Gönderen Konu: Grizzlies Zach&Outlaw'ı İstiyor  (Okunma sayısı 20470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
Ynt: Grizzlies Zach&Outlaw'ı İstiyor
« Yanıtla #25 : 29 Ağustos 2008, 17:41:09 »
Kemal Hocam iyi bir takas hazırlamışsın ama bence Zach savunma yapan bir Piston takımına savunma konusunda kendini geliştirsede bir beden küçük gelir diye düşünüyorum. Ama skor bazında Detroit'i de çok rahatlatacaktır. Tyshaun Prince'in bu takım için katkısının çok önemli olduğuna inanıyorum. Özellikle ilk turda Sixers'ı elemenizdeki en büyük etken Tyshaun Prince'di. Bu adam takımdaki en büyük savunma gücü diye düşünüyorum. Ben olsam bu takımdan en son Tyshaun Prince gönderirim

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #26 : 29 Ağustos 2008, 20:13:33 »
  Ne detroit böle bir takasa girer nede knicks eddie curry zor adepte olur sisteme zach randolph zaten Allah a emanet oyuncu joe dumars bu kumara girmez.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 29 Ağustos 2008, 21:24:38 »
Ben burada devreye gireyim ve senin yaptığın senaryoda ufak bir değişiklik yapayım Kemal :

http://games.espn.go.com/nba/features/traderesult?players=990~1717~1017~2769~1724~883&teams=8~8~8~18~18~18&te=&cash=

Jeffries Wizards zamanlarında 3 numarada iyi performanslar vermiş ve hatta şu meşhur Cavs serisinde,LeBron'a yaptığı müthiş savunma sayesinde salak Isiah'tan kontrat kapmayı başarmıştı.Pistons savunmasına adapte olması ve Prince'in verdiği katkıyı vermesi mümkün olmasa da,kısmen bu boşluğu kapatması olası.

Amir capfiller orada.Biz kontratını satın alırız,Detroit ger alsın isterse.

Ben Dumars olsam,asla yapmam bu takası,ama bir Knicksli olarak balıklama da atlarım.Hatta şöyle bir versiyon da yaptım :

http://games.espn.go.com/nba/features/traderesult?players=3194~990~1017~1724~883&teams=8~8~8~18~18&te=&cash=

Tayshaun'u alıyorum,boru değil.Veririm Chandler'ı,nedir yani?

Chandler da tam Detroit sisteminde oynayabilecek yapıda.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2008, 21:29:00 Gönderen: NYK »

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 29 Ağustos 2008, 22:21:54 »
güzel takaslar abi ama.. randolph,curry ve kwame'yi hangi bünye sağlam şekilde çekebilir :D a prince new york un yeni sisteminde işleyen bir parça olur.. ama pozisyonlarda kaymalar da olabilir.mesela prince 3 ken,qrich yedeği de olabiliir 2 ye de kayabilir.. jamal aynı sekilde 1e kayabilir.. ama gercekten mantıklı takaslar.. gm havası var..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 29 Ağustos 2008, 23:46:30 »
Ben burada devreye gireyim ve senin yaptığın senaryoda ufak bir değişiklik yapayım Kemal :

http://games.espn.go.com/nba/features/traderesult?players=990~1717~1017~2769~1724~883&teams=8~8~8~18~18~18&te=&cash=

Jeffries Wizards zamanlarında 3 numarada iyi performanslar vermiş ve hatta şu meşhur Cavs serisinde,LeBron'a yaptığı müthiş savunma sayesinde salak Isiah'tan kontrat kapmayı başarmıştı.Pistons savunmasına adapte olması ve Prince'in verdiği katkıyı vermesi mümkün olmasa da,kısmen bu boşluğu kapatması olası.

Amir capfiller orada.Biz kontratını satın alırız,Detroit ger alsın isterse.

Ben Dumars olsam,asla yapmam bu takası,ama bir Knicksli olarak balıklama da atlarım.Hatta şöyle bir versiyon da yaptım :

http://games.espn.go.com/nba/features/traderesult?players=3194~990~1017~1724~883&teams=8~8~8~18~18&te=&cash=

Tayshaun'u alıyorum,boru değil.Veririm Chandler'ı,nedir yani?

Chandler da tam Detroit sisteminde oynayabilecek yapıda.

