.Yeni transferlerden Nani,o da daha Ada futboluna alışamamış belli,Portekiz'deki oyununu izleyen biri olarak bu futbolcu ile o aynı mı anlamak zor.Pas vermeyi bilmeyen bir oyuncu profili çiziyor izleyenlere,4.dakikadaki pozisyonu atsaydı her şey daha farklı olabilirdi bu maçta.Bayern'den gelen Owen'da savunma anlamında iyi hoş ama çakılı bir oyun prensibi var,hücumu desteklemiyor çoğu atakta,zaten Carrick'de top ile iyi değil böyle olunca 2 adam eksiliyor orta sahadan,beklerden de sadece solda Evra atağa çıkınca toplam hücuma çıkabilecek 3 eleman dan verim alamıyoruz,buna Sir'in birşeyler düşünmesi lazım,hazır transfer sezonu kapanmadan,sağa ve forvete bir isim alması şart..
City ise maçtan önce de dediğim gibi çok iyi bir düzen kurmuş,takım olarak çok iyiler,savunmada kapanıyorlar, hücumda istediklerinde etkili oluyorlar vs,onlar bu senenin etkili takımlarından olacaklardır..

Forza Liverpool,You Will Never Walk Alone..
Dodi kazanırsak artık görürsün bizi :-D

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #529 : 19 Ağustos 2007, 17:43:17 »
Site linki için sağol Heso,yaklaşık 30 ytl kazanıcam Liverpool alırsa maçı,yemeğe çıkarız beraber :P hadi liverpool güldür lan yüzümü..

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #530 : 19 Ağustos 2007, 18:05:01 »
 Liverpool rahat kazanacaktır ...
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Bora22237

• Rookie
  • **
  • Yes,I'm back!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #531 : 19 Ağustos 2007, 19:22:43 »
Fazla rahat bi yorum olmuş...

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #532 : 19 Ağustos 2007, 19:40:21 »
Fazla rahat bi yorum olmuş...
Herkes görüşünü bildirmekte özgür sanırım ? Yoksa 3 senelik bir asker olarak ben mi kuralları yanlış biliyorum
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #533 : 19 Ağustos 2007, 20:33:57 »
Sinirlendim yine ya,elimizdeki maçtan sadece 1 puan aldık,öncelikle en küçük müdaalede sarı kartına başvuran hakeme de buradan diyecek söz bulamıyorum.Bana göre maçı katletti,hele bir pozisyonda sarı kartı olan Essien'e sarı kartını göstermesi de ilginçlikti,orası karıştı biraz,Chelsea'li defansa göstermişti aslında ama Essien'e çıkarttı kartını,spikerde işte Essien'in ilk yarıdaki kartı diyor,spikerde katletti maçı.Pennant'ta pinnın tarzı şeyler söylemesi ilginçti..
Penaltı,penaltımıydı bence değil,ben olsam çalmazdım ama bu hakem çaldı,fazla kurcalamaya da gerek yok.Ben Liverpool'dan bu sene çok umutluyum,iyi mücaadele ediyor,iyi toplara basıyor,hücumda iyi işler yapıyoruz şuanlık,takım iyice oturunca daha da iyi olacağızdır.Carragher-Agger gibi geçen seneden beri beraber oynayan iki oyuncumuz var zaten,orta göbekte Alonso-Gerrard ikilisini de eklersek bunlar takımın geçen seneden beri kıdemlileri.Bu isimlere diğerleri de alışınca takım daha iyi top oynayacaktır.Mesela Arjantin'li Mascherano savunma anlamında üst düzey bir orta-saha,onu takıma monte etmek lazım.Torres-Babel hepsi birer yıldız,daha aldığımız gençler de var vs.vs..
1-1'den sonra yaptığı değişiklikler yanlıştı bence,4 forvet,Torres-Babel-Kuyt-Crouch ile pozisyon bulmak çok zordur,nitekim işleyen kanatlar,iki oyuncu değişikliğinden sonra işlemez oldu,pozisyonda 1 tane mi ne bulduk. Neyse umutluyuz Liverpool'lular olarak bu seneden,inançlıyız..
Chelsea gibi büyük bir takıma da bu kadar korkak oynamak yakışmadı,son dakikalarda savunma oyuncusu Alex'i alması,dakika geçirmek için yapmadıkları şey kalmamaları filan hiç birine gerek yoktu.Bu sene de şampiyon olamayacaklar bence..
Bu skor bu maçın hakkı değildi,Liverpool hak edendi ama olmadı,sağlık olsun..
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2007, 20:35:46 Gönderen: Hüseyin İlkin »

