Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 123942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel Haberler
« : 18 Mart 2006, 10:37:24 »
Boston hakkında güncel haberleri burda paylaşalım...

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
Telfair Celtics'e!!!!!
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2006, 21:01:28 »
Portland guardı Sebastian Telfair takası gerçekleşti.Sebastian'la birlikte bir başka Trial Blazers Theo Ratliff'te Boston'a geçti.Portland ise Lafrentz ve Dan Dickau'yla birlikte geçen gece yapılan drafttaki 7.sıra seçimini elde etti...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Ynt: Telfair Celtics'e!!!!!
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2006, 18:25:02 »
    <portland> <portland>  trade  blazers olmuş draft öncesinde birçok takasa imza attılar ve ilk 6 dan seçilen 2 oyuncuları oldu telfair boston a gayet faydalı olacaktır <boston> <boston> :police:

Çevrimdışı ivy

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2006, 02:55:37 »
bu takas Boston'a yaramıs Telfair gibi gelecek vaad eden bir oyuncu almıslar hemde Portland gibi lidere aç bir takımdan,trial blazers kazık yemiş gibi duruyor...
aLLeN iVeRsOn(I'm wHaT ı'M)
2001 MoSt  VaLuAbLe pLaYeR
2005 MoSt VaLuAbLe pLaYeR
2005-OrLaNdO--60 PoİnTs
15 OcAk 2002-HoU-Phİ-58 pOiNtS
1996-NbA DrAfT-nUmbEr oNe
OnE MaTCh-18 AsİSt
12 KaSıM-InDıAnA-BuZzEr
2005 ReGuLaR sEaSoN-30.7 PoİnTs

Çevrimdışı AlonZoMourning

• Yönetici
  • All-Star
  • Oh Whats up Buddy?
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2006, 11:39:40 »
Theo Ratliff müthiş bir blokçudur.Eğer sakatlık geçirmezse çok faydalı olacaktır.Özellikle o alanı kapatmakta.Sayı yönü kısır olması bir sorun yaratmıcaktır.Çünkü takımda PP ve Wally var.
Yeah..!

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2006, 14:09:35 »
abi Sebastian Telfair  gelecek vadeden bir guard ama boston'da zaten gelecek vadeden  Delonte West var kı nasıl olcak o iş  :? :? birisi kesinlikle harcanacak bana kalırsa... Theo Ratliff ise iyi bir seçim bence

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2006, 14:23:35 »
Öncelikle Theo Ratliff'in iyi bir blokçu olduğunu biliyoruz (ancak bir okadar da üzerinden smaç yiyor :D )Boston'ın savunmasına ayrı bir boyut kazandıracaktır.Telfair'ın takıma katılması bir çok çağrışımıda yanında getiriyor.Öncelikle İverson takasının gerçekleşmesinin zor olduğunu biraz olsun bize anlatıyor çünkü arkadaşlarımızında belittiği gibi gelecek vaadeden çok iyi guard Dalonte West ve Sebastian Telfair yani bunlardan birisi dahi 3.guardlığı haketmiyor o yüzden İverson 2 numarayda çekilemez çünkü orda Paul Pierce var bazı arkadaşlarımız onu Paul'u 3 numaraya çeker diyebilr ancak o pozisyondada rotasyonun önemli, oyuncusu Wally bulunuyor...
  Yani anlıyacağınız gibi gerçekleştirilen bu takas İverson'ın Boston'a gelme umutlarını bir nevi suya düşürdü o yüzden Boston taraftarları hayal kırklığına uğraya bilir....

Çevrimdışı teemac

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2006, 14:41:39 »
bence de gayet iyi olmuş boston için zaten blokçu bi uzun istiyorlardı,turnayı gözünden vurmuşlar,telfair de sokak basketçisidir hea boston da iyi iş yapar diye düşünüyorum,paul pierce de bu sene yine oyununu bi kademe yükseltirse gayet iyi bi takım olurlar
"G e ç m i ş e dönük keşkelerle yaşamaktansa, g e l e c e ğ e dönük belkilerle yaşamayı tercih ederim

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2006, 11:34:02 »
http://www.turkbasket.com/nba_detay.asp?m=64&hid=40034

Paul Pierce 3 yıllık 59 milyona Boston ile tekrar imzaladı.

