Gönderen Konu: Gooden Spurs'le İmzaladı  (Okunma sayısı 4611 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Gooden Spurs'le İmzaladı
« : 06 Mart 2009, 10:33:24 »
Gooden Spurs'le İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Sacramento Kings tarafından serbest bırakılan Drew Gooden, San Antonio Spurs'le sözleşme imzaladı.

San Antonio Spurs, 1 Mart'ta Kings tarafından serbest bırakılan oyuncu Drew Gooden ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı.Sözleşme ile ilgili ayrıntılı bilgi takım politikasının gereği olarak dolayı basına verilmedi.

18 Şubat'ta Chicago Bulls'tan Sacramento Kings'e transfers olan Drew Gooden, bu sezon oynadığı 32 maçta 13.1 sayı-8.7 ribaunt ortalamaları tutturdu.

Drew Gooden kariyeri boyunca çıktığı 491 maçta 12.1 sayo-8.0 ribaunt ortalaması ile oynayarak kalburüstü bir uzun oldu.

TP//NbaTr

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gooden Spurs'le İmzaladı
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2009, 10:53:10 »
spurs adeta altın buldu
gooden benchden gelip oldukça yararlı olacaktır
özellikle skor anlamında.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2009, 10:57:28 »
spurs adeta altın buldu

Ben inanıyorum ki Gooden bu takımda ilk beş bile başlayabilir.Pota altına sertlik getirmesi açısından faydalı olacaktır.Özellikle Playofflar'da inanılmaz bir pota altı gücü olabilir.Çok yerinde bir hamle geldi Spurs'tan.Ama şimdilik Bonner'ın dış şut tehdidini kullanacakalarını düşünüyorum.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2009, 11:00:53 »
spurs adeta altın buldu

Ben inanıyorum ki Gooden bu takımda ilk beş bile başlayabilir.Pota altına sertlik getirmesi açısından faydalı olacaktır.Özellikle Playofflar'da inanılmaz bir pota altı gücü olabilir.Çok yerinde bir hamle geldi Spurs'tan.Ama şimdilik Bonner'ın dış şut tehdidini kullanacakalarını düşünüyorum.
ben bu hamleyi suns dan beklerdim daha çok ihtiyacı olan takım amare nin yokluğunda onlar
ama bu altın spurs e gitti
söylediklerinde haklısın ilk beş bile başlayabilir
ne olursa olsun hazır bir gooden potaaltı için çok iyi bir tercih.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2009, 11:03:52 »
Suns'ta bir kuş beyinli var bilirmisin? Steve Kerr...Sağolsun bütün cap'in içine etti...Suns'ın şuanda bırak Gooden'a kontrat vermeyi, MBenga ile 10 günlük kontrat imzalaması bile zor.Hiç bir esneklik yok.Sezon sonunda Shaq'ın biten kontratı belki bir merhem olabilir.Ancak yine tekrarlıyorum Kerr varken huzur olmaz.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı _53_LaZraİl_53_

• Rize'nin Efendisi
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2009, 17:37:50 »
 İyi bir parça kapmışız. Hem de çok ihtiyacımız olan bir anda çok mantıklıca yapılmış bir hamle bu. Spurs yönetimini tebrik ediyorum. Hem potaaltı sertliği hem de bulacağı sayılar bakımından katkı vereceğine eminim. Takımın temelleri 2 oyuncu üzerine kuruluyken rahatlatıcı bir hamle olmuş.

!!!LANET OLSUN İÇİMDEKİ SAN ANTONİO SEVGİSİNE!!!

Çevrimdışı Barracuda

• Moderator
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2009, 17:44:32 »
San Antonio mükemmel birini bulmuş ve arkadaşların da dediği gibi bu takımda ilk beş başlayabilecek biri..
Ama benim merak ettiğim Kings bu adamı niye bıraktı.. :?
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı CaRTeR

• Starter
  • Dikkatli Bakıyor Musunuz?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2009, 18:13:43 »
Bencede gayet yerinde bir hamle playofflarda şansları her sene az da olsa düşüyorda(gerek kadronun yaşlanması..).Bu hamleyle birlikte ivme kazanabilirler.Ayrıca Gooden Tim Duncanla iyi işler yapar gibime geliyor..

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2009, 18:20:30 »
San Antonio mükemmel birini bulmuş ve arkadaşların da dediği gibi bu takımda ilk beş başlayabilecek biri..
Gooden'ın kontratı az bir şey değil galiba.Yararlanamayacaklarını düşündüler ve gençleştirme yolunda ve cap boşaltmak için bıraktılar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2009, 18:21:02 »
Bencede gayet yerinde bir hamle playofflarda şansları her sene az da olsa düşüyorda(gerek kadronun yaşlanması..).Bu hamleyle birlikte ivme kazanabilirler.Ayrıca Gooden Tim Duncanla iyi işler yapar gibime geliyor..
kesinlikle
üstelik karşılığında hiçbirşey vermediler.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı Barracuda

• Moderator
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 06 Mart 2009, 18:22:07 »
Gooden'ın kontratı az bir şey değil galiba.Yararlanamayacaklarını düşündüler ve gençleştirme yolunda ve cap boşaltmak için bıraktılar diye düşünüyorum.
Kontratı az bişey değil de abi Spurs'un capi çok mu boş sanki.. :-D
İkinci söylediğin doğru olabilirler.. Zaten ümidi kesmişler gençleştirme yolunda böyle bi karar almış olabilirler..
If something is rest in the past, just look at the future! You can't change anything!

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #11 : 06 Mart 2009, 18:25:25 »
İkinci söylediğin doğru olabilirler.. Zaten ümidi kesmişler gençleştirme yolunda böyle bi karar almış olabilirler..
Spurs bu sene şampiyonluk yolunda zorlayacak,yapacak bir şeyi yok.Gerçekten de play-offlar için önemli bir hamle.Bonner'ın şutu var ama play-offda Gooden'ın sertliği çok işe yarayacak.Zaten bench zayıf.Bonner da şutları girmediği zaman hiç çekilmiyor.

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Mart 2009, 18:32:53 »
Spurs bu sene şampiyonluk yolunda zorlayacak,yapacak bir şeyi yok.Gerçekten de play-offlar için önemli bir hamle.Bonner'ın şutu var ama play-offda Gooden'ın sertliği çok işe yarayacak.Zaten bench zayıf.Bonner da şutları girmediği zaman hiç çekilmiyor.

gasol-odom-bynum potaaltı ile kıyaslandığında takasdan önce çok zayıf kalıyordu spurs potaaltı
şimdide zayıflar
ama artık fark çok az.
Ne Mutlu Türküm Diyene!