Bence donnie walsh ikisinide vermek istemez sonuçta takım pivotsuz kalıcak ,ama david lee yi pivot oynatmayı düşünürse bilemem sonuçta hızlı basketbol oynucak takım herkez 48 dk koşucak oyuna kim girer çıkarsa sorunsuz ama patrick ewing jr ın da gelmesi muhtemel takasın habercisi bence.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 30 Ağustos 2008, 04:14:29 »
Salih'in yaptığı 2. takas paketi bir Detroit'li olarak benim içinde uyar  :-D

Wilson Chandler ciddi bir potansiyele sahip ve geleceği parlak bir oyuncu. Kaldı ki Pistons'ta görev alsa sistem olarakta sırıtmaz. Birde şunu ek olarak söyleyeyim;

Kağıt üzerinde baktığımız Salih'in ''balıklama atlarım'' ifadesinde olduğu gibi Knicks bu takasta baya karlı gibi gözüküyor. Ama Pistons'ında kazanacağı çok şey var. Ben Zach'ın overrated'in önde gideni olan bir adam olduğuna hala inanmıyorum. Evet yaptıklarıyla kontratının karşılığını veremedi ama Pistons'ın kanayan bir yarasına ilaç olacak. Özellikle işin hücum yönünde Zach uçuşa geçer bizim sistemde. Zira Pistons'ta pota altı oyunları aslında oldukça verimli ama Sheed'in dışarı kaçarak oynamayı sevmesi rakip savunmayı o anlamda rahatlatıyor pota altı bazında.

Curry konusuna gelince tamamen kumar olacak elbette ama bu kumaro oynama zamanı geldi artık bizim için. Kaybedecek çok şeyimiz yok. Aynı yerde tıkanıp kalıyoruz zaten. Ya herro ya merro diyeceğiz.

Dediğim gibi sadece hayal ürünü bir takas üzerine konuşuyoruz ama maksat beyin jimnastiği diyelim  :-D

--

• Ziyaretçi
Knicks Zach'ı Grizzlies'a Yolluyor ?
« Yanıtla #31 : 30 Ağustos 2008, 23:30:34 »
Knicks Zach'ı Grizzlies'a Yolluyor ?

New York Knicks'in daha öncede basına yansıyan Memphis Grizzlies'la olan takas görüşmelerinin devam ettiği ve sonuçlanabileceği iddia edildi.

2010 free agent pazarında aktif olmak isteyen NY Knicks'in, Zach Randolph'u, Memphis'e yollamaya sıcak baktığı belirtildi.

Takas paketinin Memphis cephesinde ise Darko Milicic'in adı geçiyor.

------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 31 Ağustos 2008, 09:24:27 »
Yollasın yolmasına ama yani inşallah mayo ve gayi içeren bir takas paketi ile yollamazlar..Yoksa çok şey kaybeder grizzles..NYKun zaten amacı belli kol gibi kontratı olan Zachten kurtulmak..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 31 Ağustos 2008, 10:24:38 »
  Eğer basına birşeyler sızdıysa bu iş olucak yamulmuyorsam ama darko milicic yanında mayo da gelirse gayet şık olur sonuçta bir capfiller olması lazım ama lowry yada mike conley de uygundur bizim için.

Çevrimdışı SaCtoKinGDoM

• Life is money but Stern is love
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 01 Eylül 2008, 13:34:31 »
  Eğer basına birşeyler sızdıysa bu iş olucak yamulmuyorsam ama darko milicic yanında mayo da gelirse gayet şık olur sonuçta bir capfiller olması lazım ama lowry yada mike conley de uygundur bizim için.
Zache karşılık Mayo'yu vermek biraz abes kaçmaz mı.Ben Memphis GM olsam Mayo'yu vermektense Gay'i veririm.Gay tamam iyi atletik fln ama geçen sene 20li sayılarda oynamasının sebebi ortada.Takımının Ligin en güçsüz ve zayıf takımlarından biri olması ve tek skor opsiyonu olması bunda çok etkili.Mayo ise şuan için ghetto ruhlu ancak büyük potansiyelli bir eleman olarak görülüyor.Eğer iyi disipline edilirse ben Gay'dan çok daha büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum.Ben Mayo'yu vermektense Gay'ı vermeyi tercih ederim ama Knicks'in burdan büyük bir lokma koparması hayli zor görünüyor.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 01 Eylül 2008, 14:46:35 »
Zache karşılık Mayo'yu vermek biraz abes kaçmaz mı.Ben Memphis GM olsam Mayo'yu vermektense Gay'i veririm.Gay tamam iyi atletik fln ama geçen sene 20li sayılarda oynamasının sebebi ortada.Takımının Ligin en güçsüz ve zayıf takımlarından biri olması ve tek skor opsiyonu olması bunda çok etkili.Mayo ise şuan için ghetto ruhlu ancak büyük potansiyelli bir eleman olarak görülüyor.Eğer iyi disipline edilirse ben Gay'dan çok daha büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum.Ben Mayo'yu vermektense Gay'ı vermeyi tercih ederim ama Knicks'in burdan büyük bir lokma koparması hayli zor görünüyor.

