Anket

Monta Ellis'in sakatlığı ile birlikte Warriors'ın play-off şansını nasıl görüyorsunuz ?

Hiç Şansı yok
12 (57.1%)
Yinede Şansı var
0 (0%)
Ellis'in dönüşüyle potaya girerler
2 (9.5%)
Ellis hazır olup sağlam bir şekilde dönene kadar tren kaçar
7 (33.3%)

Toplam Oy Verenler: 20

Gönderen Konu: GSW - Ellis Anketi  (Okunma sayısı 13404 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
Ynt: GSW - Ellis Anketi
« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2008, 12:13:51 »
abi geçen sezon maggette'nin skor bakımından attığı 20 sayının 10'u faul atışıydı ki takıma tek adam akıllı yararı rakipleri faul problemine sokmasıydı geriye kalan 10 sayısı fastbreak olmadı kendi zorlamalarıyla düşük yüzdeyle bulduğu sayılardı.
maggette'ye kötü oyuncu demiyorum ben sadece topu kullanan takımlardan çok gsw'ta serbset serbest oynasın daha iyi, clippers adına onun bi eksikliğini hissetmeyiz, arkasından üzüleceğimiz bi oyuncu değil

Çevrimdışı murder21

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 30 Ağustos 2008, 15:38:18 »

lac maggette-brand i kaybetti takımın iskeleti gitti ve skor opsiyonları da kayboldu..camby ve kamanın yanyana oynaması hücum anlamında lac a hiçbir şey katmaz şu durumda ikisinin de şutu yok camby kamanın oyununa hiçbir şey katamaz hücum anlamında mutlaka skor problemi yaşayacaktır clippers..ayrıca takım yeni nba in kronik hastalığı kontrat alıp yatmanın baş göstermesi çok muhtemel şu durumda.baronun para için gelmediğini biliyoruz ama şampiyonluk için gelecek hali de yok di mi??? 

şu dediklerinin hepsi saçmalık yane takımın iskeledi dediğin oyuncular artık takımdan gitmek için bahane arıyolar. maggette'nin gitmesine hiç üzülmedim zaten adam tamam skor buluyo ama bunu sistemin içinde üretmiyo tamamen zorlamalarla sistemdışı şekilde üretiyo takıma bi yararı olmuyo. onun 25-30 sayı attığı kaç maçı kazanmışki clippers ayrıca onun yerine süre alacak al.thornton'dan çok umutluyum çok çeşitli skor repertuarı olan bi oyuncu, + olarak r.davis nie alındı? skor için, geçen seneki t.thomas ve c.mobley'de kadroda meark etme b.davis öyle bi beslerki bu adamları sayı problemi çekmeyiz biz
 e.brand konusunda da tekrar tekrar sölüyuoruz ama adam geçen yıl zaten sakatlığını öne sürerek all-star sonrasına iyileşecekken bilerek takıma katılmadı anca son 7 maça oynadı. kendisi bu sırada nelerlemi meşguldü, söyliyelim yeni takım aramakla.
 bizim elimizdede 2012'ye kadar kontrat yaptığımız, genç, geçen sezon 1.opsiyon olarak potaaltında kendini gösteren bi kaman var. ayrıca bu kaman brand'le aynı işi yapıyo, post-uptan oynamalar pozisyon alıp bitirmeler savunmada göğüs göğüse rakipleri karşılamak pozisyon alıp rib. kovalamak. aynı işi yapıyo zaten kaman ayrıca adam akıllı oyunkurucusuz 16 sayı 13. rib yapması, b.davis'in gelişiyle sayı ort. 20'ye yaklaşmasına olanak vericek
 ayriyeten kaman camby ikilisi bu ligin en uyumlu ikilisi olur neden
 hücum olarak: kaman'ın isteği pota altında alan bulmak, camby zaten orta mesafede şut atıyo ona alan yaratıcak, ellerinin top tutabilmesi bi pivot için 3'ün üstünde asist ort. olması onu yüksek post'ta kaman'ı besleme olasılığıda veriyo
 savunma olarak: kaman nası bi savunmacı rakip uzunla göğüsgöğüse savunuyo, camby nası bi savunmacı çok iyi yardım savumacısı çatur çutur bloklıyacak yani öyle bi kombine savunma yapacaklarki rakip uzunların anası ağlayacak merak etme. camby'nin hiç bi egosu olmaması hücumda eline fazla top değmemesi ise onu bizim kaman'ın yanına aradığımız mükemmel 4 numara yapıyo
yahu benim söylediklerimin hepsi saçmalık ha şu yazdıklarına bi bakar mısın bi kere geçen sene brand in kontrat sezonuydu adam niye oynayabilecek durumdayken yatsın ya sırf iyi bi kontrat kapabilmek için adam kastı,kariyerini tehlikeye attı da son hafta oynayıp istatistik yaptı  takım aramakla meşguldü diye bişey olabilr mi çarşı-pazarda mı bulunuyo bu takım dediğiniz...ayrıca ricky davis ten bu kadar beklentiye girmeniz de üzdü beni açıkçası..adamın misyonu bellidir arkadaş eserse oynar canı istemesse oynamaz takım oyunu denen şeyden nasibini almamış egosu yüksek bi adamdır ricky siz neler bekliyosunuz neler!! minnesota gençleştirme hareketine başladığı sıralarda yapılan takaslarda ricky takımda kalınca karaları bağlamıştım valla ben..şimdi kontratı da aldı yatar da yatar siz daha anlatın yok patlayıcı güç yok 1numaralı skor opsiyonu diye..ayrıca şu durumda brand in gitmesine sevinip camby nin gelişine sevinmeniz de ayrı bi şaşırtıcı nokta arkadaş camby 4numara nası oynatacaksın ya adam dünyanın en aheste insanı ayakları yerinden oynamıyor şutunu kaldırana kadar maç bitiyor sen hala diyosunki brand le kaman zaten aynı işi yapıodu gitmesi ii oldu...ayrıca maggette 20s-7rebo luk adamdı takımda tek sorumluluk alan kişiydi içeriyi zorluyodu sürekli işte daha ne istiyodunuz ki maggette gitti brand gitti üzülmediniz ok peki kim gitse üzülürdünüz yav bu takımdan illa kadronuzda kobe-lebron falan mı olması lazım gidince üzülmeniz için???
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 15:45:00 Gönderen: murder21 »