Çevrimdışı RonRon

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2006, 11:23:23 »
Geçtiğimiz ay yapılan NBA draftında Denver Nuggets tarafından ikinci tur 49.sıradan seçilen ve daha sonra Boston Celtics'e takas edilen Leon Powe, yaz ligi karşılaşmalarındaki başarılı performansı sonrasında garanti kontrat imzaladı. Boston Celtics Basketbol Operasyonları Sorumlusu Danny Ainge, çaylak Powe'un yeni sezon kadrosunda bulunduğunu açıkladı. 2.03 boyundaki Powe, geçtiğimiz yıl NCAA'lerde 20.5 sayı- 10.1 ribaund ortalamasıyla göz doldurmuştu.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2006, 10:37:20 »
Boston Celtics ile geçtiğimiz hafta içerisinde 3 yıllık $59milyon değerinde bir kontrata imza atan Paul Pierce, 1 Ağustos tarihinde sol dirseğinden bir operasyon geçirecek. Yapılan kontroller sonrası bıçak altına yatacak olan Pierce’a, yaklaşık dört hafta boyunca özel bir tedavi programı uygulanacağı belirtildi. Yıldız oyuncunun Ekim ayında yapılacak olan hazırlık kampına yetişeceği de gelen haberler arasında.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı RonRon

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2006, 10:43:05 »
Pierce takımda Carlos Boozer ve Morris Peterson'ı görmek istediğini belirtmiş.

Çevrimdışı NaturalBornKilleR

• Üstün İnsan
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Temmuz 2006, 10:02:15 »
Pierce takımda Carlos Boozer ve Morris Peterson'ı görmek istediğini belirtmiş.
İşte gerçek bir takım takım lideri böyle olmalı.Oyuncu alımlarında, dfraftta söz sahibi olarak takımı hakkında en iyisini düşünen bir oyuncudur pierce.Bir çok süperstarın yanına oyuncu istemediği, bir çoğunun yüzük için başka takıma gittiği bu ligte paul pierce'in önünde eğilmek lazım.

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #13 : 27 Temmuz 2006, 11:02:00 »
 Celtics, Kevin Pittsnogle İle İmzaladı..

Boston Celtics Basketbol Operasyonları Sorumlusu Kevn McHale, free-agent uzun Kevin Pittsnogle ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı. 2006 Draftında herhangi bir takım tarafından seçilmeyen genç oyuncunun, iki yıllık sözleşmeye imza attığı belirtildi. 2.11 Boyundaki Pittsnogle, NCAA'lerde West Virginia Üniversitesi'ni toplamda 1.708 sayı ile tamamlamıştı.  ( alıntıdır )

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2006, 22:28:29 »
  paul pierece takımı ile olan sözleşmesini 3 yıllığına uzattı. boston herald gazetesinin haberine göre pierece  3 yıllık 60 milyon dolara imza attı sözleşme 2007-08 sezonundan itibaren geçerli olacak.2010-11 sezonuna kadar piereceyi elinde tutmak istediklerini belirtti boston  sözcüsü

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Eylül 2006, 09:36:47 »
Celtics’de ikinci senesini geçiren Delonte West, ilk senesine oranla istatistiklerini geliştirerek dikkat çekmişti. West’in belinde yaşadığı sakatlık nedeniyle bir süre dinlendirileceği belirtildi. Ancak Celtics, West’in dinlenmesini dert etmiyor. Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle bıçak altına yatan Al Jefferson’un antrenmanlara başladığını belirten Basketbol Operasyonlarından Sorumlu Başkanı Danny Ainge yaptığı açıklamada “West’in sakatlığı uzun sürmeyecek. Yalnızca kısa bir süre dinlenmesi gerekiyor. Geçtiğimiz kendisine çok yüklendi ve sadece 11 maç kaçırdı. Delonte gibi NBA’da birçok oyuncu sırtında sorunlar yaşıyor. Takıma SebastianTelfair ve Rajon Rondo’nun katılımı ile bunu aşacağımıza inanıyorum. Sebastian Telfair ve Rajon Rondo ile birlikte oyun kurucu pozisyonunda sıkıntı yaşamayacağımıza inanıyorum” dedi. (alıntı)

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #16 : 20 Eylül 2006, 20:07:11 »
     Telfair çok mutlu
Boston Celtics'in önümüzdeki sezonda büyük umutlar bağladığı yeni transferi Sebastian Telfair Boston'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Boston şehirinde dolaştığını ve burada olduğu için eğlendiğini söyleyen genç gard "Sokaklarda dolaşıyorum ve birçok taraftarla karşılaşıyorum. Burada olmamdan dolayı çok mutlular. Gerçekten kendimi harika hissediyorum" dedi.

