Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 190450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ginobili28

• Alemin MVP'si
  • Starter
  • koçum benimm!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #50 : 07 Eylül 2006, 16:32:42 »
bence kadronun derinliği icin onemli bir anlasma olmuş yaşlıda olsa takıma yararı dokunur diye dusunuyorum

Çevrimdışı Big_Ben

• The Diesel
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 07 Eylül 2006, 20:02:35 »
Bence Payton'ın kalması çok iyi olmuş...J-Will tek başına batırır takımı.Onun hatalarını kapatıcak bir oyuncuya ihtiyaç vardı...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 08 Eylül 2006, 04:54:08 »
Heat'te Zo, Emeklilik Tarihini Açıkladı..

Miami Heat'in tecrübeli oyuncusu Alonzo Mourning, bir yerel gazeteye 2007/08 sezonunun sonunda emekliliğini ilan edeceğini açıkladı. 36 Yaşındaki tecrübeli oyuncu halen kendisini çok iyi hissettiğini ve bir iki sezon daha oynamak istediğini belirtti. Geçtiğimiz sezon Miami Heat forması altında kariyerindeki ilk şampiyonluğuna ulaşan tecrübeli oyuncu, yeni sezonda da mutlu sona ulaşmak istediklerini ifade etti. Heat forması altında geçtiğimiz sezon 65 karşılaşmada oynayan Mourning, 7.8 sayı- 5.5 ribaund ve 2.6 blok ortalamaları yakalamıştı.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 08 Eylül 2006, 04:55:23 »
Heat'te Shaq İçin Tatil Henüz Bitmedi..
 Miami Heat'in geçtiğimiz yıl şampiyonluğa ulaşmasında önemli rol oynayan Shaquille O'Neal, sezonun kapanmasıyla birlikte tatile başlamıştı. Ekim ayında başlayacak olan hazırlık kampı öncesi herhangi özel bir antreman yapmadığını belirten Shaq, "Benim her zaman bu gibi durumlar için bir sırrım var. Bu nedenle herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum" açıklamasında bulundu. Shaq ayrıca yeni sezonda hedeflerinin yine şampiyonluk olacağını da sözlerine ekledi.

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #54 : 08 Eylül 2006, 04:57:13 »
 İyi olmuş daha 2 sezon burda ona ihtiyacımız var... Shaq'ta kendisini gençlik yıllarında zannetti herhalde..:D

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 08 Eylül 2006, 04:58:56 »
Shaq' ın vardır bir bildiği :d..Zo da sanki bana kendini zorluyormus gibi geldı yanı kalması bızım ıcın ıyı olur ama zamanında bı suru amalıyat gecıren bırısının bu kadar kasmaması lazım dıye dusunuyorum ama zo cok sevdıgım bır oyuncu 2 sene daha kalması benı mutlu ettı ama kendıne dıkkat etsın

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 08 Eylül 2006, 20:11:55 »
Heat'te Jason Williams'ın Durumu İyiye Gidiyor.
   Miami Heat'in yetenekli oyun kurucusu Jason Williams'ın dizinin durumunun iyiye gittiği açıklandı. Sezonu şampiyonlukla tamamlayan Miami Heat'te yaz başında dizinden bir operasyon geçiren Williams'ın, rehabilitasyon sürecinin olumlu geçtiği belirtildi. Ekim ayında başlayacak olan hazırlık kampına kadar tamamen iyileşmeyi planlayan Williams, yeni sezonda veteran Gary Payton ile dakikaları paylaşacak. Geçtiğimiz sezon 59 karşılaşmada oynayan Williams, 12.3 sayı- 4.9 asist ortalamaları yakalamıştı.      