Çevrimdışı Murat

• Lifeless#24
  • All-Star
  • Kes Sesini..!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 30 Ağustos 2008, 15:52:25 »
Ricky Davis son yıllarda ne yapmışta bu kadar beklenti içindesiniz..Adam bir maggete kadar savaşcımı yada içeri zorlayıp sayı bulmaya gayretinde olan bir adam mı?Maggetin skor opsiyonlar daha fazla Ricky Davisten..Hem maggete fiziğin getirdiği avantajı savunma yönünde kullanan bir oyuncu..

Ayrıca Ricky Davis patlamaya hazır bir bomba gibi dursada gerek heatte gerek minnesotadaki son yılında bunu bize ispatlamadı..İhtiyaç varmıydı imkanlar gereksiniminde vardı..Ama bir maggete kadar fayda sağlamaz...Maggete kadar çok yönlü oyuncuda değil..Ricky Davis savunma yapmayan bir oyuncu atletik özelliklerini kullanan ve bundan yararlanan şutuna güvenen bir oyuncu..Kimse minnesotadaki ve bostondaki Lider konumuna kadar gelen oyunun yer yönüne katkı yapan davisi beklemesin..Kafasını oraya vermesi zor..

Çevrimdışı murder21

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 30 Ağustos 2008, 15:55:46 »
Ricky Davis son yıllarda ne yapmışta bu kadar beklenti içindesiniz..Adam bir maggete kadar savaşcımı yada içeri zorlayıp sayı bulmaya gayretinde olan bir adam mı?Maggetin skor opsiyonlar daha fazla Ricky Davisten..Hem maggete fiziğin getirdiği avantajı savunma yönünde kullanan bir oyuncu..

Ayrıca Ricky Davis patlamaya hazır bir bomba gibi dursada gerek heatte gerek minnesotadaki son yılında bunu bize ispatlamadı..İhtiyaç varmıydı imkanlar gereksiniminde vardı..Ama bir maggete kadar fayda sağlamaz...Maggete kadar çok yönlü oyuncuda değil..Ricky Davis savunma yapmayan bir oyuncu atletik özelliklerini kullanan ve bundan yararlanan şutuna güvenen bir oyuncu..Kimse minnesotadaki ve bostondaki Lider konumuna kadar gelen oyunun yer yönüne katkı yapan davisi beklemesin..Kafasını oraya vermesi zor..
vallahi kardeşim seninle de bir konuda uzlaştığımızı gördüm ya artık ölsem de gam yemem ağlicam ln şimdi..

Çevrimdışı DaviD#Villa

• Flameman
  • All-Star
  • ben lost adasından 12 saatte kurtulurum nokta
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 30 Ağustos 2008, 20:16:13 »
bi kere geçen sene brand in kontrat sezonuydu adam niye oynayabilecek durumdayken yatsın ya sırf iyi bi kontrat kapabilmek için adam kastı,kariyerini tehlikeye attı da son hafta oynayıp istatistik yaptı  takım aramakla meşguldü diye bişey olabilr mi çarşı-pazarda mı bulunuyo bu takım dediğiniz...

