Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 123945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #150 : 02 Ağustos 2007, 19:12:36 »
maç boyu 30 şut kullanan kobenin son şutu odom kullandı diye kıllık çıkarması eminim Pjyi deli ediyordur...ama bence bostonda son şut allenın olmalı menzili daha uzun..ama tabii pp de el üstünden daha iyi atabilir..
"Ölüme sayılan günler özgürlüğe sayılsın diye düştü yola Mahir.Bastı tetiğe..."

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #151 : 02 Ağustos 2007, 19:18:16 »
  Adamlar başlamış boston fanlığına conrad gözün aydın üvey kardeşlerin foruma gelmeye başladı

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #152 : 03 Ağustos 2007, 07:34:16 »
Son topu tabiki Kg ye de Pierce' de şutörlük konusuda 10 basan Ray Allen kullanacak bence.

He şutörlük önemli yani,son top için.

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 03 Ağustos 2007, 17:33:14 »
Son topu tabiki Kg ye de Pierce' de şutörlük konusuda 10 basan Ray Allen kullanacak bence.

He şutörlük önemli yani,son top için.
  Genel anlamda öyledir eralp...,şahsen elimde bir Desmond ve Ray olsa,Desmond a içeri giremsini söylemem,Ray e şut attırım ...
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #154 : 03 Ağustos 2007, 17:38:13 »
desmond ray örneğinde öyle ama pierce de fena şütör değildir üstelik zor anlarda elinden daha iyi top çıkarabileceğini düşünüyorum...

"Erdal EREN gülümseyerek avukatına göz kırptı.Sonra çatılmış üç direğe baktı.Dimdik sehpaya yürüdü.Tıpkı Deniz gibi.Tıpkı hücre arkadaşı, Necdet gibi."

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #155 : 03 Ağustos 2007, 17:38:38 »
Eren@Desmond yok elinde yalnız ve nereden çıkardığını anlamadım :)

Pierce gibi içeriyi müthiş delebilen,Kg gibi low post'ta pis turn around fadeaway atan bir adamın varsa,sen gidip şutör diye son saniyede topu Ray'e vereceksin he.Ray Allen'a boş yaratacağına,daha rahat özellikleri olan bu adamlara kullandırırsın son topu.Son topta bazı şeyler içeriye girmeye bağladır.Pierce gibi bir adamın varsa hele içeriyi deldikten sonra zaten yine zora girse boş adamı bulur,o da cezayı keser son saniyede.geçen yıl bunun örnekleri vardı.pierce da sağlam son saniye adamıdır.

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 03 Ağustos 2007, 17:47:33 »
 Eralp bir örnek verdiğimi anlamışsındır herhalde ? Ray yerine stajakovic felan da koyabilrsin önemli değil hiç beklemediğim bi noktadan pürüz çıkardın ...
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #157 : 03 Ağustos 2007, 17:49:40 »
Bence sen çok alakasız bir örnek vererek pürüz çıkardın Eren.Sence senin örnek verdiğini anlamadım mı ben?Asıl diyeceğim;bir tezini güçlendirmek istiyorsan olabilitesi olan ve yakın örnekler vermeye çalış :)

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 03 Ağustos 2007, 17:51:23 »
 Eralp  bence tam anlamıyla saçmalıyosun...Ben herhangi X ve Y adamı koydum anladın mı ? X delici özellike,Y şut atıyor Y adamına kullandırırım diyorum.

Edit:
: Bu örneği senin son saniye şuta mı bakar tezine karşı verdiğimi biliyosun,bu yüzden verdiğim örnekteki x ve y kişilerinin bu takımda olmamasının bir sorun yaratmayacağını düşünüyorum
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2007, 17:56:12 Gönderen: Eren »
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #159 : 03 Ağustos 2007, 17:55:30 »
Sen de beni anlamamaya devam ediyorsun.Ben de kastediyorum ki;Ray Ray ve D-Mase aynı takımda olsa tabiki Ray Ray kullanır son topu.Yani  delici ve şutörden şutör kullanır.Fakat o delici eğer harbi deliciyse hem akıllı penetre yeteneği ,hem de içeriye reverse ettiği anda dışarıyı görebilme yeteneği varsa ,ben topu ona kullandırırım.Ki ben değil Nba'deki 30 koç da ona kullandırır.Yani Pierce-Ray Ray ikilisi olunca iş değişir delici olana kullandırırım.Umarım izah edebilmişimdir.

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 03 Ağustos 2007, 17:56:51 »
 Sadece yukarıdaki editimi oku yeterlidir,uzatmaya gerek yok
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı Early

• Superstar
    • Profili Görüntüle
    • RoxTurk
« Yanıtla #161 : 03 Ağustos 2007, 17:58:54 »
Peki bu da son mesaj olsun ; ben de şuta bakıp bakmamasının göreceli olduğunu söylüyorum.İkimizde anladıysak sorun yok :)

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : 03 Ağustos 2007, 18:01:24 »
Son şutları Chauncey Billups kullanır len :-D

Mazur gör abi unuttuk ..  :-D :-D   --Eralp
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2007, 18:02:08 Gönderen: Eralp »

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 04 Ağustos 2007, 21:51:50 »
Boston-Mutombo Takasında Son Perde

Daha önce yine NBATR Ekibi olarak duyurduğumuz Mutombo-Boston takası çıkmaza girdi. Geçtiğimiz dönem basında yer alan transfer dedikodularını yalanlayan Boston yönetimi, sürpriz şekilde Mutombo ile ilgilenmediklerini belirtti. Hatırlanacağı gibi birkaç gün önce basında, Boston'ın Mutombo'yu kadrosuna dahil edeceği yönünde haberler yer almıştı. Mutombo cephesinden ise konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Boston Celtics ilerleyen dönemde Mutombo'ya teklif götürür mü bilinmez ama bu takasın gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğu bariz bir gerçek...

