Gönderen Konu: Haberler(im) Hakkında  (Okunma sayısı 3413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kidvcmişel

• Come On Vinsanty
  • Starter
  • ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE NETS
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
Haberler(im) Hakkında
« : 19 Ekim 2009, 18:22:17 »
Beyler çok merak ediyorum ben bu sitede belki yeniyimdir. Ama editörlük konusunda ben 3 senedir (bu sene ile beraber) editörüm. Şuan en kaliteli sitelerden biri olan NbaTr'dayım. Ama bir analiz yaptım ki sadece önemli haberler hakkındakiler hariç diğer haberlerin okunma sayısı ya 1 ya 2dir. Yaa benim haberlerimimi beğenmiyorsunuz yada ben boşu boşunamı burada editörlük yapıyorum. Yani eğer haberlerimi beğenmiyorsanız açık açık söyleyinde bende hiç uğraşmiyim editörlükle yani. Bana açık açık söyleyin bu durumu. Diğer haberlere bakıyorum yazan Gültekin abi yada başka bir editör haberleri okundukça okunuyor. Lütfen bana açık açık söyleyin niye böyle olduğunu beni gereksiz görüyorsanız hiç uğraşmayayım benim için hiç bir kayıp olmaz. Ben istediğim her yerde editörlük yaparım ama burası çok samimi bir ortam ve çok sevdiğim kişiler var ve bu yüzden buradayım. Hatta Alican olmasaydı ben belki bu sitede editörlük yapmayacaktım. Alican bana gel buraya dedi ondan geldim sağolsun çokta iyi oldu ama lütfen bana bu konuyu açıklayın eğer öyleyse editörlüğümü alın yani o kadar açık söylüyorum...

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: Haberler(im) Hakkında
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2009, 18:36:41 »
Bu seninle alakalı değil.Forumun hareketsizliği buna neden oluyor büyük ihtimal, foruma girip yorum yapanların sayısı da belli.Yorum yapılsa okunma sayısı da gayet iyi olacaktır ayrıca bir tek senin haberlerin değil genel olarak haberlerin çoğu maksimum 5-6 kez okunuyor..İnşallah daha hareketli günlere döneriz..Bu arada haberleri de çok iyi yazıyorsun bence...
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2009, 19:37:11 »
Miş on the Trip Mod. :deli: Ne saçmalıyon la Miş? :deli: Alem adamsın ya. :deli:

Çevrimdışı ÖZGÜRRR

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2009, 20:24:04 »
nedenini bilmiyorum ama bu aralar site çok durgun ,
umarım düzelir
ve ben senin yazdığın haberleri çok seviyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çevrimdışı kidvcmişel

• Come On Vinsanty
  • Starter
  • ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE NETS
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2009, 21:02:21 »
Bilmiyorum, ama neyse ilginiz için teşekkürlerde ciddiyim gerekirse şu durgunlu ben halletmeye çalışacağım. Ben AoG kadar internet biliyorum hit nasıl iner nasıl çıkar durgunluk falan nasıl olurum gayet iyi bilirim. Benim aklımda 2-3 proje var onları 1 ay içerisinde gerçekleştiriceğim. Bunun en basiti tema yapıyorum şuan foruma, eğer devamını getirebilirsem size sunucağım. Bunun haricinde foruma 2-3 eklenti yapacağım ve bomba röpörtajlar yapacağım. Artık bu siteyi ayaklandırmanın vakti gelmiştir. Bir zamanlar tek konuşulan site NbaTr'dı. Bu arada admin paneline AoG dışında biri giriyorsa forumun sistemini 1.1.7'den 1.1.8'e çıkarsın. Neyse onu geçtim bu arada belki zor olacak ama Nba.com'daki bir kaç eklentiyi falan yapacağım. Bu arada siteyle ilgili lütfen bir yenilik istiyorsanız söyleyin hem bana hem AoG'a ben bu aralar Ps'ye ve Program yazmaya başladım arkadaşımla ve çok iyi gidiyoruz şimdide After Effects öğreniyoruz onuda öğrenince siteye bomba eklentiler koyacağım bu eklentileri 2010'a girerken hepiniz göreceksiniz sizlere bunu söylüyorum sadece. Neyse siteyi biraz meşgul ettim galiba :)...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2009, 22:07:41 »
Senin haberlerini gayet de beğeniyoruz. Anasayfada okunma oranları hiç fena eğil. Forum da durgunluk var, çoğu habere yazılmıyor. Bu senden kaynaklanmıyor. Birkaç adım atıp foruma hareketlilik getirmek şart. Biraz tanıtım gerekiyor bence. Diğer sitelerden tanıtırsak belki bir şeyler değişebilir. İkincisi forumun yüzünü değiştirmek. Tema değişikliği şart oldu bu aralar.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2009, 22:18:06 »
Abi saçmalama kendi kendine tribe girme ;D Konu kilit sen okuduktan sonrada arşive hadi bakıyım ''Durmak yok haberlere devam'' ;D