1.83 boyundaki oyuncu geçen sezon Portlan Trail Blazers forması giymişti.

Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2006, 20:00:14 »
    Szczerbiak, Celtics'de Kaldığı İçin Mutlu..

Boston Celtics'in keskin nişancısı Wally Szczerbiak, yeni sezonda da takımda kalacağı için mutlu olduğunu belirtti. Özellikle Allen Iverson takasında ismi geçen oyunculardan biri olan Szczerbiak, buna karşın iyi bir yaz dönemi geçirdiğini ve iyi çalıştığını ifade etti. Dizinin durumunun da iyi olduğunu belirten yıldız oyuncu yaptığı açıklamada, "Şimdilik ben hiç bir sorun kalmadığını düşünüyorum. Dizimi daha fazla hareket ettirebiliyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Küçük bir operasyondu ve daha da önemlisi buna ihtiyacım vardı" dedi. Szczerbiak geçtiğimiz sezon Celtics forması altında oynadığı 32 karşılaşmada 17.5 sayı- 3.8 ribaund ortalamaları yakalamıştı.  ( Alıntı )

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Eylül 2006, 23:08:25 »
Celtics'in keskin nişancısı Wally takımda kaldığı için mutluymuş.Zaten kendi adına kalması iyi oldu.Bu sezon iyi performasnlar çıkaracağına inanıyorum.

Çevrimdışı Alikevicius

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Eylül 2006, 18:03:05 »
Zerbiyak inşallah bu sene iyi oynarda Boston alışık olduğu Play Offlara kalır .

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Eylül 2006, 19:41:28 »
telfair veya westin harcanacak olması beni biraz üzdü aslında...çünkü ikisi de potansiyeli olan oyuncular...ama pierceın takımda boozer ı gormek isterim demesi ufukta bi takas daha olduğunu gösteriyor...belki  de bu takasda telfair gidici olabilir...ratliff in takıma gelmesi pota altında savunma gücünü arttırdı bu da boston için çok iyi...pota altından skor üretimi zayıflayacak ama p.p. gibi bir skorer olunca bu cok da dert değil ki bi de wally war rotasyonda...boston i.in iyi bi takas iyi günler bu takımı bekliyor imşallah...paul pierce geçen sezon en ii sezonunu geçirdi ama takım play-off yapamadı...bakalım bu sene ne olacak...bu adam ii yerleri hak ediyor bence...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #21 : 25 Eylül 2006, 20:26:54 »
   Delonte West, Yedek Kalmayı Önemsemiyor..

Boston Celtics’in yetenekli oyun kurucusu Delonte West, yeni sezonda yedek kalması durumunda bunu çok da fazla sorun yapmayacağını belirtti. Portland Trail Blazers’dan takas edilerek kadroya dahil edilen Sebastian Telfair’in de önemli bir oyuncu olduğunu belirten West, bir yerel gazeteye yapmış olduğu açıklamada, “Ben Celtics organizasyonun bir parçası olduğum için mutluyum. Oyuncular off-season’da gelir ve bu işin bir parçası olurlar. Ben tedirgin değilim. Coach Doc Rivers en iyi şekilde bir plan yapacaktır. Benim neyi düşündüğüm önemli değildir. Sonuçta bizler askeriz” dedi. Geçtiğimiz sezon 71 karşılaşmada da ilk beş başlayan West, 11.8 sayı- 4.1 ribaund ve 4.6 asist ortalamalarıyla mücadele etmişti.  ( Alıntı )

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2006, 12:58:14 »
çok ii bi açıklama olgun bi davranış bence...ama bakalım herşey bu kadr toz pembe dewam edecek mi??

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Eylül 2006, 18:57:58 »
westi ben çok beyeniyorum çok iyi bir oyuncu,bence telfairla aynı süreyi paylaşmalılar

Çevrimdışı erdi12

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Eylül 2006, 19:01:13 »
ben herkesten farklı olarak west ve telfair' ın aynı anda oyunun bazı bölümde oynatılarak small ball oyunuyla oynaması gerektiğini düşünüyorum. Bu iki oyuncunun yanı sıra davis te şu anda bu takımda olsaydı small ball+ davis fast break te basketbolu tepeye çıkarırlardı.

That's what I'm talkin'  about