Çevrimdışı Highflyer_Wade™

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 09 Eylül 2006, 10:46:52 »
Heat'te Jason Williams'ın Durumu İyiye Gidiyor.
   Miami Heat'in yetenekli oyun kurucusu Jason Williams'ın dizinin durumunun iyiye gittiği açıklandı. Sezonu şampiyonlukla tamamlayan Miami Heat'te yaz başında dizinden bir operasyon geçiren Williams'ın, rehabilitasyon sürecinin olumlu geçtiği belirtildi. Ekim ayında başlayacak olan hazırlık kampına kadar tamamen iyileşmeyi planlayan Williams, yeni sezonda veteran Gary Payton ile dakikaları paylaşacak. Geçtiğimiz sezon 59 karşılaşmada oynayan Williams, 12.3 sayı- 4.9 asist ortalamaları yakalamıştı.      
Senmi Yazdın Cansu bunu ? Alıntı yazısını gremedimde Neyse J-Will in bu takıma hiç bi yararı yok tekrarkonuyu açmayalımmm..

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 10 Eylül 2006, 23:56:39 »
Pardon Eren alıntıyı unutmuşum 2 side alıntıdır arkadaşlar evet pek yararlı olduğu söylenemez ne zaman ne yapıcağı belli olmuyor...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #59 : 11 Eylül 2006, 16:44:20 »
    Miami oyun kurucu arıyor
Geçen hafta emektar oyuncu Gary Payton ile sözleşme yenileyen Miami Heat, Derek Anderson'ı takasta kullanarak yeni bir oyuncu kurucu almak istiyor.

Son şampiyon Heat'in, Anderson'un 2.5 milyon dolarlık kontratının yanında Jason Kapono (1.1 milyon dolar) ve Michael Doleac' ı da (3.13 milyon dolar) takasa dahil etmek istediği kulislerde konuşulanlar arasında.
Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

Çevrimdışı Big_Ben

• The Diesel
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 11 Eylül 2006, 19:02:55 »
Aslında Jason Williams'ı da bunlara ekleyip iyi bir point guard alınabilir...J-Will'i isteyen biri çıkar mı acaba? :-P :-P :-P

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 12 Eylül 2006, 04:01:10 »
Bilmem çok zor çıkması bence

Ama bakarsın çıkarda iyi bi guard düşer elimize point guard da olabilir...

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 12 Eylül 2006, 09:46:18 »
Bilmem çok zor çıkması bence

Ama bakarsın çıkarda iyi bi guard düşer elimize point guard da olabilir...
Aminnn Hergece Duha ediyorum. Her sabah uyandıımda bakıyorum yok yokkk...

Çevrimdışı trepagnier

• Ülkerspor Delisi
  • All-Star
  • Euroleague Profesörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 13 Eylül 2006, 11:03:40 »
Miami Heat geçen sezon takas karşılığında aldığı guard oyuncu Derek Anderson'u serbest bıraktı.Geçen sezon Miami Heat forması giyen Derek Andreson Nba kariyerinde daha önce Houston Rockets,Portland Blazers,San Antonio Spurs,Los Angeles Clippers ve Cleavend Cavaliers takımlarının formalarınıda giymişti.Bir süredir guard arayışlarını sürdüren Miami Heat Derek Anderson'u serbest bırakarak olası bir transferde kadroda yer açmış oldu.Miami Heat'in bir kaç oyuncuyla görüşme içinde olduğu ve en yakın zamanda kadroya bir guard katacağı öğrenildi. 
I Miss You Ülkerspor turn again to my life

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #64 : 14 Eylül 2006, 12:57:13 »
    Heat’de Jason Williams Belirsizliği
   Miami Heat’in oyun kurucusu Jason Williams’ın normal sezona yetişip yetişemeyeceği akılları karıştırıyor. Willams’ın dizindeki problemin sürdüğü ve sezona yetiştirilmeye çalışıldığı belirtildi. Geçtiğimiz sezon dizindeki sakatlıklar nedeniyle 18 maç kaçıran Wiliams, dizinden ameliyat geçirmişti. Kariyerinde ilk kez geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşayan Williams normal sezonda 59 maçın 56’sında ilk beşte başlamış 12.3 sayı, 2.4 ribaund, 4.9 asist ortalaması yakalamıştı. Play-off’larda ise 23 maçta forma giyen Williams 9.3 sayı, 2 ribaund, 3.9 asist ortalaması ile mücadele etti.   ( Alıntı )

Çevrimdışı Big_Ben

• The Diesel
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Eylül 2006, 13:05:44 »
Abi takas takas diyoruz da...Kimse almaz ki J-Will'i... :-D