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #534 : 19 Ağustos 2007, 20:46:16 »
Hüso sus len işte berabere bitti :-D
Deplasmanda hele hele Liverpool'dan beraberlik çıkarmak çok iyi :-D
Fazla konuşmuştum bakmayın hüsoyu kızdırmak için yapmıştım :-D :-D
Joe yine sonra girdi mal mourinho onu sonradan aldı oyuna.Chelsea zaten fazla galibiyet için oynamadı.Hakem ise rezaletti.

Gs maçıda tam bir rezaletti.Gördüğüm en berbat hakemlerden biri yönetti maçı.Kalli Arda'yı 70te çıkardı anlamadım valla Arda gayet güzel oynuyodu :?
Son anlardaki küfürlü tezahüratlar yakışmadı...
Ümit Karan ise golü atarak kendini buldu.1 tane çok çok çok net penaltımızda verilmedi.

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #535 : 19 Ağustos 2007, 20:51:09 »
Galatasaray yendi Fener'de yendi bu hafta bizimde 3 puan almamız lazım.Darısı bizim başımıza.Kasımpaşa ile oynuyoruz o takıma önceden kıl olmuşluğum var zaten Eskişehir'de neyse orlara pek girmek istemiyorum.Ben bizim için kolay bir maç olacağını düşünüyorum Kasımpaşa'da o kadar çok zorlanmayız tabi küçümsememek lazım ama Beşiktaş için kolay bir maç olacağını zannediyorum.Neyse bismillah hadi inşallah bizde 3 puanla bu hafta işi götüreceğiz.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2007, 20:52:55 Gönderen: PoweR »

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #536 : 19 Ağustos 2007, 20:55:21 »
Ah ulan Liverpool yatardın yine kuponumu geçen senede yattıydım senin yüzünden,bende 30 milyonu Hüso'dan alırım o zaman ceza olarak :D

Galarasaray maçı demin sona erdi,pek fazla haketmediğimiz bir maçı kazanmasını bildik,Sabri yine ilk olarak ismini duyurduğu Bursa'da çok iyi performans sergiledi,koştu,savaştı.Eferem Sabri hep böle aslanım.Arda hayalet gibiydi ilk 5 dakika dışında ortalarda gözükmedi maçtan önce Arda için 1 gol 1 asist diyen Batu'ya ve Galatasaray en fazla 1 puan alır diyen bende göt olduk,keşke hep böle göt olsam.

Maçın hakkı aslında beraberlikti bana göre Bursa'nın forveti Tun'un (?) kaçırdığı iki tane çok çok net pozisyon vardı ancak G.Saray'ın da verilmeyen bir penaltısı vardı,Bursalı oyuncu çok net bir şekilde makas yaptı Ümit'e.Hakem de çok kötüydü,avantaj kuralını hiç oynatmadı direk çaldı düdükleri,gereksiz yerlerde oyunu durdurdu,falan filan.

Neyse pekte iyi oynamadığımız maçı Sabri ve Uğur'un iyi performansları ve Ümit'in golü ile kazandık.Bide Hakan'ın 241 bokunu tamamlasada kurtulsak yaw,ben TV başında stres oldum.Şaka maka kazandık,mutluyuz.

@PoweR
Bilmiyorum Paşaya nerden kılın var Arda ancak Paşa bizim 2A kategorisinde nadir dost takımlardan biridir,bu senin kıl olmanın nedenini anlamadım büyük ihtimal bizi yendiklerindendir.

@Batu
Eh be Batu nasıl iyi oynuyodu Arda allah aşkına yaw,bi ilk 5 dakikada duydum ismini bi daha çıkarken duydum,izlediğimiz en kötü Ardalardan biriydi,adeta ruh gibiydi.Saha dışına gelirken bile bi bitkinlik,bi bezmişlik vardı.İyi bile dayandı bence Kalli Arda'ya.