Gay kendini ispatlamış bir oyuncu en azından, Mayo'nun ne olacağı belli değil (kötü bir oyuncu demiyorum yanlış anlaşılmasın). Ayrıca cap boşluğu yaratacak bir takas olur. Garanti olması açısından bence Mayo+Milicic uygundur.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 01 Eylül 2008, 14:52:12 »
Yetenekleri ve potansiyeli olan bir oyuncu..Kendini ispatlamış bu yaşta..Adam 22 yaşında bir takımın sorumluluğunu çekiyor ise yada lideri konumuna geliyor ise o adamda bir olgu yada basketbola dahi birşeyler vardır..Takımın konumu ne olursa olsun bu adam bu rutbe verilmiş yada yakıştırılmışsa bir şeyler var bu adamda..Abartılacak bişey yok..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 01 Eylül 2008, 18:25:06 »
  Sactokingdom@ Hocam sana şunu sormak isterim takımın nerdeyse bel kemiği olan ve gasol gidince sadece tek franchise player olan oyuncuyu mu ,ilerde jordan mı olur (benzetmedir hemen celallenmeyin) yoksa darius miles gibi 0 kariyer mi olur bilemediğin adam mı takımda tutarsın.Gay pozisyon gereği her 2-3 de sırıtmadan gayet iyi performans sergiliyen bir oyuncu hatta o yirmilieri sayıları kendisinin yarattığı pozisyonlar sonucu ulaştı keza gasol  un gitmesi fark ettirmedi sonuçta kendi draft sınıfından brandan roy ile en iyi hasattı.O yüzden gay gelirsede hayır demem ama mayo tam mike d antoni sisteminin adamı tabe koça şartsız boyun eğerse.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 01 Eylül 2008, 23:23:43 »
knicks eğer alırsa mayoyu draft fiyaskosunun üzerine bir güzel sünger çekmiş olur.. mayo dediğimiz oyuncu gizli 1 numara diye anılan oyuncu.. o yüzden kimse daha kendini kanıtlamamış, potansiyelli ama gibi cümleler kurmasın. zach-mayo takası büyük aptallık olur grizzlies için.
çünkü zaten şampiyonluğa oynamıyorlar, şampiyonluğa oynayan bir takım olsalar ve mayo fazla parça olsa "ihtiyaçlar dahilinde" zach alınabilir. Ama memphis'in bu halini göz önüne alırsak, elindeki gençleri böyle sorunlu oyuncular için harcamaması kaybetmemesi lazım.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 02 Eylül 2008, 12:53:15 »
knicks eğer alırsa mayoyu draft fiyaskosunun üzerine bir güzel sünger çekmiş olur.. mayo dediğimiz oyuncu gizli 1 numara diye anılan oyuncu.. o yüzden kimse daha kendini kanıtlamamış, potansiyelli ama gibi cümleler kurmasın. zach-mayo takası büyük aptallık olur grizzlies için.
çünkü zaten şampiyonluğa oynamıyorlar, şampiyonluğa oynayan bir takım olsalar ve mayo fazla parça olsa "ihtiyaçlar dahilinde" zach alınabilir. Ama memphis'in bu halini göz önüne alırsak, elindeki gençleri böyle sorunlu oyuncular için harcamaması kaybetmemesi lazım.

O zaman gay i mi versinler? Sence mayo mu verilse makul olur yoksa gay mi?

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 02 Eylül 2008, 13:07:47 »
mayo dediğimiz oyuncu gizli 1 numara diye anılan oyuncu.. o yüzden kimse daha kendini kanıtlamamış, potansiyelli ama gibi cümleler kurmasın.

