Gönderen Konu: Grizzlies Zach&Outlaw'ı İstiyor  (Okunma sayısı 20291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
Ynt: Grizzlies Zach&Outlaw'ı İstiyor
« Yanıtla #50 : 02 Eylül 2008, 20:56:07 »
mayo'yu değil, memphis'i düşünüyorum ben. mayo'yu düşüneceksek nyk tabi ki daha iyi olur. Bu nyk açısından da iyi olur. burda tartıştığımız konu o değil.

senin verdiğin örneklere ben milyon tane ters örnek gösteririm. dediğim gibi oyunun doğası zaten bu. yukarıda aynen söyledim zaten, hepsi aynı performansı göstericek yada bekleneni vericek diye birşey yok. (geçmişine kıyasla)  ama bu risk için de zachle takas etmek anlamsız olur.
bu risk de her zaman var, drafttan gelen çoğu oyuncuda var..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #51 : 02 Eylül 2008, 21:27:23 »
mayo'yu değil, memphis'i düşünüyorum ben. mayo'yu düşüneceksek nyk tabi ki daha iyi olur. Bu nyk açısından da iyi olur. burda tartıştığımız konu o değil.

senin verdiğin örneklere ben milyon tane ters örnek gösteririm. dediğim gibi oyunun doğası zaten bu. yukarıda aynen söyledim zaten, hepsi aynı performansı göstericek yada bekleneni vericek diye birşey yok. (geçmişine kıyasla)  ama bu risk için de zachle takas etmek anlamsız olur.

Valla memphis kendini düşünse pau gasol u daha karlı şekilde postalardı o yüzden boşver,bu arada memphis in başarılı olmak gibi niyeti yok sapan saçma takaslar peşindeler ki ellerinde pau gasol gibi zach in 2,5 katı ayarında bir adamı bedavaya verdiler demek istediğim şu eğer zach randolph u istiyorlarsa bence ederi mayo + onun capini karşılıcak bir kontrattır  ama  gay yerine lowry yada mike conley e hayır demem açıkcası ama sonuçta bu adamlar capfiller olarak gelir ki mutlaka kalın kontratlı birini vermek isteyeceklerdir neyse bu takas mevzusu uzun sürdü belkide sadece konuşmuş olucaz bunu konu açıldı açılalı ki ne new yok basınında ne de new york forumlarında bu işin seyri  hakkında en ufak bir kıprıntı yok o yüzden en iyisi bu takas olursa (işallah olur) onun üstüne konulaşım derim.

Çevrimdışı D-WILL

• Rookie
  • **
  • bErKaN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 02 Eylül 2008, 21:35:44 »

Valla memphis kendini düşünse pau gasol u daha karlı şekilde postalardı o yüzden boşver,bu arada memphis in başarılı olmak gibi niyeti yok sapan saçma takaslar peşindeler ki ellerinde pau gasol gibi zach in 2,5 katı ayarında bir adamı bedavaya verdiler demek istediğim şu eğer zach randolph u istiyorlarsa bence ederi mayo + onun capini karşılıcak bir kontrattır  ama  gay yerine lowry yada mike conley e hayır demem açıkcası ama sonuçta bu adamlar capfiller olarak gelir ki mutlaka kalın kontratlı birini vermek isteyeceklerdir neyse bu takas mevzusu uzun sürdü belkide sadece konuşmuş olucaz bunu konu açıldı açılalı ki ne new yok basınında ne de new york forumlarında bu işin seyri  hakkında en ufak bir kıprıntı yok o yüzden en iyisi bu takas olursa (işallah olur) onun üstüne konulaşım derim.

Memphis' i anlamak gerçekten zor abi. Aceba kendilerini oyuncu yetiştirip nerdeyse bedavaya başka kulüplere takas etme takımı gibi mi görüyorlar :-D Hiç bir kar elde etmeden Gasol' ün gönderilmesinin nedenini hiç kimse açıklayamaz. Bence bu takas gerçekleşirse bunu da açıklayamazlar. Hele ki olmazda, olursa diyelim; Rudy Gay ve OJ Mayo birlikte bu takas paketine katılırsa o zaman çok afedersiniz tam bir aptallık olur.

Eğer böyle bir takas gerçekleşirse benim gönlümden Mike Conley JR' ın New York yolunu tutması geçer. Mike D Antonie onu parlatabilir. Kendisi en sevdiğim oyunculardan ve ayrıca bu yıl da patlama yapmasını bekliyorum zaten. Koş koş sitemini de tam oturacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 02 Eylül 2008, 22:47:58 »
  Chris duhon varken zor ama gelirse 4 üncü guard pozisyonuna düşücek direk sonuçta starbury de rotasyonda ve kontrat sezonu davasına çoşması olası ama yatışa da geçerse şaşırmam.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2008, 07:44:42 Gönderen: lordapo »

Çevrimdışı RenascenT

• Rookie
  • **
  • ORL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 02 Eylül 2008, 23:51:54 »
gasol takasıyla kıyaslanırsa ve nyk(yada oyuncular) açısından düşünürsek yapılsın zaten takas.
mayo'nun zaten biraz daha iyi bir takımda olmasını isterdim, nyk-gsw'de özellikle..

ne demek istediğini anladım, ama tartışılan konu farklıydı. Zach gelecekse, illaki bu oyunculardan 1 yada 2sini vericekler.. bakalım takas olursa ki bence de inşallah olur, hatta inşallah mayoyu alırlar.