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #537 : 19 Ağustos 2007, 21:20:03 »
Evet bizim dost takımlardanda bizim Süper Lig'e çıkma hayallerimizi yıktığı maçtan dolayı kıllığım var o maçta baya küfürleşmeler olmuştu bizim stadta onlar köşede kasımpaşa bayrağı falan açmışlardı ama sonra stadtan çıkarken Es Es diye bağırmışlar dı biyandan da seviyorum onları ama bizim lig atlama hayalini darma duman etmişlerdi ondan dedim.Ayrıca Kasımpaşa Tayyip Erdoğan'ın oynadığı takımmış ve Kasımpaşalıymış Başbakan bunuda duymuştum biyerden.

Çevrimdışı Batu

• Serseri Fındık
  • Yeni Üye
  • Elveda Marion..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #538 : 19 Ağustos 2007, 21:24:12 »
@dodi: Götünde götü olduk lan.Ancak Arda olunca hiç olmassa top kaybı daha azdı.Barış girdikten sonra nerdeyse hücum yapamadık paso sabrinin top kapmalarıyla hücuma çıktık.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #539 : 19 Ağustos 2007, 21:50:16 »
Doğru duymuşsun Arda başbakan Erdoğan Kasımpaşalıdır , ayrıca bi sorum daha olucak sana sen geçen sene Eses'in süper lige çıkacağına inanıomuydun,yada öle bi hayalin falan mı vardı ? Kombinem var,çoğu maçada gittim ama ne böyle bi hayal yaşadım ne de yaşayanı gördüm..İlginç  :nargile:

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #540 : 19 Ağustos 2007, 22:33:02 »
Ulan ilk yarı tüm atakları yaptık adamlar bi kere geldi oda gol oldu ama güzel oldu bunun yanında yazıkta oldu :D :D :D

Ama ikinci yarı çözeriz biz bu takımı kolay değil ama çözeriz çünkü adamlar beraberliğe çıktılar tek santrafor zaten o adamda yanlız kalıyor çözmek zor olucak....

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #541 : 19 Ağustos 2007, 22:42:46 »
Maçları izleyemedim abiniz denizde idi..Ya sanki dikkatinizi çekmiştir abiniz uzun süreden sonra tatil yapıyor :-D

Berabere kalan ta Arsenal'in ben..Bi 50 .dakkada fantasyden takip ediyordum..Persie gol atmış total 6 dıydı..Bi de kaptan idi..Toure'de 6 puan idi..Gittim yemek yedim geldim..Maç bitmişti skorda 1-1..Perise 5 puan, Toure ise 2 puan..Ben şansızsızım bilader ya...

Çevrimdışı erdi12

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #542 : 20 Ağustos 2007, 01:05:35 »
Arkadaşlar kasımpaşa-beşiktaş maçının 90 dakikasını izledim. Paşa'nın Danimarka'nın güçlü ekiplerinde Silkeborg'dan getirdiği stoper Jens aşırı iyi bir oyuncu. Gol de attı savunma da açıkta vermedi topu oyuna çok iyi sokuyor ayrıca hava toplarında 1.94'lük Batuhan'a bile şans vermedi.

That's what I'm talkin'  about

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #543 : 20 Ağustos 2007, 01:17:24 »
Dedim zor ama açarız diye arkadaşlar la izliyorduk Beşiktaş'ın ilk golünde golü anlamıştım çok tehlikeli oluyor artık günümüz futbolunda çaprazdan kullanılan duran toplar.İkinci goldede golün %98'i Serdar'a ait adam orda çekmesine rağmen mücadeleyi devam ettirdi çizgiye indi ve savunmanun arasından en uygun olan oyuncuyu buldu Rico Paşa'da affetmedi...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #544 : 20 Ağustos 2007, 09:21:57 »
Özeti izledim bende...Kasımpaşa fena takım değilmiş izlenimi yarattı..Yeni getirirln sarı saçlı forvet bayaq iyi ki gol attı..Bizde golleri yine o Toraman'ın kalabalığın arasına girmesi ile bulduk..Diğeride Serdar'ım Özkan'ım ın kendi getirip al da at dediği pozisyondu o da gol oldu..3 puanı aldık...