Gizli 1 numara diye anılan bir oyuncu olması neyi değiştiriyor anlamadım, ne alaka kanıtlamamış ama potansiyelli filan demekle?

O zaman gay i mi versinler? Sence mayo mu verilse makul olur yoksa gay mi?

Anladığım kadarıyla arkadaş Zach'i hiç almasınlar diyor...

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 02 Eylül 2008, 13:58:51 »
evet zach'i hiç almasınlar.. en azından 2 sene beklesinler daha çok genç bu oyuncular. Bakalım mayo ne yapıcak.. gay ne kadar gelişicek.. zach'i alıp 2 sıra üstte bitirmek mi? yoksa 2 sene sabredip daha sağlam kadroyla en azından "artık" play off takımı olmak mı?

black smoke, kanıtlamamış kendini, potansiyelli ama ne yapacağı belli değil yazılmış mesajlarda, ben de diyorum ki 3. sıra seçimi ve ilk 2 ye göre daha büyük oyuncu olacak diyen sürüyle insan var. böyle söylenen oyuncuyla zach takas edilirse ben gasol takasından farklı bir yere koymam bunu.

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 02 Eylül 2008, 15:00:58 »
black smoke, kanıtlamamış kendini, potansiyelli ama ne yapacağı belli değil yazılmış mesajlarda, ben de diyorum ki 3. sıra seçimi ve ilk 2 ye göre daha büyük oyuncu olacak diyen sürüyle insan var. böyle söylenen oyuncuyla zach takas edilirse ben gasol takasından farklı bir yere koymam bunu.

İyi de adamlar, oyuncu hakkında kimin ne dediğine bakarak mı takas yapacaklar. Herkes ne diyorsa doğru çıkacak diye birşey yok , yanılma ihtimalleri de olabilir.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 02 Eylül 2008, 15:07:26 »
öyle bir şey söylemedim zaten. ADamlar mayonun oyununu kendileri görüyorlar. o dediğim söylentileri izleyiciler söylüyor. yorum yapıyoruz burda, onlara dayanarak. 

yanılma ihtimali tabiki var. Ama sırf  " en azından ne olduğunu bildiğimiz oyuncu alalım" mantığıyla da çaylak oyuncular gönderilmemeli.

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 02 Eylül 2008, 15:08:57 »
O.J Mayoyu yaz ligi maçlarında takip etme ve izleme fırsatı buldum..Biraz sorunlu oyuncu olabilir..Ama oyun yönü çok gelişmiş ve kuvvetli bir oyuncu..Şutları iyi,geliştirebilecek yanı var ama yaz liginde adam olumlu perfonmarslar sergilemiş ve göz doldurmuştu..

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 02 Eylül 2008, 15:13:35 »
öyle bir şey söylemedim zaten. ADamlar mayonun oyununu kendileri görüyorlar. o dediğim söylentileri izleyiciler söylüyor. yorum yapıyoruz burda, onlara dayanarak. 

yanılma ihtimali tabiki var. Ama sırf  " en azından ne olduğunu bildiğimiz oyuncu alalım" mantığıyla da çaylak oyuncular gönderilmemeli.

Sen söyledin diyen yok zaten, yanlış anladın, izleyicilerin söylentilerine göre takas yapmanın yanlış olduğunu belirtmek istiyorum sadece.

"Ama sırf  " en azından ne olduğunu bildiğimiz oyuncu alalım" mantığıyla da çaylak oyuncular gönderilmemeli."

Bak buna bişey demem işte, bu senin görüşün, haklı da olabilirsin.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 02 Eylül 2008, 15:48:48 »
  Zach randolph u new york mu veriyor memphis e yoksa memphis mi gözünü karartmış zach için?Bakın arkadaşlar burda yazılan herşey varsayımlar üzerinedir sonuçta zach randolph da sorunlu bir oyuncu portland da yediği haltları ne çabuk unuttunuz :x Ben bir new york taraftarıyım ben takımım için ne iyi olucaksa onu isterim ve o perspektiften bakarım.Ama yinede bundan memphis kötü etkilenmesin diye gay yerine mayo yu versinler dedim keza duhon olmasayda mike conley yada kyle lowry ilk tercihim olurdu zach a karşılık.Sonuçta pau gasol u bedavaya  veren şampiyon olmak gibi bir amacı olmayan bir takımın ne yaptığını anlamak mümkün değil.O yüzden o j mayo yu jordan yapmayın yada atalarmızın güzel sözlerinden biri olan ''Doğmamış çocuğa don biçmeyin''
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2008, 15:50:49 Gönderen: lordapo »