1. si brand'in kontrat sezonu değildi, bu yılda clippers'la kontratı vardı ama gitmek istediğinden kontratında bulunan opsiyonunu kullanarak hem daha fazla paraya hemde daha başarılı olabilecek bir takıma gitmek istedi. bize koyan bu diil zaten bize koyan adam bütün sezon clippers'la devam edeceğim sakatlığımın geçmesini bekliyorum diye açıklama yapmıştı. ancak bu sitedede haberi de çıkmıştı daha normal sezon bitmeden sixers'ın brand'le flört ettiği. kaldıki şimdiki takımı kim SİXERS. yane adam bütün o açıklamalarıyla sallıyodu bizi tamam 6 yıldır bu takımda oynuyodu başarı gelmiyo ise gidebilir ama bu yaptığı niye?? ayriyeten sakatlığının all-star sonrası geçtiği doğrulandı. oynuyabilir raporu verildi ama adam anca 1.5 ay sonra parkeye çıktı. son 7 maçta bizi gururlandırmak için.
 olay zaten sezon ortasında brand'in kafasında bitmiş, elimizde de kaman var nie üzülelim arkasından bu herifin

ayrıca maggette 20s-7rebo luk adamdı takımda tek sorumluluk alan kişiydi içeriyi zorluyodu sürekli işte daha ne istiyodunuz ki maggette gitti brand gitti üzülmediniz ok peki kim gitse üzülürdünüz yav
o geçen sezonki kayıp geçirdiğimz yılda yapılan istatistiklere çok güvenme, bi zahmet oynasın o kadarda takımdaki herkes onun eline bakıyodu ama hiçbi zaman bizi alıp sürükleyip skorda öne geçirebilmiş takımı sırtlamış bi oyuncu değildi. ayrıca oda brand'ten daha eski 2-3 yıldır takımdan gideceği daha fazla para ve süre istediği ortadaydı. bizde aynı brand'te olduğu gibi baktık elimizde genç ve potansiyelli a.thornton var bizde maggette'ye daha fazla nie para verelim

birde şu takımın iskeleti gitmiş diyosunda 5-6 yıldır o iskelet'le başarı gelmedi adamlarda gitmek istiyo ee normal olarak bizde o iskeleti değiştiriyoruz bir takım yaşlanmaya başlıyınca gençlerin önüne ağırlık verilir değilmi bizde onu yaptık maggette'nin yerine al.thorn var brand'in yerine kaman var.üstelik onlardan boşalan salary cap'e de b.davis'le, m.camby ile r.davis ile j.will ile anlaşarak mis gibi takım kurduk işte

bizim brand'in gidip camby'nin gelmesine sevinmemiz diye bişe yok brand'in gidip kaman'ın gelmesine, maggette'nin gidip a.thornton'ın gelmesine sevincimiz var
 o ricky davis'ten her maç 15-20 sayı atıcak bizi sırtlıyacak diye bişede beklemiyoruz bunu potansyelli a.thornton yapacak. skor sıkıntısı yaşıyacaksınız diyosun ya ben r.davis'ide skor opsiyonlarımız bol!! onu göstermek istedim.
 m.camby'ye sevinmemizin nedeni ise ihtiyacımız olan bi pozisyona aldığımız bu oyuncu ligin en iyi pivotlarından biri olması ve biz onu sadece birtane draft hakkı karşılığında almamız.  :wink:
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2008, 20:17:55 Gönderen: DaviD#Villa »

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #30 : 30 Ağustos 2008, 20:25:13 »
o geçen sezonki kayıp geçirdiğimz yılda yapılan istatistiklere çok güvenme, bi zahmet oynasın o kadarda takımdaki herkes onun eline bakıyodu ama hiçbi zaman bizi alıp sürükleyip skorda öne geçirebilmiş takımı sırtlamış bi oyuncu değildi.

Ben adamın son altı senesine baktım şimdi , 15 + 5 + ile oynamış altı sezonun hepsinde . Üçünde 20 + yapmış , bunun yanında çok değil ama 2+ 'da asist yapıvermiş . Top çalmaları da fena değil .

Hadi geçen sene kayıp dediniz takım, bu adam altı senedir aşağı yukarı aynı çizgide ilerliyor ? Playoff yaptığınız sezon , playofflarda benim en beğendiğim adamlarınız başında da bu isim geliyordu . Neden şimdi farklı bir gözle bakılıyor adama . Geçen sene Clippers kötüydü , öyle ön plana çıktı deniliyor anlamıyorum . Kalsaydı takımda , son altı senedir şöyle böyle mi diyecektiniz ...

Çevrimdışı murder21

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 30 Ağustos 2008, 20:28:11 »
kesinlikle lac ın doru iş yaptığı konusunda hemfikiriz zaten yenileşme hareketi gerekiyordu ayrıca uzun vadede(uzun dediğim 1-2sezon sonrası tabi malum baronun yaş da ilerledi) takımın başarısız olacaını düşünmüyorum ama gerek batıda diğer takımların durumu gerekse kadronun taze olması clippers a bu sezon istedii başarıyı getirmez bence..en azından bu sezon için denver ı  ve montenin sağlıklı dönmesi durumunda gsw yi daha şanslı görüyorum...bi de baron+r.davis+j.will li bi kadro napacak onu da çok merak ediyorum ya maçlar streetball turnuvasına dönmesse iyi valla..