Bir şey soracağım..Bu Antep maçında De Nigris maske takıyor ya..Neresinden çıkarıyo bunu mübarek? Bu her maç acaba yanında mı taşıyor? "Ya bütün sezon gol atamasan sen takamazdın boşuna yük yaptın bea kardeşim" dediği de olacaktır..Bu erif kendine çok mu güvwniyor da gol atacağını hissetip takıyor..Yoksa dışardan mı fırlatıyorlar :-D

Bana kalırsa çorabından çıkartmıştır ya neyse :deli:

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #545 : 20 Ağustos 2007, 20:34:29 »
Özeti izledim bende...Kasımpaşa fena takım değilmiş izlenimi yarattı
Aman diyim Mustafa,duymamış olayım.Pazar günü bir sürü maç izledim (Chelsea-liverpool , city-united , gs-bursa , paşa-bjk) herhalde bu maçları izledikten sonra Paşa bana çok rezil geldi ancak maç bittikten sonra Ntv'de en sevdiğim yorumculardan biri olan Rıdvan Dilmen'i izlemek için baktım,harbi adam resmen hislerime tercüman oluyor.Bu kadar kötü,bu kadar ne yaptığını bilmeyen bir takım görmemiştim (daha sonra geniş özetleri izleyince gördüm,meğer bütün anadolu takımları rezaletmiş.) Bidefa geldiler o da gol oldu zaten onun dışında Beşiktaş'ı sabaha kadar oynasa yenemezdi Paşa.85'te gelen gol yanıltmasın maç 60ta bile bitse Beşiktaş bişekilde alırdı o maçı,bu kadar abuk subuk yabancılar görmedim,Rıdvan hocada söledi zaten "bu yabancıları oynatacağına Türkleri oynat,bunlardan Türkiye'de 100lerce var diye" ,ne kadar doğru anlatamam yani.Paşa asansörden öteye gidemez Türkiye liglerinde.

Çevrimdışı erdi12

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #546 : 20 Ağustos 2007, 20:36:39 »
kasımpaşa kadar futbol katili bir takım daha görmedim. Kasımpaşa semtini ve Kasımpaşaspor'u çok seven bir insanım. Ama böyle bir futbol olursa futbol takımına sempatim bitecektir. Böyle bir oyun olamaz. Tek hücum şeyi şişir Kahne belki indirir top karşı yarı sahada kalır. Başka bir şey yok 10 kişi takılıyor kendi yarı sahalarında. Nolur paşa değiştir şu sistemini.

That's what I'm talkin'  about

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #547 : 20 Ağustos 2007, 20:43:11 »
Türkiye'deki çoğu takım öyle,futbol katili..
Bundan dolayı Türk futbolunu artık sevmiyorum,izleyesim gelmiyor,eğer cidden iyi top oynansaydı bu ligde,ben bütün maçları 90 dakika izlerdim ama geçen sene Lig Tv'yi kapattırdım ve artık da öyle sık sık Türkiye Ligi maçı izlemiyorum,böyle bazı büyük maçlar,Trabzon'un çoğu maçı filan.Beni soğuttular Türk futbolundan ya daha bir şey demiyorum,ama takip ederim yine de,öyle gazetede okur,internet sitelerini gezerim mutlaka,sadece artık 90 dakika maç izlemiyorum,böyle olduğu sürecede LigTv'yi eve alıp izlemem..

Premier Lig'den de bir kaç önemli haber veriyim,
Dün City-United maçında sakatlanan Bojinov 3 ay sahalardan uzak kalacak..
Makelele kontratını bir yıl daha uzattı Chelsea ile..
Arsenal'li Gallas'da Blackburn maçında sakatlandı ve 2-3 hafta yok..

Çevrimdışı Nihat Emre

• Go Sonics Go Durant and Green
  • All-Star
  • Aşkımmmmm!!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • MaximumSpor
« Yanıtla #548 : 21 Ağustos 2007, 08:37:06 »
Rıdvan Hoca gerçekten çok güzel konuştu:katılıyorum sana.Bu kasımpaşa sabaha kadar oynasa beşiktaşı yenemez dedi doğru söylüyor gerçekten futboldan anlayan bir yorumcu

Çevrimdışı Nihat Emre

• Go Sonics Go Durant and Green
  • All-Star
  • Aşkımmmmm!!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • MaximumSpor
« Yanıtla #549 : 21 Ağustos 2007, 08:47:40 »
Ben Liverpool'luyum.Hemde çok sıkı. Uzun zamandır bir yıldız transfer etmiyorduk fernando torres, mark babel gibi genç yıldızların yanında haşim benaayun ve voronin'i kadromuza kattık.Bu sene şampiyon olacağız gibime geliyor , olursak uzun zamandır olamıyorduk süper olur