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #47 : 02 Eylül 2008, 17:28:16 »
  Zach randolph u new york mu veriyor memphis e yoksa memphis mi gözünü karartmış zach için?Bakın arkadaşlar burda yazılan herşey varsayımlar üzerinedir sonuçta zach randolph da sorunlu bir oyuncu portland da yediği haltları ne çabuk unuttunuz :x Ben bir new york taraftarıyım ben takımım için ne iyi olucaksa onu isterim ve o perspektiften bakarım.Ama yinede bundan memphis kötü etkilenmesin diye gay yerine mayo yu versinler dedim keza duhon olmasayda mike conley yada kyle lowry ilk tercihim olurdu zach a karşılık.Sonuçta pau gasol u bedavaya  veren şampiyon olmak gibi bir amacı olmayan bir takımın ne yaptığını anlamak mümkün değil.O yüzden o j mayo yu jordan yapmayın yada atalarmızın güzel sözlerinden biri olan ''Doğmamış çocuğa don biçmeyin''

Ama bence sonuç olarak OJ Mayo'nun NCAA kariyeri ortada. Gayet iyi bir tablo sergilemiş adam önümüze. NBA Sumer League'dede seyrettik. Adam gerçektende iyiydi. O zaman bu söylediğine göre Micheal Beasley ile de Zach Randolph takası olur. Bence 21 yaşında ve yetenekli O.J Mayo, 27 yaşında sorunlu Zach'den iyidir. Onun için b takas pakedi önüme gelse düşünmem bile.

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 02 Eylül 2008, 18:05:02 »
  Zach randolph u new york mu veriyor memphis e yoksa memphis mi gözünü karartmış zach için?Bakın arkadaşlar burda yazılan herşey varsayımlar üzerinedir sonuçta zach randolph da sorunlu bir oyuncu portland da yediği haltları ne çabuk unuttunuz :x Ben bir new york taraftarıyım ben takımım için ne iyi olucaksa onu isterim ve o perspektiften bakarım.Ama yinede bundan memphis kötü etkilenmesin diye gay yerine mayo yu versinler dedim keza duhon olmasayda mike conley yada kyle lowry ilk tercihim olurdu zach a karşılık.Sonuçta pau gasol u bedavaya  veren şampiyon olmak gibi bir amacı olmayan bir takımın ne yaptığını anlamak mümkün değil.O yüzden o j mayo yu jordan yapmayın yada atalarmızın güzel sözlerinden biri olan

anlıyorum ama ''Doğmamış çocuğa don biçmeyin'' sözü de başta söylediğim gibi bu oyunun doğasına ters. rose da beasley kadar büyük oyuncu olamayacak deniyor. rose'u da duhon'la takas edelim o zaman, en azından duhon'un nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Yada lebron geldiğinde liseden geldi bu çocuk diyip takas arasaydık. demek istediğim sizin mantığınızla drafttan gelen bütün oyuncuları orta seviye nasıl oynadığını bildiğimiz adamlarla takas edersek doğru mu olur ?   hepsi iyi çıkacak lise kolej üniversitedeki performanslarını devam ettirecek diye bir şey yok haklısınız ama dediğim gibi de bu kadar değerini düşürmeyin çaylakların.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 02 Eylül 2008, 20:19:44 »
  Darius miles liseden gelirken jordan ile karşılaştırılıyordu şimdi nerede?J J redick ncaa in en iyi üçlükcüsüydü şimdi orlando benchinde havlu sallıyor,adam morrison için yeni larry bird deniyordu bür türlü performansını dengeleyemedi performansı bird in yakınından geçmedi.Daha neler sölerim de aklıma gelmiyor.Siz benim demek  istedimi ya anlamak istemiyorsunuz yada ben size anlatamıyorum.Sizce memphis koçu mu o j mayo nun gelişiminde büyük rol oynar yoksa mike d antoni mi onun cevabını verin ona göre konuya devam edelim.