Made in Alperano :jam:

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #164 : 04 Ağustos 2007, 22:10:34 »
Mutombo ne zaman bırakacak merak ediyorum valla bravo adama.Boston'a gelirse eğer çok faydalı olacağını düşünüyorum bu yaşına rağmen(En azından Olowakandi'den iyidir).Zaten Boston'un 5 ve 1 numaralara takviye yapması şart ve yedek benchini derinleştirmesi halinde doğuda kimse onları tutamaz.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı k_garnett

• NBA Oyuncusu
  • *
  • We Walk Alone ( Boston Celtics )
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 05 Ağustos 2007, 10:12:21 »
mutombo transferi yattı gibi birşey oldu zaten. gelseydi gerçekten mükemmel bir center ımız olurdu.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #166 : 05 Ağustos 2007, 12:32:41 »
 Bu saatten sora mutombo nun  ne yararı olcaktı boston pota altına ,adam 40 yaşına gelmiş tamam
25-30 dk oynar ama Allah korusun bir sakatlık yaşarsa ne b*k yicekler onun peşine düşceklerine
drafta girip seçilmeyen bir uzun peşinde koşsunlar

Çevrimdışı k_garnett

• NBA Oyuncusu
  • *
  • We Walk Alone ( Boston Celtics )
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 05 Ağustos 2007, 14:47:51 »
o adam yine iş yapardı. kesinlikle kandimanden daha iidir :D :D

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 07 Ağustos 2007, 19:41:00 »
Scot Pollard Celtics'te

Boston Celtics adına basına açıklama yapan Danny Ainge,Cavs'in free-agent oyuncusu Scot Pollard ile anlaştıklarını söyledi.

Celtics'le bir yıllık sözleşme imzalaması beklenen oyuncunun; en ideal tercihlerden biri olduğu ifade edildi.

Benche önemli bir takviye yapan Boston Celtics,minimum kontrat ile oyuncuyu takıma katacak.

Made in Eralp :jam:

Takıma bi de Pollard'ı aldılar..Hayda :deli:

Çevrimdışı sMh

• Rookie
  • **
  • The Best Player On The Planet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 07 Ağustos 2007, 19:42:49 »
Bu sene boston tamamen degıstı bakalım sampıyon olabılecekler mı bu kdr transfer sonucunda

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 07 Ağustos 2007, 19:52:17 »
bu ne lan...harbiden haydaaa....nerden çıktı şimdi bu...bakalım pivot pozisyonunda sıkıntılar dinecek mi...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #171 : 07 Ağustos 2007, 20:43:06 »
Bench için iyi bir hamle fakat Pollard psikopattır söyliyim.Saç stilinden bile anlayabilirsiniz.Neyse Boston için ne iyi nede kötü oldu bence.Bir kazanç sağlanırmı bilmem. :| En azından Boston hamleler yapıyor oyuncu alıyor buda iyi.

Çevrimdışı Cpzai3

• TheOnlyHornetsFan
  • All-Star
  • Van Gölü Squirtle'ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 07 Ağustos 2007, 20:50:10 »
garnett falan hikaye yılın transferi pollarddır :D ... o değil garnetten daha egolu bi adam değilse ne olayım..

Çevrimdışı Suns Fan

• Bilgi Yarışması 1.si
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 07 Ağustos 2007, 20:52:56 »
Öyle dememek lazım.Takıma enerji verecektir.Hem saçlarıyla hem ribaundlarıyla  :-D Hem de sert faulleriyle  :wink:

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #174 : 07 Ağustos 2007, 21:07:31 »
Jasikevicius, Boston Celtics'de Oynamak İstiyor 

Golden State Warrios'la ipleri koparan ve arayış içine giren Sarunas Jasikevicius'a Avrupa'dan bir çok talip olmasına rağmen önceliğin yine NBA olacağı belirtildi.

Bugün bir açıklama yapan Barcelona kulübü Jasikevicius'u resmen istediklerini ifade etti ve ''Biz Jasikevicius'la konuştuk ancak o eğer NBA'de kalmaması halinde Avrupa'ya döneceğini bize söyledi.'' derken,
Bugün bir açıklama yapan Jasikevicius'un menajeri;
Jasikevicius'un NBA'de oynamak istediğini ve Boston Celtics'te oynamaya sıcak bakacağını açıklayarak, Celtics organizasyonuna da mesaj yollamış oldu.

NbaTr

---------------------------------------

Adam Nba'de oynamak için benchlerde sürüneceği bir takıma gidiyor.Bakın işte.O çinli pezemenk'te Bucks'u istemiyor.Aradaki fark.Boston açısından iyi olur.Hamleler patlatan Boston bu hamleyi de patlatsın bari...