Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 123939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ıloveBC

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #325 : 04 Haziran 2012, 08:53:20 »
Yav dünkü  <boston>- <miami> maçı noldu ?
I LOVE BOSTON CELTICS

Çevrimdışı ıloveBC

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #326 : 04 Haziran 2012, 09:05:00 »
I LOVE BOSTON CELTICS

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #327 : 04 Haziran 2012, 16:07:15 »
Alın size <boston>- <miami>  maçı
http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2012/06/03/0041100304_mia_bos_recap.nba

Arkadaşım maçların özetleri anasayfada NBATR Skoreboard eklentisinde mevcut. Maçların özetlerini forumda oraya buraya link şeklinde koymana ya da maçın özetini başka yerlerde aramana gerek yok ;)
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı ıloveBC

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #328 : 04 Haziran 2012, 19:35:00 »
Alın size <boston>- <miami>  maçı
http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2012/06/03/0041100304_mia_bos_recap.nba

Arkadaşım maçların özetleri anasayfada NBATR Skoreboard eklentisinde mevcut. Maçların özetlerini forumda oraya buraya link şeklinde koymana ya da maçın özetini başka yerlerde aramana gerek yok ;)
ben onu sabah 8 civarı skoreboarda konulmadan önce merak eden olur diye paylaştım teşekkürler uyardığın için
I LOVE BOSTON CELTICS

Çevrimdışı Ettore Messina

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #329 : 03 Ocak 2013, 14:05:07 »
Şu anda ligin en formsuz takımı, son maçlarda gelen geçen 20'den aşağı fark açmıyor onlara, halleri rezalet şu anda.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #330 : 03 Ocak 2013, 19:57:40 »
Gerçekten serbest düşüşteler %60 ı ile oynayan sakat pierce ne kadar daha direnebilir.. KG bir maç var 3 maç yok... Rondo ise eski arzusundan eser yok rakamları iyi olsa da biz Rondo yu biliyoruz...Boston yönetimi bu kadroyu nasıl harcadı inanamıyorum..Yöneticilik felaketi

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #331 : 10 Ocak 2013, 08:02:41 »
Bence sırf yöneticilik değil felaket olan.Rondo'dan Garnett'e, Pierce dışında bütün oyuncular hayal kırıklığı.İstikrar sahibi 2. bir oyuncu bulamazken sırf yönetimi suçlamamak gerek bence.Rondo'nun sorunu da liderliği kaldıramaması bence.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #332 : 10 Ocak 2013, 09:36:52 »
Zaten Rondo dan bahsettim. Ama senin franchise oyuncuların ve veteran yıldızların yeterince arzu ve motivasyona sahip değilse bu biraz da kulübün genel sorunudur... 2010 dan beri felaket bir yönetcilik sergiliyor Boston... Yani şu takıma bir uzun alınmaz mıydı yani..Ya da Doc Rivers a bir dürtme yapılamaz mıydı ben Rivers ın dda ipin ucunu kaçırdığını düşünüyorum..Yani 2005-2006 yıllarında Pierce in tek başına taşıdığı takıma döndü açıkca...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #333 : 10 Ocak 2013, 09:57:58 »
Yapılan takas hamlelerinin hepsi saçma,zırvataydı.Kesinlikle katılıyorum sana bu konuda, benim katılmadığım bu sezondaki başarısızlığın ilk sorumlusu olarak yönetimi göstermen, ben Rondo ve Garnett'ten kaynaklı bir başarısızlık görüyorum ortada ama üçlü kurulduğundan beri sürekli yalan yanlış takaslar yapıldı bu takım şampiyonluk yerine hep başka şeylerle uğraşmak zorunda kaldı, haklısın o konuda