Gönderen Konu: Sun Kendini Dünyaya Göstermek İstiyor  (Okunma sayısı 2473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

--

• Ziyaretçi
Sun Kendini Dünyaya Göstermek İstiyor
« : 26 Ağustos 2008, 02:59:25 »
Bu yaz Lakers'la anlaşan ve Çin'de Çin milli takımının önemli parçalarından biri olan Sun Yue , Lakers'la anlaşması hakkında konuştu;

Sun Yue yaptığı açıklamada; "Kendimi bütün dünyaya göstermek istiyorum. Sahada herşeyimle mücadele edeceğim ve bana güvenleri mahcup etmeyeceğim." ifadelerini kullandı. Ayrıca olimpiyatlar sırasında Kobe Bryant'la görüştüğünü söyleyen Yue "Kendisiyle gelecek sezon oynamak istediğimi söyledim , o da tamam dedi. Hazırlık kampında görüşürüz dedim ve ayrıldım" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezonun en değerli oyuncusu Kobe Bryant ise ; "Çok becerikli bir oyuncu. Etkilendim kendisinden. Fiziği çok iyi , hızlı , top hakimiyeti iyi , şutu iyi ve iyi bir oyun görüşüne sahip" ifadelerini kullandı.

-----------------------------------
NbaTr/DA :deli:

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Ynt: Sun Kendini Dünyaya Göstermek İstiyor
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2008, 21:41:22 »
  Valla yao ve li jian dan sora nba de var olma savaşı vericek olan üçüncü çinli ama lakers da işi zor.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2008, 22:04:08 »
tutunamaz bence oyunbilgisi iyi olabilir bi guard için fiziğide iyi olabilir ama ayakları çok yavaş ayrıca hiç driveları kuvvetli değil benim bu olimpiyatlarda izlediğim yue 2007'deki hazırlık şampiyonasındaki yue'den bile kötü oyunu gerilemiş sanki

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2008, 22:04:54 »
Bir Yao Ming kadar ses getirmeyebilir yada popüler olmayabilir Nba..İşi zor Lakersta..Geliştirilebilecek çok yanları var..Artık Staples Centerda(lal)bol bol çinli taraftar görürürz..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2008, 23:49:01 »
tutunamaz bence oyunbilgisi iyi olabilir bi guard için fiziğide iyi olabilir ama ayakları çok yavaş ayrıca hiç driveları kuvvetli değil benim bu olimpiyatlarda izlediğim yue 2007'deki hazırlık şampiyonasındaki yue'den bile kötü oyunu gerilemiş sanki

Valla ben forvet biliyorum ama guard pozisyonunda oynuyorsa şansı yüksek.Phil jackson un çaylaklara olan tutumu malumda koca sezon u vujacic ile geçircek hali yok elbet sıra gelicek ve lakers ın çin için pazarlamasında büyük etkisi olucak eğer oynadığı süreler artarsa.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2008, 23:11:17 »
Valla bence hiç şansı yok. Ya öyle benchte boşboş bekler yada d-lige gider paşa paşa oynar

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2008, 01:16:19 »
Valla bence hiç şansı yok. Ya öyle benchte boşboş bekler yada d-lige gider paşa paşa oynar
Yookk öyle deme Kobe efendi bişey var diyorsa vardır çocukta bişeyler :lol:
Hiç belli olmaz bence çok çalışırsa neden olmasın. Kendinden çok emin gözüküyor inşallah amacına ulaşır.