Çevrimdışı Feedback

• J5&the others
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 14 Eylül 2006, 14:50:42 »
Alır Cleveland alır J-Will gelirse LeBron da coşar çünkü bence iyi alley-oop pası atan biri

Çevrimdışı Tracy1McGrady

• Immune to Fear
  • All-Star
  • Usain Bolt==> Son of the Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Eylül 2006, 17:30:38 »
Alır Cleveland alır J-Will gelirse LeBron da coşar çünkü bence iyi alley-oop pası atan biri

LeBron artık yere inmez j-will gelirse!!
'''HaRdY BoYz'''

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 15 Eylül 2006, 16:54:21 »
Evet Arkdaşlar Haberlere göre Miami Bonzi Wells İle ilgileniyomuş güncel Haberlere koycaktım ama kimsenin dikatini çekmez diye böle koymayı planladım Bonzi wells hala Free agent Ve Denver da ilgileniyormuş bi Aptallık yapmassa Bence Miamiyi seçmeli

Çevrimdışı Feedback

• J5&the others
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Eylül 2006, 19:20:45 »
Çok iyi bir oyuncu olan Wells i alırlarsa şampiyonluğa bir adım daha yaklaşırlar  <miami>

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #70 : 16 Eylül 2006, 15:45:06 »
    Heat, Wright ve Simien’in Sözleşmelerini Uzattı

Miami Heat, takımında forma giyen Dorell Wright ve Wayne Simien’in kontratlarını uzattı. Miami Heat yetkilileri anlaşmanın detayları hakkında ise bilgi vermedi. 2004 yılı draftında Miami Heat tarafından 19’uncu sıradan seçilen Dorell Wright (foto), geçtiğimiz sezon Heat’de 20 maçta forma giydi ve 2.9 sayı, 1.6 ribaund ortalamaları yakaladı. 2005 yılında ilk tur 29’uncu sıradan Heat tarafından seçilen Wayne Simien ise geçtiğimiz sezon oynadığı 43 maçta 3.4 sayı, 2 ribaund ortalamaları ile mücadele etti.  ( Alıntı )

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #71 : 20 Eylül 2006, 11:04:50 »
    'Big Daddy' emlak işine girdi
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) yıldızlarından Shaquille O'Neal, Amerika'da kuracağı yeni emlak şirketiyle ilgili planlarını kamuoyuna açıkladı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Miami Heat takımıyla NBA şampiyonluğuna uzanan yıldız basketbolcü Shaquille O'Neal, 'The O'Neal Group' adlı kuracağı yeni emlak şirketiyle ABD genelinde, yeni projeler yapacağını duyurdu. O'Neal ilk büyük işlerinin de Miami şehir merkezinde 3 kulelik, içinde otel, iş merkezleri ve eğlence alanlarının bulunduğu bir proje olduğunu ifade etti. 34 yaşındaki O'Neal'ın yeni şirketi için yaklaşık 50 milyon dolar harcadığı ifade ediliyor. O'Neal, Miami forması altında ise 5 yıllık sözleşmeyle oynuyor ve yaklaşık 100 milyon dolar kazanıyor. O'Neal kurduğu yeni şirketle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Bu yalnızca bir emlak işi değil. Biz insanların istedikleri gibi yaşamalarını istiyoruz" dedi.

Shaq, eski NBA oyuncularından olan ve inşaat işleriyle uğraşan Dave Bring'ten esinlendiğini de sözlerine ekledi. O'Neal, basketbolden sonra Detroit için iyi bir şeyler yapmak istediğini söyledi.

Kaynak : İHA

Çevrimdışı delyvaldes

• Return The Dely
  • All-Star
  • Acid Boys
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 20 Eylül 2006, 11:29:22 »
dayan be o neal belki bi ara türkiyeyede atılırsın emlak işinde  :-D
-Bu Kupayı Görenler Parmak Kaldırsın-

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 20 Eylül 2006, 17:14:09 »
Herifin girmedi iş kalmadı Polis oldu Şimdi de Emlak!

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 20 Eylül 2006, 19:26:23 »
Ne yapsın adamda para çok :D