şahsen mayoyu memphiste değil nykde izlemek isterim.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 03 Eylül 2008, 07:46:45 »
gasol takasıyla kıyaslanırsa ve nyk(yada oyuncular) açısından düşünürsek yapılsın zaten takas.
mayo'nun zaten biraz daha iyi bir takımda olmasını isterdim, nyk-gsw'de özellikle..

ne demek istediğini anladım, ama tartışılan konu farklıydı. Zach gelecekse, illaki bu oyunculardan 1 yada 2sini vericekler.. bakalım takas olursa ki bence de inşallah olur, hatta inşallah mayoyu alırlar.

şahsen mayoyu memphiste değil nykde izlemek isterim.

Valla mike d antoni nin sisteminde çoşar ve beklenen patlamayı yapar keza taraftar için yeni bir soluk olucak ve mayo için faydalarını saymadım bile.

--

• Ziyaretçi
Zach İçin Jaric&Milicic Önerildi
« Yanıtla #56 : 05 Eylül 2008, 02:47:24 »
Zach İçin Jaric&Milicic Önerildi

Memphis Grizzlies ve New York Knicks arasında devam eden Zach Randolph takası görüşmelerinde kaynakların ortaya attığı isimler devam ediyor.

Memphis'in Zach karşılığında Knicks'e guard Marko Jaric ve forvet/pivot Darko Milicic'i önerdiği belirtildi. Görüşmelerin halen devam ettiği ve;

Takasın gerçekleşebileceği gelen haberler arasında.

-------------------------------
NbaTr/KE

Çevrimdışı tmacfatih

• Rookie
  • **
  • geç artıq şu ilk turu!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 05 Eylül 2008, 02:53:42 »
Wallace akıllı bir hamle yapıyo olabilir burda dikkat şaka bi yana New Yorkta Milicic pota altı sertliği getirir Curry yanında fazlada sırıtmaz ama Jaric'in kontratı daha vardı sanırım iki takım içinde olumlu gözüküyor bence
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2008, 03:13:22 Gönderen: tmacfatih »

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 05 Eylül 2008, 07:45:28 »
  Elimizde zaten 3 hatta 4 tane pg varken ne gerek var jaric e ?Milicic gibi kazmanın önde gideni eksikti zaten ama curry gibi savunmadan bir haber pivotun yanında en azından onun pisliklerini toplar hatta onun yerine ilk beş bile  çıkabilir bilmiyorum da donnie walsh bu ikisi ile yetinmez sanmam.

Çevrimdışı wiltchamberlain

• Last Sixer Fan
  • Starter
  • Basketbol tarihinin en büyük oyuncusu
    • Profili Görüntüle
    • SIXERS
« Yanıtla #59 : 05 Eylül 2008, 10:39:43 »
Vaayyyyyy. Wallace'a bak be. Tek kelimeyle maymun gözünü açtı. :D İlk defa akıllı birşey düşündü ama buda çok akıllıca. Kabul etmez New York

I LOVE SIXERS

Elton Brand WELCOME TO PHILLY

Çevrimdışı LEGEND*

• Rookie
  • **
  • Winner
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 05 Eylül 2008, 11:52:04 »
bu ikili randolph a karşı takas olmaz.daha dün mayo,gay den bahsedildikten sonra böyle bir teklifi asla kabul etmeyiz.Hem de böyle bişey olursa çok gereksiz olur.
Wallece nin de aklı bize gelince mi çark etti :x

SAS 4ever

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 05 Eylül 2008, 17:31:49 »
Tekrar söylüyorum,Milicic!in bizim oyun sistemimize uyması sözkonusu değil.Ne sahayı koşabiliyor ne de orta mesafede şut atıyor.Şu an sisteme en uygun uzun olan Lee'yi bile,orta mesafesi yetersiz diye D'Antoni istemiyor.

Takasla Milicic'i almanın tek anlamı olur bizim için : yıllık 7 milyonluk kontratını bitmesine iki yıl var,yani hedeflenen 2010 yazında kontratı hesaplardan düşecek.Yani Zach'în kontratını bozdurmuş olacağız,zira Jaric'in yıllık 7 milyonluk kontratının bitmesine henüz 3 yıl var.

O zaman adama derler ki : sene başında Clippers tek hamlede sana bu kontrattan kurtulma fırsatı sundu,niye kabul etmedin? Eğer Memphis'in önümüzdeki yıl için ilk sıra draft hakkını da alacaksan beraberinde,o zaman Jaric'in kontratını yutabilirim ve bu takası kabul edebilirim.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı taşçı3

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 06 Eylül 2008, 14:46:39 »
eğer böyle bi takas olursa Grizzlies acayip kazıklanır gay conley mayo zaten mike miller ı wolwes  a  verdiler   Grizzlies in zaten bi iddaası yok iyice batarlar