Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 175564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak Kocamaz

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #625 : 24 Şubat 2011, 17:01:15 »
Melo'nun yanında Billups'ta çok doğru bir karar,,Zira Billup'sın Detroitten ayrıldıktan sonraki hali ortada..Bu arada Avrupa'da değil ama Amerika'da Melo, en iyi 5 oyuncu arasında gösteriliyor.Arkasında M.J desteği var umarım başarılı olur,,

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #626 : 24 Şubat 2011, 18:32:26 »
Melo'nun iyi başlamasına  sevindim. Ersan da umarım biraz daha iyiye doğru gider : ))

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #627 : 24 Şubat 2011, 18:39:01 »
Melo'nun iyi başlamasına  sevindim. Ersan da umarım biraz daha iyiye doğru gider : ))
Ersan'ı bir anda niye benche çekti bu adam anlamıyorum ya!!!
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #628 : 24 Şubat 2011, 18:40:00 »
Abi Ersan şu takas döneminde kurtulsaydı aslında ya. Gerçekten koçun ona verdiği dakikalar çok saçma yani anlamıyorum ne yapmak istediğini?

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #629 : 24 Şubat 2011, 18:41:58 »
Abi Ersan şu takas döneminde kurtulsaydı aslında ya. Gerçekten koçun ona verdiği dakikalar çok saçma yani anlamıyorum ne yapmak istediğini?
Sakatlık öncesi gayet iyi süre veriyordu ama 2 maç kaçırdıktan sonra bir anda benche çekti.Böyle olmaz ki bu işler, 12 dakika gibi bir şey oynattı bu maçta.Dakikasına göre gayet de iyi oynamış ama adam manyak galiba..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #630 : 24 Şubat 2011, 18:44:36 »
Şu an çaylak temsilcilerimiz istedikleri dakikaları alamıyorlar ama Semih her an ilk 5'e girebilir. Ömer Aşık da 24 saniye oynamış son maçta. Ersan da 12 dakika 7 sayı. Umarım biraz daha adil davranır artık.

Çevrimdışı ahmetfatih

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #631 : 15 Mart 2011, 16:21:18 »
New york Chicago gibi önümüzdeki 10 yılın en favori isimlerinden biri ve taşlar yavaş yavaş oturuyor.Bide kendimiz konu açabiliyormuyuz? anlatabilirmisiniz teşkkürler

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #632 : 26 Mart 2011, 15:59:09 »
CRISIS 2 : Be The Weapon And Save New York... Önümüzdeki günlerde çıkacak olan pc oyununun sloganı Carmelo'ya itafen yazılmış olabilir mi?? ;D ;D ;D
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Paradoks

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #633 : 24 Haziran 2011, 18:30:31 »
New York Knicks, 2011 NBA draftının 17.sırasından Iman Shumpert’ı seçerken, genç oyuncunun isminin anons edilmesiyle taraftarlar büyük bir protesto gerçekleştirdi.

Bu yıl New Jersey’de gerçekleştirilen drafta New York Knicks taraftarları, geçmiş yıllarda olduğu gibi yine damgasını vurmayı başardı. Daha önce David Lee ve Danilo Gallinari seçimlerini yuhalayarak protesto eden taraftarlar, bu geleneği Iman Shumpert’ta da sürdürdü.

Draftı izlemeye gelen Spike Lee, “Ben geçtiğimiz yılki draftta Landry Fields ismini de duymamıştım. Ancak biz Donnie Walsh’a güveniyoruz. Takımımızın tek ihtiyacı olan şey savunma. Biz savunmadan başka bir şey düşünmüyoruz” dedi.

Kaynak:Basketbolseverler.com

''I've failed over and over and over again in my life and that is way I succeed.''

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #634 : 12 Aralık 2011, 19:10:30 »
T.Chandler'ı kapmayı bildi New York Knicks ve Ewing-Oakley ikilisinden yani 99 dan bu yana en iyi pota altı ikilisini bulmuş oldu.. Chandler-Stoudmire..

C.Billups memnuniyetsizliğini de Billups ı buy-out yaparak kurtuldular ancak..Hang akla hizmet Mike Bibby i aldılar anlamış değilim.... Ayrıca; Carmelo, Chandler, Randolph, Stoudmire gibi bitiricilerin olduğu bir takımı besleme ve güdme işini Toney Douglas a bırakmayı düşünüyorlarsa tüm bu iyi hamleler suya düşer... R.Felton ve W.Chandler'ı çok arayacaklar... Eğer yerinde PG hamlesi olmazsa ben yaşına ve sakatlıklarına rağmen son çare Baron Davis derdim o takım için... Billups' ta Memphis, Utah, Boston, Miami, Milwaukee, Charlotte gibi yarı saha basketbolu oynayan bir takıma çok faydalı olabilir hala

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #635 : 20 Aralık 2011, 17:12:53 »
Çok sevdiğim bir oyuncu olan veteran gard Baron Davis New York u yönetecek olan general olmaya aday..Ligin ilk 6 haftası civarı oynaması beklenmeyen Baron Davis hakkında Carmelo Anthony:'' Sağlıklı ve işine odaklanmış olduğunda ligin en iyilerinden biri olduğunu herkes biliyor ve bize güç katacaktır'' dedi..

Böylece Toney Douglas ve Baron Davis New York PG ikilisi olacaklar...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #636 : 20 Aralık 2011, 20:35:48 »
Baron Davis isterse çok iyi oynayabilen bir oyuncu ama son zamanlarda öyle çok etkili bir oyununu görmedik ama Dünya'nın en iyi oyun kurucularından biri müthiş bir oyun zekası var. Umarım New York kendini bize gösterir.

The legend in the area

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #637 : 21 Aralık 2011, 18:01:30 »
Onun çok sıkıntılı bir kronik sırt sakatlığı var ta New Orleans döneminden beri..Baron Davis bunca başarılarını yıllarca sakat oynayarak başardı... Daha sağlıklı bir oyuncu olabilseydi ve şu sırt kaslarında ki bozukluk olmasaydı.. Şu an kendi Kidd,Nash,Davis diye sıralardık son 10 yılın en iyisini sıralasa deselerdi gerçi ben hala öyle derim de...

Oyun zekası, çok kasmadan yaptığı kendine has ve ağırdan cross-over ları ki bence bu konuda kendi tarzında NBA in en iyisi... Atletizmi, Defans,ribaunt ve top çalmalarda ki katkısı ile sağlıklı ve en azından %70-75 i ile saha da olan bir Baron her zaman için 20+ 4+ 8+ 2+ lık bir adamdır...

Ve aynı zamanda iyi koç ve iyi kimyası olan bir takımda da kendini göreve adadığında .. ligdeki en iyi liderlerden kumandanlardan biri olmuştur... 2007 sezonu ve play-off larını unutmak ne mümkün...

NY Knicks için akıllıca bir hamle..